Всероссийское Генеалогическое Древо
На сайте ВГД собираются люди, увлеченные генеалогией, историей, геральдикой и т.д. Здесь вы найдете собеседников, экспертов, умелых помощников в поисках предков и родственников. Вам подскажут где искать документы о павших в боях и пропавших без вести, в какой архив обратиться при исследовании родословной своей семьи, помогут определить по старой фотографии принадлежность к воинским частям, ведомствам и чину. ВГД - поиск людей в прошлом, настоящем и будущем!
Вниз ⇊
РИКЦ
(реклама от russia-israel.ru)

Список дворянам Царства Польского 1851 г.

Список дворянам Царства Польского, с приобщением кратких сведений о доказательствах дворянства.
Spis szlachty Krolestwa Polskiego .
WARSZAWA , 1851,
----------------
алфавит

← Назад    Вперед →Страницы: ← Назад 1 2 * 3 Вперед →
Модератор: Bianca
john1

Сообщений: 2583
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1385
Rabiński h. ŁODZIA.
Felix, syn Michała 695

Rabiński.
Antoni 10

Raciborski h. RAWICZ.
Jan, syn Piotra634
Tadeusza, s. Macieja 635
Wilhelm Paweł, s. tegoż 636
Walenty, s. tegoż 777
Kazimierz, s. tegoż 778
Piotr, s. Krzysztofa 637
Ludwik Nikodem, s. Franciszka Piotra 730
Władysław Felix, s. tegoż 731
Krzysztof, s. Jana 760
Grzegorz, s. Antoniego 550
Grzegorz, s. Walentego 551
Józef, s. Krzysztofa 552
Karol, s. Mateusza 567
Wojciech, s. tegoż 568
Walenty Onufry, s. Benedykta 574
Wojciech, s. tegoż 575
Grzegorz, s. tegoż 576
Adam, s. Sebastyana 577
Mateusz, s. tegoż 578
Weronika, córka Benedykta 579

Racięcki h. POMIAN.
Andrzej, s. Adama 59
Franciszek, s. Hieronima 569
Eugeniusz Józef Jan, s. tegoż 570
Ludwik Jan (Nepomucen) Job, s. Jana 129
Benon Michał Aloizy, s. Onufrego 329
Stanisław Jan Józef, s. Ignacego 642
Ignacy, s. Ignacego 803

Raczyński h. NAŁĘCZ.
Marcelli Konstanty Henryk, syn Jana 3
Franciszek Xawery Michał Ignacy, s. Kajetana 225
Jan Stefan, s. Jakóba 226
Franciszek, s. tegoż 323
Teofil Jakób, s. Józefa 256
Edward Xawery Józef, s. tegoż 324
Julianna Rozalia, c. tegoż 325
Emilia Joanna Eufrozyna, córka tegoż 326
Wojciech Antoni Józef, s. tegoż 353
Franciszek Mikołaj, s. tegoż 755
Ewa z Suchodolskich, wdowa po Janie 330
Rozalia Kordula, córka Jana 331
Petronela Rozalia Klotylda, c. tegoż 332
Florentyna Antonina z Garczyńskich, wdowa po Kazimierzu 426
Stefan Bonawentura Antoni, s. Kazimierza 426
Wincenty (Ferraryusz), s. Alexandra 462
Bartłomiej Wincenty, s. Kacpra 606
Andrzej Aloizy, s. Stanisława 2 Ces.

Radgowski h.OSTOJA.
Antoni, syn Macieja 638

Radke h. RADKE.
Jan Teofil, syn Jana Fryderyka 333

Radlicki h. KORAB
Maryanna Barbara, zamężna Jaskłowska, córka Józefa 313 I.
Napoleon Henryk, syn tegoż 65

Radłowski h. WILCZEWSKI.
Adam, syn Marka 399

Radoliński h. LESZCZYC.
Stanisław Andrzej Atanazy, syn Piotra 22
Roman Wiktor, s. tegoż 23
Alexander Eustachy Piotr, s. tegoż 24
Włodzimierz Teofil, s. tegoż 25
Ludwik, s. tegoż 417
Izabella Kunegunda Marya Salomea, 1mo v. Walewska, 2do v. Guillaume, c. tegoż 313 G.
Antoni Józef, s. Macieja 227
Jan, s. tegoż 228
Wojciech Jakób, s. Ludwika 283
Radomiński h. PRUS 2.
Jakób Ignacy, syn Jana 80
Wacław Michał, s. tegoż 79
Jan Aloizy Prosper, s. Franciszka 334
Radomski.
Maryanna z Koprowskich, wdowa po Józefie 335
Antoni, syn Józefa 335
Leopold Józef Anastazy, s. tegoż 335
Radomyski h. RAWICZ.
Hieronim Franciszek Józef, syn Antoniego 496
Ludwik, s. Piotra 618
Antoni, s. tegoż 688
Mateusz, s, tegoż 687
Radoński Skarbek h. HABDANK.
Antoni Stefan, syn Jana 180
Jakób Pantaleon Ignacy, s. teg. 524
Olimpia Justyna, córka Stanisława 181
Alexandra Julia Helena, c. teg. 182
Karol (Boromeusz) Józef Ignacy, s. Anastazego 662
Alfons Jan (Kanty) Remigiusz, s. Karola 671
Radoński h. JASIEŃCZYK.
Marcin, syn Tomasza 6
Tadeusz, s. Andrzeja 66
Szczepan Adam, s. Jana 310
Florenty Józef Kazimierz, s. tegoż 196
Radoszewski h. OKSZA.
Ignacy Józef Alexander, syn Józefa 115
Alexander Konstanty Michał, s. tegoż 116
Franciszek (Serafin) Antoni Dyonizy Boxa, s. Rocha 155
Józefat Andrzej Piotr Franciszek Boxa, s. tegoż 156
Wincenty Teofil Boxa, s. Antoniego 595
Wincenty Jan (Chryzostom) Boxa, s. Walentego 756
Albin Kazimierz Boxa, s. tegoż 786
Waleryan Leo Boxa, s. tegoż 787
Radoszkowski Bourmeister h. SZALA.
Jan, syn adoptowany Stanisława 2
Oktawiusz Wincenty, s. Jana 179
Radowiecki. *
Józef 18
Radwan h. RADWAN.
Wincenty Henryk Anastazy, syn Antoniego 515
Paweł Antoni, s. tegoż 700
Józef Jakób, s. tegoż 701
Radwan.
Antoni 418
Michał * 1
Radwański h. RADWAN.
Kajetan, syn Walentego 463
Kazimierz, s. Jakóba 580
Radyszkiewicz h. PYPKA.
Jan Klemens, syn Wincentego 555
Józef (Kalasanty) Maryan, s. teg. 556
Ireneusz Gracyan, s. tegoż 581
Radziątkowski h. HABDANK.
Karol Tymoteusz, syn Jana 5
Radzicki h. NAŁĘCZ.
Józef Jan Bogusław, syn Józefa 18
Radziejowski h. JUNOSZA.
Józef, syn Felixa 406
Jan, s. tegoż 405
Oswald, s. tegoż 439
Radziejowski h. RAWICZ.
Rafał Rudolf Gabryel, syn Teodora 481
Radzikowski h. OGOŃCZYK.
Antoni Michał Franciszek, syn Ignacego 553
Teodor Emeryk, s. tegoż 554
Wojciech, s. Cypryana 746
Adam, s. Bartłomieja 747
Wenanty, s. Pawła 761
Tomasz, s. Jana 791
Radzimiński h. LUBICZ.
Jakób, syn Wawrzyńca 311
Jan, s, tegoż 312
Józef, s. tegoż 313
Andrzej, s. Mikołaja 497
Wincenty (Ferraryusz) Gaspar Melchior Baltazar, s. Teodora 170
Marcellina Tekla Anna, córka t. 337
Franciszek Ignacy, s. Jana 607
Jacenty Jan, s. tegoż 608
Wincenty (Ferraryusz), s. Antoniego680
Gabryel, s. Wincentego 779
Józef Stanisław Jan Mikołaj, s. Adama 284
Ewa, c. Antoniego 285
Franciszka Katarzyna Zofia, c. t. 286
Klemens Felix, s. Teodora 336
Gorgoniusz Mikołaj Maryan, s. Tadeusza 464
Honorata z Idzikowskich, wdowa po Maurycym Antonim 657
Alexander Jacek, s. Maurycego Antoniego 657
Ignacy Ludwik, s. tegoż 657
Julian Jan, s. tegoż 657
Aniela Ewa Franciszka, zamężna Fijałkowska, córka Teodora 20 F.
Radziński h. PORAJ.
Józef Benedykt, syn Jana 435
Radziszewski h. RADWAN.
Jan Dominik Stanisław, syn Urbana 302
Franciszek, ** s. Tadeusza 303 3
Ksiądz Bartłomiej, ** s. Antoniego 506 23
Ksiądz Tomasz, s. tegoż 507
Antoni Michał Józef, ** s. Idziego 540 8
Ludwik Bartłomiej, s. tegoż 541
Antoni Ignacy, s. Tadeusza 612
Józef Ignacy, s. Leona 626
Radziszewski.
Fryderyk Wincenty, syn Tomasza 361
Radziwiłł h. TRĄBY.
Książę Michał Hieronim Karol, syn Michała 171
Radzymiński h. LIS.
Mateusz, syn Jana 388
Paweł, s. Wawrzyńca 449
Radzymiński h. LUBICZ.
Zefiryn Konstanty Józef, syn Tadeusza 374
Rajecki Dunin h. ŁABĘDŹ.
January Bogusław August, syn Wincentego 681
Rajski h. DUBENITZ.
Franciszek (Xawery), syn Jana 12
Czesław Antoni Ignacy, s. Franciszka 46
Rajski z Rajska h. KIETLICZ.
Daniel Kacper Ignacy, syn Ignacego 370
Rakowiecki h. ROLA.
Wincenty Paweł, syn Józefa 400
Salwator Józef Melchior, s. teg. 498
Władysław Bogumił, s. Franciszka 739
Teodor, s. tegoż 762
Rakowiecki h. LELIWIN. *
Józef (Kalasanty), syn Józefa35
Wiktor Paweł, s. tegoż 36
Rakowski h. KOŚCIESZA.
Adam Senezyusz Józef, syn Pawła 427
Tytus Kacper Stefan, s. tegoż450
Józef, s. Franciszka 516
Rakowski h. LUBICZ.
Otton, syn Jana 147
Ignacy Piotr, s. Stanisława 148
Franciszek (Xawery) Mikołaj, s. Franciszka 582
Stanisław Marcin, s. tegoż 583
Xawery Michał, s. tegoż 584
Joachim, s. Kazimierza 682
Felix Hipolit, s. Eustachego 451
Jan (Nepomucen), s. Józefa 710
Maxymilian Józef Łukasz, s. teg. 711
Rakowski h. TRZYWDAR.
Bonifacy Grzegorz, syn Franciszka 212
Felix Ignacy Donat, s. Antoniego 213
Placyda Teressa, córka tegoż 214
Joanna z Unierzyskich, wdowa po Stanisławie 215
Eleonora Barbara Justyna, córka Stanisława 215
Maryanna Barbara Walerya, c. tegoż215
Antonina Lucyna, c. tegoż 215
Anna, c. tegoż 215
Antonina z Łyszczyńskich, wdowa po Mikołaju 216
Marya Oktawia, c. Mikołaja 216
Izabella Rozalia, c. tegoż 216
Walerya Aniela, c. tegoż 216
Kazimierz Maciej Antoni, s. Jakóba 217
Seweryn Gabryel, s. Stanisława 127
Jan, s. Joachima 128
Jan Kazimierz Wiktor, s. Jana 257
Alexander, s. Mikołaja 282
Floryan Wojciech Antoni, s. Macieja 239
Tytus Kasper Maciéj Napoleon, s. Wojciecha 240
Jan, s. Ferdynanda 465
Bartłomiej, s. Joachima 466
Kunegunda z Sadkowskich, wdowa po Tomaszu 517
Władysław Jakób Lucyan, s. Tomasza 517
Franciszek, s. Józefa 709
Andrzej Kitkiewicz, s. Wawrzyńca 613
Wincenty Kitkiewicz, s. tegoż 702
Aniela, zamężna Łaska, córka Antoniego 86 Ł.
Szymon Wincenty Kitkiewicz, s. Wawrzyńca 4 Cesar.
Ramotowski h. DROGOMIR.
Józef, syn Bernarda 381
Wiktor, s. Macieja 382
Rapacki h. LUBICZ.
Felix, syn Ludwika 453
Elżbieta z Wolskich, wdowa po Wincentym198
Alexander Maciej, s. Wincentego 198
Wincenty Józef, s. Michała 454
Michał, s. Franciszka 596
Wawrzyniec, s. Wojciecha 597
Franciszek, s. Michała 1 Cesar.
Rapacki h. WARNIA.
Andrzej, syn Jakóba 712
Rapczyński h. TOPÓR.
Stanisław, syn Stanisława 508
Rasinowski. *
Walenty 27
Rassumowski. *
Karol 38
Rastawiecki h. SAS.
Baron Ludwik Mikołaj Adam, s. Andrzeja 21 2 B.
Raszewski h. GRZYMAŁA.
Narcyz Wilhelm, syn Józefa 287
Maurycy Mateusz, s. Jana (Nepomucena) 375
Leopold Chryzostom, s. tegoż 376
Wojciech, s. Jana (Nepomucena) 377
Dyzma, Marceli, s. tegoż 482
Raszowski h. GRZYMAŁA.
Antoni Bazyli Alexander, syn Wincentego 713
Jan Wit, s. tegoż 714
Ratajewicz h. RĘKOPIÓR.
Józef Grzegorz, syn Antoniego 52
Stanisław (Kostka) Franciszek (Xawery), s. tegoż 199
Jan, s. Stanisława 328
Ludwik Rajmund, s. Kajetana 499
Witold Józef, s. Wojciecha 619
Jan, s. Ludwika 738
Ratomski h. KOŚCIESZA.
Dorota z Batowskich, wdowa po Antonim 354
Zefiryn Kazimierz, s. Antoniego 355
Stanisław Antoni Jan, s. tegoż 356
Wincenty Rajmund, s. tegoż 357
Leander Błażej, s. tegoż 452
Ratyński h. ŁABĘDŹ.
Tomasz, syn Wojciecha 483
Kazimierz Gracyan Tomasz, s. Bonawentury 536
Jan Konstantyn Grzegorz, s. teg. 537
Józef Benedykt, s. Mateusza 571
Ludwik, s. tegoż 572
Franciszek, s. tegoż 585
Stanisław Michał Adam, s. Augustyna 627
Józef Alexander, s. Andrzeja 715
Michał, s. tegoż 724
Ratyński h. ŚLEPOWRON.
Antoni, syn Bartłomieja 763
Jan Stanisław, s. tegoż 764
Rauer.
Wiktorya z Głuszyńskich, żona Józefa 732
Jan Józef, syn Józefa 732
Wiktor Adam, s. tegoż 732
Emilia Krystyna, córka tegoż732
Rawa h. PIŁAWA.
Jan, syn Michała 725
Antoni, s. tegoż 726
Rawa h. RAWICZ.
Józef Wojciech, syn Mateusza 765
Regulski h. FALK.
Józef 338
Regulski h. RAWICZ.
Ignacy Michał Karol, syn Jana 601
Reinhard h. RENARD z odmianą.
Karol Samuel, syn Jana Stefana 455
Reinschmidt. *
Alexander 25
Reklewski z Reklewa h. GOZDAWA.
Michał Hieronim, syn Józefa 241
Leon Alexander, s. tegoż 242
Aniela z Ławskich, wdowa po Karolu 314
Józef Ignacy Kryspin, s. Karola 314
Ignacy Mikołaj Antoni, s. tegoż 314
Antoni Anatolf, s. tegoż 314
Jan Aloizy, s. tegoż 314
Łukasz Florentyn, s. Michała 339
Rekosz h. OSTOJA.
Franciszek, syn Macieja 620
Relicki. *
Franciszek 15
Rembieliński h. LUBICZ.
Rajmund Hyacynt, syn Stanisława 33
Wiktor Łukasz, s. tegoż 34
Andrzej, s. tegoż 35
Franciszek (Xawery) Ambroży, s. Franciszka 75
Ignacy, s. tegoż 76
Ludwik Józef, s. Jana 77
Michał Wincenty, s. Józefa 78
Ignacy Fabian Sebastyan, s. teg. 780
Jan Augustyn, s. Antoniego 383
Stanisław (Kostka) Jakób, s. Dominika 484
Kazimierz Teofil, s. Jana 699
Rembiszewski h. JASTRZĘBIEC.
Jan, syn Kazimierza 598
Paweł, s. tegoż 599
Antoni, s. tegoż 600
Franciszek, s. tegoż 609
Daniel, s. tegoż 689
Ignacy, s. Mikołaja 766
Remiszewki. *
Waleryan, syn Karola37
Rębowski v. Rembowski h. ŚLEPOWRON.
Wincenty (a Paulo), syn Wojciecha 60
Józef Kazimierz Longin, s. tegoż 61
Franciszek Augustyn, s. Zygmunta 157
Antoni Jan, s. Klemensa 407
Franciszek Placyd, s. tegoż 408
Remiszewski h. JELITA.
Piotr, syn Józefa 586
Antoni, s. tegoż 587
Bartłomiej, s. Stanisława 366
Kajetan, s. Szymona 367
Jakób, s. tegoż401
Józef, s. tegoż 402
Piotr (z Alkantary) Kasper, s. Ignacego 621
Hipolit Ludwik Wincenty, s. t. 622
Rewoliński. *
Wojciech 12
Ritschel h. KARYATYDA. *
Wacław, syn Antoniego 2
Rodkiewicz h. POBÓG.
Fabian Sebastyan, syn Jana 614
Ignacy Jan (Chryzostom) Karol, s. Józefa 639
Felix Baltazar, s. tegoż 640
Julian Franciszek, s. Ignacego 675
Stanisław, s. tegoż 676
Władysław, s. tegoż 677
Ignacy Henryk, s. tegoż 678
Henryk Edmund, s. tegoż 679
Roesler h. PACYNA. *
Jan Daniel, syn Marcina 33
Rogalski h. BODZIEC. *
Walenty, syn Franciszka 4
Rogawski h. ROLA.
Wojciech Jan Pius, syn Stanisława 266
Karol Jan Franciszek (Salezy), s. Jana (Nepomucena) 274
Stanisław Jan (Nepomucen), s. Jana 275
Józef Sebastyan Jan, s. Michała 428
Jan (Nepomucen) Ludwik Józef, s. tegoż 304
Rogiński h. ROLA.
Benedykt, syn Jana 288
Rogojski h. BROCHWICZ.
Walenty Franciszek, s. Adama 509
Rogojski h. BROCHWICZ 2.
Maxymilian, syn Xawerego 229
Rogowski h. JASTRZĘBIEC.
Mikołaj, s. Tomasza 130
Jan, s. tegoż 136
Stanisław, s. Brunona 131
Franciszek, s. tegoż 135
Jan, s. tegoż 132
Jan, s. Stanisława 133
Leon, s. Michała 134
Stanisław, s. tegoż 137
Xawery Jan, s. Pawła 378
Paweł, s. Franciszka 557
Stanisław, s. tegoż 611
Jakób, s. Mateusza 610
Andrzej, s. Walentego 748
Rogowski h. ORLA.
Hipolit Kassyan Antoni, syn Macieja 58
Ignacy Jakób, s. Romana 403
Rogoziński h. HABDANK.
Jan Wojciech **, syn Tadeusza 39 17
Jan Antoni, s. tegoż 40
Floryan Stanisław, s. tegoż 41
Alexander Faustyn, s. Teodora 204
Jacek Roch Ignacy, s. Gabryela 205
Władysław Hieronim, s. tegoż 206
Roguski h. OSTOJA.
Feofil Sylwester, syn Antoniego 419
Ignacy Piotr, s. Macieja 683
Henryk Bronisław, s. Mikołaja 727
Mikołaj Tomasz **, s. Michała 749 39
Jakób Krzysztof, s. Grzegorza 767
Leonard Marcin, s. tegoż 768
Ksiądz Jan Józef, s. tegoż 769
Rohland h. POGOŃ 4.
Franciszek Maxymilian, syn Pawła 71
Stanisław Marcin, s. tegoż 207
Rohoziński h. LELIWA.
Spirydyon, syn Antoniego 349
Patrycyusz Józef Antoni, s. tegoż 440
Rojek h. RAWICZ.
Paweł, syn Tomasza 350
Józef Wiktor, s. Jana 351
Antonina z Suchorskich, wdowa po Michale 371
Rudolf Antoni Jarosław, s. Michała 371
Ildefons Władysław, s. tegoż 371
Antoni Tymoteusz Franciszek (Salezy), s. tegoż 371
Juliusz Aloizy, s. tegoż 371
Rojewski h. CHOLEWA.
Baltazar Kryspin, syn Ignacego 243
Leonard Józef Jan (Kanty), s. Antoniego 244
Antoni Józef, s. Kajetana 245
Józef Walenty, s. Walentego 441
Jan August, s. tegoż 442
Rokicki h. RAWICZ.
Ignacy Jan, syn Ignacego 485
Rokicki h. ROGALA.
Melchior, syn Jana 258
Leon Konstanty, s. tegoż 259
Stanisław Leopold, s. Antoniego 456
Franciszek (Borgiasz) Dyonizy, s. Walentego 457
Stanisław Marek, s. Franciszka 672
Rokitnicki h. PRAWDZIC.
Klemens Andrzej, syn Macieja 183
Michał Faustyn, s. Ludwika 420
Włodzimierz Kalixt, s. tegoż 421
Balbina Monika z Karczewskich 2do v. Pągowska, wdowa po Ludwiku 422
Jan Maciéj Ludwik, s. Ludwika 422
Mikołaj Jan, s. Klemensa 480
Rokossowski h. GLAUBICZ.
Bolesław Cyryak, syn Tomasza 289
Teobald Nepomucen Tomasz, s. tegoż 591
Zuzanna z Jabłońskich, wdowa po Donacie Wojciechu 384
Marcela Maryanna, córka Donata Wojciecha 384
Franciszek (Xawery) Józef Piotr, syn tegoż 384
Ludwika Benigna Wiktorya, c. t. 384
Tadeusz Adam, s. tegoż 384
Elżbieta Albertyna Franciszka, c. tegoż 384
Rokossowski h. OKSZA.
Piotr Xawery, syn Faustyna 716
Rola h. ROLA.
Tomasz Wiktor, syn Józefa 172
Onufry Antoni, s. tegoż 260
Jan Antoni, s. Fabiana 379
Władysław Stanisław, s. Antoniego 385
Hilary Klemens Pius Józef, s. t. 386
Marcin Antoni, s. Jakóba 538
Rolbiecki h. SAS z odmianą.
Adam Marceli, syn Antoniego 51
Józef Franciszek (Salezy), s. Krzysztofa 372
Teodor Kajetan Filip, s. Macieja 728
Alexander Przemysław Wiktor, s. tegoż 729
Roman h. ŚLEPOWRON.
Jan (z Dukli), syn Pawła 108
Mikołaj Kryspin, s. Jana (z Dukli) 109
Konstanty, s. tegoż 110
Robert Alexander Jan, s. tegoż 111
Wiktor **, s. Placyda 290 29
Tadeusz, s. Józefa 436
Teofil Kacper, s. tegoż 539
Grzegorz, s. Wojciecha 467
Antoni, s. Jakóba 468
Błażej, s. tegoż 469
Kazimierz, s. tegoż 470
Julian August, s. Ignacego 648
Wincenty Ignacy Czesław, s. t. 649
Andrzej Szymon, s. Franciszka 658
Antoni Dominik, s. tegoż 659
Apolinary Daniel, s. tegoż 789
Józef, s. Baltazara 717
Franciszek, s. Michała 740
Roman. *
Józef 21
Romer h. JELITA.
Jan (Kanty) Onufry Józef, syn Stefana 14
Józef Konstanty Wincenty, s. Kazimierza 99
Ludwik, s. Jana 605
Romiszowski h. JELITA.
Ambroży Mikołaj Adam, syn Karola158
Felix Jan (Nepomucen) Piotr Celestyn, s. Ambrożego 178
Romocki h. PRAWDZIC.
Antoni Piotr Kajetan, syn Kajetana 53
Leokadya Antonina Franciszka, córka Franciszka 247
Romocki h. ŚLEPOWRON.
Franciszek Ludwik, syn Jana 291
Hieronim Wawrzyniec, s. tegoż 292
Felix Jan, s. Walentego 293
Stanisław Jan (Nepomucen), s. Jana 404
Rościszewski h. JUNOSZA.
Jakób Wincenty, syn Tomasza 36
Marceli Tadeusz, s. Rajmunda 49
Jakób, s. tegoż50
Filip (Nereusz), s. Antoniego 62
Ludwik, s. tegoż 63
Maxymilian, s. Jana 64
Ludwik Roch, s. tegoż 73
Franciszek (Xawery), s. tegoż 74
Norbert Michał, s. Alexandra102
Stefan Jan (Nepomucen), s. teg. 103
Walenty, s. tegoż 104
Karolina Petronela, córka tegoż 105
Alexandra Józefa, c. tegoż 106
Honorata z Chełmickich, wdowa po Alexandrze 107
Elżbieta Krystyna z Zastrów, wdowa po Heliodorze 117
Karolina de Vanier, 2o v. Wierzejska, wdowa po Danielu 143
Stanisław Eugeniusz, s. Daniela 143
Walenty Bruno, s. tegoż 144
Tadeusz Marek, s. Alexandra149
Maciej,** s. Fabiana 173 9
Sylwester, ** s. tegoż174 11
Franciszek Karol, s. Karola 175
Józef Euzebiusz, s. Jana 184 Jan, s. Nikodema 218
Julian Fortunat, s. tegoż 219
Alexy Szymon, s. Franciszka277
Maryan Józef Marceli, s. Heliodora 279
Alexander, s. tegoż 280
Julianna, córka tegoż 281
Józef, syn Jana 387
Ignacy Jakób, syn Wincentego 429
Teofil Kajetan, s. tegoż 458
Antoni, s. Jana 518
Franciszek (Serafin) Placyd Maxymilian, s. Józefa 573
Wiktor Stefan, s. Kazimierza 643
Leonard Józef Marek, s. tegoż 644
Roża Józefata, zamężna Rowicka, córka Franciszka 411
Rosé h. RÓŻE. *
Antoni Celestyn, syn Zacharyasza 30
de Rosenwerth Rużyczka h. RUŻYCZKA.
Emanuel, syn Józefa Wincentego 67
Józef, s. tegoż 69
Karol, s. Emanuela 68
Kazimierz Antoni Sylwester, s. Józefa 70
Rosiński. *
Felix 14
Rosnowski h. OGOŃCZYK.
Filip (Nereusz) Józef Jan Franciszek, syn Jana 208
Onufry Franciszek, s. Wojciecha 615
Rosochacki h. PRUS 1.
Antoni, syn Marcina 542
Jan Józef, s. tegoż 543
Rostkowski h. DĄBROWA.
Andrzej Jan, syn Józefa 91
Antoni Pius Kajetan, s. tegoż 185
Michał Wencesław Hieronim, s. tegoż 186
Jan (z Matty), s. tegoż 305
Romuald Julian Walenty, s. teg. 306
Szczepan, s. Dyonizego 187
Stanisław, s. tegoż 558
Ignacy, s. tegoż 559
Erazm Stefan Eligiusz, s. Antoniego 203
Paweł, s. Ambrożego 209
Antoni Bazyli, s. Jakóba 248
Jan Józef, s. Gabryela340
Franciszek, s. tegoż 342
Mateusz, s. Tomasza 341
Jan, s. tegoż 750
Antoni Alexy, s. Piotra 409
Jan, s. Macieja 443
Władysław Franciszek, s. tegoż 519
Wincenty, s. Stanisława 444
Józef, s. tegoż 445
Józef Maciej, s. tegoż 471
Jan, s. tegoż 733
Alexander Barnaba, s. Szczepana 505
Fabian Sebastyan, s. Szymona 560
Antoni, s. Pawła 602
Franciszek, s. tegoż 603
Leopold Marcin, s. Marcina 623
Rostowski. *
Józef 24
Rostworowski h. NAŁĘCZ.
Antoni Meliton Józef Tomasz, syn Franciszka 100
Stanisław Klemens Iwo Tadeusz Jan (Nepomucen) Ignacy Józef, s. tegoż 160
Jan (Nepomucen) Floryan Józef Pius, s. tegoż 161
Mikołaj Franciszek Józef, s. teg. 246
Jan (od Krzyża) Tadeusz Michał, s. Andrzeja 145
Stefan Rajmund Nonnat Michał, s. tegoż 159
Julian Ludwik Leon, s. Konstantego 162
Joachim August Ignacy Kajetan, s. Stanisława 358
Felix Gabryel Jan (Ewangelista), s. tegoż 359
Gabryel Józef Alfons, s. tegoż 360
Roszkiewicz h. GOZDAWA.
Mikołaj Stefan, syn Walentego 140
Ludwik Zefiryn Augustyn, s. tegoż 3 Cesar.
Roszkowski h. ŁODZIA.
Józef, syn Daniela 37
Antoni, s. tegoż 38
Antoni Bonifacy Paweł, s. Romualda 294
Roszkowski h. NIECZUJA.
Wincenty Antoni Błażej, s. Andrzeja 472
Felix Stefan Onufry, s. Wincentego 479
Roszkowski h. OGOŃCZYK.
Franciszek, syn Michała 188
Piotr, s. tegoż 189
Wincenty Józef, s. Jakóba 267
Antoni, s. Mikołaja 343
Romuald Piotr Kazimierz, s. Jana 344
Ludwik Walenty, s. tegoż 345
Michał Józef Gerard, s. tegoż751
Ambroży Wincenty Jan, s. teg. 752
Wincenty Jan Paweł, s. tegoż753
Jan Łukasz, s. tegoż 792
Jan Stefan, s. Mikołaja 459
Jakób, s. Fabiana 645
Alexander Teodor, s. Ignacego 684
Maciej Kazimierz, s. tegoż 685
Piotr Kajetan, s. Bomualda 718
Makary Walenty, s. tegoż 719
Józef, s. Kajetana 720
Elżbieta Emma na Roszkach, córka Felixa 734
Leon, s. Kazimierza 745
Kazimierz, s. Karola 295
Dominik, s. Jana 804
Rotarski h. GRYFF.
Józef Ignacy Wojciech, syn Ignacego 588
Rotkiewicz h. JASTRZĘBIEC.
Józef, syn Jakóba 423
Rouget h. KRZYŻOWIEC.
Mikołaj 1
Rousseau h. NIEBODAR.
Maryana Izabella, zamężna Wasiutyńska, córka Józefa 475 W.
Rowicki h. LUBICZ.
Józef, s. Franciszka 500
Antoni Wawrzyniec, s. Adama 628
Antoni Piotr, s. Franciszka 770
Rowiński h. BOŻA-WOLA.
Teofil Tomasz, syn Macieja 510
Ignacy, s. tegoż 511
Rożański. *
Emilia, wdowa po Antonim 19
Gustaw Adolf, syn Antoniego 19
Eugenia Natalia, córka tegoż 19
Rożański h. ROŻANA. *
Jan, s. Rocha 28
Rozbicki z Rożbitka h. ROZMIAR.
Józefa z Kraszkowskich, wdowa po Ignacym 412
Soter Antoni, syn Ignacego 412
Władysław Franciszek, s. tegoż 412
Rozdrażewski h. DOLIWA.
Alexy Cyryl Franciszek, syn Nepomucena 486
Kazimierz Narcyz, s. Jana (Nepomucena) 592
Antoni Franciszek, s. tegoż 593
Rozen h. GRYFFO-RÓŻ.
Adam 249
Rozmowski. *
Jan 32
Rozwadowski h. ROGALA.
Jan **, syn Antoniego 446 20
Julian Tomasz Kazimierz, s. Wojciecha 447
Waleryan Eliasz Hipolit, s. teg. 654
Rozwadowski h. TRĄBY.
Maciej Józef, syn Michała 93
Andrzej Kajetan, s. tegoż 94
Stanisław Józef Wiktor, s. Piotra Pawła 95
Rożański h. PORAJ.
Józef, syn Norberta 660
Rożecki h. PORAJ.
Mikołaj (de Tolentino) Mateusz, syn Tomasza 389
Alexander Franciszek, s. Maksymiliana 589
Rożniecki h. ROLA.
Alexander Antoni Jan Józef Ludwik Gabryel Stanisław 7 imion, syn Alexandra 11
Rożnowski de Skoki h. NOWINA.
Tadeusz Felix, syn Antoniego 7
Alexander Józef Maryan, s. Tadeusza 87
Rożycki h. ROLA.
Jan Józef Aloizy, syn Stanisława 57
Erazm, s. Joachima 220
Antoni Józef, s. Jana (Kantego) 437
Włodzimierz Felix Wincenty, s. Wincentego Sylwestra 758
Emilian Józef, s. tegoż 757
Rubach h. RUBACH.
Adam Kazimierz, syn Antoniego 352
Jan (Nepomucen) Daniel, s. Józefa 525
Andrzej Józef, s. tegoż 528
Mateusz Gabryel Wincenty, s. tegoż 529
Piotr Prosper, s. Ignacego 526
Mikołaj Waleryan, s. tegoż 527
Bronisław, s. Mateusza 686
Erazm, s. Jana 703
Alexander Wojciech, s. tegoż 704
Rajmund Szczęsny, s. tegoż 705
Rubinkiewicz. *
Jakób 13
Rubinkowski h. MĘK.
Franciszek Antoni, syn Ignacego 561
Rudnicki h. JASTRZĘBIEC.
Andrzej, syn Kazimierza 92
Antoni Wojciech, s. tegoż 269
Antoni, s. Teodora 176
Teodor Gabryel, s. Antoniego 177
August, s. Walentego 488
Ignacy, s. tegoż 489
Józef, s. tegoż 490
Ignacy Wawrzyniec, s. Marcina 646
Rudnicki h. LIS.
Tomasz Józef, syn Grzegorza 81
Jan (Kanty), s. tegoż 82
Teofil Atanazy, s. tegoż 113
Franciszek Dyonizy Placyd, s. Bartłomieja 83
Tomasz Marcin Wojciech, s. Antoniego 118
Ludwik Antoni Józef, s. tegoż 487
Jan Franciszek Xawery z Rudnika, s. Józefa141
Józef Benedykt z Rudnika, s. teg. 250
Marceli z Rudnika, s. tegoż 268
Barbara z Rudnika, córka tegoż 315
Bogumił Stefan, s. Franciszka 641
Felix Bartłomiej, s. Bogumiła Stefana 796
Izydor Grzegorz, s. tegoż 797
Julian Walenty, s. tegoż 798
Helena Józefa, córka tegoż 799
Rudnicki h. LUBICZ.
Stanisław, syn Jana 346
Rudnicki h. RUDNICA.
Jan Wincenty Maxymilian, syn Józefa 655
Rudnicki h. RUDZIEC.
Adam 9
Kazimierz Leonard Józef Adam, syn Adama 42
Edmund Karol Stanisław, s. teg. 43
Władysław Ignacy Wojciech Stanisław, s. tegoż 44
Alexander Józef, s. tegoż 45
Rudnicki h. STRZEMIĘ z odmianą.
Władysław Prosper Alexander, syn Ignacego 210
Rudnicki Lubieniecki h. SAS.
Piotr, syn Pawła 327
Rudnicki. *
Józef 6
Rudowski h. PRUS 2.
Nikodem Franciszek, syn Antoniego190
Seweryn Jan, s. tegoż 221
Gracyan Euzebiusz Tomasz, s. Piotra 191
Symforyan Euzebiusz, s. tegoż 192
Ignacy, s. Szymona 193
Józefa s. Unierzyskich, wdowa po Albinie 278
Hilary Marceli Stanisław Józef, s. Albina 278
Eleonora Antonina Anna, córka tegoż 278
Michał Nikodem, s. Bartłomieja 307
Antoni, s. tegoż 308
Alfons, s. Nikodema 754
Rudziński h. PRUS.
Paweł, syn Mikołaja 297
Antoni, s. tegoż 298
Józef, s. tegoż 299
Franciszek, s. tegoż 501
Rudziński h. PRUS 3.
Jan, syn Jakóba 544
Władysław Piotr, s. Walentego 741
Rudzki h. HABDANK.
Józef Andrzej, syn Piotra 771
Mikołaj, s. tegoż 772
Rudzki Skarbek h. HABDANK.
Michał Władysław, syn Krzysztofa 390
Józef, s. tegoż 391
Wojciech, s. tegoż 392
Walenty Jan (Chryzostom), s. tegoż 393
Franciszek, s. tegoż 502
Tomasz Wincenty Skarbek na Rudkach, s. Walentego 319
Antoni Andrzej Skarbek na Rudkach, s. tegoż 318
Adam Ambroży Teofil Skarbek na Rudkach, s. tegoż 316
Bogumił Wawrzyniec Kajetan Skarbek na Rudkach, s. Ignacego 317
Rudzki h. PRAWDZIC.
Stanisław Antoni Józef, syn Ignacego 152
Teodor Walenty, s. tegoż 150
Bartłomiej, s. tegoż 151
Ignacy, s. Stefana 800
Rudzki na Rudkach h. WĄŻ.
Antoni, syn Franciszka 448
Bonawentura Antoni, s. Jana 347
Jan (Chrzciciel), s. tegoż 348
Rudzki Wężyk z Wielkiej Rudy h. WĄŻ.
Jan Grzegorz, syn Onufrego 296
Leonard Marcin, s. tegoż 364
Ludwik Bartłomiej, s. tegoż 365
Onufry, s. Józefa 362
Jan Wawrzyniec, s. Jana 545
Jakób Ignacy, s. tegoż 546
Mikołaj Andrzej, s. tegoż 547
Leonard Witalis Bonawentura, s. Antoniego693
Antoni Agaton Walenty, s. teg. 694
Ruksza h. ŁABĘDŹ.
Michał Wacław, syn Józefa 270
Eugeniusz Adolf Artur, s. Michała 271
Józef Ludwik Marcin, s. tegoż 272
Teofil Michał Włodzimierz, s. tegoż 301
Rulikowski h. KORAB’.
Ludwik Kajetan, syn Ignacego 10
Wincenty Józef Jan z Poradowa, s. Michała 26
Rupniewski h. SRZENIAWA.
Franciszek Wencesław Michał, syn Jana (Nepomucena) 167
Roman Kajetan Jakób, s. Józefa 168
Ignacy Tadeusz Stefan, s. tegoż 200
Rusiecki h. RADWAN.
Jan Placyd, syn Józefa 142
Leonard Tadeusz, s. tegoż 194
Rusiecki h. RAWICZ.
Józef, syn Mateusza 520
Jakób, s. tegoż530
Franciszek Korneliusz Tomasz, s. Jakóba 625
Julian Władysław Jan, s. tegoż 723
Leon Konstanty, s. Józefa 661
Ruśkiewicz. *
Bartłomiej 26
Russocki h. ZADORA vel PŁOMIEŃCZYK.
Stanisław, syn Krzysztofa 8
Ludwik Samuel Stanisław, s. Maxymiliana 88
Krzysztof Stanisław, s. tegoż 89
Władysław Adam, s. Karola 90
Julian, s. Antoniego 98
Alexander, s. Adama 146
Russocki h. KORAB’.
Józef Konrad Andrzej, s. Józefa 696
Michał Franciszek Stanisław, s. tegoż 697
Russyan h. NAŁĘCZ.
Alexander Stefan Wilhelm Zacharyasz, syn Hyacynta 17
Konrad Alexander, s. Emiliana 616
Franciszek (Xawery), s. Felixa 629
Emilian Mikołaj, s. tegoż 663
Ruszkowski h. POBÓG.
Władysław Hieronim Józef, syn Michała 521
Antoni Józef, s. tegoż 522
Józef, s. Antoniego 690
Felix, s. tegoż 691
Alexy, s. tegoż 692
Rutkiewicz. *
Kazimierz 34
Rutkowski h. BOŃCZA.
Stanisław Franciszek Leander, syn Kacpra 19
Leon Jan (Chrzciciel), s. Walentego 706
Maxymilim Franciszek, s. tegoż 802
Tadeusz Franciszek, s. Franciszka 707
Franciszek, s. tegoż 708
Józef, s. Andrzeja 743
Julian Baltazar Melchior, s. Felixa 793
Rutkowski h. POBÓG.
Ignacy August Dominik Maryan Kajetan, syn Maryana 16
Maryan Faustyn Jowit Julian Jan (Nepomucen), s. tegoż 20
Józef Jan Erazm, s. Szymona 72
Antoni Bazyli Ignacy, s. tegoż 222
Franciszek, s. Wiktora 261
Stanisław Bonifacy, s. tegoż 262
Bonifacy Piotr Celestyn, s. Antoniego 273
Jan, s. Felicyana 394
Jan Andrzej, s. Jana 503
Adam, s. Józefa 650
Felix Maciej, s. Walentego 742
Antoni, s. Pawła 438
Konstancya Eleonora Faustyna, zamężna Straszowa, córka Józefa 378 S.
Ruttie h. BOJOMIR.
Andrzej 32
Rypczyński. *
Kazimierz 7
Rybicki h. POGOŃ 1.
Józef, syn Józefa 630
Wojciech Józef, s. Floryana 631
Józef Teofil Bronisław, s. Tomasza 744
Tomasz Damazy, s. Macieja 759
Antoni Bonifacy, s. Antoniego 781
Anastazy Wojciech, s. Wojciecha 795

