ВГД требуется ведущий (админ)   [х]
Всероссийское Генеалогическое Древо
На сайте ВГД собираются люди, увлеченные генеалогией, историей, геральдикой и т.д. Здесь вы найдете собеседников, экспертов, умелых помощников в поисках предков и родственников. Вам подскажут где искать документы о павших в боях и пропавших без вести, в какой архив обратиться при исследовании родословной своей семьи, помогут определить по старой фотографии принадлежность к воинским частям, ведомствам и чину. ВГД - поиск людей в прошлом, настоящем и будущем!
Вниз ⇊

Forum po polsku

Ten rozdział przeznaczony jest dla forumowiczów, którzy nie znają rosyjskiego lub... (zob. 1-wszą wiadomość ) — Эта тема создана для форумчан, которые не знают русского или... (см. 1-е сообщение)

← Назад    Вперед →Страницы: ← Назад 1 2 3 4 5 ... 47 48 49 50  51 52 53 54 55 56 Вперед →
Модераторы: art, Wojciech, Asmodeika
Wojciech
Модератор раздела

Wojciech

Гданьск
Сообщений: 5832
На сайте с 2006 г.
Рейтинг: 2104
Ten rozdział przeznaczony jest dla forumowiczów, którzy nie znają rosyjskiego lub nie mają rosyjskiej czcionki. Pierwsza wiadomość OBOWIĄZKOWO powinna być napisana po polsku, odpowiedzi - jak wygodniej.

Эта тема создана для форумчан, которые не знают русского языка или не имеют возможности писать по-русски. Первое сообщение ОБЯЗАТЕЛЬНО должно быть написано по-польски, ответы — как удобней.

Uwaga dla osób, korzystających z Internet Eksplorera
Przy używaniu różnych kodów w jednej wiadomości zdarza sie, że jej tekst pojawia się zniekształcony - w postaci "krzaczków" lub "robaczków".
To zjawisko nie występuje, jeżeli korzysta sie z Mozilla Firefox lub Opery.

Внимание - кто пользуется Интернет Эксплорером
При использовании разных кодов в одном сообщении может случиться, что оно будет искажено - появится ряд странных знаков.
Это явление не выступает, если пользоваться Мозиллой или Оперой.

Moderator
miriam_w
Новичок

Сообщений: 4
На сайте с 2016 г.
Рейтинг: 3
Szukam krewnych Rafala Rodziewicz, który miał brata Adolfa
Ruzhanna

Ruzhanna

Ставрополь
Сообщений: 643
На сайте с 2015 г.
Рейтинг: 805

miriam_w написал:
[q]
Szukam krewnych Rafala Rodziewicz, który miał brata Adolfa
[/q]


Czy wie Pan (-i), gdzie dokladnie mieszkali Pana (-i) krewni? Nazwisko Rodziewicz nie jest rzadkie.
Podaje link na strone, gdzie dostanie Pan (-i) odpowiedz w jezyku polskim.
https://forum.vgd.ru/10/22958/

MarcinR
Участник

Сообщений: 53
На сайте с 2020 г.
Рейтинг: 23
W marcu lub kwietniu 2020 Google zablokował pewien dysk z ogromną ilością skanów z kilkunastu krajów. Czy ktoś coś wie o tym dysku?
Lucjan

Сообщений: 552
На сайте с 2017 г.
Рейтинг: 126

MarcinR написал:
[q]
[/q]
Ja wiem że skany "szukajwarchiwach" nie pracowały. Teraz już pracują.
MarcinR
Участник

Сообщений: 53
На сайте с 2020 г.
Рейтинг: 23

Lucjan написал:
[q]

MarcinR написал:
[q]

[/q]

Ja wiem że skany "szukajwarchiwach" nie pracowały. Teraz już pracują.
[/q]

To nie chodzi o szukajwarchiwach, tu chodzi o zupełnie inny zbiór filmów.

diza

diza

Москва
Сообщений: 1846
На сайте с 2016 г.
Рейтинг: 1865
MarcinR, jaki był URL?
MarcinR
Участник

Сообщений: 53
На сайте с 2020 г.
Рейтинг: 23

diza написал:
[q]
MarcinR, jaki był URL?
[/q]

Nie wiem. Korzystałem z jego zawartości. Szczególnie dla Polski kilkaset filmów mormońskich, które normalnie są zamknięte, a na tym dysku ogólnodostępne. Każdy większy kraj podzielony archiwami pod względem administracyjnym lub z podziałem na państwowe i kościelne. Nagle jednego dnia :BRAK DOSTĘPU.

diza

diza

Москва
Сообщений: 1846
На сайте с 2016 г.
Рейтинг: 1865
To jest polityka Google. Kilka lat temu zablokowano dysk z materiałami z archiwów rosyjskich. Spróbuj zapytać tutaj https://forum.vgd.ru/2678/83609/3300.htm Określ, jakich filmów potrzebujesz.
MarcinR
Участник

Сообщений: 53
На сайте с 2020 г.
Рейтинг: 23
Dziękuję za pokierowanie.
nadka
Новичок

Эстония
Сообщений: 11
На сайте с 2013 г.
Рейтинг: 5
Witaj!

Potrzebujesz pomocy w metrykach Lublina. Moja przyjaciółka chce wiedzieć o korzeniach swojego dziadka. Richard Syn Michaiła Kopeć urodził się 13.08.1924 r.

Rodzice Richarda: Michał i Franciszka Kopeć, siostra: Janina, Genoveva, Božena Kopeć, nie wie o ich urodzinach.


(sorry google translate :D )

Прикрепленный файл: 131478402_10220271882201369_6713893429401501697_n.jpg
← Назад    Вперед →Страницы: ← Назад 1 2 3 4 5 ... 47 48 49 50  51 52 53 54 55 56 Вперед →
Модераторы: art, Wojciech, Asmodeika
Вверх ⇈