Всероссийское Генеалогическое Древо
На сайте ВГД собираются люди, увлеченные генеалогией, историей, геральдикой и т.д. Здесь вы найдете собеседников, экспертов, умелых помощников в поисках предков и родственников. Вам подскажут где искать документы о павших в боях и пропавших без вести, в какой архив обратиться при исследовании родословной своей семьи, помогут определить по старой фотографии принадлежность к воинским частям, ведомствам и чину. ВГД - поиск людей в прошлом, настоящем и будущем!
Вниз ⇊
Familio
(реклама)

БАРЫШЕВСКАЯ сотня


← Назад    Вперед →Страницы:  1 2 3 Вперед →
Модератор: valcha
Metallist

Metallist

Чернигов
Сообщений: 647
На сайте с 2009 г.
Рейтинг: 1133
БАРИШІВСЬКА [БАРИСЬКА, БАРИШСЬКА] СОТНЯ
(1648-1782 pp.)

===========================================

Утворилася влітку 1648 р. як військовий підрозділ Переяславського полку. У складі 111 козаків 16 жовтня 1649 року записана до Зборівського реєстру. Як військово-адміністративний округ постійно перебувала у складі Переяславського полку аж до ліквідації полково-сотенного устрою Лівобережної України у 1782 році. Її територію повністю включено до складу Остерського повіту Київського намісництва.
Сотенний центр: містечко Баришівка, тепер - селище, районний центр Київської області.

Сотники: Шкабура Овсій (1649). Воробей Іван (1663). Моркотун Іван (1663). Лобода Захар (1666). Щербина (1666). Максименко Олефір (1669-1672). Моркотун Павло (1672). Чеснійший Іван (1673). Острожанин Петро (1675). Мирон Гаврилович (1678-1679). Голубенко Матвій (1685, н.; 1687). Степан Миронович (1687). Мокієвський Михайло (1687). Костянецький Михайло (1690, н.). Степаненко Лук'ян (1693). Лавренченко Василь (1695-1699; 1703-1706). Денис Миронович (1699). Яків Васильович (1702, н.; 1706). Кулішенко Марко (1704, н.). [Ісаєвич] Ісай Денисович (1710-1728). Кіндрат Васильович (1711, н.; 1724). Полоток (1718, н.). Лушня Федір (1723, н.). Федір Матвійович (1724; н. 1731). Жидченко Яків (1728, н.). Сулима Семен (1729-1737). Яків Іванович (1730-1731, н.). Великий Іван (1734, н.). Батюк Влас (1734, н.; 1737; 1738-1739). Афендик Степан Іванович (1735, н. 1738; 1740). Лисенко Максим (1736, н.). Лизакевич Григорій Федорович (1737-1744). Жидченко Степан (1738, н.). Антонов Яким (1741-1742, н.). Гаркуша Никифор (1742, н.). Афендик Давид (1745-1768). Корніїв Данило (1751, н.). Афендик Федір (1768-1782).

Писарі: Неродка Яків (1669). Лужицький Іван (1675). Лужецький Данило Іванович (1676-1711). Лужецький Павло Данилович (1719-1720). Врублевський Степан (1720). Антонович Йосип (1727-1730). Лужецький Павло Данилович (1731). Диваченко Михайло (1732-1737). Марковченко Матвій Олександрович (1737-1738). Дмитренко Михайло (1738; 1740; 1742). Кончаковський Іван (1743). Барабаш Трохим Іванович (1746-1755). Мойсеєнко Максим (1760-1767). Чубук Тимофій (1776-1781).

Осавули: Шапошник Іван Прокопович (1735-1737). Бей Семен (1738-1740). Таран Яків (1741-1743). Загниборода Лук'ян (1748). Загниборода Тиміш (1745-1754). Загниборода Лук'ян (1754). Батюк Данило (1755-1767). Батюк Гордій (1763-1782).

Хорунжі: Гаркуша Никифор (1734). Кононенко Данило (1737). Гаркуша Никифор (1743-1745). Лисий Мирон (1748). Лисенко Григорій (1752). Носенко Михайло (1752-1761). Федір (1763). Дейко Максим [Василь] (1767). Лазко Максим (1774-1781).

Баришівські городові отамани:
Дейнека Тимофій Федорович (1664-1676). Купленик [Куплямінов] Остап (1678-1679). Кудінов Степан (1685-1687). Гриненко Лук'ян (1688-1689). Костянецький Михайло (1690). Железняк Степан (1693). Степаненко Лук'ян (1695). Железняк Степан (1699). Костянецький Михайло (1699-1702). Ісай Денисович (1702-1706). Трохименко Семен (1706). Ісай Денисович (1711). Кононенко Іван (1715; 1724). Олешкевич Олександр (1716). Кудін Іван (1718). Степанович Іван (1720). Скидан Пилип (1726). Кіндрат Васильович (1727; 1728). Дейко Кіндрат (1727; 1729). Антонович Яким (1730; 1734-1735; 1737-1738; 1740). Кіндрат Іванович (1731). Жидченко Стефан (1731). Батюк Улас (1732-1733). Гаркуша Никифор (1734). Носенко Степан (1736). Загниборода Никифор (1738). Дроздовський Тиміш (1738). Прокопенко Федір (1739). Загниборода Никифор (1740). Степан Іванович (1740-1745). Дейко Пилип (1746-1751; 1756-1760). Ісаєвич Михайло (1752-1757). Гаркуша Федір Никифорович (1762-1781).