Rybiński h. RADWAN.
Edward Kazimierz, syn Macieja 201
Józef Kajetan Adam, s. Piotra 251
Józef Sylwester, s. Sebastyana 788

Rybiński.
Stanisław 5

Rychłowski h. NAŁĘCZ.
Gwidon Jan (Nepomucen) Piotr, syn Ignacego 236
Lucyan Tytus Wincenty, s. Stanisława 562
Hipolit Dominik Kajetan, s. teg. 563
Ludomir Ignacy August, s. teg. 564
Eugeniusz Adam, s. tegoż 565
Karol Zygmunt, s. Władysława 163
Napoleon Cypryan, s. tegoż 164
Ludwik, s. tegoż 165

Rychłowski z Ostrowa h. NAŁĘCZ z odmianą.
Michał Mateusz, syn Józefa 211
Rychłowski h. SAMSON.
Stanisław, syn Józefa 48
Jan (Nepomucen) Filip (Nereusz), s. tegoż 96
Bonawentura, s. tegoż 97
Maxymilian Franciszek (Borgiasz), s. Kajetana 300
Józef, s. Pawła 473

Rychter Pelikańczyk h. PELIKAN.
Władysław Józef, syn Władysława 664
Adolf Xawery, s. tegoż 665
Stefan Jan, s. tegoż 666
Karol, s. tegoż667
Zofia Joanna, córka tegoż 668
Joanna, c. tegoż 669

Rychter h. SZTUMBERG.
Alexander Franciszek, syn Jana 604

Rydzewski h. SUCHE-KOMNATY.
Franciszek Tadeusz Ezechiel, syn Wojciecha 15
Jan, s. Kazimierza 101
Ignacy, s. Adama 114
Mikołaj, s. Pawła 125
Jan (Chryzostom), s. tegoż 126
Jan, s. Antoniego 230
Wojciech, s. tegoż 231
Romuald Jan, s. tegoż232
Wincenty, s. tegoż 233
Józef, s. tegoż 234
Franciszek, s. Józefa 235
Ignacy Konstant, s. Jana 460
Wojciech Mikołaj, s. Karola 512
Jakób, s. Leona 531
Franciszek, s. tegoż 532
Jacenty Roch, s. tegoż 632

Rykaczewski h. RUSTEJKO.
Jan, syn Kazimierza 651
Teofil, s. tegoż 652
Stanisław, s. Hipolita 653

Rykowski h. DOLIWA.
Ferdynand Michał, syn Tomasza 55
Marceli Jan, s. tegoż 56
Antoni Stanisław, s. tegoż 153
Franciszek Hieronim, s. tegoż 237
Mikołaj Ignacy, s. Franciszka 566
Franciszek Nikodem, s. Marcellego 670
Ferdynand, s. Szymona 673
Adam Wiktor, s. tegoż 674
Julian Walenty Ignacy, s. Ignacego 794

Rylski h. OSTOJA.
Leon, syn Wojciecha 491
Michał, s. tegoż 492
Jan (Chrzciciel) Walenty Ścibor, s. Ludwika 195
Paweł Antoni Tomasz Ścibor, s. Michała 594

Rymiński h. POBÓG.
Stanisław 119

Rymkiewicz h. LUBICZ.
Bronisław Edward, syn Onufrego 782
Władysław Julian Modest, s. tegoż 783
Mieczysław Ludwik, s. tegoż784
Michalina Natalia, córka tegoż 785

Rynarzewski h. PRAWDZIC.
Antoni, syn Antoniego 410
Ignacy, s. tegoż 533
Rynarzewski.
Michał, syn Felixa 548

Rysiński.
Dyonizy 22

Rytel h. SZELIGA.
Leon, syn Jana 252
Walenty, s. tegoż 253
Tomasz Ignacy, s. tegoż 254
Stanisław, s. tegoż 255
Walenty, s. tegoż, wnuk Tomasza 790
Tomasz, s. Kacpra 380
Norbert, s. Jakóba 721

Rytelski h. SZELIGA.
Józefat Stanisław, syn Andrzeja 424

Ryx h. PIERŚCIEŃ.
Franciszek 47
Stanisław Wincenty, syn Franciszka 85
Alexander Xawery Korneli, s. tegoż 86

Rząca v. Rzońca h. ŚLEPOWRON.
Andrzej Piotr, syn Tadeusza 320
Ignacy Piotr, s. tegoż 321
Józef Sylwester, s. tegoż 322
Stanisław Floryan, s. tegoż 775
Ludwik, s. Stanisława735
Szymon, s. Michała 736
Andrzej, s. tegoż 737
Grzegorz, s. Macieja 773
Wojciech, s. tegoż 774
Dominik, s. tegoż 493
Felicyan, s. Andrzeja 776

Rzączyński h. ŚLEPOWRON.
Józef Franciszek, syn Ignacego 624
Maciej, s. Wojciecha 656

Rzechowski h. DĄBROWA.
Jan, syn Adama 549

Rzeczkowski h. BOŻA-WOLA.
Maryanna z Piotrowskich, wdowa po Janie 474
Aloizy Bonawentura, s. Jana 474
Marceli Ignacy Tadeusz, s. teg. 474
Michał Jan, s. tegoż 474
Antonina Joanna, córka tegoż 474

Rzeczkowski h. PRUS 3.
Jan, syn Marcina 590
Ludwik, s. Franciszka 698

Rzeczycki h. JANINA.
Stanisław (Kostka) Felix (de Valois), syn Wawrzyńca 154
Tadeusz Szymon, s. tegoż 223

Rzempołuski h. PRAWOMIR.
Antoni 112
Stanisław (Kostka) Jan (Chrzciciel) Norbert, syn Antoniego 166

Rzepecki.
Walenty 16

Rzeszotarski h. JUNOSZA.
Zacheusz Filip Jan, syn Franciszka 4
Jan (Chrzciciel) Aloizy Piotr Józef, s. Jana 120
Dominik Błażej Andrzej, s. teg. 121
Piotr Chryzolog Franciszek (Xawery), s. Bazylego 122
Alexander Erazm, s. tegoż 123
Jan Antoni Aloizy, s. tegoż 124
Ignacy Wincenty (a Paulo), s. Tomasza 202
Józef Dyonizy Filip, s. tegoż 238
Tadeusz, s. Szymona 504
Józef Ignacy, s. Mikołaja 617

Rzewnicki h. RUSTEJKO.
Jan, syn Baltazara 309
Teodor Antoni, s. tegoż 513
Kasper, s. tegoż 514
Wincenty Józef, s. Kaspra 413

Rzewuski h. KRZYWDA.
Felix Jan Józef, syn Jana 13
Jan Stanisław (Kostka) Marcin, s. tegoż 27
Franciszek Dyonizy Andrzej, s. tegoż 28
Józef Benignus, s. tegoż 29
Antoni Urban Norbert, s. tegoż 30
Fortunat Alexander Ludwik, s. tegoż31
Karol (Boromeusz), s. tegoż 395
Michał Aloizy, s. Jakóba 138
Jakób, s. tegoż139
Rozalia Alexandra Teofila Franciszka z Lubomirskich, wdowa po Wacławie 169
Wincenty Franciszek Jan, s. Józefa 396
Napoleon Modest Jan, s. tegoż 397
Mateusz Michał, s. tegoż 398
Andrzej, s. tegoż 430
Konstanty August Heliodor, s. t. 523
Ignacy Stanisław Józef, s. Józefa Wincentego 461
Norbert, s. Antoniego 425
Piotr, s. Franciszka 431
Hipolit Wawrzyniec Kajetan, s. Stanisława 475
Wiktor, s. tegoż 476
Józef (Kalasanty) Franciszek (Xawery), s. tegoż 477
Sybilla z Rzewuskich, wdowa po Stanisławie (Kostka) 368
Bronisław Ludwik Michał, s. Stanisława (Kostka) 368
Xawera Maryanna Katarzyna, córka tegoż 368
Michał Maryan z Bejdów, s. Antoniego 373
Roch, s. Mateusza 494
Konstanty Jan Ignacy, ** s. Rocha 647 31
Paweł, s. Andrzeja 534
Jan, s. Kazimierza 535
Ludomir Leokadyan Kryspiniusz, s. Alexandra 801

Rzętkowski h. RZĘTKOWSKI.
Józef Jan Felix (Walezyusz), syn Michała 84
Mikołaj Maciej Józef, s. Piotra 263
Adam Damazy Ignacy Józef Synezy, s. tegoż 265
Benedykt Antoni Wincenty Gabryel Józef, s. tegoż 264
Józefa Katarzyna Salomea, córka Fortunata 432
Jan Walenty, s. tegoż 433
Izabela Maryanna Teodora, c. tegoż 434

Rzodkiewicz h. SAS.
Ignacy Zacharyasz, syn Ignacego 224

Rzuchowski ze Skrzynna Dunin h. ŁABĘDŹ.
Walenty Tymoteusz Paweł, s. Józefa414
Ignacy Leonard, s. Bonawentury 478
Michał, s. Wincentego 495
Ignacy Stefan Jan (Nepomucen), s. Karola 722

Rzymski h. BRODZIC.
Erazm Marcelin, syn Kacpra 415
Jan, s. Kazimierza 416
Mikołaj, s. Wawrzyńca 633



---
john1

Сообщений: 2583
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1385
Sadkowski h. ROLA.
Karol, syn Franciszka37
Jan Tomasz, s. Antoniego 85
Michał, s. Józefa 639
Mateusz, s. Karola 657
Ferdynand Hilary, s. tegoż 1546
Karol Jan (Nepomucen), s. Ferdynanda 1547
Urban Władysław, s. tegoż 1548
Jan, s. Antoniego 828
Ignacy Antoni, s. tegoż 829
Jerzy, s. Andrzeja 1340
Józef, s. tegoż 1341
Gabryel, s. tegoż 1342

Sadowski h. NAŁĘCZ.
Antoni Wincenty (a Paulo), syn Antoniego 335
Filip Jakób Floryan, s. tegoż 336
Kajetan Marcin, s. Mikołaja 570
Tomasz, s. tegoż 571
Cypryan, s. tegoż 572
Marcin Kazimierz, s. tegoż 573

Sadowski h. LUBICZ.
Józef, syn Józefa 361
Stanisław (Kostka) Konstanty, s. Kajetana 362
Wiktor Tadeusz, s. Bartłomieja 569
Mikołaj Jan, s. Stanisława 991

de Saint Paul Casafranca h. CASAFRANCA.
Wilhelm Fryderyk Jerzy Maxymilian Rajmund Franciszek Edward (7 imion), s. Rajmunda 398 C.

Sakowski h. OGOŃCZYK.
Jan, syn Franciszka 847

Salisch h. DZIAŁOSZA.
Alexander Józef Antoni, syn Karola 324

Saładykowski h. KORCZAK.
Wojciech, syn Mateusza 1109

Sałecki h. WIERUSZOWA.
Józef Wojciech, syn Mateusza 933

Samoiłowicz h. SULIMA.
Teodor, syn Joachima 766

Sampoliński h. SALAMANDRA.
Michał Józef, syn Piotra Jana351
Xawery Antoni, syn Michała 1543

Samsonowicz.
Antoni 75

de Sanden h. SANDEN.
August Henryk Ferdynand, syn Ernesta Ferdynanda 574

Saniewski h. KOŚCIESZA.
Jan, syn Antoniego 1375

Saniewski h. POGOŃ.
Ignacy, syn Wojciecha 687
Marcin, s. tegoż 700
Franciszek, s. Marcina 994
Wojciech, s. tegoż 995
Michał, s. tegoż 996
Sapalski h. SYROKOMLA.
Wincenty Jan, syn Franciszka 1404
Sapieha h. LIS.
Książę Paweł, syn Xawerego 110
Leon, s. Pawła111
Sapiński h. NOWINA.
Aloizy Adolf Jan, s. Antoniego 1036
Leopold Maxymilian, s. tegoż 1037
Sarbiewski h. PRAWDZIC.
Antoni, syn Macieja 1119
Jan, s. tegoż 1120
Sarnacki h. ŚLEPOWRON.
Ignacy Jakób, syn Gerwazego 1451
Sarnacki. *
Józef 73
Sarnecki h. ŚLEPOWRON.
Walenty, syn Felicyana 934
Sarnecki. *
Michał 61
Sarnowski h. JASTRZĘBIEC.
Andrzej Błażej, syn Piotra 430
Stanisław Jakób, s. Ignacego 848
Stanisław Jan (Kanty), s. Bonawentury 849
Sasinowski h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław, syn Macieja 661
Piotr, s. tegoż 662
Gabryel, s. tegoż 664
Jan, s. Wojciecha 663
Michał, s. Rocha 1447
Saski h. SAS.
Eustachy Kajetan, syn Kacpra 1172
Wiktoryn Alexander, s. tegoż 1221
Jan Edmund Michał, s. tegoż 1222
Józef Nikodem, s. Tomasza 1223
Tomasz Pafnucy, s. tegoż 1300
Antoni Ferdynand, s. Macieja 1224
Stanisław Stefan Kacper, s. Kazimierza 1301
Sauvan. *
Edward 29
Sauvé h. SAUVÉ. *
Ludwik Franciszek, syn Michała Antoniego 43
Teodor Andrzej, s. Ludwika Franciszka 56
Sawicki h. LUBICZ.
Alexander, syn Mikołaja 1277
Sawicki h. ŚLEPOWRON.
Stanisław Ignacy, s. Jakóba 10 Cesar.
Sawiński h. DOLIWA.
Teofil Piotr, syn Marcina 1225
Saxe. *
Felix 78
Sąchocki h. ZAGŁOBA.
Alexander Szymon Grzegorz, syn Stanisława 1532
Sąchocki. *
Stanisław 32
Marcelli Antoni, s. Stanisława 45
Scipio de Campo h. SCIPION.
Jan (Nepomucen), syn Pawła 337
Józef, s. tegoż 394
Ignacy, s. tegoż 629
Maurycy Konstanty, s. Karola 395
Schlesiger. *
Józef 39
Schmeltzer h. ZADOBRYCZYN. *
Wilhelm, syn Fryderyka 48
Schmidt h. SCHMIDT.
Jan, syn Józefa 594
Stefan Nikodem, s. tegoż 595
Dominik Cypryan, s. tegoż 596
Schneyder.
Karol, syn Franciszka1241
de Schouppe h. SCHOUPPE.
Apolinary Ginter Saturn, syn Wincentego 976
Alfred Zenon Wiktor, s. tegoż 977
Schubert.
Adam 311
Schuch. *
Adolf 46
Schultz h. HOLNICKI.
Stanisław Apolinary Piotr, syn Justusa 366
Aloizy Justyn, s. tegoż 830
Schultz h. SCHULTZ.
Andrzej Józef, syn Andrzeja 1020
von Schulze h. SCHULZE.
Samuel Frentzel, syn Samuela 807
Jerzy Piotr, s. tegoż 908
Schumann h. POKŁAD. *
Jan Jerzy, syn Antoniego 57
Schütz h. STRZELEC. *
Fryderyk Adolf, syn Karola 3
Ludwik Adolf, s. Fryderyka Adolfa 37
Jan Bogumił, s. tegoż 50
Schütz.
Anna Teressa z Köhlerów, wdowa po Franciszku 1238
Lucyan Franciszek, s. Francisz. 1238
Ludwik Eugeniusz, s. tegoż 1238
Alfred Henryk, s. tegoż 1238
Emilia Elżbieta, zamężna Łubkowska, córka tegoż 1238
Praxeda Anna, zamężna Malinowska, c. tegoż 1238
Aniela, c. tegoż 1238
Sczaniecki z Łagowic h. OSORYA.
Prosper Józef, syn Andrzeja 537
Segno. *
Xawery 42
Seifert h. SARTOWSKI.
Karo1 Adolf, syn Karola Andrzeja 1021
Sendek.
Piotr 715
Serwatowicz h. SZELIGA.
Felix, syn Antoniego 1422
Bernard Andrzej, s. tegoż 1278
Serwiński h. RADWAN.
Andrzej, syn Macieja 456
Wojciech, s. tegoż 457
Albert, s. tegoż 458
Mateusz, s. Piotra 459
Wojciech, s. tegoż 460
Franciszek (Xawery), s. tegoż 461
Stanisław, s. tegoż 462
Piotr, s. Szymona 463
Stanisław, s. tegoż 464
Alfons Jan, s. Wojciecha 536
Sędzikowski h. JASTRZĘBIEC.
Alexander Jan, syn Mateusza767
Rafał Jan, s. tegoż 1405
Sędzimir h. OSTOJA.
Alexander Telesfor, syn Stanisława 367
Stanisław (Kostka) Teodor, s. tegoż 1068
Antonina z Wołłowiczów, wdowa po Stanisławie 850
Julian Kajetan, syn Stanisława 1069
Jan Henryk, s. tegoż 1069
Florentyna Anna, córka tegoż 1069
Pelagia Łucya, c. tegoż 1069
Cecylia Roża, c. tegoż 1069
Siarczyński h. SAS.
Antoni 701
Władysław Michał Gwidon, syn Antoniego 822
Sieciński h. ROGALA.
Franciszek 382
Michał 803
Kazimierz, syn Józefa 1121
Antonina, córka tegoż 1122
Konstanty Julian Franciszek, s. Franciszka 1214
Siedlecki. *
Jan 38
Faustyn Alojzy Ignacy, s. Jana 69
Siedlewski Karszo z Siedlewa h. OGOŃCZYK.
Ludwik Jacek Bartłomiéj, syn Karola 411
Dyonizy, s. Kazimiérza 1253
Alexander Jan, s. Jana 1254
Siedliski h. OSTOJA.
Adam Mikołaj, syn Ignacego 588
Siekaczyński. *
Stanisław 59
Siekierski.
Ludwik January Kajetan Jan (Kanty), syn Józefa 688
Siekierzyński h. ZADORA.
Ksiądz Józef Antoni Wincenty Ignacy, syn Ignacego Bonawentury 851
Kacper Melchior Baltazar Telesfor, s. tegoż 852
Ksiądz Michał Hieronim Franciszek, s. tegoż 853
Sieklucki h. TRZASKA.
Hipolit Brunon, syn Józefa 99
Franciszek (Xawery) Andrzej, s. tegoż 329
Sielski h. SIELSKI.
Augustyn, syn Jana 997
Siemianowski h. GRZYMAŁA.
Maurycy Eustachy, syn Antoniego Felixa 338
Henryk Alexander, s. tegoż 339
Kazimierz Józef, s. tegoż 340
Edward, s. tegoż 341
Siemiątkowski h. JASTRZĘBIEC.
Ignacy Józef Wenanty, syn Antoniego 70
Józef Wincenty Dyonizy, s. Antoniego 71
Siemieński h. LESZCZYC.
Eligiusz Jan Xawery, syn Jacka 27
Leonard Józef (Kalasanty), s. tegoż 28
Jan (Nepomucen) Antoni, s. tegoż 29
Wincenty Anastazy Dominik Jan (Nepomucen), s. tegoż 30
Leon Stanisław Wojciech, s. Franciszka 31
Tomasz Adam Stefan, s. Jana 292
Józef Syxtus Anastazy, s. tegoż 293
Anastazy, s. Antoniego 1247
Jadwiga Teressa, zamężna Miroszewska, córka Hyacynta 24 M.
Siemiętkowski h. JASTRZĘBIEC.
Aloizy, s. Józefa 1022
Jakób, s. tegoż1023
Józef Kazimierz, s. Wincentego 1173
Tomasz, s. tegoż 1174
Felicyan Marcin, s. Józefa 483
Siemniszko h. ŁABĘDŹ
Tadeusz Wilhelm Napoleon, syn Tadeusza 1478
Sienicki h. BOŃCZA.
Józef, syn Antoniego 538
Sienicki h. KRZYWDA.
Andrzej, syn Bartłomieja 330
Stanisław (Kostka), s. tegoż 754
Tomasz, s. Jana 396
Ludwik, s. tegoż 397
Maciej, s. tegoż 854
Wawrzyniec Jan, s. Walentego 438
Cypryan Michał, s. tegoż 439
Benedykt Józef, s. tegoż 440
Ksiądz Piotr Paweł, s. tegoż 441
Felicyan, s. Kacpra 755
Jan, s. Macieja 909
Stefan, s. tegoż 910
Jan, s. tegoż 1339
Ksiądz Wojciech, s. Wawrzyńca 935
Paweł, s. Józefa 1086
Franciszek, s. Tomasza 1087
Stanisław, s. Piotra 1226
Sienkiewicz h. OSZYK.
Józef, syn Michała 216
Siennicki h. KRZYWDA.
Tymoteusz Paweł, syn Józefa 644
Felix Leon, s. Bartłomieja 1127
Bolesław Wincenty Gabryel, s. Wincentego 1406
Siennicki h. KLAMRY z odmianą. *
Antoni, syn Józefa 19
Kazimierz Antoni, s. Antoniego 72
Sierakowski h. OGOŃCZYK.
Hrabia Kajetan Onufry, s. Romana 45 30 Hr.
Jan Kazimierz, s. Michała 1533
Sierakowski h. DOŁĘGA.
Józef, syn Jana 790
Andrzej, s. tegoż 1343
Wacław Maxymilian Jan Jakób Józef, s. Wacława 998
Sierhiejewicz Ścibor h. ŚLEPOWRON.
Hipolit Antoni, syn Zygmunta 1321
Alexander Antoni, s. Tomasza 1322
Sierkowski h. LUBICZ.
Walenty Jan, syn Jerzego 1038
Augustyn Roch, s. Mikołaja 1039
Stanisław (Kostka) Andrzej, s. tegoż1205
Wincenty Kajetan, s. tegoż 1206
Seweryn, s. Józefa 1207
Antoni Witalis, s. tegoż 1424
Sieroszewski h. NABRAM.
Nepomucen Bonifacy, syn Antoniego 69
Michał Franciszek (Serafin), s. Jana 152
Kajetan, s. tegoż 1152
Jan, s. Piotra 716
Sierpiński h. ROGALA.
Michał Hieronim, s. Antoniego 1574
Sierzpiński h. POMIAN.
Tadeusz, syn Stanisława 855
Sierzputowski h. DĄBROWA.
Remigiusz Hieronim Ignacy, s. Tadeusza 218
Alexander Józefat Marcin, s. tegoż 219
Ferdynand, s. tegoż 220
Marcin Mikołaj, s. Jakóba 363
Stanisław Jan, s. tegoż 364
Józef Mieczysław Narcyz, s. Franciszka 412
Łukasz, s. Jana 1264
Julian, s. tegoż 1376
Antoni, s. Wawrzyńca 1442
Marcin Józef, s. Marcina 1446
Kacper, s. Józefa 1538
Siewieluński h. SIELUNIA.
Jan (Nepomucen), syn Wojciecha 115
Siewierski h. OGOŃCZYK.
Mateusz, syn Jana 484
Wiktoryn Wawrzyniec Justynian, s. tegoż 485
Siewruk h. GOZDAWA.
Ksiądz Jan Gwalbert, syn Marcina 1024
Jakób, s. tegoż1025
Maciéj, s. tegoż 1026
Sikorski h. CIETRZEW.
Antoni, syn Antoniego 465
Kazimierz Józef Konstanty Eliasz, s. Teofila 677
Felix Antoni Abbat, s. tegoż 804
Stefan, s. Wincentego1242
Jan Adam, s. Kaspra 1284
Sikorski h. KOPASINA.
Alexander, syn Mikołaja 290
Mikołaj, s. Kacpra 1110
Julian Stanisław, s. tegoż 1111
Gabryel Józef Benedykt, s. Antoniego 856
Stanisław, s. tegoż 1112
Gabryel Józef, s. Piotra 857
Kazimierz Maciej, s. tegoż 858
Mikołaj Ambroży, s. tegoż 859
Józef, s. Walentego 1027
Jan Stanisław, s. Stefana 1040
Jakób Filip, s. Stanisława 1057
Maciej Kazimierz, s. Pawła 1071
Tomasz, s. Andrzeja 1128
Michał, s. Franciszka 1227
Paweł, s. Ignacego 1323
Julian Joachim, s. Adama 1344
Hipolit Józef, s. tegoż1423
Stanisław Wawrzyniec, s. Tomasza 1448
Teodor Seweryn, s. Wojciecha 1505
Wojciech, s. Jana 1549
Józef Wincenty, s. Dominika 1582
Franciszek Hieronim, s. tegoż 1583
Daniel, s. tegoż 1584
Sikorski h. LIS.
Michał Franciszek, s. Stanisława 911
Seweryn Stanisław, s. Józefa 912
Ludwik Franciszek, s. tegoż 913
Stanisław Romuald, s. tegoż 914
Michał Franciszek, s. Kazimierza 1058
Sikorski. *
Łukasz27
Silnicki z Silnicy h. DOLIWA.
Ludwik Roch Jan (Nepomucen), syn Franciszka 805
Skałecki h. NAŁĘCZ.
Franciszek Józef, syn Antoniego 860
Skarbek z Góry h. HABDANK.
Hrabia Fryderyk, syn Kaspra 83 i 64 Hr.
Józef 288
Karol, s. Józefa 289
Skarzyński h. BOŃCZA.
Józef Łukasz, syn Józefa 82
Edmund Oktawian Franciszek, s. Tomasza 122
Rudolf Napoleon, s. tegoż 123
Waleryan, s. tegoż 124
Seweryn Jan, s. tegoż 125
Izabella Maryanna Karolina, c. t. 126
Alexandra Justyna, c. tegoż 127
Józef Marcin Michał Mateusz, s. Szymona 129
Felix Jan, s. Stanisława 136
Felix Rajmund, s. tegoż 137
Kornelia, c. tegoż 138
Teodora Franciszka, c. tegoż 139
Konstancya Sabina, c. tegoż 140
Józefa Franciszka, c. tegoż 141
Felix Jan (Nepomucen) Tadeusz, s. Jerzego 163
Leopold, s. tegoż 208
Bronisław Wincenty Józef, s. Maxymiliana 223
Kazimierz Epifaniusz, s. Ambrożego 368
Konstanty Polikarp, s. tegoż 369
Franciszek (Salezy) Józef, s. t. 370
Magdalena Symforyana, c. tegoż 371
Bibianna Izydora Elżbieta, c. t. 372
Eleonora, c. tegoż 373
Julian Józef Piotr Kajetan, s. Piotra 381
Ludwik Wojciech, s. tegoż 1407
Jan, s. tegoż 1425
Józef Anzelm, s. tegoż 1496
Waleryan Alexander, s. Antoniego 861
Jan Ludwik, s. Ignacego 1345
Walenty Tymoteusz, s. tegoż 1346
Franciszek, s. tegoż 1348
Antoni Felix, s. tegoż 1349
Stanisław, s. tegoż 1350
Bartłomiej, s. Michała 1347
Jan Ignacy, s. tegoż 1378
Mikołaj, s. Wojciecha1351
Jan, s. Walentego 1377
Dominik, s. Józefa 1480
Józef Franciszek, s. tegoż 1481
Xawery Alexander, s. Aloizego 1482
Seweryn Stanisław, s. Franciszka 1528
Barbara, zamężna Budziszewska, c. Tadeusza 610 B.
Skarzyński.
Szymon 645
Skawiński h. RAWICZ.
Sylwester Ignacy Wincenty, s. Józefa 717
Klemens Felix, s. Franciszka 718
Tomasz, s. Kajetana 1479
Skąpski h. DOLIWA.
Wojciech Fortunat, syn Jakóba 374
Felix Jan (Nepomucen) Bernard, s. tegoż 375
Skąpski h. JELITA.
Wincenty (z Ferrary) Leon, syn Józefa 862
Skąpski.
Jan 510
Ludwik Franciszek Roch, syn Jana 1400
Skierkowski h. KIETLICZ 1.
Sylwester, syn Józefa 1144
Piotr Paweł, s. tegoż 1145
Skierski. *
Andrzej Paweł 76
Skiwski h. LUBICZ.
Leon Pantaleon, syn Szymona 277
Leon Apolinary Jan, s. Józefa 689
Roch Wawrzyniec, s. Andrzeja 806
Stanisław Michał, s. tegoż 1426
Skłodowski h. DOŁĘGA.
Leon, syn Jana 831
Antoni, s. tegoż 832
Maciej, s. tegoż 833
Józef, s. Wojciecha 834
Franciszek, s. Jana 964
Józef, s. tegoż 965
Michał, s. tegoż 1353
Franciszek Jan, s. tegoż 1354
Tomasz Szymon, s. tegoż 1355
Benedykt, s. tegoż 1356
Barnaba, s. Kazimierza 835
Stanisław, s. Franciszka 836
Baltazar, s. Andrzeja 837
Baltazar, s. Bartłomieja 838
Franciszek, s. Joachima 839
Stanisław Alexy, s. tegoż 840
Antoni, s. Piotra 841
Józef, s. Urbana 963
Jan, s. tegoż 966
Felix, s. tegoż 1352
Józef, s. Mateusza 1153
Jan, s. Antoniego 1497
Franciszek, s. Tomasza 1498
Skłodowski h. JASTRZĘBIEC.
Piotr, syn Mateusza 741
Michał Krzysztof, s. Piotra 897
Felix Antoni, s. tegoż 1113
Piotr Marcin, s. Jana 898
Skoczyński h. GRZYMAŁA.
Stanisław Jan (Nepomucen), syn Stanisława1248
Skolimowski h. LESZCZYC.
Cypryan Ignacy Józef, syn Stanisława 92
Grzegorz Gabryel Józef, s. Wincentego 555
Cypryan Felix Nepomucen, s. tegoż 556
Skolimowski h. LUBICZ.
Felix Antoni, syn Waleryana 597
Rufin Andrzej Ignacy, s. Pawła 598
Stanisław, s. Józefa 967
Andrzej, s. tegoż 968
Skołdycki h. LUBICZ.
Romuald Ignacy, syn Szymona 1427
Skomorowski h. NAŁĘCZ.
Józef (Kalasanty) Joachim, syn Józefa 915
Euzebiusz Tomasz, s. Egidyusza 1186
Jan, s. Józefa 1259
Władysław Julian, s. Michała 1357
Tymoteusz Paweł, s. tegoż 1358
Skonieczny h. PRACOSŁAW. *
Marcin, syn Szymona4
Skórkowski Saryusz h. JELITA.
Micha Tadeusz Józef, syn Teodora 176
Felix Jan Augustyn, s. Jana 175
Skórski h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek Teodor, syn Józefa 1114
Skorupka Korwin z Padlewa h. ŚLEPOWRON.
Kazimierz Benedykt, syn Wojciecha539
Adam, s. Dominika 978
Skorupski h. SZELIGA.
Stanisław, syn Antoniego 1379
Michał, s. tegoż 1380
Dyonizy Hilary, s. tegoż 1381
Józef Benedykt, s. Szczepana 1558
Karol (Boromeusz), s. tegoż 1585
Skoryna h. SIELAWA.
Krystyan Walenty, syn Jakóba 9
Józefat Władysław, s. tegoż 558
Michał Nikodem, s. tegoż 557
Stanisław Mikołaj, s. Krystyana 931
Skorzewski h. ODROWĄŻ.
Piotr Paweł, syn Dominika 575
Skorzewski Drogosław na Skorzewicach h. OGOŃCZYK.
Leon Jan Tomasz Michał, syn Ignacego 297
Marcin Teodor Andrzej, s. Antoniego 446
Prokop Kajetan Roch, s. Pawła 936
Skorzewski h. DROGOSŁAW.
Marcin Hieronim, syn Michała 413
Jan (Nepomucen) Józef Stanisław ze Skorzewa, s. Wojciecha 431
Seweryn, s. tegoż 762
Skotnicki h. BOGORYA.
Maxymilian Alexander Józef, syn Jana 104
Marceli Antoni, s. Stanisława 105
Lucyan, s. tegoż 999
Michał Hieronim, s. Franciszka 1028
Józef Roman Maciej, s. tegoż 1154
Napoleon, s. Józefa 1445
Tadeusz, s. tegoż 1477
Skotnicki h. PORAJ.
Ignacy Antoni, syn Bartłomieja 937
Franciszek Michał, s. Józefa 1041
Skotnicki h. ROLA.
Bogumił, syn Antoniego 74
Erazm Felix Antoni, s. tegoż 414
Franciszek Maxymilian Augustyn, s. Piotra 415
Felicyan Jan Piotr, s. tegoż 416
Karol Szymon, s. tegoż 417
Walenty, s. Konstantego 466
Jan Michał, s. Ignacego 1529
Skowroński h. SKOWROŃSKI.
Karol, syn Pawła 1000
Skowroński. *
Jan 28
Albert 35
Skrobecki h. TOBIESŁAW.
Tomasz 221
Franciszek Maurycy Andrzej, s. Tomasza 1018
Skrodzki h. ŚLEPOWRON.
Franciszek, syn Antoniego 1155
Franciszek, s. Alexandra 1359
Skrodzki h. ŚLEPOWRON z odmianą.
Wawrzyniec Jacek, syn Kacpra 1187
Augustyn, s. tegoż 1188
Jan, s. Stefana 1189
Grzegorz, s. tegoż 1190
Stanisław (Kostka), s. Jana 1191
Łukasz, s. tegoż 1192
Skrodzki h. TOPÓR.
Andrzej, syn Macieja 540
Jan Stefan, s. tegoż 541
Ksiądz Romuald Jan, s. tegoż 542
Mateusz, s. Wawrzyńca 543
Xawery Stanisław Mikołaj, s. Pawła 1175
Melchior, s. Ignacego 1176
Eugeniusz Kajetan, s. Józefa 1228
Antoni, s. Jakóba 1408
Skrzetuski h. JASTRZĘBIEC.
Ludwik Adam Wiktor, syn Maxymiliana 1229
Skrzydlewski. *
Paweł 21
Skrzynecki h. BOŃCZA.
Antoni Michał, s. Kazimierza 66
Felix Antoni, s. Macieja 969
Ildefons, s. Wojciecha 1115
Skrzyński h. ZAREMBA.
Piotr (z Alkantary), syn Kacpra 467
Jan (Nepomucen) Nereusz Józef, s. tegoż 702
Ludwik Bartłomiej, s. Józefa 486
Teofil Jakób, s. tegoż 488
Julian Melchior, s. tegoż 489
Wincenty Eustachy, s. tegoż 1156
Marcin Teodor, s. Onufrego 487
Eustachy Stanisław Józef, s. Antoniego 511
Jan (Nepomucen) Bernard, s. Ignacego 763
Władysław Hieronim, s. Jana916
Wincenty Bonawentura, s. Kazimierza 1001
Skrzyszowski h. GRYFF.
Ludwik, syn Marcina 1292
Alexander, s. tegoż 1293
Skubniewski h. JASTRZĘBIEC.
Leon Wojciech Stanisław, syn Szymona 1029
Skulimowski. *
Kazimierz 23
Skulski Boruta h. ROGALA.
Stanisław Wojciech, syn Ignacego 238
Piotr Paweł Władysław, s. Adama 245
Adam Emeryk, s. Piotra Pawła 246
Henryk Bonawentura, s. Stefana 247
Skup’ h. BELINA.
Piotr Filip Jakób, s. Macieja 418
Skupieński h. BELINA.
Antoni Erazm Wincenty, syn Ignacego 5
Wojciech Antoni Franciszek, s. tegoż 6
Alexander Ludwik Franciszek, s. tegoż 7
Stanisław Waleryan Tyberyusz, s. tegoż 8
Ludwik Roch, s. Kazimierza 447
Ignacy Wincenty Kazimierz, s. t. 448
Skupiewski h. BELINA z odmianą.
Julian Tomasz, syn Józefa 1325
Skwarc z Żysławic h. LEWART.
Alexander Tomasz, syn Wawrzyńca 1177
Józef Antoni, s. tegoż 1249
Julian Ignacy, s. tegoż 1250
Skwarski h. ZAREMBA.
Wojciech Józef, syn Jana 842
Paweł Kajetan, s. tegoż 1483
Ludwik Kajetan, s. tegoż 1484
Floryan Jan, s. Protazego 1313
Klemens, s. Adama 843
Ludwik Bartłomiej **, s. tegoż 844. 53
Marcin Franciszek, s. Franciszka 1088
Slaski h. GRZYMAŁA.
Jan Felix, syn Adama 86
Alexander Józef, s. Józefa 87
Rudolf Józef Napoleon, s. tegoż 88
Julian Jan, s. Rudolfa 1262
Ludwik Miron Bernard, s. Kazimierza 11 Cesar.
Śledziewski h. KORCZAK.
Kazimierz, syn Kazimierza 1089
Benedykt, s. tegoż 1230
Ślepowroński h. ŚLEPOWRON.
Konstanty, syn Felicyana 1279
Alexander, s. Felixa 1382
Nestor, s. tegoż 1449
Ksiądz Antoni, s. tegoż 1450
Józef, s. tegoż 1451
Antoni, s. Mateusza 1294
Ksiądz Wacław Cypryan Justynian, s. tegoż 1295
Felix Jan, s. tegoż 1296
Śleszyński h. DOLIWA.
Kajetan, syn Andrzeja 1251
Ludwik, s. Pawła 1252
Gracyan, s. Jana 1360
Stanisław, s. Mateusza 1361
Śleszyński h. WIENIAWA.
Ksiądz Piotr, syn Filipa 938
Paweł Hilary, s. tegoż939
Jakób, s. Walentego 600
Szymon, s. tegoż 601
Daniel, s. tegoż 602
Jan, s. tegoż 603
Ślewinski.
Wojciech 410
Śliwiński h. JUNOSZA.
Władysław Mateusz, syn Piotra 630
Stanisław Nepomucen, s. tegoż 631
Antoni, s. Franciszka 1485
Śliwiński. *
Dezyderyusz 12
Ryszard 79
Śliwowski h. JASIEŃCZYK.
Kilian Aloizy Gonzaga, syn Józefa 604
Ludwik Jan, s. tegoż 605
Michał Mateusz, s. tegoż 807
Piotr Krzysztof Wawrzyniec, s. Macieja 1129
Ślubowski h. ŚLEPOWRON.
Stefan, syn Wojciecha 1302
Adam, s. Józefa 1303
Wiktor, s. Adama 1573
Sławęcki h. JASTRZĘBIEC.
Szymon Andrzej, syn Franciszka 742
Maciej, s. tegoż 743
Sławianowski Bonin Saryusz na Sławianowie h. JELITA.
Leon Atanazy, syn Antoniego 312
Paweł Tymoteusz Karol, s. teg. 313
Franciszek (Borgiasz) Dyonizy, s. tegoż 315
Stefan, s. tegoż 316
Jan (Chryzostom), s. tegoż 317
Karol Floryan, s. Antoniego 808
Kazimierz Stanisław Antoni, s. Pawła 314
Sławiński h. LELIWA.
Maciéj, syn Teofila 1265
Władysław Antoni, s. tegoż 1266
Sławiński h. NAŁĘCZ.
Józef, syn Kacpra 376
Leon, s. Józefa 393
Wincenty Wojciech, s. Franciszka 468
Antoni Fortunat, s. tegoż 559
Jan Anzelm, s. tegoż 690
Franciszek (a Paulo), s. Antoniego 1193
Seweryna z Sulerzyskich, wdowa po Ludwiku 560
Michał Józefat Seweryn, syn Ludwika 560
Ignacy Walenty, s. tegoż 560
Hipolit Ludwik, s. tegoż 560
Teressa, córka tegoż 560
Julianna Walentyna, c. tegoż 560
Teodozya Antonina, c. tegoż 560
Słąnka Skarbek h. HABDANK.
Seweryn, syn Ignacego 211
Adolf, s. tegoż212
Alexander Felix, s. tegoż 809
Stanisław Stefan, s. tegoż 810
Słodkowski h. GNIESZAWA.
Antoni Stanisław Jan, syn Stanisława 940
Słomiński h. NOWINA.
Karol, syn Jana 744
Słomiński.
Ludwik Jakób, syn Ignacego 845
Słomowski h. GRZYMAŁA.
Adam Maxymilian, syn Andrzeja 864
Słończewski h. KOŚCIESZA.
Jan, syn Antoniego 449
Słonczyński h. WIERZBNA.
Józef Adam, syn Franciszka 490
Słotwiński h. LELIWA.
Leon Piotr, syn Gabryela 1178
Słubicki h. PRUS 1.
Hipolit, syn Józefa 43
Kajetan, s. tegoż 156
Alexander Kazimierz Albin, s. Augusta 48
Joanna Marcella Józefa, córka t. 102
Marya Bibianna Franciszka, c. t. 103
Jan Stefan, s. Andrzeja 157
Norbert, s. tegoż 158
Słucki h. DOŁĘGA.
Józef Paschalis Ignacy, syn Teodora 298
Teodozyusz Ignacy, s. Klemensa 512
Stefan Felix Grzegorz Jan, s. Izydora 592
Józefa Nepomucena z Byszewskich, wdowa po Izydorze 491
Józef Rafał Augustyn, s. Izydora 491
Floryan Wojciech, s. tegoż 491
Antonina Praxeda Karolina, córka tegoż 491
Słupecki h. RAWICZ.
Ksiądz Walenty, syn Pawła 513
Jan, s. tegoż 514
Kazimierz, s. Jana 673
Cypryan, s. Mateusza 1030
Józef Gabryel, s. tegoż 1031
Słupski h. JELITA.
Tomasz, syn Józefa 691
Tomasz Makary, s. Tomasza 1260
Franciszek Piotr, s. Kazimierza 1556
Słuszewski h. RADWAN.
Teofil Antoni, syn Antoniego 1506
Smardzewski h. ZAGŁOBA.
Józef Ignacy, syn Wiktora 1285
Smarzyński v. Smerzyński h. ŁADA.
Józef, syn Józefa 1534
de Smett h. SMETT.
Stanisław Floryan, syn Alexandra 377
Śmiarowski h. RAWICZ.
Mateusz, syn Leona 49
Franciszek, s. tegoż 280
Antoni, s. tegoż 281
Alexander, s. Mateusza 325
Mikołaj, s. Szymona 1002
Szymon, s. Macieja 1090
Franciszek, s. tegoż 1091
Stanisław, s. tegoż 1092
Antoni, s. tegoż 1093
Franciszek, s. tegoż 1194
Stanisław, s. tegoż 1195
Wincenty, s. tegoż 1196
Jan, s. tegoż 1197
Antoni, s. Macieja 1198
Śmiechowski h. BEŁTY.
Antoni, syn Karola 1042
Józef, s. tegoż 1043
Śmietanka z Olchowca h. NAŁĘCZ.
Józef (Kalasanty) Wilhelm Izajasz, syn Jana 561
Śmigielski h. ŁODZIA.
Walenty, syn Michała1157
Maciej, s. Macieja 1383
Śmiodowski h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek Antoni, syn Mateusza 791
Smitkowski h. PRAWDZIC.
Alexander, syn Antoniego 1243
Maxymilian Kalixt Ferdynand, s. tegoż 1244
Smoczyński h. NIWA.
Karol (Boromeusz), syn Walentego 703
Smoczyński h. SMOCZYŃSKI.
Ludwik Franciszek, syn Jana 282
Leon Stanisław (Kostka), s. Ludwika 819
Smoczyński h. STANKAR.
Ignacy Dominik, syn Tomasza 1130
Bonifacy, s. tegoż 1158
Jan Franciszek **, s. tegoż 115968
Smoczyński.
Jan, syn Jana 1146
Smoleński h. NIECZUJA.
Tomasz, syn Piotra 492
Leopold, s. tegoż 493
Franciszek Jan, s. Antoniego 607
Julian Ignacy, s. Jana 1486
Jakób, s. Leona 606
Smoleński h. ZAGŁOBA.
Józef Jan, syn Antoniego 17
Bernard Antoni, s. tegoż 78
Józef Bonawentura Xawery, s. Jana 251
Adam Leopold, s. tegoż 720
Julian, s. tegoż 1452
Edmund Józefat, s. tegoż 1453
Maxymilian, s. tegoż 1454
Saturnin, s. Stanisława 261
Jan, s. tegoż 262
Sylwester Franciszek, s. tegoż 263
Sylwester, s. tegoż 266
Dyonizy Edward, s. tegoż 1147
Ezechiel, s. tegoż 1535
Szczepan Tomasz, s. Jana 1280
Antoni, s. Michała 264
Jan, s. tegoż 265
Karol Błażej Franciszek, s. Ignacego383
Wawrzyniec August, s. Franciszka 544
Ignacy (Lojola) Piotr, s. Wojciecha 665
Wojciech Władysław, s. tegoż 1362
Mikołaj, s. Grzegorza 719
Paweł, s. Walentego 721
Franciszek, s. tegoż 722
Franciszek, s. Wincentego 723
Paweł Chryzostom, s. Eustachego 768
Jan, s. Franciszka 769
Ignacy, s. Józefa 770
Franciszek, s. Pawła 932
Maciej Walenty, s. tegoż 1019
Michał Józef, s. Mikołaja 970
Antoni, s. Macieja 1363
Smolikowski h. PRUS 1.
Andrzej 63
Seweryn Karol, syn Andrzeja 214
Adam Stefan Maciej, s. tegoż 347
Smolikowski. *
Piotr 31
Antoni, syn Piotra 31
Smoliński h. ZAGŁOBA.
Józef (z Kopertynu), syn Dominika 771
Leon, syn Jana 941
Alexander Teofil Floryan Augustyn, s. Bonifacego 1267
Józef Augustyn, s. tegoż 1268
Julian Marcelli, s. Józefa 1304
Franciszek, s. Bernarda 1487
Alexander Anastazy, s. Stanisława 1557
Anzelm, s. Michała 1559
Smólski h. ARAŻ.
Maciéj, syn Janusza 1281
Amalia z Falkowskich, wdowa po Eliaszu 1282
Jan, syn Eliasza 1282
Józef, s. tegoż 1282
Alexander, s. tegoż 1282
Stefan, s. tegoż 1282
Smoniewski h. PIELESZ.
Tomasz Mateusz, syn Stanisława 1429
Ignacy Franciszek Benedykt, s. t. 1428
Ludwik Stanisław, s. Wincentego 1326
Smorczewski h. RAWICZ.
Florencyusz Jan, syn Sylwestra 545
Tytus Antoni, s. tegoż 640
Medard Franciszek Adolf, s. Antoniego 756
Kajetan Hyacynt Ludwik, s. t. 1305
Władysław Felix Fortunat, s. Tytusa 1106
Bolesław Felix, s. tegoż 1107
Karol, s. tegoż1108
Smosarski h. JANINA.
Teofil Józef, syn Jana 1530
Snarski h. MURDELIO.
Michał Mateusz, syn Rocha 171
Bonawentura Alexy, s. tegoż 172
Antoni Fabian, s. tegoż 173
Władysław Józef, s. tegoż 186
Andrzej, s. Tomasza 299
Wiktor Teofil, s. tegoż 300
Śniechowski h. BEŁTY.
Józef, syn Leona 398
Mateusz, s. tegoż 399
Sylwester, s. tegoż 516
Jan, s. Pawła 515
Teodor, s. Mateusza 562
Dyonizy Wincenty, s. tegoż 563
Andrzej, s. Szymona 1044
Śnieciński h. ŚLEPOWRON.
Józef, syn Jakóba 1059
Onufry, s. tegoż 1060
Śniegocki h. ZAGŁOBA.
Józef Marcyan Ludwik, syn Kazimierza 757
Jan Stanisław Józef, s. tegoż 1116
Michał Rafał, s. Józefa 1297
Sobański h. JUNOSZA.
Władysław, syn Tomasza 811
Sobieski h. JANINA.
Michał Karol Hieronim Jakób, syn Józefa 75
Ignacy Antoni Bonifacy Walenty, s. tegoż 76
Jan Baltazar Walenty Bonifacy Franciszek, s. tegoż77
Józefa Honorata, zamężna Hryniewicz, córka tegoż33 H.
Jan Klemens Antoni, s. Stanisława 792
Sobieszczański h. ROGALA.
Józef, s. Jana 865
Sobocki h. TRĄBY.
Marceli Erazm**, syn Antoniego 224 18
Władysław Michał Mikołaj, s. Marcellego 1185
Sobolewski. *
Antoni 26
Józef Franciszek, syn Antoniego 70
Sobolewski h. ŚLEPOWRON.
Ignacy 240
Wojciech Tadeusz, syn Wojciecha 494
Michał Józef, s. tegoż495
Władysław Jan, s. tegoż 1430
Józef Wincenty, s. Antoniego 517
Alexander Maciéj, s. tegoż 518
Jan, s. Dyonizego 866
Daniel Mateusz, s. Jana 899
Józef, s. Tomasza 1003
Józef Jan, s. Ignacego 1094
Sobotowski. *
Paweł 7
Soczołowski h. WIENIAWA.
Kazimierz Jan, syn Felixa 1327
Julian Ignacy, s. tegoż 1328
Soćko h. ROLĄSŁAW.
Wawrzyniec, syn Jakóba 51
Sojecki z Sojek h. GRZYMAŁA.
Józef, syn Stanisława 94
Bonawentura, s. tegoż 95
Kazimierz Tomasz, s. tegoż 96
Ludwik Bertrand, s. Tomasza 519
Kazimierz, s. tegoż 1072
Piotr Paweł, s. Walentego 1032
Sokolnicki h. JASTRZĘBIEC.
Felix Fortunat, syn Teodora 419
Jan Sylwery, s. tegoż 1148
Albin, s. Felixa 508
Ignacy Euzebiusz Piotr Justyn, s. Michała 608
Franciszek, s. tegoż 609
Leon Józef, s. Antoniego 917
Florentyn Felix Marcin Poncyan, s. Jana 918
Alfons Polikarp, s. Adama 1286
Alexander Patrycyusz Józef, s. tegoż1287
Adolf Franciszek, s. tegoż 1511
Antoni Rufin, s. tegoż 1512
Jan Antoni, s. Florentyna 1374
Korneliusz Magnus, s. Andrzeja 1507
Sokolnicki Anasik Anasiński h. JASTRZĘBIEC.
Aloizy Jan (Chrzciciel), s. Andrzeja 867
Alexander, s. Antoniego 6 Cesar.
Julian, s. Walentego 1586
Sokolnicki h. NOWINA.
Michał Ignacy Romuald, syn Jana 231
Mikołaj Gorgoni, s. Józefa 576
Jakób Ignacy, s. tegoż 578
Karol, s. Juliana 577
Pafnucy Urban, s. tegoż 579
Jan (Nepomucen), s. tegoż 581
Dyonizy Franciszek (Borgiasz), s. tegoż 1508
Stanisław, s. tegoż 1509
Wojciech Jerzy, s. tegoż 1510
Mikołaj Piotr, s. Piotra 580
Sokolnicki.
Józef 942
Sokołowski h. CHOLEWA.
Wojciech, syn Józefa 1045
Jakób, s. tegoż1046
Piotr Paweł, s. tegoż 1047
Sokołowski h. GOZDAWA.
Walenty **, syn Krzysztofa 564 66
Ignacy, s. tegoż 565
Mikołaj, s. tegoż 567
Józef Jan, s. Wincentego 566
Tekla z Kurowskich, wdowa po Wincentym1004
Felix Marcelli Antoni, syn Wincentego 1004
Kornelia Wiktorya Józefa Witalisa, córka tegoż 1004
Franciszek, s. Franciszka 1160
Józef Tomasz Korneli, s. Tomasza 1161
Sokołowski h. KORAB’.
Kacper Kajetan, s. Kajetana 793
Sokołowski h. POMIAN.
Roman Antoni Bogumił, syn Józefa 2
Stanisław Erazm, s. tegoż 121
Maryan Wincenty Konstanty, s. Józefa Sylwestra 686
Ludwika z Mdzewskich, wdowa po Józefie Sylwestrze 38
Edward Józef Wincenty, s. Józefa Sylwestra 38
Józefata Leokadya Michalina, córka tegoż 38
Karolina Walentyna, c. tegoż 38
Jan Józef Wojciech, s. Michała 40
Ignacy, s. Teodora 107
Julian, s. Ignacego 349
Józef Sylwester, s. tegoż 350
Walenty, s. Tomasza 520
Szczepan, s. Krzysztofa 582
Franciszek, s. Joachima 943
Józefa Sotera Wanda, zamężna Skarzyńska, c. Kazimierza 1324
Sokołowski h. PRAWDZIC.
Onufry Marcin, syn Franciszka 187
Ignacy Romuald, s. tegoż 188
Jan Bartłomiej, s. tegoż 189
Józef Zacharyasz, s. tegoż 190
Antoni Abbat, s. tegoż 191
Andrzej, s. tegoż 442
Wincenty Jakób, s. Józefa 192
Łukasz Jan (Kanty), s. tegoż 195
Józef Paweł, s. tegoż 1179
Stanisław Dominik, s. tegoż 1314
Leopold Marcin, s. Jana 193
Franciszek, s. Łukasza 763
Franciszek, s. tegoż 1074
Maciej, s. tegoż 1075
Ignacy, s. tegoż 1076
Wincenty, s. Antoniego 1073
Oktawian Franciszek, s. Pawła 1199
Józef Maryan, s. tegoż 1200
Stanisław Floryan, s. Andrzeja 1261
Adolf Eustachy, s. Wincentego 1299
Józefata, zamężna Zajkowska, córka Franciszka 194
Wojciech Maciej, s. Wiktora 1488
Michał Hieronim, s. tegoż 1489
Marcin, s. Grzegorza 1587
Sokołowski h. ŚLEPOWRON.
Antoni Józef Rudolf, syn Chryzostoma 1409
Leon Julian, s. tegoż 1410
Roman Ludwik, s. tegoż 1411
Sokołowski h. TRZASKA.
Stanisław, syn Jakóba772
Józef Maciej, s. Łukasza 773
Franciszek, s. tegoż 774
Bernard, s. tegoż 775
Wiktor Izydor Stanisław, s. Józefa 1070
Józef, s. Jana 1329
Mateusz, s. tegoż 1330
Sokołowski. *
Walenty 22
de Soldenhoff h. SOLDENHOFF.
Alexander 583
Solnicki. *
Walenty 14
Julian Włodzimierz, syn Walentego 51
Cezar Maurycy, s. tegoż 52
Sołkiewicz. *
Jan 58
Sołtyk h. SOŁTYK.
Franciszek Salezy Maciej Stanisław (Kostka), syn Józefa 154
Leon Kalixt, s. tegoż 169
Stanisław, s. Antoniego 331
Henryk, s. tegoż 745
Emilian, s. Władysława 868
Barbara Matylda, zamężna Pruszyńska, córka Józefa 50 P.
Sosnkowski h. GODZIEMBA.
Ignacy Franciszek, syn Józefa 611
Stanisław Jan, s. tegoż 612
Leonard Stefan, s. Franciszka 1560
Julian Eustachy Ignacy, s. Ignacego 658
Alfred Antoni, s. tegoż 659
Tomasz Mateusz, s. Gabryela 1269
Zuzanna Wiktorya* z Ledwańskich, 1mo v. Mileszyńska, wdowa po Stanisławie Janie 62
Karol Chwalibóg,* s. Stanisława Jana 62
Józef Bogdan, * s. tegoż 62
Stanisław, * s. tegoż 62
Henryk, * s. tegoż 62
Julian, * s. tegoż 62
Aniela, * córka tegoż 62
Sosnowski h. GODZIEMBA.
Antoni syn Ignacego 1456
Józef, s. tegoż 1457
Sosnowski h. NAŁĘCZ.
Stanisław Stefan, syn Józefa 776
Kazimierz Tomasz, s. Wincentego 777
Cypryan, s. Teodora 1162
Tomasz, s. tegoż 1255
Stanisław (Kostka), s. tegoż 1256
Wojciech Anzelm, s. Karola 1455
Sosnowski h. NAŁĘCZ z odmianą.
Kajetan 469
Sotowski. *
Józef 71
Sożański h. NAŁĘCZ.
Jerzy, syn Michała 1095
Sparmann.
Jerzy, s. Jana Jerzego 1315
Spensberger de Wiorogórski h. SPENSBERGER.
Franciszek, syn Mikołaja 380
Spinek z Bądkowa h. PRUS 1.
Albert Jerzy, syn Daniela 724
Srzednicki h. POMIAN.
Teofil Alexander, syn Józefa 546
Jacek Ludwik Bartłomiej, s. t. 548
Jan Joachim Stefan, s. tegoż 900
Franciszek, s. Idziego 746
Józef Szymon, s. Kazimierza 747
Kazimierz, s. Jakóba 944
Józef, s. tegoż 945
Paweł, s. Kacpra 1431
Jan, s. tegoż 1432
Mikołaj, s. Ignacego 1458
Ludwik, s. Wincentego 1499
Karol Stanisław, s. Piotra 1553
Stadnicki h. SRZENIAWA.
Juliusz Józef Napoleon na Żmigrodzie, syn Antoniego 26
Henryka Felicya Maryanna Anna na Żmigrodzie, córka teg. 613
Michał Napoleon Karol Hieronim Wojciech, s. Jana 39
Józef Marek Piotr, s. Józefa 666
Maryanna z Straszów, wdowa po Janie 725
Seweryn 794
Stalewski h. SKRZYDŁA. *
Tomasz Ignacy, syn Tomasza 49
Stalkowski h. GŁOSKÓW.
Franciszek (a Paulo), syn Walentyna52
Stamirowski h. PÓŁKOZIC.
Józef Dyonizy, syn Ignacego 42
Konstanty Felicyan, s. tegoż 165
Wojciech Piotr Floryan, s. Floryana 202
Łukasz Jan (Kanty) Rafał, s. teg. 432
Tomasz Franciszek, s. Antoniego 209
Walery Jakób, s. tegoż 222
August, s. Wojciecha 870
Ludwik Bartłomiéj, s. Ignacego 164
Staniewski h. STARYKOŃ.
Jan Aloizy, syn Piotra1575
Stanilewicz h. LELIWA.
Ignacy Dyonizy, syn Mateusza 726
Stanisławski h. PIŁAWA.