Населені пункти у 1750 p.: Баришівка, містечко; Бзів, село; Власівка, село; Волошинівка, село; Дернівка, село; Коржі, село; Кучакове, село; Лебедин, село; Мала Стариця, село; Морозівка, село; Остролуччя, село; Пасічне, село; Рудницьке, село; Сезонків, село; Селичівка, село; Селище, село; Сулимівка, село; Ядлівка, село.
В "Генеральному описі Малоросії" 1765-1769 pp. до сотні записано також села: Березне, Борщів, Іванківка, Липняцьке, Любарецьке, Поришків, Сеченка, Скопець та Уласівка.
===================================

Заруба В.М. Адміністративно-територіальний устрій та адміністрація Війська Запорозького у 1648-1782 рр. – Дніпропетровськ, 2007. – С. 111.
Metallist

Metallist

Чернигов
Сообщений: 647
На сайте с 2009 г.
Рейтинг: 1133
Список сотенной старшины

БАРИШІВСЬКА СОТНЯ
=======================

СОТНИКИ:
-------------------
Шкабура Овсій (?-1649-?),
Воробей Іван (?-1663-?),
Моркотун Іван (?-1663-?),
Лащ Іван (?-1666),
Лобода Захар (1666),
Щербина (?-1666-?),
Максименко Олефір (?- 1669.03.-1672.09.-?),
Моркотун Павло (?-1672. 05.-?),
Чеснейший Іван (?-1673.01.-?),
Остражанин Петро (в 60-70-х pp. XVII ст.),
Мирон Гаврилович (?-1678-1679-?),
Степан Миронович,
Мокієвський Михайло (раніше 1687),
Голубенко Матвій (1685, нак., 1687, пов.),
Костянецький Михайло (1690, нак.),
Степаненко Лукян (?-1693.07.-?),
Лавренченко Василь (?-1695-1699),
Денис Миронович (1699-1703),
Лавренченко Василь (1703-1706-?),
Яків Васильович (1702.01., 1706, нак.),
Кулішенко Марко (1704, нак),
Кіндрат Васильович (1711, нак.),
Ісай Денисович (Ісаєвичі) (1710, ?-1715-1728.09.-?),
Полоток (1718, нак.),
Лушня Федір (1723, нак.),
Кіндрат Васильович (1724.07., нак.),
Федір Матвійович (1724.03., 1731, нак.),
Жидченко Яків (1728.05., нак.),
Сулима Семен (1729.30. 09.-1737),
Яків Іванович (1730-1731, нак.),
Великий Іван (1734.01., нак.),
Батюк Влас (нак.: 1734,06., 1737, 1738-1739),
Степан Іванович (нак.: 1735, 1738, 1740),
Лисенко Максим (1736.05., нак.),
Лизикевич Григорій Федорович (1737-1744),
Жидченко Степан (1738, нак.),
Антонович Яким (1741-1742, нак.),
Горкуша Ничипір (1742, нак.),
Афендик Давид Степанович (1745.2.05.-1768),
Корніїв Данило (1751, нак.),
Афендик Федір Давидович (1768.31.01.-1782).

ОТАМАНИ:
----------------------
Дейнека Тиміш Федорович (1664-1676),
Купленик (Куплямінов) Остап (1678-1679),
Кудінов Степан (1685-1687),
Гриненко Лукян (?-1688-1689-?),
Костянецький Михай¬ло (?-1690-?),
Железняк Степан (?-1693-?),
Степаненко Лукян (1695),
Железняк Степан (?-1699),
Костянецький Михайло (1699-1702),
Ісай Денисович (1702-1706),
Трохименко Семен (1706),
Ісай Денисович (1711),
Кононенко Іван (1715),
Олешкевич Олександр (1716),
Кудін Іван (1718),
Степанович Іван (1720),
Кононенко Іван (1724),
Скидан Пилип (1726),
Дейко Кіндрат Васильович (1727-1729),
Антонович Яким (1730),
Кіндрат Іванович (1731),
Жидченко Стефан (1731),
Батюк Улас (1732-1733),
Горкуша Ничипор (1734, нак.),
Антонович Яким (1734-1735),
Носенко Степан (1736),
Антонович Яким (1737-1738),
Загниборода Ничипір (1738),
Дроздовський Тиміш (1738),
Прокопенко Федір (1739),
Антонович Яким (1740),
Загниборода Ничипір (1740),
Стефан Іванович (1740-1745),
Дейко Пилип (1746-1751),
Ісаєвич Михайло (1752-1756),
Дейко Пилип (1756-1760-?),
Горкуша Федір Ничипорович (1762.11. 01.-1781).

ПИСАРІ:
------------------
Неродка Яків (1669),
Лужецький Іван,
Лужецький Данило Іванович (1676-1711),
Лужецький Павло Данилович (?-1718-1720),
Вроблевський Степан (1720),
Антонович Йосип (?-1727-1730-?),
Лужецький Павло Данилович (?-1731-?),
Диваченко Михайло (1732-1737),
Марковченко Матвій Олександрович (1737-1738),
Дмитренко Михайло (1738-1742),
Кончаковський Іван (1743),
Барабаш Трохим Іванович (?-1746-1755-?),
Мойсеєнко Максим (1760-1767-?),
Чубук Тиміш (1776-1781).