Ignacy, syn Antoniego 496
Alexander Aloizy, s. Józefa 497
Wojciech, s. Macieja 498
Tytus Prosper Zejgut, s. Piotra 1561
Witold Albrecht Michał Zejgut, s. tegoż 1562
Staniszewski h. POBÓG.
Leopold, syn Tomasza 252
Seweryn Marceli Emilian, s. Leopolda 253
Hortensya Konstancya Oktawia, c. Marcina 255
Alexander Maciej, s. Wojciecha 254
Maciej Antoni, s. Michała 301
Kazimierz, s. tegoż 869
Otton Antoni, s. Fabiana 342
Ludwik Maxymilian Wojciech, s. Józefa 352
Antonina Franciszka Tekla z Liniewskich, wdowa po Janie (Kantym) 470
Władysław Wojciech Teodor, s. Jana (Kantego) 470
Roman Wawrzyniec, s. Jana 521
Konstancya z Karskich, wdowa po Wojciechu 778
Karol Paweł, s. Franciszka 1459
Stankiewicz h. MOGIŁA.
Aloizy Jan (Chrzciciel), syn Kazimierza 614
Alexander Więczysław, s. Antoniego 615
Ignacy Józef, s. Jana 727
Marcin Benedykt, s. tegoż 728
Stano h. GOZDAWA.
Ignacy,** syn Piotra 343 36
Stanowski h. RAWICZ.
Ludwik August, syn Pawła 1033
Józef Hieronim, s. tegoż 1034
Stanżewski. *
Jakób 24
Starczewski h. JASTRZĘBIEC.
Ignacy Błażej Napoleon, syn Józefa 1005
Jan, s. Jana 1061
Starczewski h. NAŁĘCZ.
Józef Modest, syn Wojciecha155
Alexander, s. Antoniego 704
Wiktorya Elżbieta z Olszewskich, wdowa po Leonie 758
Teofila Salomea, córka Leona 758
Kamilla, c. tegoż 758
Kazimiera Magdalena, c. tegoż 758
Józef Leon, s. tegoż 758
Starorypiński h. NAŁĘCZ.
Jan Józef Franciszek Paweł, syn Ignacego 232
Paweł, s. tegoż 233
Józef, s. tegoż 234
Romuald, s. tegoż 235
Scholastyka z Cieszewskich, wdowa po Ignacym 236
Sylwester, s. Macieja 400
Starzeński h. LIS.
Maciej 32
Hrabia Kazimierz Władysław, syn Józefa 33 56 Hr.
Hrabia Henryk Andrzej Jan, s. tegoż 34 58 Hr.
Hrabia Konstanty Michał, s. Józefa 35 57 Hr.
Hrabianka Zofia Barbara, córka tegoż 36 59 Hr.
Telesfor Jan, s. Konstantego 1490
Julian, s. tegoż 1491
Sylwester Tomasz, s. tegoż 1492
Alexander Jerzy, s. tegoż 1493
Starzyński h. ŚLEPOWRON.
Ignacy Dominik Kajetan Wawrzyniec, syn Wincentego 60
Michał Józef Wacław, s. tegoż 61
Józef, s. Tadeusza 177
Wojciech Anzelm, s. tegoż 178
Alexander Saturnin, s. Jana 384
Wincenty Fabian Sebastyan, s. Macieja 1123
Staszewski h. OSTOJA.
Michał Józef, syn Piotra 705
Rufin, s. tegoż706
Franciszek, s. tegoż 707
Staszyński. *
Jan 10
Stawiarski h. NAŁĘCZ.
Ignacy Fabian Sebastyan Karol, syn Ignacego 1433
Stawiski h. GOZDAWA.
Ignacy, syn Michała 318
Andrzej Klemens, s. tegoż 319
Józef Bogumił, s. tegoż 320
Maciej Piotr Józef, s. tegoż 109
Edmund, s. Jana Felixa 433
Stefan Stanisław Kazimierz, s. Jana 148
Bolesław Józef Wiktoryn Seweryn, s. Józefa 1412
Tadeusz Józef Jan Bogusław, s. tegoż 1413
Stawiski. *
Józef 20
Stawowski h. JELITA.
Cyrylli Józef, syn Franciszka 1006
Stawski Sławenta na Stawie h. LESZCZYC.
Anzelm Klemens Teofil, syn Jana 450
Wojciech Kazimierz Józef Jan, s. tegoż 451
Stecki h. RADWAN.
Jakób Paweł, syn Ignacego 979
Stefanowicz h. POGOŃ.
Marcin Wincenty, syn Wincentego 1563
Stekert. *
August65
Stetkiewicz h. KOŚCIESZA.
Tomasz Dawid Sylwester, syn Felicyana 147
Stępczyński h. DOLIWA.
Józef Jan, syn Jakóba 971
Stępiński h. BOŃCZA z odmianą.
Alexander, syn Piotra 871
Wacław, s. Tomasza 946
Alexander, s. tegoż 1306
Józef (Kalasanty), s. tegoż 1307
Andrzej, s. tegoż 1308
Łukasz, s. Błażeja 1460
Stępkowski h. SUCHE KOMNATY.
Sylwester Tytus Dawid, syn Jana 1007
Felix Augustyn, s. tegoż 1008
Józef, s. Idziego 1124
Mikołaj Michał, s. Józefa 1215
Marcin, s. tegoż 1216
Julian Kazimierz, s. tegoż 1217
Szczepan, s. tegoż 1218
Stępowski h. JUNOSZA.
Kazimierz, syn Adama 44
Tomasz Józef, s. Augustyna 117
Jan (Chrzciciel), s. tegoż 118
Wawrzyniec, s. tegoż 119
Jan (z Matty), s. Jerzego 160
Wiktor Wojciech Józef, s. Jana 256
Kazimierz Stanisław, s. tegoż 257
Józefa Maryanna, córka tegoż 258
Weronika Rozalia Aniela, c. t. 259
Józefat Franciszek na Stępowie, s. Stanisława 353
Napoleon Marcin Leopold na Stępowie, s. tegoż 354
Kajetan, s. tegoż 499
Fryderyk Wiktor na Stępowie, s. tegoż 729
Marceli Antoni Ignacy, s. Jakóba 748
Stobiecki h. OSTOJA.
Piotr Paweł, syn Klemensa 401
Ksiądz Józef Konstanty, s. tegoż 547
Franciszek Szymon, s. Stefana 402
Stodolski v. Stodulski h. PLON.
Stanisław, syn Marcina 267
Antoni Józef, s. Józefa 1096
Andrzej Bernard, s. tegoż 1097
Stoiński h. JANINA.
Józef Atanazy, syn Sylwestra284
Stojowski Jordan h. TRĄBY.
Karolina z Bontanich, wdowa po Janie 632
Hipolit Jacenty, s. Jana 420
Kazimierz August Józef, s. teg. 674
Michał Hieronim Franciszek, s. tegoż 675
Józef Franciszek Karol, s. teg. 676
Ferdynand Dezydery, s. tegoż 1208
Katarzyna, zamężna Katerla, córka Michała 951 K.
Stokowski h. DRZEWICA.
Petronella z Kiuciów, wdowa po Macieju 385
Adam Marcyan, syn Macieja 385
Maryanna Tekla, córka tegoż385
Izabella Julianna, c. tegoż 385
Kazimierz Józef, s. Benedykta 421
Stokowski Saryusz h. JELITA.
Andrzej, syn Franciszka 4
Konstancya Justyna Joanna, córka tegoż 952
Jan, s. Ignacego 10
Antoni Jan, s. tegoż 270
Jan Karol, s. tegoż 271
Ludwik Wilhelm z Remiszewic, s. Józefa 23
Antoni Cyryl z Remiszewic, s. tegoż144
Andrzej Klemens, s. Wawrzyńca 168
Jan Kanty Rafał, s. Mikołaja 269
Ignacy z Remiszewic, s. Stanisława 433
Marcin Stefan, s. Andrzeja 471
Jan Adam, s. tegoż 919
Józef, s. tegoż 920
Marceli, s. tegoż 921
Franciszek, s. tegoż 1056
Jan (Nepomucen), s. Michała522
Roman Cyryak z Remiszewic, s. Kacpra 667
Józef Leon Ignacy, s. Piotra 730
Alexander Maciej, s. Kazimierza 731
Piotr Paweł, s. Antoniego 732
Wojciech Anzelm, s. tegoż 1461
Wincenty Franciszek Stanisław, s. Waleryana 901
Ignacy, s. Jana922
Xawery Andrzej, s. Dominika 947
Jan, s. tegoż 948
Mikołaj Andrzej, s. tegoż 949
Wawrzyniec Antoni Józef, s. t. 950
Jan (Nepomucen), s. tegoż 951
Antoni z Remiszewic, s. Rafała 972
Eryk Piotr Celestyn, s. Macieja 1180
Józef Walenty, s. tegoż 1181
Wincenty Ignacy, s. tegoż 1182
Kajetan Wawrzyniec Józef, s. t. 1183
Walenty Paweł, s. Adama 1364
Felicyan, s. Stefana 1540
Stokowski h. ZDRZEWICA. *
Marya z Domagalskich, wdowa po Wincentym 30
Jan Wincenty Zacharyasz, s. Wincentego 30
Tekla Apolonia Wanda, c. t. 30
Stoss h. STOSS.
Józef Benedykt, syn Mikołaja 153
Strasz z Białaczewa h. ODROWĄŻ.
Maxymilian Edward Andrzej, syn Andrzeja 923
Straszak. *
Michał 35
Straszewicz h. ODROWĄŻ.
Kacper Jan Ignacy, syn Antoniego 1462
Alexander Józef, s. tegoż 1463
Straszewski h. KOMONIAKA.
Hilary Paweł, syn Teodora 386
Felix Onufry Antoni, s. Wojciecha 1009
Bronisław Teodor Józef, s. Jakóba 1317
Strawiński h. SULIMA.
Antoni Mikołaj Tadeusz, syn Franciszka 1231
Strażyński.
Antoni ** 616 60
Stremler h. MIŁODAR.
Alexander, syn Piotra Godfryda 225
Strękowski h. ŚWIERCZEK.
Tomasz Adam, syn Leonarda1331
Walenty, s. tegoż 1332
Franciszek, s. tegoż 1333
Chryzanty Jan, s. Antoniego 1464
Stroński h. DOLIWA.
Balbina Xawera z Studentkowskich, wdowa po Felixie Pawle 1048
Stanisław, syn Felixa Pawła 1048
Jakób, s. tegoż1048
Teodora Jadwiga, córka tegoż 1048
Aniela, c. tegoż 1048
Strumiłło h. NAŁĘCZ.
Józef, syn Franciszka 641
Strupczewski h. JASTRZĘBIEC.
Szymon Jan, syn Antoniego 1365
Romuald Zygmunt Barnaba, s. Andrzeja 1366
Józef, s. Franciszka 1588
Franciszek, s. Antoniego 1589
Strusiński h. SZELIGA.
Jan Sylwester, syn Józefa 1257
Strus h. KORCZAK.
Józef Tomasz, syn Antoniego 692
de Struve h. STRUVE.
Jerzy Henryk Krzysztof Franciszek, syn Gustawa 633
Gustaw Antoni Karol Eugeniusz, s. Jerzego 1552
Stryjeński h. TARNAWA.
Zygmunt Adam Floryan Paweł, syn Pawła 161
Piotr Paweł, s. tegoż 162
Edward Gustaw, s. Karola Zygmunta 953
Zygmunt Karol, s. tegoż 954
Henryeta, zamężna Ćwierczakiewicz, córka tegoż 426
Stryjewski h. TARNAWA.
Jan, syn Krystyana 1465
Stryjkowski h. LELIWA.
Jan Władysław, syn Jana 902
Strzałkowski h. OSTOJA.
Stanisław Michał Hieronim, s. Mateusza 872
Dominik Kajetan, s. Bonifacego 873
Józef Piotr, s. Dominika 1401
Jan (Chrzciciel), s. tegoż 1402
Henryk Dominik, s. tegoż 1403
Strzegocki h. PRZEGONIA.
Kazimierz, syn Jana 980
Wiktoryn Maciej, s. tegoż 981
Strzelecki ze Strzelec h. JASTRZĘBIEC.
Rupert Izydor, syn Wincentego 668
Tomasz, s. Jana 779
Wincenty, s. tegoż 924
Kazimierz, s. tegoż 925
Karol, s. tegoż926
Kajetan, s. Tomasza 1131
Jan (Chrzciciel) Alfred, s. Ludwika 823
Antonina Anastazya z Błeszyńskich, wdowa po Ludwiku 874
Teodora Salomea, zamężna Wojnowska, córka Ludwika 874
Maryanna Regina, c. tegoż 874
Michalina Aniela Józefa, c. t.874
Strzelecki h. OKSZA.
Anastazy, syn Wojciecha 1434
Strzelecki. *
Błażej 25
Strzembosz h. JASTRZĘBIEC.
Ludwik Bartłomiej, syn Antoniego 294
Jacek Hipolit Kajetan, s. tegoż 303
Józef, s. tegoż 304
Stanisław Jan, s. Ignacego 302
Roman Wawrzyniec, s. Wincentego 1035
Napoleon Józef Michał, s. Alexandra 1466
Strzemieczny h. STRZEMIĘ.
Maciej Piotr, syn Mikołaja 1513
Strzeszewski h. LUBICZ.
Tomasz, syn Stanisława 89
Antoni, s. tegoż 90
Piotr Stanisław Paweł, s. tegoż 91
Strzeszewski h. POBÓG.
Dyonizy, syn Józefa 11
Jakób, s. tegoż12
Bartłomiej, s. tegoż 207
Ignacy, s. Antoniego 13
Alexander, s. Dyonizego 100
Gustaw, s. tegoż 101
Dominik Kajetan, s. Jana 617
Tadeusz, s. tegoż 618
Leonard, s. tegoż 1500
Julianna Kordula, zamężna Goszczyńska, córka Felixa 364 G.
Franciszek Symforyan, s. Felixa 106
Felix Jakób, s. tegoż 422
Antoni Bonawentura, s. tegoż 423
Edward, s. tegoż 424
Jakób, s. Ludwika 619
Stanisław, s. tegoż 620
Antoni Ignacy, s. tegoż 1132
Alexander, s. Bonifacego 1077
Ignacy Adolf Stanisław, s. teg. 1078
Strzyżewski h. STRZEMIEŃCZYK.
Piotr Paweł, syn Jacka 500
Strzyżowski h. GOZDAWA.
Tomasz, syn Kazimierza 425
Studziński h. PRUS 1.
Józef Leon Felix, syn Tomasza 7 Cesar.
Studziński h. PRUS 3.
Alexander Fabian, syn Bernarda 1316
Stummer h. RADZISŁAW.*
Jan (Chrzciciel), syn Jana 1
Stypułkowski h. LUBICZ.
Wiktor, syn Klemensa 678
Józef, s. tegoż 679
Maciej, s. tegoż 680
Andrzej Błażej, s. Stanisława681
Tomasz Kacper, s. tegoż 682
Mateusz, s. Marcina 1010
Franciszek Bartłomiej, s. Szymona 1133
Jan, syn tegoż 1134
Jakób, s. Macieja 1135
Wawrzyniec, s. Józefa 1136
Jan, s. Wawrzyńca 1320
Antoni, s. Jakóba 1443
Roch Antoni, s. Tomasza 1467
Antoni Bartłomiej, s. Piotra 1468
Stypułkowski h. ROLA.
Stanisław, syn Marcina 1011
Stanisław Józef, s. Jakóba 1149
Paweł, s. Wiktoryana 1334
Seweryn Kazimierz, s. Seweryna 1515
Wawrzyniec, s. tegoż 1516
Suchcicki h. OSTOJA.
Konstanty Augustyn, syn Onufrego 875
Antoni, s. Andrzeja 1384
Ignacy, s. tegoż 1385
Suchecki na Suchcicach h. PORAJ.
Floryan Adam Antoni, syn Daniela 356
Stanisław Zenon Andrzej, s. Ignacego 452
Jan ( z Dukli) Bonawentura Henryk, s. tegoż501
Andrzej, s. Ignacego 549
Justyna Barbara Marya, zamężna Chwalibóg, córka tegoż 232 C.
Suchocki h. PORAJ.
Felix Ignacy, syn Stanisława 523
Władysław, s. Jakóba 1079
Anna, córka tegoż 1080
Suchodolski h. HABDANK.
Antoni Jakób Ignacy, syn Filipa 693
Jan Wawrzyniec, s. tegoż 694
Alexander Wiktor, s. Jana 1554
Suchodolski h. JANINA.
Hrabia Jan Bonawentura Franciszek Wincenty, s. Wojciecha 67 47 Hr.
Hrabia Franciszek (a Paulo) Wincenty Michał, s. t. 68 48 Hr.
Kajetan Ignacy Piotr Jan, s. Walentego 120
Tomasz Walenty Ignacy, s. Wincentego 196
Karolina Dominika Maryanna, córka tegoż 197
Alfons Andrzej Walenty Dyonizy Antoni, s. Antoniego 198
Klementyna Tekla Barbara, c. tegoż 199
Adelina Zofia Nepomucena, c. tegoż200
Florentyna Alfonsa Tekla Alexandra, c. tegoż 201
Romulus Ignacy Józef, s. Józefa 279
Maryanna Józefa z Żykiewiczów, wdowa po Franciszku 780
Kamilia Maryanna, córka Franciszka 780
Julian Michał, syn tegoż 780
Władysław Brunon Maxymilian, s. tegoż 780
Maurycy Romuald Ludwik, s. t. 780
Suchodolski h. JUNOSZA.
Franciszek (Xawery) Samuel, s. Konstantego 584
Suchodolski h. POBÓG.
Antoni Wincenty Walenty, syn Michała 215
Suchodolski h. ŚLEPOWRON.
January 426
Suchodolski.
Jan 795
Suchorski h. JASTRZĘBIEC.
Nikodem Jan, syn Kacpra 203
Rafał, s. tegoż 204
Józef, s. tegoż 205
Stanisław Franciszek, s. tegoż 206
Władysław Piotr Paweł, s. Wojciecha 272
Marceli Wojciech, s. tegoż 273
Suchorzewski h. ZAREMBA.
Stanisław, syn Władysława 237
Franciszek Tadeusz Józef Marek Walenty, s. Jana 550
Sudnik h. LELIWA.
Ignacy Dominik Adam, syn Dominika 876
Antoni Mikołaj, s. tegoż 877
Piotr, s. tegoż 878
Alexander, s. tegoż 879
Suffczyński h. SZELIGA.
Franciszek Michał Dyonizy, syn Jana 62
Kazimierz Tomasz, s. tegoż 669
Kajetan Józef, s. Michała 73
Stanisław Adam Rafał, s. tegoż 321
Stanisław Józef Karol na Suffczynie, s. Stanisława 634
Anastazy Józef Marek na Suffczynie, s. Józefa 749
Władysław Teodozyusz na Suffczynie, s. tegoż 750
Hilary Cyryl na Suffczynie, s. t. 751
Józefa na Suffczynie, córka tegoż 752
Sulewski h. POMIAN.
Kazimierz Karol, syn Adama1270
Alexander Benon, s. tegoż 1271
Mikołaj Ananiasz Jan, s. tegoż 1272
Kazimierz, s. Jana 1414
Suligostowski na Starym Skrzynnie Dunin h. ŁABĘDŹ.
Stanisław, syn Józefa 472
Sulikowski h. SULIMA.
Franciszek Wincenty Józef, syn Ignacego 927
Henryk Norbert Robert, s. teg. 928
Augustyn Erazm Julian Antoni, s. tegoż 929
Felix Stanisław, s. Kazimierza 1184
Andrzej Wojciech, s. Wawrzyńca 1298
Konstanty Maciej, s. Józefa 1209
Antoni, s. tegoż 1386
Sulimierski v. Sulimirski h. STARYKOŃ.
Jan Piotr Waleryan, syn Józefa 18
Tomasz Stefan Maciej, s. tegoż 142
Ignacy Alexander, s. tegoż 143
Wincenty Maciej, s. Ludwika 58
Felix Bonawentura, s. tegoż 59
Jan Józef Marcin, s. Wincentego 79
Honorata z Rojków, wdowa po Piotrze 80
Marceli, s. Piotra 80
Kwiryn Wincenty, s. tegoż 80
Mikołaj Stefan, s. tegoż 80
Teressa Karolina, zamężna Starzyńska, c. Jana (Nepomucena) 283
Filip Rafał, s. tegoż 286
Leon Ignacy, s. Adama 285
Wincenty, syn tegoż 551
Adam Andrzej, s. Marcina 379
Franciszek Władysław, s. Michała 473
Jan (Nepomucen), s. tegoż 474
Zenon Adam, s. tegoż475
Ludwika Maryanna, córka tegoż 478
Xawera, c. tegoż 479
Maxymilian Edward Szymon, s. tegoż 476
Tomasz Mateusz, s. Ignacego 646
Ludwik, s. Stefana 647
Hipolit, s. Michała 477
Anastazy Sebastyan z Sulimierzyc, s. Sebastyana 733
Sulimowski h. DĘBNO.
January Wawrzyniec, syn Medarda 796
Antoni Kazimierz, s. tegoż 797
Suliński h. JASTRZĘBIEC.
Józef (z Kopertynu), syn Wojciecha 621
Józef, s. Michała 1309
Sulkowski h. ŁODZIA.
Kajetan Stefan, syn Michała 344
Julian Walenty Faustyn, s. Kajetana Stefana593
Antoni, s. Mateusza 1436
Sulkowski h. KOŚCIESZA.
Mateusz, syn Andrzeja 1201
Maciej, s. Piotra 1202
Piotr, s. Jakóba 1203
Sulkowski h. SULIMA.
Jan (z Dukli) Placyd, syn Pawła 781
Sułocki h. GOZDAWA.
Grzegorz Józef, syn Leona 1232
Jakób Marek, s. tegoż 1415
Sułowski h. STRZEMIĘ.
Tadeusz Dominik, syn Marcina 72
Adam Józef, s. tegoż 146
Sumiński h. LESZCZYC.
Piotr Damazy, syn Tomasza 46
Paweł Stanisław, s. tegoż 47
Antoni Ignacy Jan (Nepomucen), s. Piotra 84
Jan (Nepomucen) Stanisław (Kostka) Adam, s. tegoż 149
Walenty Antoni, s. tegoż 453
Jan Andrzej, s. Dominika 113
Marceli Błażej, s. tegoż 114
Tadeusz, s. Marcina 274
Antoni Józef, s. tegoż 275
Andrzej Józef, s. tegoż 276
Franciszek (Xawery), s. Mateusza 1550
Supiński. *
Antonilla, wdowa po Leopoldzie 74
Ludwik Felix, syn Leopolda 74
Supiński h. TRZYBUŁAWY z odmianą.
Jan, syn Walentego 1117
Supiński h. TOPÓR.
Jan, syn Tomasza 1416
Stanisław, s. tegoż 1417
Józef Alexander, s. Piotra 1435
Superson. *
Mateusz 8
Suryn h. MASSALSKI.
Dyonizy, syn Reginalda 880
Roman Dominik Kajetan, s. Dyonizego 892
Jan Floryan Michał, s. tegoż 893
Felix Konstanty Antoni, s. tegoż 894
Michał Julian Maxymilian, s. t. 895
Mateusz Maurycy, s. tegoż 896
Suski h. POMIAN.
Stanisław Epifaniusz, syn Franciszka 242
Grzegorz Klemens, s. tegoż 243
Kazimierz Jan, s. tegoż 244
Wiktor, s. tegoż 241
Jan Paweł, s. Walentego 734
Jan (Kanty) Mikołaj, s. Ignacego 1517
Suszycki.
Wawrzyniec 982
Sutkowski h. POBÓG.
Wincenty Kacper Antoni, syn Aloizego 166
Józef Marceli, s. tegoż 167
Ignacy Romuald Wincenty, s. Piotra 287
Józef Wincenty, s. Ignacego 357
Michał Konstanty Maxymilian, s. Józefa 502
Wacław, s. Franciszka 955
Ludwik, s. tegoż 956
Tomasz Jan Grzegorz, s. Antoniego 973
Michał, s. Stanisława 1518
Sutkowski h. KORCZAK.
Leonard, syn Wojciecha 3 z Ces.
Stanisław Wojciech, s. teg. 4 z Ces.
Marek Marceli, s. tegoż 5 z Ces.
Świątecki h. JASTRZĘBIEC.
Wawrzyniec Cyryak Tadeusz, syn Tomasza 553
Świątecki h. NOWINA.
Józef Joachim, syn Antoniego 1098
Wojciech Anastazy, s. Józefa1288
Świątecki h. NOWINA z odmianą.
Antoni Józef, syn Józefa 1418
Świątkowski h. SUSZYŃSKI.
Hiacynt,** syn Walentego 782 55
Ksiądz Paweł, s. tegoż 783
Antoni Onufry, s. Kiliana 881
Jan Paweł, s. tegoż 882
Konstanty Grzegorz, s. tegoż 883
Świderski h. LUBICZ.
Ludwik Mikołaj, syn Franciszka 983
Jan, s. Walentego 1335
Świderski h. ŚLEPOWRON.
Kalixt Ignacy, syn Kajetana 116
Sylwester, s. Jana 812
Mateusz, s. Pawła 813
Albert Antoni, s. Andrzeja 903
Stanisław, s. tegoż 1012
Franciszek (Xawery), s. Mateusza 1370
Świdziński h. PÓŁKOZIC.
Ignacy Kryspin Jan (Boży), s. Józefa326
Ferdynand Sebastyan Fabian, s. t. 327
Konstanty Piotr Michał, s. Kajetana 333
Tytus Jan (Chryzostom) Michał, s. tegoż 404
Napoleon Józef Stanisław Felix, s. Felixa 403
Felix, s. Konstantego 1371
Piotr, s. tegoż 1372
Świecki h. LESZCZYC.
Franciszek Józef, syn Kajetana 1081
Sylwester, s. Jana 1099
Ignacy Tomasz, s. Joachima 1245
Świerczewski h. ŁODZIA.
Erazm Wincenty Józef, syn Pawła 552
Julian Ignacy, s. Adama 1125
Piotr Jacenty, s. tegoż 1544
Stanisław, s. Macieja 1367
Modest Wit, s. tegoż 1368
Bolesław Modest, s. Stanisława 1578
Wincenty Onufry, s. tegoż 1579
Damian Stanisław, s. tegoż 1580
Henryk Władysław, s. tegoż 1581
Świerczewski h. ŚWIERCZEK.
Franciszek, syn Pawła 1101
Świerczyński h. OSTOJA.
Jan Felix, syn Jana 24
Antoni Jan, s. tegoż 764
Wojciech Rafał, s. Franciszka 41
Józef Gabryel ze Świerczyńska mniejszego, s. tegoż 388
Alexander, s. Wojciecha 825
Walenty ze Świerczyńska mniejszego, s. Stanisława 1437
Świerski h. SZAŁAWA.
Albin Eugeniusz, syn Józefa 802
Świerzewski h. GRABIE.
Jan, syn Piotra824
Wiktor, s. Floryana 884
Stanisław, s. Jana 885
Felix, s. tegoż 1164
Tomasz, s. tegoż 1165
Jakób, s. tegoż1166
Józef, s. tegoż 1167
Grzegorz Paweł, s. Walentego 1163
Jan, s. Maurycego 1168
Ignacy, s. tegoż 1169
Wojciech, s. Franciszka 1170
Grzegorz, s. Macieja 1289
Tomasz, s. Kazimierza 1290
Franciszek Szymon, s. Pawła 1514
Świeszewski h. GRABIE.
Jan Aloizy Jakób Bonawentura, syn Bonifacego 480
Alexander Jakób, s. tegoż 481
Adam Kazimierz Konstanty Józef, s. Felixa 648
Waleryan Franciszek (Xawery), s. Szymona695
Zofia z Wyczałkowskich, wdowa po Antonim 696
Władysław Tomasz Andrzej, syn Antoniego 696
Adolf Oppat, s. tegoż 696
Józef Jakób Antoni, s. Ignacego 1082
Świeżawski h. PAPRZYCA.
Romuald Izydor, syn Tadeusza 81
Hipolit Ignacy Jan, s. Mateusza 268
Antoni Józef (Kalasanty) Franciszek, s. Kacpra 328
Franciszek, s. Michała 503
Piotr (z Alkantary) Klemens, s. t. 709
Karol Tymoteusz Franciszek (Salezy), s. tegoż 710
Józef (Kalasanty), s. Antoniego 697
Klemens Józefat, s. Piotra 708
Seweryn Mateusz, s. Edwarda 1438
Wacław Hipolit Anastazy, s. t. 1439
Eustachy Edward Waleryan, s. tegoż1440
Świeżyński h. KORCZAK.
Kazimierz, syn Józefa 291
Dyonizy, s. tegoż 434
Fortunat Felix Onufry, s. Dyonizego 435
Kazimierz Tomasz, s. Jakóba886
Joanna Paulina z Żochowskich, wdowa po Józefie 1013
Floryan Mamert Jakób Józef, s. Józefa 1013
Henryk, s. tegoż 1013
Święcicki h. JASTRZĘBIEC.
Maryanna Eleonora z Kaczorowskich, wdowa po Józefie 405
Waleryan Jan (Kanty), s. Józefa 405
Władysław Roman, s. tegoż 827
Julian, s. tegoż 1062
Leonard, s. tegoż 1063
Stanisław z Krępy i Święcicy, s. tegoż 428
Jan Stanisław, s. Maurycego 427
Onufry Antoni Erazm, s. Franciszka 585
Święciński h. POWAŁA.
Maciej, syn Antoniego 1233
Święcki h. ŚLEPOWRON.
Tomasz Ignacy, syn Michała 108
Marcin Leopold, s. Wiktoryna 159
Kajetan Cyryak, s. Antoniego 174
Karol, s. tegoż332
Jan Józef Antoni, s. tegoż 365
Antoni, s. tegoż 753
Jan, s. tegoż 1524
Józef Roch, s. Macieja 1100
Stanisław, s. Szymona 1126
Józef, s. Piotra1520
Jakób, s. tegoż1523
Ruch, s. Józefa 1521
Jakób, s. Jana 1522
Juliusz z Suchodola, s. Teodora 239
Katarzyna Placyda Teressa, zamężna Bujalska, c. tegoż 564 B.
Wojciech, s. Kazimierza 2 Ces.
Leon Maciej, s. Tomasza 9 Ces.
Święszkowski ze Święszek h. SYROKOMLA.
Wojciech, syn Seweryna 260
Andrzej, s. Wincentego 1551
Paweł Piotr, s. Piotra 1469
Świętochowski h. DOŁĘGA.
Walenty, syn Macieja642
Świętochowski h. POBÓG.
Franciszek Józef Mateusz, syn Andrzeja 1387
Ignacy Maurycy, s. tegoż 1388
Scholastyka Apolonia, zamężna Masłowska, c. tegoż 891 M.
Świętochowski h. PRUS 2.
Leon Franciszek, syn Franciszka 1369
Ignacy Hieronim, s. tegoż 1501
Świnarski h. PORAJ.
Samuel Karol Mikołaj, syn Jakóba 904
Andrzej Józef Xawery, s. Wincentego 974
Świniarski h. PUCHAŁA.
Szczepan Jan Szczęsny, syn Michała50
Świrski h. SZAŁAWA.
Krzysztof Jakób, s. Józefa 1389
Syciński h. POMIAN.
Józef, syn Antoniego 798
Antoni, s. tegoż 799
Sygietyński. *
Roch 15
Symonowicz h. SYMONOWICZ.
Antoni, syn Jana 1210
Szabłowski h. BOŃCZA.
Jan Franciszek, syn Łukasza 406
Adam Tomasz, s. tegoż 407
Szaciński h. RAWICZ.
Fryderyk Jan, syn Szymona 814
Leon Kajetan, s. tegoż 815
Walery Wiktor Franciszek, s. Fryderyka 821
Józef Fryderyk, s. Leona 1283
Andrzej Fryderyk, s. tegoż 1318
Szadkowski h. ROLA.
Xawera z Wolskich, wdowa po Agatonie 436
Ignacy Jan Stanisław, s. Wojciecha 887
Apolonia z Umińskich, wdowa po Adamie 888
Szadokierski h. NAŁĘCZ.
Damian Franciszek, syn Ludwika 408
Konstanty Zacharyasz, s. tegoż 1502
Dyonizy Franciszek, s. tegoż 1503
Lucyan Klemens, s. Antoniego 957
Szajewski.
Ignacy Michał Hieronim 683
Szajowski h. SULIMA.
Antoni Jan (Nepomucen) Melchior, syn Melchiora 649
Marya Regina Tekla, zamężna Du Bouchet, córka tegoż 355 B.
Teressa Brygida Pelagia, zamężna Rusiecka, c. tegoż 363 R.
Szałowicz. *
Antoni 16
Szamota h. PRAWDZIC.
Antoni Damazy, syn Jerzego 54
Waleryan Wincenty, s. tegoż 53
Hipolit Roch, s. Seweryna 55
Ignacy Urban, s. tegoż 56
Wojciech, s. tegoż 57
Józef Wincenty, s. tegoż 504
Szamowski h. PRUS 1.
Napoleon, syn Antoniego 684
August Ludwik, s. tegoż 130
Aloizy Felix, s. tegoż 131
Jakób Pantaleon, s. tegoż 132
Eugeniusz Kajetan, s. Ignacego 133
Maciej Kazimierz, s. Wojciecha 217
Wincenty, s. tegoż 305
Maryanna, zamężna Olkowska, córka tegoż 134 O.
Maryanna z Polewskich, wdowa po Mateuszu 622
Teressa Jadwiga, zamężna Trzebuchowska, c. tegoż 85 T.
Felicyana Karolina Emilia, zamężna Rudnicka, c. Macieja 276 R.
Magdalena, zamężna Kordowska, c. Mateusza 403 K.
Szaniawski h. JUNOSZA
Józef Gabryel, syn Jana 179
Ludwik Bartłomiej, s. tegoż 180
Jan (Chryzostom) Ignacy, s. teg. 181
Teofil Kazimierz, s. tegoż 182
Alexander Felix, s. tegoż 1138
Jakób, s. Józefa 183
Paweł Leon, s. tegoż 958
Wincenty Konstanty, s. tegoż 959
Tomasz Alexy, s. tegoż 1137
Franciszek Antoni Placyd, s. t. 1211
Sebastyan Pius Bonawentura, s. tegoż 1494
Tomasz Meliton, s. Wincentego 1389
Jan Antoni, s. tegoż 1336
Wiktor Jan Wincenty, s. teg. 1337
Władysław Alexander, s. tegoż 1338
Franciszek, s. Piotra 409
Ludwik Sebastyan Tyburcyusz, s. Józefa 554
Filip Nereusz Marya Bonifacy Bogumił Ignacy Kajetan Fidelis Jan (Nepomucen) Rustik, s.
Kajetana 643
Józef Alexander, s. Franciszka 735
Norbert Antoni, s. Kazimierza 984
Bolesław Henryk, s. Henryka 985
Józef Faustyn Chwalisław, s. t. 986
Juliusz Ludwik, s. tegoż 987
Mikołaj, s. Wojciecha1083
Karol Hermenegild, s. Felixa 1139
Seweryn, s. tegoż 1258
Antoni Innocenty, s. Jakóba 1219
Karol Jan, s. tegoż 1220
Franciszek, s. Augustyna 1273
Paweł Alexander, s. Antoniego 1373
Jan (Kanty), s. Stanisława 1536
Seweryn Stanisław, s. Tomasza 1537
Szanowski h. KOŁYSZKA.
Edmund Leopold, syn Wojciecha 322
Szańkowski h. KRZYWDA.
Antoni Bonifacy Jan, syn Franciszka784
Szarewicz h. BOŃCZA.
Wojciech Paweł, syn Jana 1150
Szarzyński h. JUNOSZA.
Michał Wawrzyniec, syn Jana 889
Szatkowski h. PORAJ.
Erazm Felix, syn Anastazego1234
Józef Gabryel, s. tegoż 1235
Hieronim Stefan, s. tegoż 1236
Szatkowski h. ROLA.
Wincenty Dyonizy Walenty, syn Felixa 454
Józef Tomasz, s. tegoż 455
Antoni Onufry Felicyan, s. tegoż 816
Ignacy Jan (Nepomucen), s. Pawła 524
Stanisław Kostka, s. Pawła 525
Gabryel Antoni, s. tegoż 526
Józefat Michał, s. Kazimierza 800
Szatkowski. *
Paweł 54
Szawłowski h. SULIMA.
Edward Paweł Kalixt, syn Macieja 1
Hipolit Symforyan, s. Tomasza 388
Paweł Maciej Roch, s. tegoż 737
Paweł, s. Franciszka 444
Paweł Mikołaj, s. tegoż 623
Felix Ignacy, s. tegoż 624
Karol Kajetan, s. tegoż 625
Aniela z Kleczkowskich, wdowa po Franciszku 1525
Emilia Katarzyna, c. Francisz. 1525
Franciszka Tekla, c. tegoż 1525
Teofila Łucya, c. tegoż 1577
Józef Kalixt, ** s. Jana 626 6
Bonifacy Norbert, s. Bonawentury 736
Józef Mateusz, s. Michała 1504
Karol, s. tegoż 1576
Szczawiński h. PRAWDZIC.
Wincenty Jan (Nepomucen) z Wielkiego Szczawina, syn Jana 25
Jan Szymon z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 1 Cesar.
Kajetan Pius z Wielkiego Szczawina, s. Mikołaja 64
Ksiądz Rajmund z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 65
Leon Wincenty z Wielkiego Szczawina, s. Alexego150
Mateusz z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 306
Józef Mikołaj z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 445
Augustyn Joachim z Wielkiego Szczawina, s. Antoniego 151
Hipolit Wincenty z Wielkiego Szczawina, s. Ludwika 505
Floryan Zygmunt z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 506
Tekla z Bratoszewskich z Wielkiego Szczawina, wdowa po Szymonie 507
Julianna Paulina z Wielkiego Szczawina, córka Szymona 507
Felix Antoni z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 591
Tekla z Płasków, wdowa po Józefie 1246
Stanisław Marek Józef, syn Józefa 1246
Adam, s. tegoż 1246
Franciszek (a Paulo) Antoni, s. tegoż 1246
Klemens Jan, s. tegoż 1555
Szczepanowski h. PRUS 1.
Józef, syn Gabryela 390
Roch Ludwik, s. Stanisława 586
Adam Ferdynand Franciszek Stanisław, s. Jana 817
Xawera Józefa, c. Józefa 1419
Alexander Józef, s. tegoż 1420
Tomasz, s. tegoż 1421
Szczepański h. DOŁĘGA.
Adolf Wojciech, syn Stanisława 1274
Felix Piotr Paweł, s. tegoż 1564
Jan (Nepomucen), s. tegoż 1565
Edward Szymon, s. tegoż 1566
Władysław Teofil, s. tegoż 1567
Bolesław, s. tegoż 1568
Leokadya, c. tegoż 1569
Pelagia, c. tegoż 1570
Adela Kazimiera, c. tegoż 1571
Wincenty Erazm Franciszek, s. Kazimierza 1390
Szczepkowski. *
Jan 40
Szczepkowski h. JASTRZĘBIEC.
Wawrzyniec, syn Jana 818
Maurycy, s. tegoż 1064
Ferdynand, s. tegoż 1065
Szczerbiński h. SZCZERBIEC. *
Józef, syn Jakóba 2
Szcześniewski h. POBÓG.
Ludwik Augustyn, syn Franciszka 1084
Szczęsnowicz h. POBÓG.
Jan, syn Jakóba 1212
Michał Mateusz, s. Bartłomieja 1237
Szczucki h. ŚLEPOWRON.
Teodor Ignacy, syn Stanisława 308
Jan (Chrzciciel) Wit, s. tegoż 345
Adam Antoni, s. Nepomucena 307
Ludwik, s. Jana (Nepomucena) 346
Fortunat Kazimierz, s. Jana (Nepomucena) 1495
Jan, s. Karola 1391
Szczuka h. GRABIE.
Stanisław Benon, syn Antoniego 670
Dominik, s. tegoż 759
Marcin, s. tegoż 760
Józef, s. tegoż 761
Artur Ignacy, s. Dominika 1085
Maciej, s. Józefa 1319
Szczyciński h. JEZIERZA.
Felicyan Łukasz, syn Mikołaja 1049
Szczygielski h. SZCZYGIELSKI.
Wincenty Wojciech, syn Michała 905
Szczypiorski h. GRABIE.
Kazimierz Maciej, syn Jakóba 527
Franciszek(Xawery)Arnold, s. t. 528
Felix Dyonizy, s. Kazimierza 826
Jan Kazimierz Floryan, s. tegoż 992
Józef Antoni, s. tegoż 993
Szeligowski na Szeligach h. SZELIGA.
Antoni, syn Mateusza250
Jakób, s. Adama 359
Aloizy, s. Jana360
Tomasz, s. tegoż 685
Paweł, s. tegoż 1052
Wawrzyniec, s. Macieja 1050
Antoni, s. tegoż 1053
Piotr Paweł, s. tegoż 1054
Franciszek, s. t. 1055
Benedykt, s. Stanisława 1051
Walenty, s. tegoż 1204
Antoni Felix, s. Antoniego 1118
Szeliski h. LUBICZ.
Teodor Marcin, syn Samuela 529
Alexander Melchior, s. Izydora 1213
Szeliski h. SZELIGA.
Leon Wincenty Jan (Nepomucen), s. Felicyana 391
Szemiot. *
Augustyn 11
Szempliński h. ŚLEPOWRON.
Józef Wawrzyniec Jan (Nepomucen), syn Andrzeja698
Szemrawski h. RADWAN.
Franciszek, syn Ludwika 1310
Mikołaj Eligiusz Andrzej, s. Franciszka 1545
Szepietowski h. ŚLEPOWRON.
Kazimierz Alexander Narcyz, syn Józefa 210
Konstancya Apolonia, c. tegoż 278
Antoni, s. tegoż 711
Franciszek Teodor, s. tegoż 712
Walenty, s. Marcina 437
Mateusz, s. Piotra 568
Jan, s. tegoż 786
Józef, s. Walentego 627
Walenty, s. Franciszka 628
Alexander, s. tegoż 714
Józef Wacław Tomasz Kazimierz, s. tegoż 738
Amelia Franciszka, córka tegoż 739
Julia Zofia Laura, c. tegoż 740
Piotr, s. Wawrzyńca 635
Piotr, s. Mateusza 636
Wincenty, s. tegoż 785
Piotr Paweł, s. Antoniego 637
Kazimierz, s. tegoż 789
Walenty, s. Jana 638
Wojciech, s. Felicyana 713
Szymon, s. Tomasza 787
Wawrzyniec, s. tegoż 788
Szletyński. *
Ludwik 77
Szlubowski h. ŚLEPOWRON.
Antoni Walenty Piotr Ferdynand, s. Józefa 19
Ignacy Bernard Jacenty, s. tegoż 20
Jan Wincenty, s. tegoż 21
Szmidecki h. KOWAL. *
Wilhelm August Fryderyk Schmiedicke, syn Jerzego 5
Gustaw Schmiedicke, s. Wilhelma Augusta Fryderyka 13
Szołowski h. WCZELE.
Bogumił Dominik Wincenty, syn Antoniego 22
Antoni Jan (Nepomucen), s. Lamberta 1014
Szorc h. MORA.
Antoni Jakób, syn Kazimierza 1066
Szpadkowski h. SZELIGA.
Telesfor Apolinary, syn Józefa 1470
Stanisław, s. tegoż 1471
Władysław Jan, s. tegoż 1472
Szpakowski h. LUBICZ.
Paweł z Mistyatycz, syn Jana8 Ces.
Szpotański h. ŁABĘDŹ.
Ludwik Napoleon, syn Kazimierza 1526
Szredzinski h. LELIWA.
Felix Jacenty, syn Ignacego 1392
Lucyan Emilian Józef (Kalasanty), s. Wincentego 1473
Szretter h. LUBICZ.
Paweł Piotr, syn Piotra 530
Antoni, s. tegoż 531
Ignacy Tomasz, s. tegoż 532
Hipolit Wawrzyniec, s. tegoż 533
Jan (Kanty), s. Adama 534
Sztanderski. *
Jan (Nepomucen) 41
Sztek. *
Ludwik 67
Sztembarth h. GODZIEMBA z odmianą.
Celestyn Piotr Dyonizy Franciszek, syn Fryderyka 14
Stanisław Felix Bonifacy, s. t. 15
Szymon, s. Stanisława 348
Sztorc h. ŁABĘDŹ.
Franciszek Paweł, syn Sebastyana 1171
Szubalski h. STAROPIS.
Karol Kajetan Wawrzyniec, syn Jakóba 429
Szubert h. WIENIEC. *
Michał, syn Bogumiła 45
Szukszta h. POBÓG.
Ignacy 801
Szulborski h. MORA.
Augustyn Tomasz, syn Wincentego 671
Wojciech, s. tegoż 672
Franciszek, s. Adama 1140
Stanisław, s. Piotra 1141
Michał, s. Stanisława 1474
Franciszek, s. Macieja 1475
Jan, s. tegoż 1476
Kazimierz Franciszek Wiktor, s. Augustyna 1541
Józef Piotr, s. tegoż 1542
Szulc. *
Jan 47
Szulczewski h. SULIMA.
Alexander Jan, syn Karola 1275
Franciszek (Xawery), s. tegoż 1311
Szumkowski h. IŁGOWSKI.
Dominik Hieronim Ferdynand Fabian, syn Wiktora1102
Szumowicz h. RAWICZ.
Franciszek, syn Józefa 930
Szumowski h. LUBICZ.
Antoni, syn Ignacego 960
Maxymilian Józef Dyonizy, s. Andrzeja 1291
Szuszkowski.
Stefan 1015
Szuwalski.
Mikołaj 17
Szuwarski h. NAGRODODAR. *
Jan, syn Piotra9
Konstanty Kajetan, s. Jana 63
Szwarc h. NOWINA.
Józef Karol, syn Michała 699
Szwejcer.
Oktawian Kazimierz, syn Augustyna 1142
Xawery, s. tegoż 1143

Szwejkowski h. TRZASKA.
Józef Benedykt, syn Wojciecha 170
Antoni Onufry, s. Józefa 213

Szwencki h. GUBENA.
Fryderyk, syn Fryderyka 34

Szwykowski h. OGOŃCZYK.
Tomasz, syn Samuela1016
Rafał, s. tegoż 1017
Adolf Ignacy Bernard, syn Stanisława 1067

Szydłowski h. LUBICZ.
Adam Kazimierz, syn Teodora 3
Symeon Antoni Krzysztof, s. Stanisława 93
Franciszek, s. Augustyna 112
Edward Wiktor Tomasz, s. Adama 134
Teodor Karol Leon, s. tegoż 135

Szydłowski h. POBÓG.
Julian Alexander, syn Andrzeja 1276
Jan, s. tegoż 1312
Wojciech s. Sebastyana 1572

Szygowski na Szygach h. TRZASKA.
Teodor Konstanty, syn Rafała 988
Modest Wit, s. tegoż 1441

Szymakowski h. PRAWDZIC.
Józef, syn Ludwika 587
Ludwik Onufry Józef, s. Józefa Walentego 1240

Szymanowski Korwin h. ŚLEPOWRON.
Seweryn Rafał, syn Antoniego 16
Kazimierz Józefat, s. Teofila 97
Felix Stefan Franciszek, s. teg. 98
Alexander Melchior, s. tegoż 128
Anna Krystyna, zamężna Toczyska, córka Dyzmy 122 T.
Franciszek Michał Stanisław, s. Ignacego 145
Waleryan, s. Floryana185
Stanisław (Kostka) Julian, s. tegoż 323
Waleryan Onufry Adam, s. Franciszka 226
Paweł, s. tegoż 227
Kajetan Piotr, s. Andrzeja 228
Józef, s. Andrzeja 229
Franciszek, s. Józefa 230
Felix Szymon na Szymanowie, s. Teodora 309
Alexander Michał na Szymanowie, s. tegoż 310
Ignacy Teodor Dyzma Makary, s. tegoż 334
Felix Andrzej, s. Mikołaja 482
Stanisław, s. Kazimierza 846
Ignacy Czesław, s. tegoż 1444

Szymanowski h. JEZIERZA.
Jakób Franciszek, syn Jana 1527

Szymanowski h. MŁODZIAN.
Leon Michał, syn Józefa 64

Szymborski h. ŚLEPOWRON.
Piotr, syn Tomasza 589
Józef, s. tegoż 590
Leon, syn Piotra 650
Jan (Kanty), s. tegoż 655
Józefat, s. tegoż 656
Adam, s. tegoż 765
Piotr, s. Antoniego 651
Jan, s. tegoż 654
Jakób, s. Grzegorza 652
Wojciech, s. Macieja 653
Karol, s. Józefa 1531

Szymczykiewicz h. KOŚCIESZA.
Konstanty Konrad Alexander, syn Jana 295
Maurycy Ładysław Michał, s. tegoż 296

Szymoński h. JASTRZĘBIEC.
Sebastyan, syn Stanisława 1103
Stanisław Julian, s. Jana 1104

Szymoński h. ZŁOTA WOLNOŚĆ.
Józef Grzegorz, syn Józefa 890
Andrzej Stanisław (Kostka), s. tegoż891
Szyndler.
Leopold Leonard, syn Józefa 1393
Antoni Franciszek, s. tegoż 1394
Konstanty, s. tegoż 1395
Adam Teofil, s. tegoż 1396
Alexander Juliusz, s. tegoż 1397
Władysław Kacper, s. tegoż 1398
Józef Ludwik, s. tegoż 1399

Szypowski h. SRZENIAWA.
Hipolit Bartłomiej, syn Ludwika 535
Jan (Nepomucen) Józef, s. teg. 906
Antoni z Biały, s. Ambrożego 989
Jan z Biały, s. tegoż 990

Szystowski h. SZEPTYCKI.
Adam, syn Jakóba 961
Józef, s. Adama 962

Szyszkowski h. OSTOJA.
Teofil Waleryan, syn Józefa 1105
Ignacy Andrzej, s. Alexandra1239

---
john1

Сообщений: 2583
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1385
Tabaczyński h. GRABIE.
Jan Bernardyn z Horodelska, syn Karola 317
Tabęcki Jurczyk h. DĄBROWA.
Józef Filip Ignacy, syn Mikołaja 26

Tabulski h. BELINA.
Szymon, syn Józefa 224
Taczanowski h. JASTRZĘBIEC.
Felicyan Julian, syn Mikołaja 114
Kazimierz, s. Grzegorza 149
Andrzej, s. tegoż 150
Emanuel, s. Franciszka 197
Leon, s. tegoż 198
Oktawian, s. tegoż 199
Tadeusz Hubert, s. Dyonizego 309

Tafiłowski h. HABDANK.
Hipolit Maryan, syn Szymona 384
Franciszek (Salezy) Wincenty (z Ferrary), s. tegoż 385

Tajlor h. TAJLOR.
Hektor Kazimierz, syn Karola 189

Tański h. NAŁĘCZ.
Kazimierz Alexander, ** syn Andrzeja 1 12
Klemens Stanisław (Kostka), s. Ignacego 4
Jan (Nepomucen) Bonifacy, s. Klemensa 21
Tomasz Zenon, s. Klemensa 22
Marcyan Agaton, s. tegoż 23
Stanisław, s. Jana (Nepomucena) 35
Bonifacy, s. Franciszka 185
Ildefons Maciej, s. Stanisława 211
Fabian Sebastyan, s. Łukasza243
Karol Placyd Franciszek, ** s. Kazimierza 316 13
Michał, s. Mateusza 322
Andrzej, s. Tomasza 337
Franciszek Jerzy na Tańsku, s. Jana Grzegorza 377

Tański h. JASTRZĘBIEC.
Jan Augustyn, syn Dominika 208
Jan na Tańsku, s. Franciszka 277

Taraskowski h. ŚLEPOWRON.
Michał z Taraskowa, s. Antoniego 283
Tarczewski h. TARNAWA.
Marceli Marek Józef Jan (Chrzciciel), syn Macieja 186
Ferdynand Włodzimierz, s. Ferdynanda 187
Napoleon Erazm, s. tegoż 188
Gustaw Just, s. Marcelego 327
Tarczyński.
Wincenty 256
Targoński h. KOŚCIESZA.
Adam, syn Jana 209
Józef Kazimierz Błażej, s. Leonarda 244
Alexander Walenty Floryan Stanisław, s. Leonarda 245
Mikołaj, s. Stanisława 269
Stanisław Grzegorz, s. Józefa 270
Karol Leonard, s. Stanisława 271
Izydor Łukasz, s. Kazimiérza338
Bolesław Zygmunt, s. Stanisława 348
Karol, s. tegoż349
Stanisław Leon, s. Izydora 362
Jakób Ignacy, s. Ignacego 386
Jan, s. Franciszka 411
Kajetan Adam, s. Bartłomieja 47
Targowski h. ROGALA.
Antoni (Opat) Paweł, syn Hermenegilda 171
Teofil Antoni Mikołaj, s. Józefa 295
Tarnecki. *
Helena, wdowa po Michale 8
Tarkowski h. KLAMRY.
Wojciech, syn Pawła 259
Alexander, s. Antoniego 350
Konstanty, s. tegoż 351
Julia z Markiewiczów, wdowa po Antonim 359
Tarnowski h. JELITA.
Szczepan Jan, Saryusz z Tarnowki, syn Rocha 72
Albert Leon Roch, Saryusz z Tarnowki, s. Sylwestra 73
Jan Mieczysław Mikołaj, Saryusz z Tarnowki, s. tegoż 74
Hieronim Michał, Saryusz z Tarnowki, s. tegoż 75
Jan (Nepomucen) Gabryel, Saryusz z Tarnowki, s. Błażeja 202
Antoni Paweł, s. Wojciecha 225
Wincenty, Saryusz z Tarnowki, s. Grzegorza 401
Maryan, Saryusz z Tarnowki, s. tegoż 402
Julia, Saryusz z Tarnowki, zamężna Wituska, córka Sylwestra 159 W.
Daniela Franciszka, Saryusz z Tarnowki, zamężna Walewska, c. tegoż 152 W.
Tarnowski h. LELIWA.
Felix Amor 27
Paulina z Wisłockich, wdowa po Janie Amor 206
Jan Teodozyusz Amor, s. Jana Amor206
Kazimierz Marcin, Amor, s. tegoż 206
Tarnowski h. ROLA.
Wawrzyniec Roch, syn Jana 44
Kazimierz Rudolf, s. Antoniego 45
Karol Szczepan, s. tegoż 46
Tarło h. TOPÓR.
Jan Kanty Franciszek Wojciech, syn Jana 104
Hipolit Maciej Walenty, s. tegoż 105
Alexander Rudolf Kazimierz Napoleon, s. Jana 106
Adam Floryan Urban, s. Floryana 138
Taszycki h. STRZEMIĘ.
Klara z Ossolińskich, wdowa po Felixie z Lutosławic 310
Artur Marek z Lutosławic, syn Felixa 310
Paulina Leokadya Felicya z Lutosławic, c. tegoż 310
Aniela Tadea, zamężna Lebowska, c. Gabryela 159 L.
Tatarowicz h. ŁUK.
Adam Ignacy Piotr Chryzolog, syn Franciszka Sebastyana 51
Tąkiel h. KORCZAK.
Michał, s. Piotra 260
Franciszek Antoni, s. tegoż 261
Tchorzewski h. ROGALA.
Walenty Ignacy, ** syn Teodora 158 10
Ignacy, s. tegoż 159
Franciszek (a Paulo), s. Wojciecha 160
Wincenty Józef, s. Wawrzyńca 212
Tczyński h. RAWICZ.
Józef (Kalasanty), syn Franciszka 257
Telakowski h. SRZENIAWA.
Klemens, syn Jana 241
Teleżyński h. GOZDAWA.
Michał Nikodem, syn Felicyana Marcina 140
Terebesz h. TEREBESZ.
Józef Felicyan, syn Wincentego 284
Terlecki z Unikowa h. PRZESTRZAŁ.
Kajetan Pantaleon, syn Jana 170
Wilhelmina Chrystyanna z Boudellów, wdowa po Dominiku 190
Władysław, syn Dominika 190
Amalia Budzisława, c. tegoż 190
Piotr Paweł Henryk, s. Juliana 339
Mikołaj Andrzej Stanisław, s. Juliana 340
Tęgoborski o. Tągoborski z Tągoborza h. SRZENIAWA.
Ludwik Ignacy Sabin, syn Waleryana 203
Thisz v. Tys Nowopolski h. RYCERZOSŁAW.
Edward Jan Neptolomeusz, syn Jana 151
Jan Franciszek (Xawery) Alexander, s. Jana 152
Alexander Julian, s. Jana 153
Thokarski h. LEWART.
Ignacy Apolinary, syn Piotra 108
Tholibowski h. NAŁĘCZ.
Mikołaj, syn Onufrego 246
Thomaszewicz Dunin h. ŁABĘDŹ.
Szymon Tadeusz, syn Wincentego 226
Thugutt h. PELIKAN.
Karol Henryk, syn Jana Antoniego 222
Thym h. LAZUR. *
Edward 5
Tiede. *
Jan 6
Tłuchowski h. CHOLEWA.
Augustyn Antoni syn Błażeja 173
Karol, s. tegoż312
Tadeusz Uberty Szymon, s. teg. 313
Toczyłowski h. HABDANK.
Piotr Dominik, syn Stanisława 155
Józef Łukasz, s. Kazimierza 156
Floryan, s. tegoż 157
Toczyski h. HABDANK.
Antoni Jan, syn Floryana 101
Franciszek Walenty, s. Andrzeja 213
Jan, s. Ignacego 318
Alexander, s. Walentego 323
Tomasz, s. Jana 331
Kacper Telesfor, s. tegoż 332
Antoni, s. tegoż 333
Michał Franciszek, s. tegoż 334
Władysław Antoni Konstanty, s. Tomasza 412
Toczyski h. RADWAN.
Jan Fabian, syn Antoniego 220
Tödwen h. KARP.
Napoleon, syn Wincentego Józefa 172
Tokarski h. KOLUMNA.
Jan (Chrzciciel), syn Michała125
Tokarski.
Andrzej Franciszek Ludwik, syn Mateusza 18
Tołkacz h. KOTWICZ.
Piotr Błażej, syn Jana 319
Tomaszewski h. BOŃCZA.
Felix Urban z Tomaszewic, syn Ludwika 115
Stanisław Wojciech, s. Bogusława 191
Józefa Józefata z Baranowskich, wdowa po Felixie 192
Adam, s. Felixa 192
Bolesław, s. tegoż 192
Jan, s. tegoż 192
Józef Marek, s. tegoż 192
Florentyna Łucya, c. tegoż 192
Augustyn, s. Ignacego 335
Tomaszyński h. OSTRZEC.
Grzegorz 154
Teofil Alexander, syn Grzegorza 178
Seweryn Piotr, s. tegoż 179
Elżbieta Teressa, c. tegoż 180
Piotr Paweł Alexander, s. tegoż 181
Helena Paulina, córka tegoż 182
Antoni August, s. tegoż 183
Paulina Tekla, c. tegoż 184
Tomicki h. ŁODZIA.
Jan (Nepomucen) Józef, syn Michała 36
Leonard Ignacy, s. Antoniego 262
Stanisław Marek z Tomic, s. Michała 305
Julian Frumencyusz, s. Pawła 373
Praxeda Magdalena, zamężna Korytowska, córka tegoż 345 K.
Paweł Teodor, s. Augustyna 109
Jan (Kapistran) Tadeusz, s. Pawła 123
Tomkiewicz Tamko h. OSTOJA.
Felicyan Łukasz, syn Marcina 299
Józef, s. Gabryela 296
Adam, s. Jana 297
Paweł, s. tegoż 298
Tomasz Tadeusz, s. tegoż 378
Tomkiewicz h. TOPACZ.
Jan (Nepomucen), s. Franciszka 273
Topiński h. TOJPIN.
Antoni Izydor Józef, syn Jana 110
Topolski h. NAŁĘCZ.
Wilhelm Krystyan Antoni, syn Józefa 258
Traczewicz h. TRACZOBROŃ.
Eustachy Leopold, syn Mikołaja 193
Hieronim Remigiusz Franciszek, s. tegoż 194
Trąbczyński h. TOPÓR.
Józef (Kalasanty), syn Walentego 263
Adam, s. tegoż 264
Antoni Franciszek (Xawery), s. tegoż 324
Trąmpczyński h. TOPÓR.
Adam Tomasz Andrzej, syn Maxymiliana 7
Ignacy Otto, s. Teodora 265
Tadeusz Otto, s. tegoż 266
Ludwik Otto, s. tegoż 267
Alexander Otto, s. tegoż 268
Trembiński h. ROGALA.
Michał, syn Jana 91
Alexander Filip (Nereusz) Aloizy Erazm, s. Jacentego 126
Adam Józef, s. Sebastyana 210
Seweryn, s. Stanisława 285
Jan Władysław, s. Michała 321
Trepka Nekanda h. TOPÓR.
Leopold Xawery Wiktor, syn Alexandra 2
August Teodor, s. tegoż 5
Jan Paweł Władysław, s. Hieronima 8
Jan Karol, s. Bogumiła Teodora 65
Wincenty Stefan Kacper, s. Grzegorza 116
Jan (z Dukli) Kilian Bonawentura, s. tegoż 117
Bolesław Józef Wojciech, s. Bonawentury 139
Joanna Józefa Maryanna, zamężna Tomicka, c. Jana 272
Maryanna z Politalskich, wdowa po Janie (Chrzcicielu) 274
Katarzyna Joanna Nepomucena Melchiora c. Kacpra Melchiora Baltazara275
Emilia Maryanna Józefa, c. teg. 276
Szymon Łukasz, s. Jana 325
Antoni Aloizy Jan, s. Stanisława 369
Stanisław Jan (Kanty), s. tegoż 370
Ignacy Damazy Andrzéj, s. Adama 387
Andrzej Rufin, s. tegoż 388
Treter z Lubomierza h. SRZENIAWA.
Nestor, syn Stanisława 2 Cesars.
Treütler h. TRUBENBERG v. WINNA GÓRA.
Ignacy, syn Franciszka 14
Trębicki h. ŚLEPOWRON.
Kazimierz Stanisław syn Antoniego 28
Antoni Seweryn, s. tegoż 55
Alexander, s. tegoż 56
Zofia z Rykaczewskich, c. Michała 57
Ludwik Zefiryn, s. Antoniego 71
Trębicki h. PRUS 1.
Jan August, syn Macieja 248
Ignacy, s. tegoż 249
Alexander, s. tegoż 250
Jan Stanisław, s. Jakóba 286
Troczewski. *
Teressa z Kozickich, wdowa po Józefie 9
Alexander Ignacy, syn Józefa 9
Marceli, s. tegoż 9
Antoni Mamert, s. tegoż 9
Wiktorya, córka tegoż 9
Zuzanna, c. tegoż 9
Agrypina Emilia Ludwika, c. tegoż 9
Karolina Franciszka, c. tegoż 9
Trojanowski h. OGOŃCZYK.
Władysław, syn Wojciecha 420
Trojanowski h. SZELIGA.
Walenty Tomasz, syn Józefa 66
Truskolaski v. Truskolawski h. ŚLEPOWRON.
Grzegorz Józef, syn Józefa 58
Kornel Emilian, s. Daniela 59
Alfons Łukasz, s. tegoż 60
Felicyanna Anna, córka tegoż 61
Wojciech, s. Krzysztofa 77
Tomasz Damazy Adam, s. Grzegorza 97
Stanisław Karol, s. tegoż 98
Michał Eligiusz Franciszek, s. t. 99
Alexander, s. Jana 136
Jan, s. Wilhelma 137
Wojciech Jerzy, s. Józefa 168
Juliusz Wojciech, s. tegoż 195
Leon, s. tegoż 196
Jan Wojciech, s. Wojciecha 200
Józef Ignacy, s. tegoż 201 Wacław Kazimierz, s. Stanisława 278
Krzysztof, s. Jana 300
Wojciech, s. tegoż 301
Stanisław, s. tegoż 302
Bernard, s. Kazimierza 382
Jan Józef, s. Wojciecha 415
Wawrzyniec, s. Stanisława 416
Piotr, s. Stefana 417
Ignacy, s. tegoż 418
Stanisław, s. Krzysztofa 419
Dominik Piotr, s. Józefa 1 Cesar.
Truszkowski h. TRZASKA.
Józef Kazimierz Franciszek, syn Franciszka 358
Walenty, s. Stanisława 407
Ignacy, s. tegoż 408
Jan, s. tegoż 409
Truszkowski h. BOŃCZA.
Cyryl Józefat, syn Teodora 127
Sebaldy Kassyan, s. tegoż 128
Marceli Józef, s. Bartłomieja 174
Truszkowski h. DROGOSŁAW.
Stanisław Floryan, syn Pawła 379
Franciszek (Salezy), s. Jana 389
Pelagia Anastazya, córka tegoż 390
Józef, s. tegoż 391
Józef (Kalasanty), s. Kazimierza 392
Teofil Antoni, s. Jakóba 393
Antoni Wawrzyniec, s. tegoż 394
Trylski h. TOPÓR.
Piotr Maciej, syn Jakóba 279
Tomasz Jan, s. tegoż 326
Tryniszewski h. PORAJ.
Antoni, syn Stefana 251
Tryniszewski. *
Mateusz 2
Trzaska h. TRZASKA.
Jan, syn Piotra92
Mateusz, s. tegoż 252
Józef, s. tegoż 253
Tomasz, s. Łukasza 254
Maciej, s. Felicyana 280
Paweł, s. tegoż 281
Joachim, s. Wojciecha 336
Jan Floryan, s. Adama 374
Szymon, s. Wojciecha 395
Ignacy, s. tegoż 410
Trzaskowski h. TRZASKA.
Karol, syn Rafała 306
Julian Wiktor, s. Alexego 360
Władysław Alexy, s. tegoż 361
Trzcieński a Candem h. LELIWA.
Stanisław Antoni, syn Franciszka (Xawerego) 78

Trzcieński h. PRAWICZ.
Bonifacy, syn Józefa 3
Trzciński h. DOŁĘGA.
Kajetan Ignacy, syn Ignacego 93
Trzciński h. POBÓG.
Jakób Filip Floryan, syn Adama 6
Maryanna Józefa Tekla, zamężna Brykczyńska, c. tegoż 686 B.
Stanisław Felix Prandota, s. Wawrzyńca 227
Walery Hermenegild Prandota, s. Rocha 228
Tyburycusz Waleryan Prandota, s. tegoż 229
Romuald Jan Prandota, s. tegoż 230
Tomasz Marceli, s. Jana 38
Adolf Jan, s. tegoż 39
Filip, s. Tomasza 341
Maxymilian Dyonizy Prandota, s. Grzegorza 345
Felix, s. Filipa 368
Trzciński h. RAWICZ.
Adam Stefan Prandota, syn Franciszka 43
Wawrzyniec Hipolit Ignacy, s. Karola 80
Jakób Floryan, s. Benedykta 83
Leon, s. Stanisława 86
Ludwik Maciej Prandota, s. Michała 107
Jan (Nepomucen) Antoni, s. Walentego 144
Dyonizy Władysław Antoni, syn Seweryna 175
Symforyan Bartłomiej Ludwik, s. tegoż 176
Antoni Ignacy Aureliusz, s. Fabiana 287
Gorgoniusz Cypryan Tomasz, s. Seweryna 383
Serafin Leopold, s. Benedykta 84
Trzciński h. ŚLEPOWRON.
Tadeusz Leopold Fryderyk, syn Józefa 29
Trzciński.
Ignacy 161
Rafał Ignacy *4
Trzebieński h. SRZENIAWA.
Antoni Norbert Szymon Józef, syn Władysława 94
Michał Piotr Paweł, s. tegoż 145
Ignacy, s. tegoż 214
Bolesław Napoleon Cyryak, s. Stanisława 413
Trzebiński Szylchra h. HABDANK z odmianą.
Jan Teofil, syn Ignacego 3
Józef Tomasz Ignacy, s. tegoż 17
Trzebiński z Nieciszewa h. SZELIGA.
Dyonizy, syn Antoniego 177
Franciszek, s. tegoż 330
Trzebuchowski h. OGOŃCZYK.
Sylwester Józef Wawrzyniec, syn Józefa 95
Klemens Jan (Boży) Andrzej, s. Piotra 111
Leon Wojciech, s. tegoż 112
Józef Konstanty Grzegorz, s. t. 113
Piotr Paweł, s. Bogumiła 118
Antoni, s. tegoż 119
Józef, s. tegoż 120
Trzeciecki. *
Wojciech 7
Trzepiński h. JASTRZĘBIEC.
Andrzej Józef, syn Józefa 169
Trzeszczkowski h. ZAGŁOBA.
Mikołaj, syn Wojciecha 308
Andrzej, s. tegoż 380
Trzetrzewiński h. TĘPA PODKOWA.
Wojciech Wincenty, syn Andrzeja 162
Jan, s. tegoż 164
Władysław Felix Aloizy, s. Jana 163
Alexander Ignacy, s. Wojciecha 165
Alfons Karol, s. tegoż219
Tuchołka h. KORZBOK.
Floryan Józef, syn Józefa 67
Turczynowicz h. GOZDAWA.
Felicyan Jakób, syn Jana 352
Andrzej Antoni, s. tegoż 353
Maciej, s. Józefa 354
Bonifacy Wiktor, s. Wincentego 355
Wincenty Jerzy, s. Mateusza 356
Tomasz Marcin, s. tegoż 357
Turczyński h. SAS.
Jan Antoni, syn Michała 288
Turkuł h. OSTOJA.
Konstanty Edward, syn Józefa 205
Turno h. KOTWICE.
Karol Zygmunt Fryderyk, syn Stefana 24
Zygmunt Tadeusz, s. tegoż 25
Ludwik Maryan, s. Zygmunta 346
Gustaw Kazimierz, s. tegoż 347
Gotard Józef, s. Karola 372
Turobojski h. BOŃCZA.
Kazimierz Julian, syn Antoniego 16
Jan Bazyli, syn tegoż 41
Mateusz, s. tegoż 42
Felix Józefat, s. Jana 329
Turowski h. ROCH v. KOLUMNA.
Józef Pankracy Jan, syn Stanisława 15
Adam, s. Franciszka 62
Jakób, s. tegoż79
Rafał, s. tegoż 81
Józef Pius, s. tegoż 82
Jan, s. Józefa 221
Franciszék Dyonizy Kazimiérz z Turowa, s. Michała 242
Henryk Józef (z Kopertynu), s. Seweryna 314
Stanisław Wojciech, s. tegoż 315
Honorata Marcyanna Anna, zamężna Chmielewska, córka Stanisława 255 C.
Turski h. ROGALA.
Ignacy Gerard, syn Xawerego 32
Maxymilian Edward Wincenty, s. tegoż 33
Antoni Felix Paweł, s. tegoż 34
Franciszek (Xawery) Erazm Mikołaj, s. Gabryela 68
Felix Mikołaj, s. tegoż 141
Teodor Wojciech, s. Cypryana 289
Józef Alexander, s. tegoż 290
Wincenty, s. tegoż 291
Wiktor Teodor, s. Wincentego 292
Turski h. DOŁĘGA.
Jan, syn Karola 87
Bartłomiej, s. Jakóba 121
Felix, s. Wojciecha 146
Piotr Roch, s. tegoż 147
Modest, s. Jakóba 204
Stanisław Józef Leopold, s. Bartłomieja 239
Ferdynand Franciszek Maxymilian, s. tegoż 240
Turzański h. GRZYMAŁA.
Saturnin, syn Michała375
Ireniusz, s. tegoż 376
Tuszowski h. SRZENIAWA.
Sylwester, syn Erazma 320
Roman, s. tegoż 371

Tuszyński h. NAŁĘCZ.
Karol Józef, syn Józefa 255
Adam Paweł Marceli, s. tegoż 102

Twardzicki.
Wincenty 11

Twarowski h. PIŁAWA.
Ignacy Roch, syn Wojciecha 124
Adam, s. tegoż 129
Tomasz, s. tegoż 130
Józef Antoni Wincenty, s. Jana 148
Józef, s. Gabryela 166
Hipolit Karol, s. tegoż 167
Felicyanna z Zabokrzeckich, wdowa po Kajetanie 207
Henryk Michał, s. Kajetana 207
Anna, córka tegoż 207
Franciszek, s. Kazimierza 231

Tworkowski h. OSORYA.
Jan, syn Wiktora 293
Piotr, s. tegoż 294

Tyborowski h. LUBICZ.
Hilary Ignacy, syn Wiktora 37
Adam Nikodem, s. Wiktoryna 100
Leonard Emeryk, s. Gabryela 142
Józef, s. Wiktora 311

Tyborowski h. ŚLEPOWRON.
Michał Kandyd, syn Bartłomieja 54
Tycz.
Kazimierz Tomasz Józef, syn Antoniego 247

Tykiel h. CHOLEWIEC.
Benon Benedykt, syn Franciszka 1
de Tylli h. STRUŚ.
Jan (Nepomucen) Franciszek, syn Tomasza 30
Emilian Tomasz, s. Antoniego 31
Teofila Joanna Teressa, zamężna Milżyńska, c. Antoniego 520 M.

Tymieniecki v. Tyminiecki h. ZAREMBA.
Józef Karol, syn Tomasza 9
Leonard Marcyan, s. tegoż 10
Wespazyan Izydor Benedykt, s. tegoż 11
Dyonizy Eugeniusz Leopold, s. tegoż 12
Zygmunt Wojciech, s. tegoż 13
Praxyda z Podczaskich, wdowa po Wincentym 76
Edward Stefan, s. Wincentego 76
Bolesław Julian, s. tegoż 76
Szczepan Antoni Seweryn, s. t. 76
Bogumił Antoni, s. tegoż 76
Felix Jan (Nepomucen) Andrzej, s. Piotra 96
Alexy Erazm, s. Stanisława 131
Antoni Izydor, s. tegoż 132
Karol, s. Kazimierza 215
Antoni, s. tegoż 216
Maryanna Tekla, c. Tomasza 342
Eugenia Sylwina, zamężna Przygocka, c. Piotra 350 P.

Tymiński h. NAŁĘCZ.
Ludwik, syn Antoniego 40
Benon Adolf, s. Leona 53
Wincenty, s. Antoniego 63
Józef Tomasz, s. tegoż 64
Ksiądz Jan (Nepomucen) Stanisław, s. Jakóba 133
Benedykt, s. Antoniego 134
Mateusz Mikołaj, s. Jakóba 135
Józef, s. Marcina 364
Stanisław, s. Jana 365
Franciszek, s. Pawła 366
Jakób Filip, s. tegoż 367
Ferdynand Leon Konstanty, s. Mateusza Mikołaja 381
Szymon, s. Pawła 403
Franciszek, s. Jana 404
Józef Benedykt, s. Tomasza 405
Franciszek, s. Tadeusza Szymona 406
Wincenty, s. Barnaby 414
Zygmunt Filip Jakób, s. Leona 143

Tymowski h. SAS.
Antonina z Janowskich, wdowa po Stanisławie 19
Julian Konstanty, s. Stanisława 19
Celestyn Stanisław, s. tegoż 19
Erazm Wojciech, s. tegoż 19
Jan, s. tegoż 19
Wincenty Wojciech Waleryan, syn Wojciecha 48
Konstanty Franciszek Tomasz, s. tegoż 49
Karolina Teressa Placyda, c. t. 50
Józef Sulpicyusz, s. Ignacego 69
Michał Hieronim, s. tegoż 70
Seweryn Jan (Ewangelista), s. t. 223
Julian, s. Józefa 282
Ludwik Julian, s. Juliana 328
Józef Michał Ignacy, s. Antoniego 303
Ignacy Jan, s. tegoż 304

Tyski h. TRZASKA.
Jan Waleryan, syn Bonawentury 88
Marceli, s. Stanisława89
Teofil Piotr, s. tegoż 90

Tyszka h. TRZASKA.
Franciszek Wojciech, syn Tytusa 20
Franciszek Marceli, s. Kazimierza 217
Józef Ignacy, s. tegoż 218
Stanisław Jan (Nepomucen), s. Wincentego 232
Apolinary Jakób. s. tegoż 233
Seweryn, s. Apolinarego 234
Stanisław, s. tegoż 235
Józef, s. Wojciecha 236
Konstanty, s. tegoż 237
Piotr, s. tegoż 238
Mikołaj, s. Antoniego343
Piotr, s. tegoż 344
Domicella Monika z Krajewskich, wdowa po Dyonizym Ambrożym 396
Jan, s. Dyonizego Ambrożego 396
Ksiądz Ignacy Walenty, s. teg. 396
Hipolit, s. tegoż 396
Maryanna Rozalia Weronika, c. tegoż 396
Walenty, s. Grzegorza 397
Franciszek, s. Kazimierza 398
Piotr, s. Michała 399
Józef, s. Mikołaja 400

---
john1

Сообщений: 2583
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1385
Ubliński h. OSTOJA.
Erazm Jan Maxymilian, syn Michała5
Józef Jan, s. tegoż 36

Ubysz h. CHOLEWA.
Adam Wincenty Roman, syn Wincentego 6
Stanisław Piotr, s. tegoż 7
Julianna, córka tegoż 8
Zofia, c. tegoż 9
Jan Benedykt, syn Józefa 22
Piotr Paweł, s. Franciszka 23
Xawery Kacper, s. Piotra 63
Hipolit Ignacy, s. tegoż 64
Ludwik Roch, s. tegoż 65
Andrzej, s. tegoż 66
Kazimiérz Jan, s. Wawrzyńca 95
Ignacy Paweł, s. tegoż 96

Ufniarski.
Henryk Xawery, syn Franciszka 1
Władysław Józef, s. tegoż 1
Edward Artur, s. tegoż 1
Anna Katarzyna, c. tegoż 1
Alexandra Aniela, c. tegoż 1
Emilia Fryderyka, c. tegoż 1

Ujazdowski h. ŚLEPOWRON.
Julian Faustyn Walenty, syn Ignacego 24
Andrzej, s. Mikołaja 45
Franciszek, s. Hipolita 54
Tekla, zamężna Malewska, córka tegoż 577 M.

Ujejski h. GRYFF.
Wojciech, syn Mikołaja 67
Jan, s. tegoż 68
Sebastyan Baltazar Kacper, s. tegoż 69
Alexander Benedykt, s. tegoż 70
Wiktoryn Tomasz, s. Sebastyana 83
Franciszek Leon, s. tegoż 94

Ulatowski h. JASTRZĘBIEC.
Wojciech, syn Stanisława 15
Kazimierz, s. tegoż 16
Walenty Rajmund, s. Józefa 57
Tomasz, s. Baltazara 61
Grzegorz Maciej, s. tegoż 62
Franciszek, s. Stanisława 91
Felix, s. tegoż 92
Rafał Seweryn, s. Ignacego 97

Ulejski h. OSTOJA.
Wincenty Pantaleon, syn Wojciecha 93

Uleniecki h. PRZEROWA.
Antoni Jan, syn Jana 47
Marceli Teofil, s. Franciszka 48

Ułan h. UŁAN.
Alexander, syn Stefana 39
Mustafa v. Stefan, s. Leona 40
Alexander, s. tegoż 41
Stefan, s. Samuela 42
Alexander, s. tegoż 43
Józef, s. tegoż 85

Umieniecki h. JUNOSZA.
Henryk Romuald Pius, syn Adama 10
Alexander Edward, s. tegoż 11

Umiński h. CHOLEWA.
Tomasz, syn Dominika 77
Jan Władysław, s. Konstantego 78
Jan (Chrzciciel), s. Antoniego 1 Ces.

Unierzyski h. JASTRZĘBIEC z odmianą.
Antoni, syn Stanisława 1
Hilary, s. tegoż 2
Tomasz Mateusz Jan, s. Hilarego 3
Tomasz, s. Antoniego12
Jan, s. Stanisława 13
Xawery, s. Xawerego 14
Zygmunt Władysław, s. Tomasza 18
Jan (Nepomucen), s. Antoniego 19
Franciszek (Salezy) Józef, s. Gabryela 26
Szczepan Andrzej, s. Stanisława 74

Unieszowski h. JANINA.
Antoni Szymon Tadeusz, syn Walentego 71

Urbanowski h. PRUS 1.
Felix Leopold, syn Macieja 30
Franciszek Mikołaj, s. tegoż 31
Leon Piotr, s. tegoż 32
Łukasz Jan (Kapistran), s. Antoniego 33
Robert Antoni, s. Stanisława 34
Józef Tomasz, s. tegoż 35
Marya z Karwackich, wdowa po Józefie 50
Lucyan Felicyan, s. Józefa 50
Roman Pantaleon, s. tegoż 50
Alexander Franciszek, s. tegoż 50
Adam Henryk, s. tegoż 50

Urbański h. NIECZUJA.
Józef Alexander, syn Jana 55
Dominik Ignacy Wawrzyniec, s. Józefa 56
Mikołaj Tomasz, s. Mikołaja 84
Franciszek (Borgiasz), s. tegoż 89
Alexander Józef, s. tegoż 90
Ustrzycki.
Grzegorz 44

Uszyński h. LUBICZ.
Piotr Paweł, syn Karola 27
Antoni, s. tegoż 28
Franciszek Leon, s. tegoż 29
Jan (z Dukli), s. Gabryela 37
Hilary, s. tegoż 38
Tomasz, s. Wawrzyńca 51
Leon, s. tegoż 52
Felix, s. tegoż 53
Stanisław Klemens, s. Jana 73
Tadeusz Onufry, s. Józefa 79
Henryk Teofil Roman, s. tegoż 80

Uszyński.
Leopold Rafał, syn Kazimierza 86

Uściński h. LUBICZ.
Franciszek, syn Leona 17
Ignacy, s. Franciszka 20
Tomasz, s. tegoż 21
Paweł, s. Leona 46
Stanisław (Kostka), s. Macieja 59
Grzegorz, s. tegoż 60

Uzdowski h. BOŃCZA.
Paweł Hermenegild, syn Romana 49
Wiktor Leon Antoni, s. tegoż72
Jan Józef, s. Józefa 75
Antoni Paweł, s. tegoż 76
Franciszek, s. tegoż 87
Ignacy, s. tegoż 88

Uziębło h. SULIMA.
Marcin, syn Szymona81
Stanisław z Trębic, s. Tomasza

Valentin d’Hauterive h. d’HAUTERIVE.
Piotr August, syn Piotra Dawida 2
de Verny h. de VERNY.
Leopold Antoni Michał Stanisław, syn Antoniego Gabryela 1
Vidal h. SZRANKI. *
Ludwik, syn Józefa 2
Vorhoff. *
Karol 1


Xiężopolski h. ŚLEPOWRON.
Antoni, syn Mikołaja 1
Jan Walenty, s. tegoż 2


Zabielski TRZASKA.
Erazm Antoni, syn Ignacego 358
Hieronim Michał, s. Mikołaja 419
Paweł, s. tegoż 420
Maciej, s. tegoż 421
Wiktorya z Łukasińskich, wdowa po Tadeuszu 507
Joanna, córka Tadeusza 507
Henryka Aniela Małgorzata, c. tegoż 507
Alexander Ignacy, s. tegoż 508
Karolina Wiktorya, zamężna Łebkowska, c. tegoż 216 Ł.
Józef, s. Jana 835

Zabieło h. LIS.
Henryk Kazimierz Józef Maciej, syn Józefa 37

Zabierzowski h. OSTOJA.
Ignacy Karol, syn Sebestyana 422
Antoni Mikołaj, s. tegoż 562
Franciszek Tomasz Kacper, s. Sebastyana 792

Zabierzowski. *
Józef 12

Zabłocki h. ŁADA.
Konrad Felix, syn Walentego87
Praxeda, wdowa po Konradzie 129
Alexander Ludwik Franciszek, s. Konrada 129
Tymoteusz Bartłomiej Filip Ludwik, s. Wawrzyńca131
Edmund Stanisław (Kostka), s. Antoniego 144
Józef Gabryel Rafał Jan (Nepomucen) z Zabłocia, s. Wawrzyńca 145
Jan Ludwik Nepomucen, s. Dominika 146
Wincenty Antoni, s. Walentego 187
Cypryan Franciszek Józef Witalis, s. Stanisława 223
Kajetan, s. Antoniego 292
Michał Franciszek, s. Wojciecha 398
Antoni Onufry, s. Antoniego 444
Ludomiła Pelagia Klara Helena Róża, zamężna Wolicka, córka Wawrzyńca 185 W.