ОСАВУЛИ:
---------------------
Шапочник Іван Прокопович (1735-1737),
Бей Семен (1738-1740),
Таран Яків (1741-1743),
Загниборода Тиміш (?-1745-?),
Батюк Данило (?-1755-1767-?),
Загниборода Лукян (?-1748-1754-?),
Батюк Гордій (?-1763-1782).

ХОРУНЖІ:
----------------------
Горкуша Ничипір (?-1734-?),
Кононенко Данило (?-1737-?),
Гаркуша Ничипір (?-1743-1745-?),
Лисий Мирон (1748),
Лисенко Григорій (1752),
Носенко Михайло (?-1752-1761-?),
Федір (1763),
Дейко Максим (Василь) (1767),
Лазко Максим (1774-1781).
===============================

Кривошея В. Українська козацька старшина. Ч 1. Реєстр урядників гетьманської адміністрації. – Вид. 2-ге, доповнене, уточнене і виправлене. – К.: Стилос, 2005. – С. 145-147.
Metallist

Metallist

Чернигов
Сообщений: 647
На сайте с 2009 г.
Рейтинг: 1133
Список казаков сотни по реестру 1649 года

СОТНЯ БАРИШСКАЯ

======================

Адаменко Петро (Баришская)
Балинъченъко Яцъко (Баришская)
Бараненъко Леско (Баришская)
Бзовъский Игнат (Баришская)
Бѣлоножченко Конъдрат (Баришская)
Божукъ Кузма (Баришская)
Бояренъко Кирикъ (Баришская)
Бояченъ Матюша (Баришская)
Брегинецъ Иванъ (Баришская)
Бубликъ Иванъ (Баришская)
Венъдикъ Васко (Баришская)
Винъныкъ Яръмола (Баришская)
Вѣрченко Степан (Баришская)
Волошин Васко (Баришская)
Гавриленко Дешъко (Баришская)
Галатенко Хуръсъ (Баришская)
Гладкый Лукянъ (Баришская)
Горукъ Анъдрѣй (Баришская)
Горълашенко Федор (Баришская)
Гуренко Кирило (Баришская)
Деменъ (Баришская)
Демъковнчъ Фенко (Баришская)
Драченъко (Баришская)
Дробязъка Иванъ (Баришская)
Житникъ Куцъ (Баришская)
Задорожненъко Процикъ (Баришская)
Захарченко Феско (Баришская)
Защепъка Игнатъ (Баришская)
Зикнєнко Анъдрѣй (Баришская)
Иваненъко Миско (Баришская)
Исаенъко Лаврѣнъ (Баришская)
Кабаченко Анъдрѣй (Баришская)
Кадигробъ Семенъ (Баришская)
Калачныченко Ярема (Баришская)
Келцубенъко Семенъ (Баришская)
Кобъченъко Феско (Баришская)
Колѣнъченъко Игнат (Баришская)
Кордъ Иванъ (Баришская)
Корсуненъко Трохим (Баришская)
Красного Тышъко (Баришская)
Кръжищовъский Васко (Баришская)
Лавриненъко Грыцъко (Баришская)
Лаврѣненко Гарасымъ (Баришская)
Лажъченко Лаврѣнъ (Баришская)
Лазаревичъ Иванъ (Баришская)
Ласовъскый Игнат (Баришская)
Левъченко Романъ (Баришская)
Лобода Захарка (Баришская)
Лозовенъко Феско (Баришская)
Лютый Зѣнецъ (Баришская)
Малиховъский Иванъ (Баришская)
Матяшенко Дахъно (Баришская)
Метєниця Семенъ (Баришская)
Митъко (Баришская)
Мищенко Остапъ (Баришская)
Мовъмотенко Тымошъ (Баришская)
Натравъченъко Лукян (Баришская)
Озыртый Иванъ (Баришская)
Омаренъко Семенъ (Баришская)
Остролуцъкый Адамъ (Баришская)
Паволоченъко Сидор (Баришская)
Перепечай Игнат (Баришская)
Пилипенъко Иванъ (Баришская)
Пинъченъко Мартин (Баришская)
Поважъненъко Костюкъ (Баришская)
Подуслучого зят Матвѣй (Баришская)
Пронченъко Васил (Баришская)
Пронченъко Опанас (Баришская)
Пулинецъ Иванъ (Баришская)
Радченко Орухъ (Баришская)
Радченъко Омелян (Баришская)
Решутко Федор (Баришская)
Романенко Пилипъ (Баришская)
Рудницъкий Семенъ (Баришская)
Рудый Иванъ (Баришская)
Савъченко Каленикъ (Баришская)
Сахъненъко Васил (Баришская)
Сахъненъко Миронъ (Баришская)
Сахъненъко Миско (Баришская)
Саченъко Федор (Баришская)
Селискый Якимъ (Баришская)
Сидоренъко Кузма (Баришская)
Симоненко Ярмола (Баришская)
Симоненъко Павел (Баришская)
Скри[ч]енко Куцъ (Баришская)
Смачъный Анъдрѣй (Баришская)
Срѣбного зят Семенъ (Баришская)
Старуха Иванъ (Баришская)
Старый Леско (Баришская)
Товкачъ Тимошъ (Баришская)
Хваленко Иванъ (Баришская)
Чернякъ Иванъ (Баришская)
Чобутко Павелъ (Баришская)
Чугай Трохимъ (Баришская)
Шаповаленко Яцъко (Баришская)
Шатило Анътонъ (Баришская)
Шевъченъко Васко (Баришская)
Шевъченъко Иванъ (Баришская)
Шепеленъко Степанъ (Баришская)
Шило Мыско (Баришская)
Шкабура Евъсѣй (Баришская)
Шкабуринъ зят Юско (Баришская)
Шовъкопляс Иванъ (Баришская)
Шулга Федоръ (Баришская)
Шулыга Феско (Баришская)
Щербыненъко Ониско (Баришская)
Юненъко Иванъ (Баришская)
Ябъковъский Ясско (Баришская)
Яременъко Курыло (Баришская)
Яхъненъко Онопрѣй (Баришская)
Яценко Олешъко (Баришская)
================================
Huginn
R1a1a1g2 (L260+)

Huginn

Сообщений: 875
На сайте с 2006 г.
Рейтинг: 1412
1732 года генвара 19 дня ведение сотне Баришковской козаков, которие на верност Ея Императорскому Величеству били в присяги

Семен Сулима сотник Баришковский
Улас Батюк атаман городовий
Павел Луженский писар сотений
Ничипор Кончаков хоружий сотений
Яким Антонов
Иван Великий
Пилип Скидан
Максим Супруненко
Кирик Честнейший
Яков Жидченко
Степан Жидченко
Микита Озерский
Гордей Вирачок
Ничипор Загниборода
Прокуп Сидоренко
Логвин Лукяненко
Иван Левченко
Юско Кононенко
Иван Бутенко
Дацко Корженко
Трохим Корженко
Хвеско Гранчук
Грицко Колосенко
Кирик Сирота
Максим Щербина
Хведор Носенко
Василь Волошин
Михайло Кошил
Кондрат Дейко
Улас Кошил
Остап Корол
Грицко Купленик
Микита Дереенко
Матвей Петренко
Васил Нечипоренко
Петро Ш…
Прокуп Кириленко
Самуйло Мартиненко
Семен Бейко
Макар Волошиновский
Иван Прунченко
Михайло Перервенко
Остап Молочко
Лукян Пашко
Стецко Дюгтяренко
Хома Марченко
Иван Малишко
Грецко Онопреенко
Андрей Гриценко
Семен Корень
Стецко Ситник
Семен Юрченко
Петро Белоцеркувець
Михайло Хотенко
Иван Полуцкий
Андрей Иващенко
Тимуш Захарченко
Иван Карпенко
Грицко Аврааменко
Микита Цвеленко
Семен Поцекуненко
Ничипор Лисенко
Пилип Куценко
Харко Житник
Павел Иляшенко
Оникий Бережний
Омелко Кириченко
Микита Панченко
Васил Билденко
Иван Глушко
Гарасим Совенко
Васил Мостяк
Авраам Железнак
Хведор Мартиненко
Андрей Панченко
Максим Иващенко
Илко Шаля
Михайло Перервенко
Андрей Цвеленко
Гаврило Куриленко
Хвилон Мироненко
Грицко Мосяк
Олекса Троценко
Николай Бабич
Иван Сушко
Семен Лихайченко
Василь Филоненко
Микола Боровченко
Микола Скриник
Грицко Кобченко
Ефим Маерец
Хома Ющенко
Васил Гарасименко
Грицко Гаврияш
Ефхим Полутченко
Тимко Шинка
Микита Ярошенко
Ничипор Савоненко
Андрей Сахно
Яков Товкач
Наум Кузоченко
Матвей Захарченко
Петро Яременко
Иван Шило
Опанас Пушня
Васил Лукяненко
Васил Куриленко
Савка Бойченко
Левко Лазаренко
Левко Коломиченко
Хведор Адрущенко
Иван Нечипоренко
Петро Демченко
Васил Прадка
Хведор Бутенко
Олекса Пушня
Олекса Коваль
Петро Полуцкий
Иван Микитенко
Олекса Градель
Ярема Шевченко
Охрем Мироненко
Супрун Юрченко
Иван Андрущенко
Леско Корноух
Ярема Семенко
Остап Масенко
Семен Яременко
Яков Таран
Иван Гриценко
Архип Якименко
Карп Бишовец
Матвей Исаенко
Марко Паламаренко
Самуйло Глитень
Хведор Красножун
Павло Щербина
Кондрат Бишовец
Микита Надолинка
Хведор Мотренко
Семен Костюченко
Семен Олещенко
Дмитро Сергиенко
Петро Деркач
Грицко Хвесенко
Иван Маленченко
Петро Лесенко
Грицко Довбенка
Андрей Дубина
Павел Рихличенко
Хведор Дещенко
Тимуш Безуглий
Яков Таран
Петро Сухомлин
Васил Усенко
Максим Мандич
Михайло Рихненко
Пархом Зенченко
Стефан Носенко
Николай Яцюченко
Тимуш Асауленко
Иляш Козменко
Василь Ющенко
Грицко Глухенкий
Грицко Миколаенко
Семен Сенченко
Иван Путовуитенко


Сотне Баришовской мещане ратушние на верност Ея Императорскому Величеству били в присяги 1732 году генвара 19 дня