Zabokrzycki v. Zabokrzecki h. SULIMA.
Napoleon Grzegorz Franciszek, syn Józefa 17
Konstanty Józef Leon, s. Franciszka 18
Wojciech Konstanty, s. Hilarego 95
Szczepan Wawrzyniec, s. tegoż 96
Bonawentura, s. tegoż 162
Alexy Ignacy Bonawentura, s. Teodora 375
Piotr Józefat Andrzej, s. Wawrzyńca 548

Zaborowski z Zabarowa h. GRZYMAŁA.
Jan (Chryzostom) Ignacy Antoni, syn Ambrożego 38
Walenty Faustyn, s. Stanisława Kazimierza 39
Ignacy Alexy, s. Józefa 25
Ignacy Andrzej Symeon Romuald, s. Xawerego 53
Józef Nepomucen, s. Franciszka 260
Cypryan Xawery, s. Ambrożego 374
Józef, s. Mateusza 424
Ignacy, s. Adama 445
Jan Józef, s. Macieja 575
Józef, s. Jana 588
Józefa Marcellina Karolina, zamężna Ujazdowska, córka Stanisława 25 U.

Zaborowski h. OSTOJA.
Wincenty, syn Andrzeja 114

Zaborowski h. RAWICZ.
Napoleon Karol, syn Franciszka 94
Antoni, s. Wojciecha 423
Paweł, s. tegoż 708

Zaborowski h. ROGALA.
Antoni Józef Nikodem, syn Jana 549
Kacper, s. Wojciecha 493
Stanisław Andrzej, s. Józefa 659
Zaborowski. *
Walenty 13
Karol Józef Alexander Kazimierz, s. Walentego 17

Zaborski z Zaborza h. KOPASINA.
Józef Tomasz, syn Antoniego 352
Mikołaj, s. Felicyana 564
Andrzej Józef, s. tegoż 565
Stanisław Hilary, s. Józefa 783

Zaborski h. LELIWA.
Józef, syn Józefa 454

Zacharkiewicz h. BRODZIC.
Józef Wawrzyniec, syn Wojciecha 86
Zacharyaszewicz.
Grzegorz, syn Grzegorza 48

Zachert h. RUNICKI. *
Wilhelm, syn Krystyana 16

Zaczkowski h. RAWICZ.
Walenty Józef, syn Szymona 749

Zagajewski h. OGOŃCZYK.
Hipolit, syn Wincentego 425

Zagajewski h. POMIAN.
Ignacy Kazimierz, syn Franciszka 627

Zagórowski h. STRZEMIĘ.
Felix Marceli, syn Baltazara 464
Edmund Józef Jan, s. Wincentego 525
Walerya Barbara Balbina, córka tegoż 526
Julia, c. tegoż 527
Jakób Alexy, s. Bonawentury 550
Kacper Sebastyan Paweł, s. teg. 608
Jakób Ignacy, s. Grzegorza 769

Zagórski z Zagórza h. OSTOJA.
Karol Fryderyk Wilhelm Józef, syn Ignacego 175
Antoni, s. Marcina 231
Walenty, s. Wojciecha 500
Franciszek (Xawery) Andrzej Tomasz, s. tegoż 501

Zagórski. *
Kajetan 15

Zagrodzki h. SYROKOMLA.
Józef Napoleon, syn Franciszka 628
Maxymilian Karol, s. Felixa 695
Norbert Franciszek, s. Waleryana 839

Zagrodzki. *
Szymon 3

Zagrzewski h. LUBICZ.
Franciszek Hugo, syn Jana 589

Zajączek h. ŚWINKA.
Wincenty (z Ferrary), syn Kajetana 227

Zajączek.
Rafał 45

Zajączkowski h. DRZEWICA.
Ferdynand, syn Franciszka 6
Julian Ryszard, s. Karola 7
Teofil Marcylian Józef, s. tegoż 158
Rudolf Alexy Ignacy, s. tegoż 159
Leon, s. Józefa 710

Zajączkowski h. TARNAWA.
Ignacy, syn Floryana 132

Zajączkowski. *
Leon

Zajdlicz v. Zejdlicz h. KORZBOK.
Józefina z Moszyńskich, wdowa po Józefie 151
Jan Tymoteusz, s. Józefa 151
Andrzej Jan Korzbok z Wistkowa, s. Jana 295
Krzysztof Stanisław, s. Jana 350

Zajkowski h. PRUS 1.
Józef Franciszek, syn Piotra 407
Felix, s. Walentego 528
Faustyn Konstanty, s. Piotra 617
Piotr Paweł, s. Szymona 618
Leonard, s. tegoż 619
Franciszek Cypryan, s. tegoż 620
Franciszek Jan, s. Józefa 696
Jan, s. tegoż 697
Kazimierz, s. tegoż 698
Grzegorz, s. Macieja 699
Jan, s. tegoż 700
Franciszek, s. tegoż 701
Stanisław Andrzej, s. Jakóba 702
Franciszek, s. tegoż 703
Stanisław, s. Walentego 735
Eustachy Melchior, s. Piotra 794
Szczepan, s. tegoż 795
Łukasz, s. Mateusza 796
Adam, s. Stanisława 797
Stanisław, s. Wawrzyńca 822
Franciszek, s. tegoż 823
Alexander, s. tegoż 824
Jan, s. tegoż 825
Józef, s. Tomasza 840
Mateusz, s. tegoż 841
Tomasz, s. Stanisława 844

Zakobielski h. PRZEGONIA.
Kacper Melchior Baltazar, syn Stanisława 376
Jan (Boży), s. tegoż 377
Franciszek, s. tegoż 378
Hieronim Stanisław, s. Kacpra 658
Teofil, s. Ludwika 777

Zakrocki h. CHOLEWA.
Roman Kazimierz, syn Szymona 647
Zakrzeński h. PORAJ.
Felix, syn Jana (Nepomucena) 684

Zakrzewski h. BOGORYA.
Piotr Franciszek (Xawery) Wincenty, syn Wincentego 382
Norbert, s. Kajetana 383
Felicyan Urban, s. Franciszka 545

Zakrzewski h. DOLIWA.
Tomasz, syn Jana 427

Zakrzewski h. DOŁĘGA.
Maciej, syn Józefa 89
Leon, s. tegoż 90
Idzi, s. tegoż 91
Xawery, s. tegoż 92
Bartłomiej Józef, s. Piotra 329
Jan, s. Michała 784

Zakrzewski h. GRYFF.
Józef, syn Wojciecha 147
Grzegorz Benedykt, s. tegoż 466
Tomasz, s. tegoż 467
Kazimierz Kacper Melchior Baltazar, s. tegoż 468
Jan, s. Stefana 609
Stanisław, s. Stefana 610

Zakrzewski h. JASTRZĘBIEC.
Xawery Ignacy Romuald, s. Jana (Nepomucena) 446
Wojciech, s. Walentego 809
Maciej, s. Jakóba 810
Piotr, s. tegoż 811

Zakrzewski h. JELITA.
Joachim Tomasz, syn Franciszka 111

Zakrzewski h. KOŚCIESZA.
Mikołaj Andrzej, syn Józefa 328
Kazimierz, s. Stanisława 379
Piotr, s. tegoż 381
Piotr, s. Jana 380
Walenty, s. Pawła 798

Zakrzewski h. LUBICZ.
Kazimierz, syn Józefa 455
Maxymilian Józef, s. Franciszka 465

Zakrzewski h. OGOŃCZYK.
Ignacy Tomasz, syn Antoniego 188
Wojciech ze Zboży, s. Mateusza 261
Paweł ze Zboży, s. tegoż 406

Zakrzewski h. POMIAN.
Franciszek Wojciech, syn Jana 78
Walenty Błażej, s. tegoż 79
Józef Nereusz Stanisław, s. Ignacego 80
Piotr Łukasz, s. Ignacego 81

Zakrzewski h. TRZASKA.
Alexander, syn Macieja 33
Franciszek Dyonizy, s. tegoż 34
Józef Joachim, s. tegoż 35
Stanisław Felix Klemens, s. teg. 36
Jakób Ignacy, s. Jakóba 106
Michał Stanisław, s. tegoż 393
Stanisław, s. Michała 426
Franciszek Jan, s. Stanisława 509
Grzegorz Józef, s. Waleryana 510

Zakrzewski h. WYSSOGOTA.
Tadeusz Stanisław Ignacy, syn Ignacego 176
Antoni Tobiasz, s. Benedykta 217
Ignacy Wojciech, s. tegoż 218
Wacław Michał, s. tegoż 219
Klemens Roch Ignacy, s. Franciszka 44

Zakrzewski. *
Michał 8
Hilary 14

Zakrzowski z Zakrzowa h. TRZASKA.
Fryderyk Kazimierz, syn Józefa 200

Zalassowski h. PÓŁKOZIC.
Kajetan Roman, syn Marcina262
Maxymilian Dominik Ludwik, s. Marcina 263
Franciszek Hipolit, s. Hipolita 676

Zaleski h. CHOMĄTO.
Cypryan Adam, syn Michała 68
Tekla z Bujnów, wdowa po Ignacym 116
Floryan Michał, s. Ignacego 117
Alexander Michał, s. tegoż 118
Stanisław Ignacy, s. tegoż 119

Zaleski h. DOŁĘGA.
Piotr Ludwik, syn Walentego 343

Zaleski h. GODZIEMBA.
Józef Piotr, syn Józefa 551

Zaleski h. LUBICZ.
Franciszek Ignacy Kazimierz, syn Ignacego 133
Julian Ferdynand, s. Walentego 136
Ludwik Józef, s. tegoż 137
Felix Franciszek, s. tegoż 138
Stanisław, s. Szymona 139
Jan, s. Tomasza 140
Franciszek, s. Jana 201
Piotr Józef, s. tegoż 202
Paweł, s. tegoż 203
Adam, s. Wojciecha 255
Wincenty Syxtus, s. Pawła 308
Maxymilian Franciszek, s. tegoż 309
Wojciech, s. Jakóba 399
Mateusz, s. Jana 428
Antoni, s. Wojciecha 449
Łukasz, s. Franciszka 469
Piotr Jan Ignacy Alexander Tomasz, s. Antoniego 470
Józef Jan (Chryzostom), s. Mateusza502
Wincenty, s. Rajmunda 590
Ludwik Bartłomiej, s. Antoniego 591
Józef, s. Wojciecha 600
Romuald Antoni, s. Michała 601
Benedykt, s. tegoż 602
Jakób, s. Wojciecha 630
Wojciech, s. Józefa 631
Antoni Stanisław, s. Józefa 632
Franciszek, s. Cypryana 638
Józef Paweł, s. Wojciecha 682
Ignacy, s. Jana685
Jan, s. Wawrzyńca 686
Felix Antoni, s. Franciszka 687
Franciszek, s. Antoniego 711
Tomasz, s. Jakóba 712
Jan, s. Jana 713
Andrzej, s. Mateusza 714
Teodor Józef Wojciech, s. Stanisława 736
Ignacy, s. tegoż 737
Stanisław, s. Jacka 738
Stefan Władysław, s. Antoniego 739
Antoni, s. Wojciecha 776
Franciszek, s. Mikołaja 793
Adam, s. Jana 836

Zaleski h. ŁADA.
Piotr, syn Krzysztofa 273
Tomasz Kajetan, s. Mateusza274
Józef Kazimierz, s. Jakóba 275
Leonard Józef Adam, s. Piotra 397
Felix, s. Stanisława 400
Jacek, s. Krzysztofa 447
Ludwik Hyacynt, s. Jana 448
Ludwik Alexander, s. Piotra 484
Władysław Jan, s. tegoż 681
Dominik, s. Tomasza 774
Ksiądz Józef, s. Jana 3 Cesar.

Zaleski h. RAWICZ.
Stanisław Wincenty, syn Józefa 70
Józef Antoni (Nepomucen) Romuald, s. tegoż 71
Jan (Nepomucen) Tadeusz Józef Antoni, s. tegoż 72
Zofia Tekla Józefa Nepomucena, córka tegoż 73
Tekla Nepomucena Antonina, c. tegoż 74
Józefa Małgorzata Nepomucena, c. tegoż 75
Maryanna Nepomucena Józefa Barbara, c. tegoż 76
Antonina Maryanna z Gzowskich, wdowa po Józefie 148

Zaleski h. ŚLEPOWRON.
Hilary, syn Wojciecha 359
Stanisław, s. Tomasza 694

Zaleski. *
Piotr 4

Zalewski h. JASTRZĘBIEC.
Tomasz Adam, syn Michała 529
Hilary Leopold Ferdynand, s. Leona 530

Zalewski h. ROLA.
Krystyna z Zendrów, wdowa po Kajetanie 471
Zygmunt Kazimierz, s. Kajetana 471
Innocenty, s. tegoż 471
Edward, s. tegoż 471

Zalewski. *
Jan 22

Zaliwski h. JUNOSZA.
Józef, syn Kazimierza 239
Jan Antoni, s. tegoż 240

Załęski h. PRUS 1.
Andrzéj, syn Michała 141
Ksiądz Adam, s. tegoż 142
Ksiądz Antoni, s. tegoż 143
Błażej, s. Józefa 149
Katarzyna z Płonczyńskich, wdowa po Stanisławie 194
Franciszek Józef Alexander, s. Stanisława 194
Emilia Łucya, córka tegoż 194
Leokadya Karolina, c. tegoż 194
Ksiądz Ludwik Mateusz, s. Andrzeja 251
Leon Paweł, s. tegoż 259
Mikołaj Leonard, s. tegoż 297
Ignacy Błażej, s. Wojciecha 485
Józef Jerzy, s. tegoż 486
Roman, s. Antoniego 511
Klementyna z Siemianowskich, wdowa po Antonim 512
Julian Kazimierz, s. Pawła 582
Konstanty Kajetan, s. tegoż 583
Konstanty Edward, s. Antoniego 715
Maurycy Maryan Eustachy, s. tegoż 716
Lucyan Józef, s. tegoż 717
Natalia Romana, c. Antoniego 718
Jakób Stanisław, s. tegoż 639
Maryanna Honorata, zamężna Sarbiewska, c. Andrzeja 660 S.

Załęski Ślubicz h. PRUS 3.
Felix, syn Michała 232
Mateusz Walenty, s. tegoż 233

Załuski h. JUNOSZA.
Antoni Kajetan Marceli, syn Wincentego 49
Joachim Stefan Michał, s. tegoż 50
Ludwik Wiktor, s. tegoż 51
Tomasz Wencesław Jan, s. tegoż 52
Kajetan, s. Grzegorza 472

Załuski h. KOŚCIESZA.
Józef, syn Pawła 785

Załuska h. LUBICZ.
Stanisław Floryan, syn Rajmunda Joachima 633
Leon Piotr Paweł, s. tegoż 654
Ignacy, s. tegoż 655

Załuska h. RAWICZ.
Antoni, syn Franciszka 546
Józef Maciej, s. Kazimierza 592
Marcin, s. Franciszka 593
Jan, s. tegoż 772

Zaluskowski z Kaliszkowic h. ROLA.
Erazm, syn Jana 4
Leon Waleryan, s. Józefa 5
Józef, s. Jana 163
Franciszek, s. Jana 360

Zambrzycki h. KOŚCIESZA.
Paschalis Karol Napoleon, syn Karola 13
Alexander Stanisław, s. tegoż 14
Wincenty Daniel, s. Pawła 85
Edward Maxymilian Brunon, s. Stanisława 107
Adam Tomasz, s. Kazimiérza 164
Jan na Zambrzycach, s. Mikołaja 241
Leon, s. Jana 373
Antoni, s. Szymona 456
Michał na Zambrzycach, s. Mikołaja503
Jan (z Matty), s. Antoniego 611
Łukasz, s. Benedykta 612

Zamojski h. JELITA.
Hrabia Stanisław (Kostka) Franciszek (Salezy) Reginald (Ordynat), syn Andrzeja 112 31 Hr.
Anna, zamężna Sapieha, córka tegoż 509 S.

Zamojski h. PORAJ.
Mateusz, syn Macieja384
Franciszek Józef, s. Macieja 385
Ignacy Rafał, s. Stanisława 394
Franciszek, s. Damazego 450
Stanisław Klemens, s. Ignacego 834

Zandrowicz h. ZANDER.
Franciszek Marcin, syn Antoniego 160

Zanelli h. ZANELLI.
Karol Prot, syn Wincentego 165

Zaniewski h. LUBICZ.
Franciszek Wincenty, syn Ignacego 353
Michał Stanisław, s. Józefa 354
Karol, s. Macieja 740
Kacper Hilary, s. tegoż 799

Zaorski h. LUBICZ.
Paweł Wojciech, syn Wojciecha 457
Onufry Antoni, s. Wincentego 837
Stanisław, s. Andrzeja 842

Zarański Zaranek Horbowski h. KORCZAK.
Karol Jakób, syn Erazma 594

Zaremba h. ZAREMBA.
Franciszek Mikołaj, syn Jana 27
Józef Marcin Antoni, s. Floryana 69
Remus Józef Mateusz, s. Józefa 97
Jan (Nepomucen) Piotr Celestyn, s. tegoż 98
Antoni, s. Idziego 99
Leon Dyonizy, s. tegoż 100
Paweł, s. Piotra 108
Michał Franciszek Dyonizy, s. Jakóba 109
Xawery Ambroży Apolinary, s. tegoż 110
Tomasz, s. Franciszka 135
Józef, s. Stanisława 189
Stanisław Jan Antoni, s. Alexandra 224
Sylwester, s. Marcina 234
Felix Stefan, s. Jana 242
Marek Filip Jakób, s. Franciszka 276
Jan Andrzej, s. tegoż 277
Wojciech Jerzy, s. tegoż 278
Adam, s. Marcina 279
Piotr, s. Jana 280
Anna z Taszyńskich, wdowa po Ignacym z Kalinowy 281
Witalis Piotr, s. Ignacego z Kalinowy 281
Józef Leopold, s. tegoż 281
Ludwika Maryanna, c. tegoż 281
Kasylda, c. tegoż 281
Maryanna Emilia, c. tegoż 281
Apolonia Joanna, c. tegoż 281
Jan, s. Piotra 282
Antoni, s. tegoż 283
Jan, s. Michała 284
Piotr Paweł, s. tegoż 285
Wojciech, s. Franciszka 286
Grzegorz, s. Felixa 287
Jan, s. Józefa 305
Piotr, s. tegoż 306
Stanisław, s. tegoż 307
Ignacy Błażej Józef z Zaremb, s. Wojciecha336
Jacenty Józef Michał, s. Antoniego 337
Witalis Piotr z Kalinowy, s. Ignacego 341
Józef Leopold z Kalinowy, s. t. 342
Tomasz, s. Joachima 348
Jan Franciszek Teofil, s. Franciszka 429
Aloizy Antoni, s. Józefa 458
Rudolf Chrystyan, s. Felixa 547
Fabian Sebastyan, s. Piotra 640
Jakób Melchior Apolinary, s. Kacpra 750
Marcin Stanisław, s. Józefa 751
Kazimierz, s. Kacpra 786
Alexander Remigiusz, s. Stanisława 787
Andrzej Stefan, s. Jana 807


Zarębski h. ZAREMBA.
Władysław Józef Walenty, syn Ignacego 552
Mieczysław Wincenty, s. tegoż 553
August Józef, s. tegoż554
Zaruski h. GRABIE.
Franciszek Placyd, syn Tomasza 134
Scholastyka z Żelechowskich, wdowa po Karolu 293
Tytus Karol Paulin, s. Karola293
Innocenty Lucyan, s. tegoż 293
Bronisław Edward Teodozyusz, s. tegoż 293
Emilia Kunegunda Teressa, c. t. 293
Jan Prosper, s. Karola356
Stefan Dominik, s. tegoż 357
Julia z Maćkiewiczów, wdowa po Floryanie430
Jan Julian Ignacy, s. Floryana 430
Alexander Zenon, s. tegoż 430
Kazimierz Stanisław, s. tegoż 734
Zarzecki h. WARNIA.
Roch, syn Józefa 204
Ksiądz Marcin Benedykt, s. tegoż 205
Józef, s. Tomasza 206
Konstanty Józef, s. Stanisława 330
Mateusz, s. Józefa 355
Franciszek, s. Wojciecha 395
Leopold Alexander Łukasz, s. Tomasza 719
Paweł, s. Jakóba 741
Zatoński h. ZAGŁOBA.
Szczepan Maciéj, syn Mikołaja 814
Piotr Paweł, s. tegoż 815
Zawadzki h. BRODZIC.
Felix Erazm, syn Kacpra 57
Zawadzki h. JUNOSZA.
Wincenty Sebastyan Józef, syn Marcina 361
Stanisław Grzegorz Piotr, s. Piotra 664
Zawadzki h. KORZBOK.
Seweryn Tomasz, syn Walentego 555
Witold Szczepan, s. tegoż 556
Zawadzki h. ROGALA.
Szymon, syn Kazimierza 243
Wojciech Teofil Józef, s. Michała 386
Józef Grzegorz Ignacy, s. tegoż 387
Stanisław, s. Jana 401
Kacper Fulgenty Ignacy Wincenty, s. Antoniego 432
Antoni Barnaba Jan, ** s. Andrzeja 487 5
Antoni Onufry, s. Tomasza 488
Felix Józef, s. tegoż 489
Józef, s. Stefana 494
Maxymilian, s. Pawła 566
Józef Benedykt, s. Piotra 567
Stanisław, s. Pawła 568
Kazimierz Wincenty, s. Antoniego 595
Alexander Konstanty Mikołaj Michał, s. Kacpra 657
Jerzy, s. Stanisława 671
Fortunat Wit Modest, s. Jerzego 688
Józef Wiktor Maxymilian, s. tegoż 689
Ignacy Sabin Józef, s. Fortunata 693
Alexander Antoni, s. Antoniego 705
Telesfor Baltazar Melchior Kacper, s. Jana 778
Marcin, s. Adama 845
Zawadzki h. SAMSON.
Czesław Jan Onufry, syn Władysława 603
Władysław Konrad Karol, s. tegoż 604
Konstancya Katarzyna Karolina Marya, c. tegoż 605
Zawadzki h. ŚLEPOWRON.
Xawery Franciszek Andrzéj Mikołaj, syn Hieronima 431
Zawidzki h. JASTRZĘBIEC.
Pantaleon Alexander Felix, syn Hilarego 310
Telesfor Szymon Edward, s. t. 311
Franciszek Mateusz Euzebiusz, s. tegoż 312
Sabin Szymon, s. tegoż 313
Felix Bonifacy Piotr, s. tegoż314
Zawidzki h. ŚLEPOWRON.
Prosper Paweł, syn Jana 83
Ignacy Jan (Kanty), s. Alexandra 195
Optat Bonifacy, s. Jana 220
Antoni Józef Adam, s. tegoż 473
Julianna z Keslerów, wdowa po Benedykcie Józefie 613
Józefa Prowidencya, córka Benedykta Józefa 613
Konstanty Józef Leopold, s. Benedykta 820
Julian Leopold, s. tegoż 821
Zawistowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan Krzysztof, syn Adama 207
Jan, s. Józefa, wnuk Leona 208
Jan, s. Józefa, wnuk Krzysztofa 614
Stanisław, s. tegoż 615
Felix, s. tegoż 616
Mikołaj, s. tegoż 752
Franciszek, s. tegoż 753
Zawistowski h. ŁADA.
Józef Jan, syn Stanisława 838
Józef Leon Maciej Felix, s. Piotra 150
Hipolit Brunon, s. Józefa 186
Napoleon Wawrzyniec, s. Adama 244
Fortunat Józef, s. tegoż 245
Józef Dyonizy Rechej z Zawistowa, s. Antoniego 362
Wincenty, s. Ignacego 459
Emilian, s. Stanisława 826
Zawistowski.
Tomasz, syn Jana 228
Felix, s. tegoż 229
Mikołaj, s. Wawrzyńca 230
Wacław, s. Antoniego 516
Adam, s. tegoż 641
Zawisza Czarny h. PRZEROWA.
Ignacy Zenon, syn Felixa 120
Józef Jan Felix, s. tegoż 121
Alexander Franciszek Ludwik, s. Onufrego 168
Jan (Chryzostom), s. tegoż 169
Maciej, s. Franciszka 531
Maryan Joachim Józef, s. Onufrego 677
August Władysław Emilian, s. Cypryana 474
Zberowski h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław, syn Modesta 331
Teofil Miarek, s. tegoż 332
Zbierzchowski h. GRZYMAŁA.
Jan (Kapistran), syn Jakóba 235
Antoni, s. Leona 408
Franciszek (Xawery), s. tegoż 460
Albin Bernard, s. Jordana 569
Cyrylli Bonawentura Wincenty, s. Wincentego 779
Zbijewski h. ROLA.
Norbert Antoni, syn Jana 63
Wiktor, s. tegoż 64
Wincenty Józef, s. Marcina 65
Piotr, s. tegoż 256
Michał Alexy Jan, s. Romana 576
Zboiński h. OGOŃCZYK.
Stefan, syn Andrzeja 8
Hrabia Karol Józef Felix Stanisław Ignacy z Kikoła, s. Xawerego 170 1 Hr.
Leopold Antoni, s. Tomasza 475
Zborowski h. JASTRZĘBIEC.
Ignacy Jakób, syn Adama 557
Zbroski h. JASIEŃCZYK.
Antoni Erazm, syn Józefa 84
Zbyszewski h. TOPÓR.
Zygmunt Maxymilian Alexander, syn Leopolda Józefa 409
Grzegorz Ignacy, s. tegoż 410
Rufin Fakund Ludwik, s. Józefa 411
Brunon Dyonizy Franciszek, s. Franciszka 412
Józef Jan Paulib, s. Józefa 413
Zdanowicz h. ZDANOWICZ.
Dominik Bernard, syn Krzysztofa 177
Antoni Franciszek, s. tegoż 178
Zdanowski h. BELINA.
Floryan Ezechiel, syn Kazimierza 495
Zdanowski. *
Władysław Piotr 6
Zdrodowski h. JUNOSZA.
Tomasz Jan Stanisław, syn Jakóba 642
Zdrodowski h. OKSZA.
Mateusz, syn Andrzeja 451
Piotr Maciej, s. Konstantego 800
Stefan, s. Wojciecha 812
Zdrodowski h. PRUS 1.
Apolinary, syn Jakóba 476
Zdrojewski na Zdrojach h. JUNOSZA.
Franciszek Dyonizy, syn Józefa 298
Zdrowski h. OKSZA.
Hieronim Franciszek, syn Felixa 294
Zdziarski h. GOZDAWA.
Paweł, syn Bartłomieja 317
Józef Benedykt, s. tegoż 388
Franciszek (Salezy), s. tegoż 389
Piotr Paweł, s. Marcina 477
Ignacy, s. Bartłomieja720
Zdziechowski h. RAWICZ.
Romuald Jan, syn Bartłomieja 12
Zdzienicki h. POMIAN.
Andrzej, syn Walentego 154
Łukasz Filip Dezyderyusz, s. Jakóba236
Ludwik, s. Piotra 402
Józef, s. Ludwika 403
Jan (Chryzostom) Wincenty, s. tegoż 404
Jan, s. Piotra 433
Jan, s. Jana 662
Karol, s. tegoż663
Mateusz Hilary, s. Jakóba 721
Zdzieński ze Zdzienic h. KORAB’.
Marcin Stanisław, syn Antoniego 209
Ignacy Abdon, s. tegoż 210
Antoni, s. Piotra 211
Jan, s. tegoż 212
Franciszek Gabryel, s. Franciszka 349
Zdzieszyński h. POBÓG.
Paweł, syn Macieja 653
Felix Michał, s. Wawrzyńca 801
Zdzitowiecki h. ZDZITOWIECKI.
Cypryan 24
Józef, syn Piotra 213
Apolinary, s. Szymona 635
Seweryn Józef, s. Stanisława 679
Zdzitowiecki. *
Leonard 2
Zegart h. KORCZAK.
Ludwik, syn Wojciecha 754
Bolesław Henryk, s. tegoż 755
Kazimierz Konrad, s. tegoż 756
Józef, s. tegoż 757
Zegrzda h. RAWICZ.
Konrad Józef, syn Józefa 190
Józef Ignacy, s. tegoż 318
Wojciech Ignacy, s. tegoż 319
Zejdler h. ZBOROWSKI.
Karol 82
Zembrzuski h. DOLIWA.
Stanisław, syn Leona 130
Jakób Ignacy, s. Antoniego 172
Jakób, s. Stefana 196
Antoni, s. Mikołaja Antoniego 197
Hilary Arkadyusz, s. Stanisława 367
Jakób, s. Józefa 517
Hieronim Michał Wacław, s. t. 518
Szymon, s. tegoż 519
Paweł, s. Felicyana 570
Jakób Hieronim, s. tegoż 571
Szymon Franciszek, s. Franciszka 572
Jan Onufry, s. Mikołaja 577
Jakób Ignacy Xawery, s. tegoż 578
Alexander Kazimierz, s. Stanisława 645
Edward Leon, s. Józefa 669
Antoni, s. Pawła 683
Ksiądz Antoni, s. Mateusza 788
Franciszek, s. tegoż 789
Jan, s. Adama 790
Tekla, córka tegoż 791
Ludwik Bartłomiej, s. Antoniego 805
Konstanty, s. Józefa 830
Zglinicki v. Zglenicki h. PRUS 2.
Michał, syn Jana 191
Antoni, s. Antoniego 434
Konstanty, s. tegoż 435
Jan, s. Wojciecha 723
Zglinicki v. Zglenicki h. PRUS 3.
Jan, syn Macieja 596
Łukasz, s. Antoniego 436
Stanisław Jakób, s. Stanisława 437
Karol, s. tegoż438
Adam, s. tegoż 439
Zgliczyński h. KUSZABA.
Karol Józef, syn Łukasza 264
Rajmund, s. tegoż 265
Franciszek Michał, s. tegoż 266
Stanisław Józefat Michał, s. teg. 267
Zgliczyński na Zgliczynie h. POBÓG.
Cypryan Ludwik Józef, syn Stanisława 124
Karol Sebastyan Ignacy Mikołaj, s. tegoż 125
Seweryn Wincenty Jan Antoni, s. tegoż 126
Waleryan Teodor, s. tegoż 127
Ludwik Anastazy Józef, s. Joachima 672
Zgorzelski h. KRZYWDA.
Maryanna, córka Jana724
Felix Jan, syn tegoż 828
Ignacy Konstanty, s. tegoż 829
Zgórski h. ŁODZIA.
Antoni, syn Franciszka 479
Zieleniewski h. DOŁĘGA.
Kajetan Piotr, syn Alexego 320
Julian Seweryn, s. Felicyana 321
Franciszek (Xawery) Ludwik, s. Mateusza 369
Jan, s. tegoż 370
Zieleniewski h. ZGRAJA.
Teofil Tomasz, syn Wincentego 338
Zieleznicki h. ŚLEPOWRON.
Paweł, syn Szymona 643
Zieliński h. CIOŁEK.
Wincenty Antoni Józef, syn Gabryela 368
Zieliński h. DOLIWA.
Edward Julian, syn Krystyana 490
Fortunat Wojciech, s. tegoż 491
Zieliński h. GRZYMAŁA.
Mateusz, ** syn Ignacego 743 53
Ludwik Józef, s. Jana 816
Piotr Gustaw, s. tegoż817
Zieliński h. JASTRZĘBCZYK. *
Jan, syn Ignacego 1
Zieliński h. JELITA.
Roch Hilary, syn Mikołaja 707
Antoni Hilary, s. Stanisława 758
Xawery Leon, s. tegoż 759
Adam Andrzej, s. tegoż 760
Felix Mikołaj, s. tegoż 761
Konstanty Maciej, s. tegoż 762
Teodoryk Karol, s. tegoż 763
Karol Akwilin, s. tegoż 764
Felix Erazm, s. Antoniego 831
Iwon, s. Józefa 180
Felix Jakób, s. Jana 181
Franciszek Adam, s. tegoż 182
August Dominik, s. tegoż 183
Jan Alexander, s. tegoż 184
Jan (Nepomucen), s. Antoniego 813
Zieliński h. PRUS 3.
Kazimierz, s. Wojciecha 573
Antoni (Abbat), s. tegoż 574
Zieliński h. RADOSZ. *
Jan, syn Tomasza 18
Zieliński h. ŚWINKA.
Ferdynand Józef Stanisław, syn Fabiana 15
Józef Grzegorz Kazimierz, s. Andrzeja 28
Antoni Tymoteusz Hieronim, s. Hieronima 41
Dydak Serafin Stanisław, s. teg. 42
Wiktorya Anna Katarzyna Konstancya, córka tegoż 43
Michał Mateusz, s. Jana 54
Józef Joachim Jan, s. tegoż 93
Stanisław Felix, s. Ludwika 128
Stanisław Jakób, s. Jana (Chryzostoma) 152
Felix Rufin Andrzej Ignacy Stanisław, s. Andrzeja 157
Franciszek Jan Henryk, s. Franciszka 192
Piotr Antoni Ignacy, s. Jana 214
Kwiryn Maryan Józef, s. Marcelego 225
Bonawentura Wincenty, s. Ignacego 237
Szymon Jan, s. Wojciecha 246
Stanisław, s. tegoż 247
Tadeusz Michał, s. tegoż 248
Teofil Grzegorz Apolinary, s. Chryzostoma 744
Helena z Wolłowiczów, wdowa po Karolu 344
Gustaw Joachim, s. Karola 344
Hipolit Edward Józef, s. tegoż 344
Alexandra Leona, córka tegoż 344
Natalia Irena, c. tegoż344
Mateusz, s. Ignacego 440
Monika Domicella Florentyna, zamężna Leska, c. Hieronima 66 L.
Zuzanna Tekla Maryanna Eleonora, zamężna Przebendowska, c. Antoniego 193 P.
Zieliński.
Walenty 173
Tomasz 299
Tomasz * 10
Józef *32
Zielonka h. JASTRZĘBIEC z odmianą.
Józef Jan, syn Kazimierza 704
Floryan Piotr, s. Leona 843
Ziemiecki. *
Jan (Nepomucen) 31
Ziemięcki h. NIECZUJA.
Franciszek, syn Wojciecha 252
Wilhelm Ignacy, s. Antoniego 461
Onufry Wojciech, s. Teofila 725
Zientecki h. NIECZUJA z odmianą.
Łukasz Stanisław, syn Łukasza 621
Antoni Sebestyan, s. tegoż 622
Zimnoch h. BOŃCZA.
Stanisław Jakób Filip, syn Marcina 268
Antoni Felix, s. tegoż 269
Hipolit, s. Mikołaja 585
Cypryan Urban, s. Michała 586
Ziołkowski h. KORCZAK.
Alexander Filip, syn Andrzeja 496
Ignacy, s. Antoniego 587
Franciszek Nepomucen, s. tegoż 726
Ziołkowski. *
Marcin30
Złotaszewski h. TĘPA PODKOWA.
Alexander, syn Jana 670
Józef Wawrzyniec, s. tegoż 692
Złotkowski h. TOPÓR.
Józef, syn Jana 390
Stanisław Floryan Zygmunt, s. Wiktoryna 520
Ignacy, s. tegoż 521
Wojciech, s. Szymona 522
Ignacy, s. Jana597
Jakób, s. Wiktoryna 598
Adam Jan, s. Bartłomieja 727
Jan, s. tegoż 728
Złotnicki h. NOWINA.
Stefan, syn Felixa 1
Nikodem Mateusz Michał, s. Antoniego 58
Hieronim Michał, s. tegoż 59
Wojciech Józef Michał, s. tegoż 60
Franciszek Fryderyk, s. tegoż 61
Walenty Klemens Andrzej, s. t. 62
Michał Nikodem, s. Ignacego 415
Józef Michał, s. Michała 827
Znamierowski h. GRYFF.
Hipolit Kacper, syn Mikołaja497
Znatowicz h. GRZYMAŁA.
Jan Krzysztof Dominik, syn Stanisława 542
Eugeniusz Maxymilian, s. Jana 748
Zrzelski h. OGOŃCZYK.
Mikołaj, syn Tomasza 453
Wojciech Floryan, s. Teodora 481
Nikodem, s. Fabiana 174
Zuberbier. *
Wiktorya z Niecałkiewiczów, wdowa po Karolu 23
Ignacy, syn Karola 23
Władysław Jakób, s. tegoż 23
Aloizy Wiktor, s. tegoż 23
Hipolit Antoni, s. tegoż 23
Karol Filip, s. tegoż 23
Zubowski h. PRAWDZIC.
Kacper, syn Jana 26
Zubrzycki h. WIENIAWA.
Ignacy, syn Jana 765
Zugajewicz. *
Stanisław 24
Zwierkowski h. BEŁTY.
Wincenty Hyacynt Józef, syn Ignacego 113
Tomasz, s. Stanisława 185
Stanisław Grzegorz Antoni, syn Floryana 238
Zwolski h. OGOŃCZYK.
Bazyli, syn Stanisława 249
Zygler h. ZAGŁOBA.
Jan (Nepomucen), syn Damazego 105
Ludwik Wilhelm, s. Jakóba 579
Julian Jakób, s. tegoż 580
Alexander Józef Bonifacy, s. Jakóba 673
Teodor Michał, s. Jakóba 733
Zyrzyński h. JANINA.
Konstanty Walenty Napoleon, syn Leonarda 153
Szymon Józef, s. Wincentego 623
Edward Benedykt, s. tegoż 624
Władysław Napoleon Jan, s. t. 625
Teofil Julian, s. tegoż 626
Zyżniewski h. BIAŁYNIA.
Wincenty Leon, syn Jana 463
Adolf Ludwik Bonifacy, s. Wincentego 674
Józef, s. tegoż 675