Григорий Михайлов войт меский
Михайло Антонов бурмистр
Кондрат Лебедь
Иван Остапенко
Юско Довгаленко
Мартин Тимченко
Остап Бегун
Карп Дмитриев
Михайло Белиловец
Юрий Скалецкий
Хведор Коропченко
Васил Вилюха
Иван Негра
Андрей Дзовониченко
Иван Бураченко
Яким Кончакув зят
Семен Бражник
Петро Ручка
Хведор Котляр
Мойсей Кончак
Иван Ключник
Кузма Кедин зят
Кондрат Суходолский
Олекса Ткач
Матвей Сериченко
Семен Яцина
Демко Киянка
Леско Велико Иваненко
Иван Говоруха
Дмитро Солодченко
Тимуш Хандогий
Семен Ручка
Гордей Бугуславский
Михайло Паламарчук
Пилип Пилчик
Грицко Хоменко
Тимуш Литвин
Трохим Кушнер
Володко Кушнер
Лаврен Булка
Данило Бятченко
Михайло Проценко
Кост Миколаенко
Микита Сандин зят
Захарий Игнатов
Евфрем Шапочник
Омелко Панфиленко
Петро Кущ
Данило Силгин зят
Иван Науменко
Ефим Баценко
Петро Шапочник
Роман Солодкий
Яков Карвашний
Кузма Шаповал
Хведор Черняк
Охрем Бородавка
Павел Глухенкий
Ефим Леенко
Андрей Биркал
Андрей Иволга
Яков Иволженко
Иван Иволженко
Остап Кушнер
Павел Середа
Игнат Середа
Иван Рутченко
Иван Горбик
Яков Горбиков зят
Васил Срол
Васил Корзаница
Степан Галабуця
Фома Пинчук
Макар Серик
Ничипор Колосенко
Кондрат Браславка
Гаврило Терешкув зят
Матвей Дикий
Грицко Синогуб
Прокуп Чорний
Василь Домарацкий
Юско Зайцин зят
Стефан Кветка
Клим Хоменко
Васил Лященко
Андрей Паламаренко
Лаврен Савенко
Данило Белокун
Гарасим Родоманенко
Василь Мирко
Михайло Волощин зят
Грицко Волошиновский
Мартин Процаненко
Остап Тесленко
Лаврен Дюба
Яков Лень
Петро Котляр
Сергий Ковал
Лукян Иванов
Микола Андреенко
Яков Ковал
Вавиль Пулба
Михайло Стефанов
Яков Миненко
Иван Коба
Васил Резник
Панко Куротчин зят
Гаврило Козорез
Михайло Белиловец
Антон Индутний
Павел Задера
Нестер Василенков
Семен Леенко
Budash

Киев, Украина
Сообщений: 401
На сайте с 2010 г.
Рейтинг: 564
Институт рукописи библиотеки Вернадского. Киев. Ф.2 Д.4286-4293. Ревізькі книги, табель та реєстри, відомості, списки Баришевської та Басанської сотень. - 1744-1755 - 118 л.
---
Будаш, Усольцевы, Мехед, Барбаш, Половецкие, Куделя, Сарнавские
Мои поиски http://forum.vgd.ru/post/207/31226/p691129.htm#pp691129
Моя родословная http://www.myheritage.com/site-family-tree-125541051/budash?lang=RU
mykolas

г.Киев
Сообщений: 361
На сайте с 2010 г.
Рейтинг: 292
Институт рукописи ЦНБ им.Вернадского
Фонд 1 д. 54336-54337 (лл. 77-79)
Ревизия Переяславского полка 1726 года

Сотня Барышевская

Город Барышевка

Козаки можные
Пилип Скидан, атаман
Хведор Матвиенко
Хведор Носенко
Стефан Носенко
Прокоп Сотницкий
Яков Жидченко (??)
Убогие
Грицко Щербына
Тимош Тычка (?? Тышка_?)
Гордий Вырячок
Гринчук Старый
Кирик Чеснишый
Микита Озирский (??)
Иван Великий
Тимош Вуленко (???)
Василь Козяренко (?)
Иван Бутенко
Хведор Бырка
Иван Левченко
Трохим Козяренко (?)

Лыпняков козаки можные

Кондрат Дейко
Михайло Кошеленко
Ярема Купленик
Петро Дейко
Лукьян Стефаненко
Оноприй Хоменко
Иван Малышко
Васыль Грицай
Омелько Мартиненко
Матвий Дейко
Микита Дерий
Иван Мазченко (?)
Прокоп Кириленко
Иван Ничипоренко
Грицко Василенко
Остап Толочко
Лукьян Пащенко
Самийло Лысенко
Хведор Приненко
Остап Король
Петро Приненко
Петро Савченко
Тех же Лыпняков убогие
Петро Билоцеркивець
Стефан Ситник
Семен Корень
Илько Корень
Тимош Бережный
Яско Мос??
Лукьян Дьогтяр
Мыхайло Оробей
Марко Хоменко
Иван Холицкий (Холуцкий -?)

Ядловские козаки можные

Кондрат Красножон
Ярош Безуглый
Пахом Зоркий (???)
Архип Якименко
Иван Хвесенко
Андрий Дубина
Того села убогие
Петро Рабибченко (???)
Павел Лебедь
Павел Дмитренко
Опанас Костенко
Фалько(?) Кузьменко
Гапка Салийка
Петро Деркач
Иван Глитень (???
Мартин Глухенко
Василь Довбенько
Стефан Дашенко
Дмитро Сергиенко
Кондрат Выходець (?)
Грицко Паламаренко
Лесько Щербина
Пархом Рыхлик
Стефаниха Рыхличка
Мойсий Олещенко
Грицко Маленик (?)
Хведор Мотренко
Дмитро Кучеренко
Микита Падолка (??)
Матвий Ивасенко
Костюк Кулаковский

Козаки Рудницкого убогие

Яков Усык
Игнат Кобець
Удова Полицкая
Максим Адаменко
Грицко Гавриляш
Гарасим Кобець
Тышко Шийка
Василь Мандич
Хома Лихацкий
Семен Дощенко
Иван Сушко
Гарасименко козак
Яков Костенко
Микита Ярошенко
Николай Сырник
Улас Боровик
Яков Хвыленко
Марко Гунченко
Павло Ющенко
Михайло Гризленко
Грицко Масюк
Грицко Гавришенко
Хведор Исаенко
Давид Кокол(???)
Мамайлиха
Семен Сальник

Козаки Сезенковского можные

Грицко Авраменко
Стефан Ивлий
Ничиполр Лысенко
Харко Житник
Пилип Куценко
Андрей Коваленко
Максим Бьятченко
Иван Карпенко
Стефан Кириченко
Микита Панченко
Миколай Павленко
Оныкий Бережный
Того ж села убогие
Матвий Былденко
Кондрат Курило
Семен Коцюба
Василь Мощаченко
Евтух Хвыленко
Илля Шаля
Михайло Перервенко
Иван Глущенко
Хведор Мартыненко
Иван Зализняк
Андрей Ивлий
Иван Пустовийтенко
Иван Мазур

Селыские козаки можные

Иван Куриленко
Хведор Бутенко
Трохим Лавченко
Опанас Лушня
Хведор Лушня
Олекса Градиленко
Того ж села убогие
Петро Яременко, атаман
Савка Бойченко
Ярема Шевченко
Грицко Лукьяненко
Охрим Мироненко
Грицко Шило
Семен Яременко
Хведор Градиль
Олехвир Андрущенко
Василь Юрченко
Олехвир Яременко
Иван Нипоренко(??)
Данило Задорожний
Наум Марущенко
Тимош Карноух

Остролуцкие козаки можные

Мыхайло Сирый, атаман
Савка Кулька
Лазор Померайко
Хведор Крикливый
Хвесько Хмара
Иван Помераченко
Семен Гнида
Аврам Крикливый
Матвий Луценко
Трохим Борисенко
Василь Богданенко
Павел Хоменко
Юхно Богданенко
Хведор Бут
Ярмола Щербина

Сотня Баришевская
Город Баришевка
Посполитые можные

Кондрат Дмитрович, войт
Михайло Антонович, бурмистр
Игнат Леенко
Яков Кисиль
Иван Остапенко
Кондрат Лебедь
Павло Олещенкив
Мирон Крипник
Юсько Довгаленко
Хведор Киселенко
Юрко Скалецкий
Нестер Музыка
Мартын Тимченко
Михайло Билиловець (??)
Василь Мирко
Иван Майстер
Грицко Мищенко
Йовхим Лиенко
Хома Пинчук
Макар Сирык
Василь Сруль
Василь Корчаныця
Стефан Галайдудар (??)
Василь Домарацкий
Захарий Цехмистерко
Роман Николаенко
Мисько Проценко
Омелько Панхвиленко
Юхим Шапочник
Петро Шапочник
Тымиш Литвинець
Петро Кущ
Тымиш Осавуленко
Петро Коваль
Матвий Коваль
Яков Лукьяненко
Кондрат Слюсар
Яцько Линь
Кондрат Задорожний
Якым Буций
Отап Дмитренко
Мойсий Кончак
Семен Мырко
Гарасим Диденко
Того ж места убогие
Кондрат Суходоленко
Стефан Мирки зять
Хведор Гриненко
Гордий Прасол
Лесько Бойченко
Семен Середа
Павел Задеря
Попадя Старая
Роман Засидченко
Иван Середа
Лаврин Булка
Андрей Грицаенко
Петро Бигунив зять
Иван Бойко
Андрий Задеренко
Остап Бигун
Кирик Войнин родич
Роман Гончар
Андрей Бондар
Данило Убогий
Иван Кут
Ярема Калачник
Кузьма Лупынис
Михайло Вылюха
Семен Сезонишин зять
Семен Бражник
Василь Черняк
Андрей Шапченко
Семен Гончар
Леонтий Иванович цехмейстер
Иван Сирык
Роман Гечишин зять
Иван Торбыня
Иван Денисенко
Клим Деревьяный
Кондрат Браславка
Сидор Пинчукив зять
Петро Терешко
Мойсей Руденко
Яремиа Колесника зять
Роман Кеда
Прокип Чорный
Иван Чернятенко
Тимош Хандогий
Грицко Косый
Грицко Сирыченко
Юско Зайчин зять
Семен Яцына
Матвий Чернятенко
Петро Куранда
Иван Куприй
Матвий Дикий
Макар Рубан
Кирило Торба
Стефан Квитка
Игнат Кривець
Грицко Галабурда
Яцко Синьогуб
Хведько Гавриленко
Василь Падун
Остап Кушнир
Павел Сергиенко
Кость Миколаенко
Андрий Иволга
Пилип Демяненко
Иван Науменко
Клим Гузь
Данило Сильчин зять
Яцко Градиль
Петро Чорнобривченко
Михайло Чорнобривець
Михайло Волощин
Юхим Баценко
Володько Кушнир
Андрий Градиль
Павел Середа
Хведор Быркал
Кузьма Шаповал
Кирило Шапочник
Грицько Шапочник
Яков Горбиков зять
Улас Остапченко
Кузьма Рученко
Гаврило Липницкий
Иван Нечуп
Кирило Косый
Яков Закарвашный (??)
Стефан Латка
Максим Латка
Петро Войтенко
Гаврило Задорожный
Илько Миненко
Клим Хоменко
Грицко Санда
Андрей Лященко
Лаврин Савенко
Грицко Тур
Яким Гриценко
Олекса Ткач
Иван Лященко
Гарасим Романенко
Василь Лящин зять
Грицько Хоменко
Лаврин Таран
Мартын Проценко
Остап Тесленко
Иван Шульга
Иван Говоруха
Марко Кощий
Савка Бережный
Назар Потапенко
Савка Коркушка
Кузьма Иванович
??пан Иванович
Олексий Луценко
Лукьян Иванович
Хведор Котляр
Грицко Котляр
Сергий Коваль
Лесько Бутенко
Лесько Гончар
Гаврило Зуб
Степан Бьятець
Петро Мантак
Тимко Булавишин
Иван Шепитько
Иван Гончарив зять
Улас Диденко
Супрун Марченко
Данило Буций
Калкник Нагорненый
Матвий Пурка
Антин Тесля
Иван Негра (??)
Тимиш Музыка
Того ж места удовы убогие
Вовдя Повторацька
Звоничка вдова
Марья Олексииха
Нудчиха удова
Купричка удова
Олена Быркаливна
Поросиха удова
Ганна Бражниця
Ювчиха удова
Помазанная удова
Романиха удова
Удова Колосиха