Żabicki z Żabic h. NAŁĘCZ.
Ignacy Antoni, syn Leopolda 161
Alexander, s. Antoniego 326
Pelagia Franciszka Maryanna, c. tegoż 327
Bogumił Cypryan, s. Józefa 335
Władysław Józef, s. Pawła 392
Hipolit, s. Józefa 504
Karol Maryan Ignacy, syn Bogumiła581
Kajetan, s. Jana 766
Anastazy Zygmunt, s. tegoż 767
Joanna, c. tegoż 768
Michalina, c. tegoż 769
Żabicki h. PRAWDZIC.
Tadeusz Andrzéj, syn Adama 10
Xawery, s. tegoż 16
Piotr, s. Pawła 607
Żabiński h. ŁODZIAN. *
Jan, syn Marcina 19
Żaboklicki h. KOLUMNA.
Jan, syn Ignacego 32
Wincenty Leon Innocenty, s. Michała 405
Walenty, s. Pawła 563
Antoni (z Padwy) Aurelian, s. Michała 5 Cesar.
Żarnowski Bibersztein h. ROGALA.
Jan Stanisław (Kostka), ** syn Jana 166 20
Antoni Jakób Wojciech, ** s. tegoż 167 29
Franciszek Tomasz, s. Michała 770
Andrzej Stanisław, s. Stanisława 4 Cesar.
Jan Wilhelm, s. Jana Stanisława (Kostki) **25
Leon Władysław, s. tegoż ** 26
Józef Bronisław, s. tegoż ** 27
Alfred Mikołaj Konrad, s. t. ** 28
Żarski z Żarów h. STARYKOŃ.
Józef Stanisław, syn Józefa 66
Franciszek, s. tegoż 88
Wojciech, s. tegoż 101
Teodor Mikołaj, s. Ignacego 391
Kazimierz, s. tegoż 648
Antoni Mateusz Tomasz, s. teg. 649
Józef Korneliusz, s. tegoż 650
Żarski. *
Kajetan 7
Żbikowski h. GRZYMAŁA.
Wojciech Ludwik, syn Wojciecha 77
Maciej Jan, s. tegoż 122
Józef, s. tegoż 123
Felix Paweł, s. Tadeusza 514
Franciszek, s. Józefa 651
Józef, s. Jana 652
Paweł Franciszek, s. Anicetego 665
Jan, s. Kazimierza 666
Antoni Stanisław Mateusz, s. Franciszka (Xawerego) 667
Zygmunt Zefiryn, s. tegoż 668
Józef, s. Hilarego 678
Cypryan Piotr, s. Andrzeja 690
Józef Tomasz, s. tegoż 691
Kazimierz Symplicyusz, s. tegoż 818
Leopold Arnold, s. tegoż 819
Andrzej, s. Franciszka 848
Żdżarski h. GOZDAWA.
Teofil Maciej, syn Józefa 315
Kazimierz, s. Franciszka 316
Augustyn, s. Józefa 515
Felix, s. tegoż 516
Józef Bogumił Bartłomiej, s. Teofila775
Żebrowski h. JASIEŃCZYK.
Klet Wojciech Ignacy, syn Wojciecha 2
Józef Fortunat Wincenty Jan (Nepomucen), s. tegoż 3
Seweryn Sylwester, s. Józefa 31
Walenty, s. Krzysztofa 253
Piotr (z Alkantary), s. Michała 271
Piotr Paweł, s. Franciszka 363
Piotr, s. Wawrzyńca 364
Roch, s. tegoż 365
Bartłomiej, s. tegoż 366
Walenty, s. Franciszka 478
Andrzej Franciszek (Xawery) Kajetan, s. Szymona 492
Walenty, s. Franciszka 498
Adam, s. Bartłomieja 558
Faustyn Jowit, s. Walentego 599
Felix, s. Ludwika 629
Florenty Korneli, s. Walentego 680
Mateusz, s. Wojciecha 706
Ludwik Bernard, s. Stanisława 742
Adryan Michał Stanisław, s. teg. 802
Maciej Julian, s. tegoż 803
Ksiądz Jan (Nepomucen) Filip, s. Szymona 804
Żebrowski. *
Wojciech 9
Żelazkowski h. RAWICZ.
Franciszek Piotr, syn Jakóba 414
Żelazowski h. JASTRZĘBIEC.
Michał Mateusz Urban, syn Antoniego 155
Stanisław Jakund, s. Walentego 156
Jan Fabian Józef, s. tegoż 171
Wincenty Walenty, s. Antoniego 226
Żelechowski h. CIOŁEK.
Jan Szymon, syn Tomasza 300
Stanisław Floryan Kajetan, s. t. 452
Żeleński h. CIOŁEK.
Samuel Tomasz Grzegorz, syn Michała 559
Żeleski h. DOŁĘGA.
Walenty Józef, syn Stefana 19
Jakób Eliasz, s. tegoż 20
Bogusław Jakób Franciszek, s. Jakóba 21
Leon Gabryel, s. Walentego 29
Emilian Adam, s. tegoż 30
Żeleżyński h. JELITA.
Marcin Szymon, syn Stanisława 846
Żelisławski h. PIŁAWA.
Hipolit Józef, syn Xawerego 215
Ludwik Bartłomiéj, s. Tomaszas 257
Franciszek (Xawery), s. tegoż 296
Filip Jakób, s. Bartłomieja 301
Wincenty Józef, s. Tomasza 505
Żelkowski h. DĄBROWA.
Jan (Nepomucen) Piotr, syn Walentego 656
Łukasz Wiktor Maxymilian, s. Józefa 722
Wojciech, s. Wincentego 771 Żeromski Juxa h. GRYF.
Dezyderyusz Antoni, syn Wojciecha46
Klemens, s. tegoż 47
Piotr, s. Macieja 56
Józef Benedykt, s. Walentyna 9
Wilhelm Wojciech, s. tegoż 11
Bartłomiej Idzi Ludwik, s. Alexandra 254
Żeromski h. JELITA.
Michał Leon, syn Józefa 351
Żmijewski h. ŚLEPOWRON.
Józef Kajetan, syn Jakóba 221
Felix Maciej, s. tegoż 222
Józef, s. Stanisława 745
Andrzej Jan, s. tegoż 746
Mateusz, s. tegoż 747
Jan, s. Antoniego 808
Seweryn, s. Pawła 6 Cesar.
Żmijewski h. SRZENIAWA.
Wojciech, syn Jana 325
Jan, s. Stanisława 532
Jan, s. Marcina 533
Józef, s. Stanisława 534
Romuald, s. Jana 535
Mikołaj, s. Mateusza 536
Antoni, s. tegoż 537
Walenty, s. Michała 538
Antoni, s. Andrzeja 539
Piotr, s. Jana 540
Kazimierz, s. tegoż 541
Żochowski h. BRODZIC.
Antoni, syn Józefa 288
Alexy Aloizy, s. tegoż 289
Marcin, s. tegoż 290
Stanisław Jan, s. Wojciecha 291
Jakób, s. Józefa 302
Hilary, s. tegoż 303
Franciszek Michał, s. Jana 322
Paweł Tymoteusz, s. tegoż 323
Felix, s. Marcina 333
Jan Tomasz, s. Pawła 345
Bartłomiej, s. Tadeusza 346
Michał, s. tegoż 347
Floryan Wincenty, s. Stanisława 506
Wacław Michał, s. Jana 480
Mateusz, s. Wojciecha 543
Anzelm Wojciech, s. Hilarego 660
Stanisław, s. Hilarego729
Ksiądz Franciszek, s. tegoż 730
Adam, s. Józefa 780
Alexander Błażej Bernard, s. Ignacego 832
Franciszek Placyd, s. tegoż 833
Jan Piotr, s. Macieja 773
Jan, s. Wojciecha 806
Żółkowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan (z Dukli), syn Franciszka661
Żółtowski h. OGOŃCZYK.
Tomasz, syn Stanisława 258
Adam Franciszek, s. tegoż 324
Edward Józef Benedykt, s. Teofila 372
Leon Mikołaj, s. Stanisława 396
Antoni, s. Jana 441
Piotr Antoni, s. tegoż 499
Grzegorz Józef, s. Stanisława 523
Żórawski Jordan h. TRĄBY.
Piotr Celestyn, syn Jana 304
Żórawski h. TRZASKA.
Anastazy Jan, syn Kazimierza 339
Sylwester Teofil, s. Józefa 340
Katarzyna Joanna z Paprockich, 2do voto Rościszewska, wdowa po Teodorze Żórawskim
Józef Paweł Stanisław, s. Teodora 442
Romuald Stanisław Michał, s. t. 442
Eugeniusz Jan, s. tegoż 442
Wincenty Alexy, s. tegoż 442
Aloizy Michał, s. tegoż 442
Floryan Jan, s. tegoż 442
Michał Franciszek, s. Stanisława 544
Wincenty, s. tegoż 731
Żuchowski h. ŁABĘDŹ.
Leszek, syn Józefa 781
Przemysław, s. tegoż 782

Żukowski h. JASTRZĘBIEC.
Antoni, syn Jakóba 524
Stanisław Ignacy z Żukowa, s. Walentego 560
Alexander Mieczysław, s. Tomasza 2 Cesar.

Żukowski h. PRUS 3.
Walenty Michał, syn Michała 371
Antoni Ignacy, s. Józefa 416
Adam Tomasz, s. tegoż 417
Jan Aloizy, s. tegoż 418
Żukowski.
Andrzej, syn Wawrzyńca 334
Walenty Jakób, s. Andrzeja 443
Augustyn Maciej, s. Macieja 732
Żuliński z Żulina h. CIOŁEK.
Józef, syn Franciszka 250
Jan (Nepomucen) Szymon, s. Seweryna 272

Żurawski.
Paweł 11

Żurkowski h. OSTROGA.
Jan, syn Maxymiliana606
Maxymilian Edward, s. Augustyna 646
Żwan h. MORA.
Antoni Alexander, syn Jana 270

Żychliński h. SZELIGA.
Michał Rafał Stanisław, syn Ludwika 22
Jan Rafał, s. tegoż 23
Andrzej Bogusław, s. tegoż 67
Konstanty Ludwik, s. tegoż 198
Teodor, s. tegoż 199

Życieński h. ZADORA.
Alexy Józef, syn Stefana 636
Stanisław, s. tegoż 637

Żyliński h. CIOŁEK.
Jan, syn Jana 462
Maciej Ignacy, s. tegoż 1 Ces.
Żyłło h. POMIAN.
Ludwik Adam, syn Józefa 193

Żymirski h. JASTRZĘBIEC.
Józef Władysław, syn Franciszka 482
Władysław Eugeniusz, s. tegoż 483

---
john1

Сообщений: 2583
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1385
DODATEK I.
WYKAZ OSÓB, KTÓRYM SZLACHECTWO DZIEDZICZNE PO KONIEC ROKU 1850 PRZYZNANEM ZOSTAŁO


Ankowski h. GRYF.
Alexander Xawery Ignacy, syn Michała 53

Arndt h. BROCHWICZ.
Leon Jan Kanty, syn Alexandra 51
Marya Magdalena Wincentyna Emilia, córka tegoż 52


Bagieński h. ŚLEPOWRON.
Józef, syn Antoniego 934

Bełkowski h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek (Xawery), syn Michała 930

Berens h. BERENS.
Alexander Felix, syn Józefa 941
Bergmann h. BERGMANN.
Jan Władysław Dydak, syn Jana 946
Edmund Marceli, s. tegoż 947
Jan (Kanty), s. tegoż 948

Białecki h. JELITA.
Konstanty Bonifacy, syn Felixa 932
Anna Felicyanna, c. tegoż 983
Bielak h. BIELAK.
Bogdan Bronisław, syn Bekiera 942
Bielawski h. ZAREMBA.
Franciszek, syn Andrzeja 949
Bieliński h. SZELIGA.
Hrabia Piotr 8 Hr.
Bieńkowski h. KORWIN.
Józef Kacper, syn Tomasza 935
Ludwik, s. Wincentego 950
Biernacki h. PORAJ.
Szymon, syn Mikołaja 951
Adam Michał, s. Rocha 952
Mikołaj, s. Jana 964
Felix Grzegorz, s. tegoż 965
Biernawski h. KORCZAK.
Stanisław Izydor Ludomir, syn Stanisława Floryana 980
Wacław Julian, s. tegoż 681
Błeszyński h. SUCHEKOMNATY.
Józefat Gustaw, syn Józefa 953
Gustaw Alexender, s. tegoż 954
Kazimiérz Sebastyan, s. tegoż 955
Ludwik, s. tegoż 956
Bóbr h. GRYF.
Franciszek, syn Józefa 928
Alexander, s. Franciszka 982
Bock h. KOZIOŁ.
Wincenty (Ferraryusz), syn Wojciecha 966
Boelke h. BLANCKENSTEIN.
Samuel, syn Jana Bogumiła 967
Edward, s. tegoż 968
Bonisławski h. OGOŃCZYK.
Jan, syn Alexandra 969
Borkowski h. ŁABĘDŹ.
Alexander Wincenty, syn Józefa 957
Borowski h. JASTRZĘBIEC.
Julian Walenty, syn Karola 958
Karol Franciszek, s. tegoż 959
Leopold, s. tegoż 960
Ludwik Wawrzyniec, s. tegoż 961
Władysław Hieronim, s. tegoż 962
Braun h. BRATKOWSKI.
Karol Ferdynand, syn Samuela Gotliba 970
Brochocki h. PRAWDZIC.
Jan (Nepomucen) Stanisław, syn Antoniego 936
Brodowski h. ŁADA 2. *
Edward Ignacy, syn Karola 62
Bronakowski h. POBÓG.
Paweł Kacper, syn Józefa 971
Broniewski h. LEWART.
Seweryn Antoni Jan, syn Jana 974
Władysław Modest Teodozy, s. tegoż 975
Emilian Teodor, s. tegoż 976
Julian Teodozy, s. tegoż 978
Józefa, c. tegoż 977
Broniewicz h. RADWAN.
Jakób, syn Szymona 972
Walenty, s. tegoż 973
Brudnicki h. JASTRZĘBIEC.
Józef Bernard, syn Jana (Nepomucena) 937
Brzechffa h. JASTRZĘBIEC.
Rafał Jan (Chrzciciel) Walenty, syn Ludwika 938
Brześciański.
Mikołaj Jan, syn Franciszka 963
Brzeziński h. LUBICZ.
Ludomir Bronisław Jerzy, syn Ignacego 933
Brzozowski h. KORAB’.
Seweryn Marcin Leonard, syn Pawła 931
Franciszek, s. Franciszka 939
Marcyan, s. Barnaby Antoniego 944
Budziszewski h. GRZYMAŁA.
Antoni Kazimiérz, syn Franciszka 945
Bujalski h. KOŚCIESZA.
Emilian Juliusz Jan, syn Kazimierza 929
Bukowski h. BOŃCZA.
Tomasz, syn Szymona 979
Bukowski h. OSSORYA.
Jan (Nepomucen), syn Józefa940
Buksicki. *
Jan 61
Bzowski Janota h. NOWINA.
Alexander Jan, syn Teofila 943
C.
Chmieliński h. LESZCZYC.
Jan, syn Mikołaja 669
Chrzanowski h. NOWINA.
Józef Michał, syn Jana 689
Konstanty Mikołaj Nazareusz, s. tegoż 680
Albin, s. tegoż681
Narcyz Longin, s. Pawła 684
Paweł Hubert, s. tegoż 685
Chrzanowski h. PORAJ.
Maciej, syn Łukasza 665
Chyliński h. BOŃCZA.
Antoni Jan (Kapistran), syn Kacpra 678
Ciborowski h. PIELESZ.
Ludwik, syn Antoniego 666
Józef, s. tegoż 670
Stanisław, s. tegoż 671
Jan, s. Łukasza 672
Wiktor, s. Adama 673
Cielecka h. ZAREMBA.
Alexandra Bronisława, córka Romualda Juliana 686
Emilia Kazimiera, c. tegoż 687
Czajewski h. ŚWINKA.
Gustaw Leopold, syn Grzegorza 676
Czaplicki h. LUBICZ.
Julian Witoryn, syn Maxymilina 688
Czarnecki.
Andrzej, syn Stanisława 677
Czarnocki h. LIS.
Antoni, syn Adama 689
Czartoryski h. LUBICZ.
Czesław Wincenty, syn Damazego 682
Emilian Bogumił, s. tegoż 683
Czerwiński.
Stanisław Floryan, syn Wincentego 674
Marceli Józef, syn Marcina 675
Czerwonka h. LUBICZ.
Jan, syn Stanisława 667
Ignacy, s. tegoż 668
Czetyrkin. *
Roman20
D.
Dankowski h. PÓŁKOZIC.
Lucyan Michał, syn Michała 632
Dąbkowski h. PÓŁKOZIC.
Adam, syn Jana 637
Stanisław, s. tegoż 638
Piotr, s. Michała 639
Augustyn, s. Szymona 640
Jan, s. Kazimierza 641
Dąbrowski. *
Ignacy Ludwik Józef, syn Józefa 38
Dąbrowski h. DĄBROWA.
Krzysztof Józef, syn Antoniego 658
Dąbrowski h. RADWAN.
Jan, syn Kazimierza 659
Jan Łukasz, s. Michała 633
Dąbrowski h. RAWICZ.
Antoni Mateusz, syn Franciszka 642
Leon, s. tegoż 643
Stanisław, s. tegoż 644
Tomasz Makary, s. Józefa 647
Apolinary, s. tegoż 648
Walenty, s. Wojciecha 660
Felix, s. Jana 661
Dąbski z Lubrańca h. GODZIEMBA.
Bronisław Konstanty Jan Edward Hektor, syn Wincentego 646
Dembowski h. JELITA.
Anna, zamężna Manikowska, córka Jana 984 M.
Zofia Nepomucena, zamężna Rosso, c. tegoż 817 R.
Dębicki h. GRYF.
Konstanty Alexander z Dębic, syn Józefa 649
Hipolit Antoni Erazm Jaxa z Dębicy, s. Wincentego 662
Długołęcki.
Teofil, syn Józefa 645
Dmowski h. DENIS.
Ignacy, syn Józefa 650
Maciej Kazimierz, s. tegoż 651
Dobek h. GRYF.
Teodor, syn Wincentego 663
Dobrzański h. SAS.
Robert Józef Dyonizy, s. Józefa Jana635
Dołęgowski h. DOŁĘGA.
Franciszek, syn Tomasza 629
Domagalski h. BOŃCZA.
Stanisław (Kostka) Marcin, syn Tomasza 652
Domański h. LARYSSA.
Franciszek Dyonizy, syn Wincentego 630
Jan Adam, s. Piotra Pawła 631
Kazimierz, s. Karola 653
Domaszewski h. JASTRZĘBIEC.
Felix, syn Michała 634
Drągowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan Stefan, syn Wojciecha 654
Dunin h. ŁABĘDŹ.
Władysław Kazimierz, syn Michała 657
Dwojakowski h. SAS.
Teofil Celestyn, syn Michała 655
Dybek.
Emilian Xawery, syn Franciszka 664
Dyski. *
Władysław Gustaw, syn Franciszka 37
Dzimiński.
Józef Gustaw, syn Józefa Dominika 665
Dzwonkowski h. PRZEGONIA.
Marceli Franciszek, syn Józefa 656
F.
Filsjean.
Jan Krystyan, syn Szczepana 1 Ces.
Folkierski albo Fulgierski h. RADWAN.
Szymon, syn Wojciecha 86
Frankowski h. PRUS 1.
Sylwester, syn Adama 83
Wilhelm, s. Wojciecha 84
Paweł Wincenty, s. tegoż 85
Stanisław, s. tegoż 87
Stanisław, s. Tadeusza 88
Friedenstein. *
Julian, syn Wilhelma 18
G.
Gadomski h. ROLA.
Leonard, syn Norberta 942
Kazimierz, s. Michała962
Jan (Kanty) Piotr, s. tegoż 963
Gajewski h. JELITA.
Maxymilian Edward, syn Piotra 943
Stefan Teodor Tomił, s. tegoż 944
Gałecki.
Julian Felix, syn Szymona 934
Garlicki h. STRZEMIE.
Dyonizy Ludwik, syn Klemensa 925
Garlikowski h. POBÓG.
Gabryel Syxt, syn Ludwika 945
Gawroński h. RAWICZ.
Michał Józef, syn Franciszka 923
Gąsowicz h. ŚLEPOWRON.
Władysław Karol, syn Michała 946
Stanisław Jan, s. tegoż 947
Eleonora Marcyanna, córka teg. 948
Gąssowski h. GARCZYŃSKI.
Józef Felix, syn Franciszka 932
Felix, s. Jana 949
Geisler.
Karol Józef, syn Karola 933
Felix Stanisław (Kostka), s. teg. 934
Amalia Teressa, córka tegoż 935
Gerlée h. PELIKAN.
August Zygfryd Karol, syn Karola Gotfryda924
Gierowski h. PNIEJNIA.
Sylwester Stanisław, syn Stanisława 936
Glinojecki h. PRUS 2.
Ignacy Ludwik, syn Ignacego 964
Głębocki h. LUBICZ.
Jan, syn Pantaleona 930
Głogowski h. GRZYMAŁA.
Aloizy Onufry Bonifacy, syn Jana 739
Gniazdowski h. KORAB’.
Wiktor Teofil, syn Ignacego 926
Godlewski h. GOZDAWA.
Franciszek, syn Antoniego 918
Józef, s. Tadeusza 919
Mateusz, s. Bartłomieja 920
Mateusz Władysław, s. Macieja 927
Godowski h. ODROWĄŻ.
Jan Romuald Adam, syn Karola 928
Gołaszewski h. KOŚCIESZA.
Sylwester, syn Stanisława 929
Gołębiewski h. GOZDAWA.
Józef, syn Stanisława 950
Gorecki. *
Mikołaj 39
Górski h. ŚLEPOWRON.
Antonina Helena z Wichrowskich, wdowa po Jacentym 938
Michał Jan, syn Jacentego 938
Józef Antoni, s. tegoż 938
Wincenty Jacenty Beniamin, s. tegoż 938
Gorzeński h. NAŁĘCZ.
Jan Alexy, syn Augustyna Walentego 941
Goszczyński.
Antoni, syn Józefa 951
Grabowski h. POBÓG.
Franciszek, syn Antoniego 952
Grąbczewski h. NAŁĘCZ.
Stanisław, syn Wojciecha 939
Greyber. *
Andrzej, syn Andrzeja 38
Grochowski h. JUNOSZA.
Jan Wojciech, syn Jakóba 921
Józefat, s. Pawła 922
Grochowalski h. PRUS 1.
Felix Paweł Antoni, syn Tomasza 940
Grodzicki h. ŁADA.
Józef Stanisław, syn Wincentego 953
Ludwik Wincenty, s. tegoż 954
Grotowski h. RAWICZ.
Franciszek Wincenty, syn Antoniego 955
Tomasz, s. tegoż 956
Franciszek Wawrzyniec, s. Ignacego957
Grzędzica h. KORAB’.
Leopold, syn Wiktora958
Ignacy Adolf, s. tegoż 959
Grzybowski h. PRUS 2.
Marceli, syn Kajetana Izydora 960
Gutowski h. ŚLEPOWRON.
Szymon, syn Tomasza 961
H.
Hauke h. BOSAK.
Hrabina Salomea Marya Józefa Amalia, córka Józefa 92
Hrabia Alexander Fryderyk Piotr Ludwik Rudolf syn tegoż 93
Hrabia Józef Ludwik, s. tegoż 94
Herman h. HERMAN.
Ludwik Kajetan, syn Józefa 96
Ignacy, s. tegoż 97
Hermanowski h. JUNOSZA.
Karol Zygmunt Bernard Jan, syn Wincentego 95
Symforyan, s. tegoż 98
Horoszewicz h. ŁABĘDŹ.
Michał Gabryel, syn Ignacego 86
Nestor Grzegorz, s. tegoż 87
Ignacy Jan, s. tegoż 88
Humięcki h. JUNOSZA.
Kazimierz, syn Tomasza 89
I.
Idźkowski h. JASTRZĘBIEC.
Michał, syn Pawła 528
Idźkowski h. ŚLEPOWRON.
Michał Piotr, syn Mikołaja 520
Isajski. *
Karol Władysław 30
Izdebski h. POMIAN.
Antoni, syn Michała 536
J.
Jabłonowski h. GRZYMAŁA.
Wojciech Jerzy, syn Adama 517
Jabłoński h. DĄBROWA.
Stefan, syn Stanisława 513
Tomasz Jan, s. Pawła 524
Jabłoński h. JASIEŃCZYK.
Bonawentura Aloizy, syn Józefa 539
Adolf Jan, s. tegoż 540
Jakacki h. RADWAN.
Nikodem, syn Jakóba 514
Franciszek, s. tegoż 515
Jakobson h. JEDLINA.
Karol Władysław, s. Karola 541
Jałbrzykowski h. GRABIE.
Leonard Wojciech, syn Tomasza 529
Seweryn Tomasz, s. tegoż 530
Janczewski albo Jonczewski h. JASTRZĘBIEC.
Faustyn, syn Mateusza 525
Janczewski h. LUBICZ.
Franciszek Mikołaj, syn Michała 531
Janecki.
Franciszek Cypryan, syn Stanisława 526
Janikowski h. JASTRZĘBIEC.
Kazimierz Ludwik, syn Józefa 518
Jankowski h. JASTRZĘBIEC.
Stefan Roman, syn Jana (Kantego) 516
Karol Tymoteusz, s. Bartłomieja 542
Januszewski. *
Samuel, syn Jana 29
Jarocki na Jaroczynie h. RAWICZ.
Łukasz Ziemowit Ignacy, syn Felixa Pawła 555
Jasieński h. DOŁĘGA.
Ignacy Jan, syn Jana 519
Jastrzębski h. ŚLEPOWRON.
Józef, syn Wojciecha 527
Michał, s. Jana 543
Alexander Piotr, s. tegoż 544
Jaworowski h. LUBICZ.
Franciszek, syn Pawła 521
Andrzej, s. tegoż 522
Antoni, s. tegoż 523
Michał Mateusz, s. Antoniego 532
Stanisław, s. tegoż 545
Jaworski h. KOŚCIESZA.
Stanisław Antoni Felix, syn Tomasza 546
Stanisław Marceli, s. Michała 547
Wincenty Emilian Stanisław, s. tegoż 548
Stanisław Tadeusz, s. Stanisława 549
Jemielity h. PIELESZ.
Jakób, syn Tomasza 550
Stanisław, s. tegoż 551
Maciej, s. tegoż 552
Jerzmanowski h. DOŁĘGA.
Alexander Mikołaj Konstanty, syn Felixa 537
Emilian Xawery Antoni, s. teg. 538
Jeska h. JESKA.
Norbert Antoni, syn Jana Krystyana 533
Jezierski h. NOWINA.
Edmund Franciszek, syn Józefa 534
Jezierski h. PRUS 2 z odmianą.
Edward Józef, syn Jana 556
Jocz h. GODZIEMBA.
Ludwik Euzebiusz, syn Bartłomieja 535
Jozefowicz h. RADWAN.
Samuel, syn Jana 553
Jozefowicz. *
Emilia z Jasińskich, wdowa po Xawerym 31
Franciszek (Xawery) Michał, syn Xawerego 31
Michał Stanisław, s. tegoż 31
Judycki h. RADWAN z odmianą.
Jan, syn Wincentego 554
K.
Kaczkowski h. PRUS 1.
Józef Henryk, syn Józefa 1646
Kaczyński h. POMIAN.
Andrzej, syn Ignacego 1681
Kamieński. *
Rozalia z Micińskich, wdowa po Antonim 69
Adolf Antoni Jan, s. Antoniego 69
Julian Józef Antoni, s. tegoż 69
Antoni Sabin, s. tegoż 69
Zofia Józefa, córka tegoż 69
Stefania Julia Celina, c. tegoż 69
Natalia Cecylia Rozalia, c. teg. 69
Kamieński h. JASTRZĘBIEC.
Walenty, syn Józefa 1680
Kamieński h. ŚLEPOWRON.
Jan Julian, syn Jana 1648
Antoni Marceli Ignacy, s. Faustyna 1649
Kamionowski h. KORWIN.
Michał, syn Michała 1682
Karczewski h. JASIEŃCZYK.
Patrycy Michał Joachim, syn Joachima 1629
Karmański v. Karmiński h. WCZELE.
Jan (Nepomucen) Ignacy, syn Jana 1630
Karwowski h. PNIEJNIA.
Józef, syn Macieja 1650
Mateusz, s. tegoż 1651
Kasiński h. POMIAN.
Ksiądz Józef Grzegorz, syn Jana 1683
Wojciech, s. tegoż 1684
Maryanna Anna, zamężna Wejserstejner, córka tegoż 819 W.
Kaszuba h. PORAJ.
Franciszek (Xawery), syn Karola 9 Ces.
Kępiński h. NIESOBIA.
Konstanty Bogusław, syn Walentego 1627
Roman, s. Józefa 1652
Kiedrzyński z Kiedrzyna h. OSTOJA.
Michał Mikołaj, syn Adama Stefana 1628
Kijeński h. SYROKOMLA.
Józef, syn Antoniego 1631
Alexander, s. tegoż 1632
Bogumił Antoni Julian, s. teg. 1633
Jan Filip, s. tegoż 1634
Bronisław Sylwester, s. tegoż 1635
Maryanna, córka tegoż 1636
Walentyna Antonina, c. tegoż 1637
Kłoczowski h. RAWICZ.
Julian Henryk, syn Stanisława 1653
Kłopotowski h. ŚLEPOWRON.
Stefan Zacharyasz, syn Michała 1654
Stanisław Floryan, s. tegoż 1655
Antoni Norbert, s. Andrzeja 1687
Kłoskowski h. ROLA.
Paweł, syn Antoniego1688
Andrzej, s. Grzegorza1689
Kobyliński h. PRUS 3.
Stefan, syn Jakóba 1656
Kochanowski h. KORWIN.
Hieronim Joachim Antoni, syn Ludwika 1625
Kochowicz.
Antoni, syn Jakóba 1685
Koćmirowski h. KMITA.
Felix, syn Piotra Ludwika 1706
Kołaczkowski h. HABDANK.
Adolf Piotr Paweł, syn Alexego 1657
Kołudzki h. POMIAN.
Jan Józef, syn Jana 1686
Komar Zabożyński h. KOMAR.
Rajmund Felix, syn Ignacego1626
Władysław Gerard, s. tegoż 1647
Konopka h. NOWINA.
Piotr, syn Stanisława 1658
Władysław, s. Andrzeja 1690
Paweł Dominik, s. Antoniego 1691
Stanisław Kajetan, s. tegoż 1692
Franciszek (a Paulo), s. Mateusza 1693
Jan, s. tegoż 1694
Stanisław, s. Franciszka 1695
Konopka. *
Wojciech 70
Konwicki h. KOWNIA z odmianą.
Tadeusz Szymon, syn Izydora 1638
Gracyan Władysław, s. tegoż 1659
Franciszek (Xawery), s. tegoż 1660
Stanisław (Kostka), s. tegoż 1661
Korejwa h. DĘBNO.
Alexander Maciéj Bonifacy, syn Macieja 1662
Kosiński h. ROGALA.
Józef, syn Antoniego 1696
Koskowski h. JUNOSZA.
Fortunat Józef, syn Sebastyana 1624
Kossakowski. *
Alexander Marceli, syn Józefa 71
Kossakowski h. ŚLEPOWRON.
Antoni, syn Stanisława 1663
Mateusz, s. tegoż 1664
Jan, s. Walentego 1665
Wincenty, s. tegoż 1666
Franciszek (Xawery) Teofil, s. Jana 1667
Kotowicz h. KORCZAK.
Ludwik, syn Jana Kazimierza 1704
Kotowski h. TRZASKA.
Marcin, syn Stanisława 1705
Kovachich.
Alexander Konstanty Jan (Ewangelista) Paulin Józef Cypryan, syn Józefa1668
Kowalewski h. ŁADA.
Tomasz, syn Szymona 1697
Kowalski h. KORAB’.
Józef Michał, syn Kazimierza 10 Ces.
Kozłowski h. JASTRZĘBIEC.
Fiolenty Maciej, syn Walentego 1669
Adryan Jan Maryan, s. Stanisława 1698
Stanisław Szymon Jan, s. t. 1699
Jan (z Matty) Walenty, s. tegoż 1670
Kraków h. BOŃCZA.
Ludwik Job, syn Karola Edwarda 1639
Krasnodębski h. POBÓG.
Walenty, syn Franciszka 1670
Stefan, s. tegoż 1671
Krassowski h. ŚLEPOWRON.
Augustyn Józef, syn Jana 11 Ces.
Krasuski h. NOWINA.
Antoni, syn Adama 1672
Kręcki h. KRĘCKI.
Wincenty (Ferraryusz) Marek Tadeusz, syn Józefa 1640
Kropiwnicki h. SAS.
Albin, syn Stanisława1679
Kruszewski h. HABDANK.
Paweł, syn Marcina 1677
Krzywoszewski h. OSSORYA.
Bolesław Józef, syn Dominika 1641
Xawery Jakób, s. Władysława Franciszka 1642
Kuczyński h. ŚLEPOWRON.
Władysław, syn Kacpra 1643
Kulczycki Śmietanka Ruczka h. SAS.
Donard, syn Jana 1701
Edward Franciszek Maxymilian, s. tegoż 1702
Kulesza h. JASTRZĘBIEC.
Michał, syn Dominika 1644
Józef, s. Wojciecha 1673
Henryka Karolina Wiktorya, córka tegoż 1674
Paulina Klara, c. tegoż 1675
Kunat h. TOPÓR.
Teofil Felicyan Piotr Bonawentura, syn Karola 1676
Kurzyna h. PIELESZ.
Walenty, syn Wojciecha 1645
Paweł, s. Stanisława 1678
Kwiatkowski.
Alexander Wiktor, syn Franciszka 1703
L.
Lamparski h. DOŁĘGA.
Hipolit August, syn Jana 321
Lenk z Ryzenbergu h. POTĘGA.
Maxymilian Jan, syn Jana 322
Lenkiewicz h. KOTWICZ.
Michał Jan, syn Teodora 323
Lesiński h. JASTRZĘBIEC.
Ludwik Roman, syn Ignacego 312
Leśniewski h. GRYF.
Józef, syn Antoniego 324
Mateusz Franciszek, s. tegoż 325
Seweryn, s. tegoż 326
Leszczyński h. BELINA.
Jan, syn Franciszka 313
Lewandowski h. DOŁĘGA.
Antoni Ignacy, syn Michała 314
Lingenau h. LINGENAU.
Stanisław Józef Jan Seweryn Tomasz, syn Stanisława 317
Lipiński h. RAWICZ.
Napoleon Jan Konstanty, syn Józefa 315
Lipka h. NAŁĘCZ.
Ignacy Błażej, syn Wojciecha 316
Lipowski h. CIOŁEK.
Adam, syn Ludwika 318
Hipolit Kassyan, s. tegoż 319
Lipski h. GRABIE.
Adryan, syn Marcina 311
Litwiński h. JELITA.
Konstanty Felix Marceli, s. Jakóba 320
Lutostański h. ŚLEPOWRON.
Ignacy, syn Baltazara 327
Franciszek, s. Jana 328
Ł.
Łaguna h. GRZYMAŁA.
Władysław Adam, syn Juliana Ignacego 314
Łapiński h. LUBICZ.
Stanisław, syn Bonawentury 312
Łaski h. KORAB’.
Stanisław Antoni, syn Stanisława 307
Łaźniewski h. PRAWDZIC.
Władysław Edward, syn Kazimierza 313
Łochowski h. BELINA.
Ludwik Szczepan, syn Józefa 308
Łopacki h. LUBICZ.
Dyonizy, syn Kazimiérza 306
Łopieński h. LUBICZ.
Franciszek, syn Jana 309
Łosiewski h. NIECZUJA.
Kazimierz Leopold, syn Michała 304
Łoszewski h. LUBICZ.
Grzegorz, syn Antoniego 305
Łupiński h. ŚLEPOWRON.
Józef Piotr, syn Juliana 310
Konstanty Stanisław, s. tegoż 311
M.
Majewski h. ŁABĘDŹ.
Józef, syn Franciszka 1002
Makowski h. OGOŃCZYK.
Józef, syn Józefa 1003
Malcz. *
Wilhelm 61
Malinowski h. ŚLEPOWRON.
Władysław, syn Ignacego 987
Wiktor Konstanty, s. Teodora 989
Maliszewski h. GODZIEMBA.
Piotr, syn Józefa 990
Mianowski h. PRZEROWA.
Roch Andrzej, syn Franciszka 991
Micewicz h. JELITA.
Władysław Bronisław, syn Ludwika Marcelego 1009
Michalski h. KORCZAK.
Franciszek Michał, syn Łukasza 948
Michałowski. *
Jan 60
Michniewicz h. LIS.
Władysław Ignacy Franciszek, syn Mikołaja Tomasza 1004
Mierzejewski h. LUBICZ.
Dyonizy, syn Jana (Nepomucena) 985
Edmund Józef, s. Andrzeja 986
Mierzejewski h. SZELIGA.
Tadeusz, syn Łukasza1005
Milewski h. ŚLEPOWRON.
Franciszek Kajetan, syn Adama 1006
Mioduszewski h. OSTOJA.
Franciszek Nikodem, syn Cypryna 1007
Mocarski h. PRUS 1.
Ludwik Tadeusz Ignacy, syn Szymona 988
Moczulski h. GOZDAWA.
Felix, syn Franciszka 993
Zofia Agata, córka tegoż 994
Seweryn, s. tegoż 995
Alexander Marek, s. tegoż 996
Bronisława Ludwika, c. tegoż 997
Józef (Kalasanty), s. tegoż 998
Wanda, c. tegoż 999
Morawski.
Jan Rafał, syn Aloizego 991
Morawski h. DĄBROWA.
Antoni, syn Jana 1000
Moszyński h. NAŁĘCZ.
Jan Paweł, syn Walentego 3 Ces.
Mroczkowski h. PRUS 3.
Franciszek, syn Bartłomieja 1008
Mroczkowski. *
Teodor Józef, syn Jana 62
Mścichowski h. PRUS 1.
Józef Łukasz, syn Leona 1001
Munkiewicz. *
Leopold 59

N.