Деревня Липняки поспольство можное
Тимиш Литвин
Данило Клименко
Петро Проценко
Демко Зинченко
Стефан Потапенко
Грицко Носко
Грицко Цюцюренко
Той же деревни убогие
Улас Клименко
Антип Шеляг
Петро Сичкаренко
Василь Кулинич
Лесько Сависько
Хведор Кузьма
Марко Ващенко
Иван Чичкан
Грицко Стулень
Дацько Баранець
Ганжиха удова

Деревня Пасичная поспольство можное

Охрим Бородавка
Грицко Шкандура
Яким Кривець
Андрий Ющенко
Мартын Волошиненко
Стефан Нестеренко
Грицько Денисенко
Данило Юхненко
Онофрий Яковенко
Мисько Колесник
Антип Галушка
Той же деревни убогие
Стефан Тищенко
Грицко Тищенко
Давид Галущенко
Иван Тищенко

Деревни Дерновно??? поспольство можное

Грицко Вовк
Иван Литвин
Иван Яценко
Демко Костенко
Марченко Михайло
Той же деревни убогие
Стефан Грищенко, войт
Яциха удова
Василь Борисяка
Мойсей Пушка
Иван Кака
Хведориха удова
Грицко Тищенко
Яцько Цюнда(??)
Лесько Колесник
Ярема Падий
Иван Сергиенко
Антон Мироненко
Василь Козыр
Иван Гринчен4ко
Грицко Пушка
Харко Гець
Кирик Радченко
Мойсей Корецкий
Михайло Бебех
Юсько Борисенко
Улас Корецкий
Михайло Сергиенко
Савка Бойко
Кость Падий
Иван Клавша
Лесько Вовчар
Радько Зазебренный
Денисиха удова

Деревни Коржов поспольство можное

Евтух Касяненко
Антин Кобенько
Мойсий Кобенько
Кирик Кобенько
Той же деревни убогие
Максим Кобенько
Павел Ардюк
Каленик Ющенко
Стефан Засидка
Кирило Слипецький

Деревни Селычовка поспольство можное

Хведор Яременко
Мартын Крикливый
Яцко Яременко
Демьян Яременко
Демко Дзявун
Василь Антипенко
Гордий Струк
Стецько Мироненко
Хведор Рахубенко
Михайло Крикливый
Савка Супруненко
Семен Пилипенко
Тимко Лапа
Тоей же деревни убогие
Грицко Супруненко
Грицко Дзявуненко
Петро Макаренко
Корней Коптилый
Карп Коробченко
Хведор Дьогтяренко
Клим Яременко
Иван Кобенько
Онысько Савченко
Василь Цюцюренко
Стефан Киянка
Кузьма Киянка
Василь Киянка
Прокип Лемишка
Василь Харченко
Хведор Ковтун
Петро Антипенко
Кузьма Швець
Петриха Шевчиха
Иван Костенко
Семен Парубенко
Олекса Падалка
Иван Ткаченко
Грицко Магасенко
Данилович Сидор
Гарасим Олексенко
Остап Остапець
Иван Сулимка
Яким Страх

Деревни Власовки поспольство можное

Кирик Чорный, войт
Яцько Сергиенко
Той же деревни убогие
Данило Паденко
Михайло Ритниченко
Василь Котенко
Юсько Тимошенко
Онысько Мазур
Грицко Рябко
Вуцька Третячка
Василь Кривенко

Деревни Сезенкова поспольство убогое

Хведор Максименко
Микола Максименко
Петро Олийныченко
Омелько Падун
Стефан Рудый
Карп Ткач

Деревни Селища поспольство можное

Галька удова
Кондрат Худенко
Хома Яхненко
Тоего ж села убогие
Прокоп Савоненко, войт
Андрей Тищенко
Иван Марченко
Николай Аркабин (???)
Юхно Корноух
Гапон Савоник
Карп Кильза
Петро Стеценко
Ничипор Цихоня
Прокоп Калениченко
Павло Зайка
Лесько Руденко
Оноприй Марченко
Семен Кобченко
Зинька Лысанька
Яким Штаны
Михайло Инденко
Гордий Савоненко
Кондрат Олийник
Яков Прокопенко
Грицко Ярмоленко
Лаврин Кишка
Василь Остапенко
Гаврило Шульга
Ганна Трохимиха

Села Рудницкого поспольство убогие

Петро Балюра
Улас Чередник
Антип Тесля
Грицко Нечитайло
Иван Рыбицкий
Хведор Шканда
Тимош Хмелицкий
Миколай Лесенко
Матвей Косый
Матвей Ткач
Иван Локтенко

Деревни Морозовка поспольство можное

Супрун Лысый
Омелько Воливник
Юсько Даниленко
Иван Довгопьят
Ярош Короненко
Василь Попович
Тоей же деревни убогое
Конон Пышненко
Кузьма Ильяшенко
Иван Лященко
Игнат Крутченко
Антип Паденко
Семен Мокиенко
Грицько Оришченко
Улас Прокопенко
Семен Ващенко
Данило Лазоренко
Яким Деркаченко
Степан Дмитренко
Савка Морозенко
Семен Лазоренко
Грицько Швець
Кирик Бараненко
Иван Маныч
Антониха удова

Села Бзив поспольство убогое

Кондрат Чухман
Кирик Чухман
Харко Баранець
Грицко Шегера
Петро Максименко
Андрий Табака
Каленик Хведоренко
Гаврило Горбатый
Павло Швець
Иван Рак
Харко Савенко
Лесько Шевченко
Хведор Самийленко
Иван Гуниненко
Иван Мур??енко
Грицко Скрипка
Иван Говоруха
Конон Зубченко
Хведор Гукаленко
Иван Сердюк
Петро Сыса
Михайло Бойко
Стефан Кравець
Антон Шатайло
Максим Ступак
Кирик Чаюк
Уласиха вдова
Матвий Диденко
Хведор Харченко
Тимош Чухман
Хома Хвесенко
Опанас Баранець
Степан Ченчило
Хведор Паламаренко
Ahatoliy
Новичок

Сообщений: 23
На сайте с 2010 г.
Рейтинг: 5
Уважаемые форумчане! Прошу помощи в поиске. Построил свою родословную до начала 18 века. В РГВИА нашел информацию, что мой прямой предок бежал на Дон в 1743 году из Переяславского полка. Предположительно, сотенный городок Барышевка. Возможно ли найти в Ваших списках фамилию, которая указана в переписи крестьян на Дону в 1765 году. Файл со сканом переписи прикреплён. Фамилию специально не пишу, чтобы не ввести в заблуждение.

Прикрепленный файл: 3.jpg
Козачок
Участник

Козачок

г. Киев
Сообщений: 52
На сайте с 2010 г.
Рейтинг: 76

Ahatoliy написал:
[q]
Уважаемые форумчане! Прошу помощи в поиске. Построил свою родословную до начала 18 века. В РГВИА нашел информацию, что мой прямой предок бежал на Дон в 1743 году из Переяславского полка. Предположительно, сотенный городок Барышевка. Возможно ли найти в Ваших списках фамилию, которая указана в переписи крестьян на Дону в 1765 году. Файл со сканом переписи прикреплён. Фамилию специально не пишу, чтобы не ввести в заблуждение.
[/q]

В Вашем документе указан "Матвей Степанов сын Шкандвенка"

Согласно ревизии Переясловского полка за 1726 год в деревне Пасичной (сейчас - село Пасичное Барышевского района Киевскойпроживал можный посполитый Грицко Шкандура, а в селе Рудницком (сейчас - Барышевского района Киевской области) убогий посполитый - Хведор Шканда.

Ваш предок Шкандвенко/ Шканденко/ Шканда вполне мог быть внуком Федора Шканды из села Рудницкого.

С уважением,
Александр Анатольевич.
---
Козацькому роду - нема переводу!

Остерский уезд, Козелецкий уезд Черниговской губернии
Переяславский уезд Полтавской губернии
vega49
Участник

краснодар
Сообщений: 78
На сайте с 2011 г.
Рейтинг: 29
Уважаемые форумчане,имею вопрос.Кто-МОЖНЫЕ,кто есть-УБОГИЕ?
valcha
Модератор раздела
Не историк! Просто diletto к истории имею.

valcha


Сообщений: 27400
На сайте с 2006 г.
Рейтинг: 15366

vega49 написал:
[q]
.Кто-МОЖНЫЕ,кто есть-УБОГИЕ?
[/q]


Убогие, сиречь нищетные, без коня\вола и прочей худобы.

Можные = имущие - более-менее состоятельные.

Например
Семен Василец, 1 двор, 3 хаты, 2 коня, 2 вола
Данило Верещака, 1 двор, 1 хата, 2 коня, 2 вола

или

нищетные
Петро Коробка 1 двор 1 хата и мелкая худоба, на которой и не попашешь.

или крайне нищетные, которых есть только хата, при огородах живут и другой животины не имеют
Грицко Ециненко 1 хата.
---
С просьбами о поиске и по темам форума в личку обращаться НЕ НАДО! Вопросы задавайте, пож-ста, в темах, которые я веду или модерирую

митоГаплогруппа H1b
Дневник
← Назад    Вперед →Страницы:  1 2 3 Вперед →
Модератор: valcha
Вверх ⇈
Рейтинг архивов