Niedziński h. PRUS 1.
Ksiądz Wawrzyniec Kajetan, syn Macieja 268
Niemira h. JASTRZĘBIEC.
Antoni, syn Ignacego 269
Niemojewski albo Niemojowski Wierusz z Niemojewa h. WIERUSZOWA.
Józef Stanisław Maryan Stefan, syn Edwarda 271
Nienałtowski h. NAŁĘCZ.
Wincenty, syn Piotra 270

O.

Obrębski h. CHOLEWA.
Konstanty Albert, syn Bernarda 380
Obuchowicz h. OBUCHOWICZ.
Napoleon Andrzéj, syn Jana 370
Olkowicz. *
Piotr 22
Olszański h. JASTRZĘBIEC.
Wilhelm Leon Tytus, syn Tomasza 375
Olszewski h. ŚLEPOWRON.
Bartłomiéj Bernard, syn Ignacego 381
Omęta h. NIESOBIA.
Paweł Antoni, syn Tadeusza 371
Opitz h. BOBERFELD.
Teodor Antoni Ferdynand, syn Teodora Samuela 376
Jan Salomon, s. tegoż 377
Wilhelm August, s. tegoż 378
Ossowski h. HABDANK.
Telesfor, syn Pawła 372
Ostrowski h. RAWICZ.
Jan, syn Piotra373
Ostrowski h. STARŻA.
Kazimierz Konrad, syn Felixa 379
Ożarowski h. RAWICZ.
Stanisław, syn Grzegorza 374

P.

Paderewski h. JELITA.
Zdzisław Franciszek, syn Antoniego 834
Alexander Onufry, s. Józefa 837
Jacek Onufry, s. tegoż 838
Papiewski h. GRYF.
Florentyna Emilia, zamężna Zabłocka, córka Izydora 858 Z.
Paszkowicz h. GROTY.
Edward Manswet Cypryan, syn Apolinarego Tytusa Michała 856
Pawełecki.
Julian Kazimierz, syn Wincentego Filipa 845
Powłowski h. JASTRZĘBIEC.
Xawery Piotr Marya, syn Adama 858
Pawłowski h. KORWIN.
Michał Gabryel, syn Michała827
Felix Dydak, s. tegoż 828
Penza h. KORAB’.
Bartłomiej, syn Józefa 825
Ignacy, s. tegoż 826
Perkowski h. PERETYATKOWICZ.
Michał Leon, syn Klemensa 867
Perzanowski h. LARYSSA.
Roch, syn Kazimierza 829
Walenty, s. tegoż 846
Pęski h. RAMULT.
Józef, syn Cypryana 839
Paweł, s. tegoż 830
Franciszek, s. tegoż 831
Piętka h. POMIAN.
Hipolit Felix, syn Ludwika Andrzeja836
Piński h. LUBICZ.
Stanisław Marceli, syn Franciszka 835
Piotrowski h. JUNOSZA.
Jan Kleofas, syn Tomasza 847
Wojciech Wacław, s. tegoż 5 Ces.
Płoński h. PRUS 1.
Kacper, syn Mateusza 4 Ces.
Józef, s. Piotra859
Pniewski h. ROLA.
Stefan, syn Felixa 848
Pogorzelski h. KRZYWDA.
Wojciech, syn Pawła 849
Polkowski h. JASTRZĘBIEC.
Andrzéj, syn Wojciecha 832
Franciszek, s. Piotra 850
Paweł, s. tegoż 860
Pomianowski h. ŚLEPOWRON.
Jan Wojciech Adam Antoni, syn Józefa 861
Popielewski h. MANTEUFEL.
Franciszek, syn Andrzeja 851
Popławski z Popław Rudy h. JASTRZĘBIEC.
Piotr Szymon Józef, syn Franciszka 840
Poradowski h. SAS.
Ignacy Mateusz, syn Stanisława 862
Michał, s. tegoż 863
Alexander Gabryel Józef, s. teg. 864
Antoni, s. tegoż 865
Porowski h. PORONIA.
Władysław Wiktor, syn Józefa Franciszka 857
Porzycki. *
Stanisław 52
Potkański h. BROCHWICZ.
Witold Jan Teressyan, syn Antoniego 844
Potocki h. SZELIGA.
Józef Henryk, syn Maryana 833
Pruszkowski h. ODROWĄŻ.
Tomasz, syn Zygmunta 852
Pruszyński h. RAWICZ.
Rajmund Idzi, syn Leona 853
Przewłocki h. PRZESTRZAŁ.
Seweryn, syn Dominika 855
Przezdziecki.
Stanisław, syn Adama 843
Przybysławski h. JASIEŃCZYK.
Józef Henryk, syn Józefa 866
Przyłuski h. LUBICZ.
Stanisław, syn Antoniego 854
Przyłuski h. ŚLEPOWRON.
Kazimierz, syn Bartłomieja 841
Pusch h. PUSCH.
Jan August Jakób, syn Karola Augusta Jana 842

R.

Raczyński h. ŚLEPOWRON.
Karol, syn Antoniego 823
Radwan.
Jan Kazimierz Radomir, syn Antoniego 812
Radziątkowski h. HABDANK.
Mikołaj, syn Macieja 814
Radzikowski h. OGOŃCZYK.
Wiktor, syn Macieja 808
Roch, s. tegoż 809
Julian Józef, s. Ignacego 810
Radziszewski h. RADWAN.
Antoni, syn Marcina 838
Rakowski h. LUBICZ.
Lucyan, syn Leona 805
Rakowski h. TRZYWDAR.
Stanisław, syn Pawła 815
Ramotowski h. DROGOMIR.
Kazimierz Roman, syn Felicyana 824
Rapcewicz h. RAWICZ.
Stanisław, syn Jerzego 6 Ces.
Rembiszewski h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek, syn Walentego 816
Kazimierz, s. Mikołaja 5 Ces.
Rogojski h. BROCHWICZ.
Karol Wincenty Ferdynand, syn Jana 825
Ignacy Karol Piotr, s. tegoż 826
Mateusz, s. tegoż 827
Rogowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan, syn Dominika 839
Roguski h. OSTOJA.
Elżbieta z Roguskich, wdowa po Alexandrze 828
Maryanna Agata, c. Alexandra 828
Marcyanna Florencya, c. tegoż 828
Maryanna z Zaleskich, wdowa po Józefie 840
Anna Eleonora, córka Józefa 840
Jan Franciszek, s. tegoż 840
Barbara, c. tegoż 840
Roman h. ŚLEPOWRON.
Franciszek, syn Szymona 811
Romanowski h. BOŻA-WOLA.
Leon, syn Antoniego 806
Filip (Nereusz) Tadeusz z Romanowa, s. Józefa 829
Gustaw Henryk z Romanowa, s. Filipa (Nereusza) Tadeusza 837
Teodor z Romanowa, s. Józefa 841
Ropelewski h. SUCHEKOMNATY.
Konstanty Stefan Włodzimierz, syn Franciszka 817
Rostkowski h. DĄBROWA.
Antoni Ignacy, syn Idziego 842
Roszkowski h. OGOŃCZYK.
Teodozyusz Wojciech, syn Macieja 818
Florenty Łukasz Piotr, s. Adama 830
Tomasz Gracyan, s. tegoż 831
Ignacy Piotr, s. Macieja 832
Fabian, s. Piotra 833
Floryan Jan, s. Jana 843
Mikołaj Piotr, s. tegoż 844
Felix Napoleon na Roszkach, s. Michała 845
Rowiński h. BOŻA-WOLA.
Julian Dezyderyusz, s. Ignacego 836
Rowiński h. BOCH.
Lucyan Andrzéj, syn Felixa 819
Maryan Felix, s. tegoż 846
Rożyński h. OGOŃCZYK.
Michał Stanisław Alexy, syn Alexego Bonawentury 820
Piotr Ignacy, s. tegoż 847
Józef Jan (Nepomucen), s. tegoż 848
Rudnicki h. NAŁĘCZ.
Hipolit, syn Marcina 834
Rutkowski h. BOŃCZA.
Antoni, syn Jakóba 821
Rydzewski h. SUCHEKOMNATY.
Józef, syn Romualda 813
Rymkiewicz h. LUBICZ.
Onufry Ignacy, syn Cypryana 849
Rzeczkowski h. BOŻA-WOLA.
Julian, syn Macieja 850
Rzeczkowski h. PRUS 3.
Józef, syn Marcina 822
Rzewuski h. KRZYWDA.
Józef (Kalasanty), syn Ignacego 835

S.

Sawicki h. LUBICZ.
Józef Michał, syn Michała 1604
Jan Antoni, s. Mikołaja 1634
Serkowski h. LUBICZ.
Ignacy Juliusz, syn Ignacego 1635
Siedlewski h. WĄŻ.
Władysław Paweł, syn Teofila 1636
Sienicki h. KRZYWDA.
Piotr, syn Stanisława (Kostka) 1602
Felix, s. tegoż 1614
Sierawski h. SŁOŃ.
Eugeniusz Karol, syn Jana (Kantego) 1630
Sierpiński h. ROGALA.
Józef Antoni, syn Mikołaja 1605
Siewruk h. GOZDAWA.
Bronisław Teofil Wojciech, syn Jakóba 1601
Sikorski h. CIETRZEW.
Jan, syn Wincentego 1639
Sikorski h. KOPASINA.
Władysław Józef, syn Alexandra 1618
Piotr, s. Stanisława 1633
Jan Felix, s. Antoniego Maurycego 1637
Joanna Magdalena, córka tegoż 1638
Sikorski h. KOPASZYNA.
Władysław Józef ** 82
Skibicki h. ROLA.
Franciszek, ** s. Tadeusza 1640 83
Skiwski h. LUBICZ.
Józef Sylwester, syn Jana 1606
Słodowski h. DOŁĘGA.
Ignacy, syn Antoniego 1590
Bernard, s. Franciszka 1641
Władysław, s. tegoż 1642
Skomorowski. *
Jordan Walenty 80
Władysław Jan (Chrzciciel), syn Jordana Walentego 85
Skowroński h. SKOWROŃSKI.
Antoni, syn Karola 1603
Skrutkowski h. JUŃCZYK.
Franciszek, syn Stanisława 1607
Stanisław Tymoteusz, s. Franciszka 1608
Śliwiński h. JUNOSZA.
Hyacynt, syn Bartłomieja 1591
Piotr Alexander, s. Piotra 1621
Jan (Ewangelista) Adam, s. teg. 1622
Śliwowski h. JASIEŃCZYK.
Piotr, syn Stanisława 1643
Słupecki.
Józef, syn Tomasza 1609
Smiarowski h. RAWICZ.
Kazimierz, syn Józefa 1644
Joachim, s. tegoż 1645

Smoleński h. ZAGŁOBA.
Grzegorz, syn Antoniego 1623

Smolski h. JASTRZĘBIEC.
Wincenty (a Paulo), syn Tomasza 1592
Śnieciński h. ŚLEPOWRON.
Stanisław, syn Walentego 1624
Sobocka h. NAŁĘCZ.
Marya Augusta, córka Jana 1597

Sokołowski h. PRAWDZIC.
Józef, syn Jakóba 1646
Kazimierz, s. tegoż 1647

Sonsfeld von WITTENHORST.
Fryderyk Henryk Wilhelm 81

Stamirowski h. PÓŁKOZIC.
Konstanty August Alexander Felicyan, syn Łukasza 1600

Staniszewski h. POBÓG.
Waleryan Leon, syn Romana 1659

Starnawski h. DĘBNO.
Leon Cyryak, syn Leona 1610
Izasław Piotr Jan, s. tegoż 1611
Radzisław Maryan Jan, s. tegoż 1625

Stawowski h. JELITA.
Ferdynand, syn Józefa 1612

Stefanowicz h. POGOŃ.
Stanisław, syn Wincentego 1626
Straszak. *
Romuald Przemysław, syn Michała 84
Struss h. KORCZAK.
Antoni Łukasz, syn Konstantego 1648
Strzemieczny h. STRZEMIE.
Tomasz Stanisław, syn Mikołaja 1627
Strzeszewski h. POBÓG.
Onufry Antoni, syn Bartłomieja 1617
Stypułkowski h. LUBICZ.
Wincenty, syn Antoniego 1593
Franciszek, s. Kacpra 1628
Stypułkowski h. ROLA.
Ignacy Andrzej, syn Szymona 1613
Marcin, s. Pawła 1649
Sulikowski h. SULIMA.
Wincenty Walenty, syn Józefa 1650
Suski h. NAŁĘCZ.
Wojciech, syn Rocha 1651
Stanisław, s. tegoż 1652
Jan Bartłomiej, s. tegoż 1653
Suszycki.
Alfons, syn Wawrzyńca 1599
Świątecki h. NOWINA.
Felicyan (albo Felix) Jan, syn Józefa1629
Święcki h. ŚLEPOWRON.
Bonifacy, syn Alexandra 1654
Marceli, s. Stefana 1655
Szajewski.
Adam, syn Ignacego 1619
Szajewski h. MOGIŁA.
Antoni Bolesław Wojciech, syn Erazma 1594
Bronisław Stanisław Adolf, s. tegoż 1595
Szaniawski h. JUNOSZA.
Karol Ignacy, syn Franciszka1598
Antoni Stanisław, s. Tomasza 1630
Szczawiński h. PRAWDZIC.
Stanisław Marek Józef, syn Józefa 1632
Szczutowski h. DOŁĘGA.
Xawery Franciszek, syn Ignacego 1596
Szeliski h. SZELIGA.
Mieczysław Józef Leon, syn Leona Wincentego Jana (Nepomucena) 1615
Henryk Józef Piotr, s. tegoż 1616
Szpadkowski h. SZELIGA.
Witosław, syn Józefa 1656
Maurycy Mirosław, s. tegoż 1657
Szweykowski h. TRZASKA.
Michał Bronisław, syn Tomasza 1631
Szymborski h. ŚLEPOWRON.
Marcin, syn Jana 1658
Hipolit, s. Antoniego 12 Ces.

T.

Tański h. NAŁĘCZ.
Grzegorz Józef, syn Jana 428
Targoński h. KOŚCIESZA.
Antoni Ignacy Paulin, syn Paulina 421
Adolf Kazimiérz, s. tegoż 422
Waleryan, s. Sylwestra 434
Tarnowski h. JELITA.
Stanisław, syn Jana 435
Wojciech, s. tegoż 436
Tarnowski h. ROLA.
Szymon, syn Pawła 429
Jan, s. tegoż 430
Toczyski h. HABDANK.
Roman Józef, syn Tomasza 426
Trąmpczyński Otto h. TOPÓR.
Józef Alexander, syn Ignacego 427
Truskolaski h. ŚLEPOWRON.
Franciszek, syn Macieja 424
Truszkowski h. DROGOSŁAW.
Jan, syn Andrzeja 431
Truszkowski h. TRZASKA.
Tomasz, syn Pawła 437
Trzaska h. TRZASKA.
Józef (Kalixt), syn Tomasza 425
Trzeciecki h. GRYF.
Józef Wincenty, syn Pawła 432
Trzetrzewiński h. TĘPA PODKOWA.
Leon Wojciech, syn Antoniego 433
Trzeszczkowski h. ZAGŁOBA.
Ludwik Michał, syn Kazimierza 423
Turzański h. GRZYMAŁA.
Aurelia Maryanna, córka Michała 438
Izmenia Agrypina, c. tegoż 439
Józefa Bronisława, c. tegoż 440
Tyszka h. TRZASKA.
Franciszek Hipolit, syn Antoniego 3 Ces.

U.

Ulejski h. OSTOJA.
Jakób, syn Jana 98
Jan, s. tegoż 99

W.

Waga h. WAGA.
Kazimierz Radosław, syn Felixa Mateusza 814
Waliszewski Skarb h. LESZCZYC.
Mieczysław Marceli Daniel, syn Józefa 815
Ignacy Józef, s. tegoż 816
Józefa Maryanna Ignacya, córka tegoż 817
Waręski h. BECZKA.
Bronisław Józef Seweryn, syn Józefa Błażeja Walentego 788
Heliodor Emilian Ignacy, s. t. 789
Alexander Ludwik Ludomir, s. Józefa 790
Wasilewski h. ROGALA.
Gustaw Leopold Franciszek, syn Franciszka802
Wasilkowski albo Wasielkowski h. KORCZAK.
Konstanty Polikarp, syn Jana 803
Wądołowski h. LUBICZ.
Mateusz, syn Kazimierza 791
Wilhelm, s. Konstantego 818
Wdziękoński h. KORAB’.
Jan Łukasz, syn Józefa 17 Ces.
Weychert h. DOTRZYMA.
Adam Michał Xawery, syn Jana 813
Wielecki h. JUNOSZA.
Błażej, syn Franciszka 821
Wielowiejski h. PÓŁKOZIC.
Kazimierz Jan (Nepomucen), syn Henryka 801
Wierzbicki. *
Benedykt 39
Wierzchleyski z Gaszyna h. BERNSZTEN 2.
Roman Kajetan Walenty, syn Aloizego 820
Winnicki h. SAS.
Stanisław Cypryan Rajmund, s. Ludwika 792
Konstanty Marcin Andrzej, s. t. 793
Władysław Zygmunt Józef, s. t. 794
Wiśniewski h. PRUS 1.
Tomasz Mikołaj, syn Józefa 822
Konstanty Karol Salezyusz, s. t. 823
Felix Abdon Ignacy, s. tegoż 824
Paweł Melchior, s. tegoż 825
Witkowski h. NOWINA.
Paweł, syn Kajetana 795
Kacper, s. tegoż 18 Ces.
Wituski h. GOZDAWA.
Ludwik Stefan Bernard, syn Kazimierza 826
Włostowski h. CIOŁEK.
Leon, syn Marka 827
Piotr, s. tegoż 828
Wnorowski h. KOŚCIESZA.
Piotr, syn Wojciecha 796
Józef Karol, s. Jana 804
Wodziński h. JASTRZĘBIEC.
Roman Antoni, syn Józefa Faustyna 829
Wolski h. GRYF.
Mieczysław Albin, syn Ignacego 797
Ignacy Leopold, s. tegoż 798
Wolski h. LUBICZ.
Antoni Golfryd Joachim, syn Antoniego 810
Andrzéj Piotr, s. tegoż 799
Wolski h. ŁABĘDŹ.
Adam Tomasz, syn Antoniego 805
Antoni Felix, s. tegoż 806
Józef Konstantyn, s. tegoż 807
Franciszek (Xawery), s. tegoż 808
Nepomucen, s. tegoż 809
Wołowski z Wołowy h. PRUS 2.
Jan Józef, syn Walentego Piotra Mikołaja 834
Woyczyński h. HABDANK.
Felix Tomasz Walenty, syn Tomasza 787
Wróblewski h. KRZYWDA.
Józef Julian, syn Juliana 811
Wroński h. KOŚCIESZA.
Karol Józef Antoni, syn Wincentego 812
Wścieklica h. STRZEMIE.
Alexander Wojciech, syn Stanisława830
Wychowski h. HABDANK.
Dominik, syn Stanisława 15 Ces.
Karol, s. tegoż16 Ces.
Wysocki h. ODROWĄŻ.
Jana Karol, syn Jana 831
Wyszomierski h. PRAWDZIC.
Jan, syn Macieja 800
Wyszyński h. TRZYWDAR.
Chryzolog Mikołaj, syn Antoniego 832
Wożnicki Szreyber h. CIOŁEK.
Antoni, syn Michała 833

Z.

Zabierzowski h. OSTOJA.
Ignacy Wiktor, syn Tomasza 859
Zaborowski h. GRZYMAŁA.
Bartłomiej, syn Stanisława 852
Zakrzewski h. JASTRZĘBIEC.
Seweryn Teodor, syn Józefa 861
Alexander Maciej, s. tegoż 862
Romuald, s. tegoż 863
Stanisław Grzegorz, s. Antoniego 885
Zaleski h. DOŁĘGA.
Piotr, syn Tomasza 888
Zaleski h. JELITA.
Konrad Mikołaj, syn Marcina 864
Jan Szymon, s. Szymona 875
Zaleski h. LUBICZ.
Stanisław, syn Stanisława 886
Jan, s. tegoż 887
Załuska h. KOŚCIESZA.
Franciszek (Borgiasz), syn Antoniego Kalixta 889
Tomasz, s. tegoż 890
Zambrzycki h. KOŚCIESZA.
Klemens Saturnin, syn Wincentego Daniela 873
Zaorski h. LUBICZ.
Antoni Alexy, syn Andrzeja 876
Franciszek Remigiusz Ludwik, s. Wincentego 891
Zarzycki. *
Maxymilian Michał, syn Franciszka 34
Zawadzki h. JUNOSZA.
Jan (Nepomucen) Piotr, syn Piotra 877
Karol Franciszek (Xawery), s. tegoż 878
Józef Krzysztof Leon Antoni, s. tegoż 879
Zawadzki h. ROGALA.
Onufry, syn Jana 865
Kazimierz Erdman, s. Stanisława Marcina 866
Alexander, s. tegoż 867
Tadeusz, s. tegoż 868
Zdanowicz h. ZDANOWICZ.
Stanisław, syn Antoniego Franciszka 882
Antoni Jerzy, s. tegoż 883
Zgleczewski h. ROLA.
Ignacy Antoni, syn Felixa 850
Zglenicki h. PRUS 2.
Wojciech, syn Macieja 870
Zieliński h. GRZYMAŁA.
Leopold, syn Bartłomieja 854
Zimnoch h. BOŃCZA.
Alexander Hipolit, syn Hipolita 851
Zygler h. ZAGŁOBA.
Karol Edward, syn Jakóba Wilhelma855

Ż.

Żabicki z Żabic h. NAŁĘCZ.
Ignacy Andrzej, syn Pawła 849

Żaboklicki h. KOLUMNA.
Stanisław Izydor, syn Michała 853
Żabowski.
Jakób, syn Antoniego 860
Józef Szczepan, s. tegoż 874
Żbikowski.
Hipolit Wincenty, syn tegoż 869

Żdżarski h. GOZDAWA.
Stanisław Kajetan Gerwazy, syn Augustyna 872

Żebrowski h. JASIEŃCZYK.
Paweł, syn Piotra 856
Piotr Paweł Stanisław, s. Mateusza 657
Leon, s. Jana 880
Damazy Jan Tomasz, s. Felixa 882
Żmijewski.
Ignacy, syn Józefa 871

Żurkowski h. OSTROGA.
Leon Wojciech, syn Macieja 881





UZUPEŁNIENIE CZĘŚĆ II
W roku 1851 wydanym był Spis Szlachty Królestwa Polskiego, z krótką informacyą o dowodach
szlachectwa i Dodatkiem I-szym wykazującym osoby, którym po koniec 1850 roku
szlachectwo dziedziczne przyznanem zostało.
Obecnie w dalszym ciągu ogłasza się Dodatek II, obejmujący osoby, które mają sobie
przyznanem szlachectwo dziedziczne, w ciągu czasu od początku roku 1851, aż po koniec
1853 roku.



\
---
john1

Сообщений: 2583
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1385
DODATEK II.
DO SPISU SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO

W roku 1851 wydanym był Spis Szlachty Królestwa Polskiego, z krótką informacyą o dowodach szlachectwa i Dodatkiem I-szym wykazującym osoby, którym po koniec 1850 roku szlachectwo dziedziczne przyznanem zostało.
Obecnie w dalszym ciągu ogłasza się Dodatek II, obejmujący osoby, które mają sobie przyznanem szlachectwo dziedziczne, w ciągu czasu od początku roku 1851, aż po koniec 1853 roku.


Adamski h. JASTRZĘBIEC.
Julian Michał, syn Macieja 60
Klemens Sylwester, syn tegoż 64

Alexandrowicz.
Jan 7
Amszyński h. RAWICZ.
Jan (Ewangelista) Mikołaj Stefan, syn Jana 65

Andruszkiewicz.
Felicyan Antoni, syn Józefa 8

Apoznański h. POŹNIAK.
Alexander Jan, syn Józefa 54
Konstanty Hugo, syn tegoż 55
Zenon Adolf, syn tegoż 56

Arczyński h. SULIMA.
Felix Erazm, syn Leona 58

Augustowski h. PRUS 3.
Jan Anatol Heliodor, s. Jana Onufrego Tadeusza 61
Wiktor Alojzy, syn tegoż 62
Adam Stefan, syn tegoż 63

Azulewicz h. AZULEWICZ.
Dawid, syn Mustafy 57

Babiński h. BOJCZA.
Jakób, syn Macieja 1002
Wincenty, syn tegoż 1003

Babski h. RADWAN.
Ludwika Marya Marcelina, zamężna Norblin, c. Ludwika 284

Baczewski h. LUBICZ.
Maciej, syn Rocha 993
Wojciech, syn tegoż 994
Stanisław, syn Wojciecha 1063
Wawrzyniec, syn Benedykta 1064
Stanisław, syn Dominika 1084
Ignacy Piotr, syn tegoż 1085

Bagiński h. ŚLEPOWRON.
Józef, syn Szymona 1004
Jan, syn Szymona 1042
Stanisław, syn tegoż 1043
Wojciech, syn Józefa 1099
Bakałowicz.
Władysław Juliusz, s. Stefana 1086

Baraniecki h. SAS.
Józef, syn Wojciecha 1005

Baranowski Murza h. TUHAN.
Józef, syn Mustafy czyli Stefana 1021

Barański h. POBÓG.
Adam Eugeniusz, syn Szymona 1050

Barcikowski h. JASIEŃCZYK.
Jan Henryk, syn Ignacego 1022
Wiktor, syn tegoż 1023

Batogowski h. RADWAN.
Alexander, syn Kazimierza 1044

Bełdowski na Bełdowie h. JASTRZĘBIEC.
Antoni Hipolit Kassyan, syn Antoniego 1083

Berens h. BERENS.
Henryk Felicyan, syn Józefa 1038
Mikołaj, syn tegoż 1100

Białecki h. JELITA.
Józef, syn Felixa 1052
Hipolit Marcin, syn tegoż 1053

Białosuknia h. PIELESZ.
Tomasz Jakób, syn Wojciecha 992

Biedrzycki h. RAWICZ.
Ezechiel Jacek Wincenty, syn Andrzeja 995
Damazy, syn Adama 1028

Bieganowski h. GRZYMAŁA.
Antoni Edward, syn Konstantego 1069

Bielawski albo Bilewski h. ZAREMBA.
Józef, syn Tomasza 984
Kazimierz, syn tegoż 1006
Wojciech Kazimierz, syn tegoż 1072

Bielski h. JELITA.
Eugeniusz Artur, syn Dyonizego ** 71

Bieniecki h. KORAB
Franciszek Adam, s. Konstantego 1000

Bieńkowski h. KORWIN.
Pelagia z Stempczyńskich (1go ślubu Szczuka), wdowa po Sylwestrze 1016
Michalina Marya Gertruda Leopolda, córka Sylwestra 1016
Xawera Adelaida, c. tegoż 1016
Bolesław Apolinary, syn tegoż 1068
Antoni Andrzej, syn tegoż 1016
Konstanty Julian Seweryn, s. t. 1016
Henryk Maurycy Gabryel, s. t. 1016

Bieńkowski h. ŁADA.
Leon, syn Pawła 1045
Stanisław, syn Jana 1029
Ferdynand, syn Jana 1087

Biernacki h. KRZYWDZIC.
Łukasz, syn Alexandra 67. 1056
Alexander, syn tegoż 68. 1057

Biernacki h. PORAJ.
Karol Wincenty, syn Juliana Walentego ** 65
Józef Eustachy, s. Maxymiliana 1034
Maxymilian, syn Bartłomieja1088

Biernawski h. KORCZAK.
Teofil Kazimierz, syn Ignacego 1097
Henryk Jan, syn tegoż 1098

Biesiadowski h. JELITA.
Aleksander Józef Apolinary, syn Alexandra 1070
Edward August Józef, s. tegoż 1071

Bietkowski h. PÓŁKOZIC.
Felix Jan, syn Ignacego 1049

Biskupski h. SRZENIAWA.
Felix Euzebiusz Ignacy, s. Józefa 1089

Błaszkiewicz h. BŁASZKIEWICZ.
Władysław, syn Kazimierza 1090
Stanisław Franciszek, s. tegoż 1091
Teofil Kazimierz, syn tegoż 1092
Ludwik, syn tegoż 1093

Błeszyński h. SUCHEKOMNATY.
Józef, syn Grzegorza 985

Bobiński h. LELIWA.
Franciszek, syn Stanisława 1073

Bogdański h. PRUS 3.
Cyryl Józef Kazimierz, syn Mikołaja 1007

Bogucki h. KRZYWDA.
Karol Jan, syn Jakóba1024
Roman Teofil, syn tegoż 1025
Dyonizy Ezechiel, s. Walentego 1008
Romuald Błażej Andrzej, s. Jana 1074
Bogusławski h. ŚWINKA.
Władysław Wojciech, syn Stanisława 1094

Bohuszewicz h. GOZDAWA.
Kajetan, syn Wincentego Erazma 1051

Bojarski h. SAS.
Ferdynand Zygmunt, syn Stanisława1075

Bojasiński.
Cezar Augustyn, syn Xawerego 66

Bokiewicz h. TOPÓR.
Józef, syn Pawła 1030

Bonnet.
Dymitr73

Bonisławski h. OGOŃCZYK.
Mikołaj, syn Stanisława 986

Borakowski h. PĘKOSŁAW.
Mikołaj Ludwik Piotr, syn Antoniego Wita Modesta 1082

Borawski h. JUNOSZA.
Bartłomiej, syn Bartłomieja 1076

Borchart h. JASTRZĘBIEC.
Apolinary Ludwik, syn Ludwika Jana 996

Borecki h. HOŁOBOK.
Felix August, syn Karola 1017

Borkowski Dunin h. ŁABĘDŹ.
Alfons Antoni Paweł, syn Mikołaja 1009
Stanisław Zenon, syn tegoż 1010
Jan (Kanty) Karól, syn tegoż 1031
Franciszek Jan, syn Józefa 1018
Edward Bruno, syn Franciszka 1095

Borowiecki h. OGOŃCZYK.
Jan, syn Wojciecha 987
Stanisław Józef, syn Marcina988

Borowski h. JASTRZĘBIEC.
Anna Maryanna z Szwarców, żona Adama 990
Wanda Walerya, córka Adama 990
Anna Aniela, córka tegoż 990
Adam Bronisław, syn tegoż 990
Seweryn Antoni, syn tegoż 990
Julian Henryk, syn Wacława 1040
Ignacy Józef, syn tegoż 1041
Saturnin Konstanty Walenty, syn Jana 1046

Borowski h. JUNOSZA.
Roman Michał, syn Wawrzyńca 1077

Borzęcki h. PÓŁKOZIC.
Franciszek (Borgiasz), s. Pawła 989
Józef (Kalasanty), syn Franciszka 998
Julian, syn Wincentego 1080
Narcyz Paweł, syn tegoż 1081

Borzymiński h. HABDANK.
Franciszek Ignacy, syn Antoniego 1032

Bratkowski h. ŚWINKA.
Tadeusz Tytus Mikołaj, s. Teodora 1039
Kazimierz, syn tegoż 1055

Bratyński.
Michał 63

Brodowski h. ŁADA.
Julian Teofil, syn Mateusza 1054

Brodowski h. ŁADA 2.
Konstanty Adryan, syn Karola 69
Antoni Roman, syn tegoż 70

Brodzki h. ŁODZIA.
Konstanty Adam Antoni, syn Antoniego 1058

Broniewicz h. RADWAN.
Romuald, syn Jakóba 1096

Broniewski h. LEWALT.
Jan Bonifacy, syn Michała 1011

Broniewski z Biezdziedza h. TARNAWA.
Nikodem Bronisław Kamil, syn Ignacego 1036
Józef Witold Celestyn, s. tegoż 1037

Bronikowski h. BRONIKOWSKI albo OSĘK.
Witold Szymon, s. Józefa Marcina 999
Józef Tomasz, syn Kazimierza 1012
Stanisław Konstanty, s. tegoż 1013
z Bronikowa, Emilian Szymon Wincenty, s. Antoniego Onufrego 1033

Brudnicki h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław Stefan, syn Józefa 1059

Brudziński h. PRAWDZIC.
Władysław Adam Floryan, syn Jacentego 1019

Bruliński h. KOLUMNA.
Wiktor, syn Jana 1014
Franciszek, syn tegoż 1026

Le Brun h. ZGODA.
Tomasz Roman Władysław, syn Tomasza 64

Brunelli.
Karól Józef Kazimierz, syn Alfonsa Karola 72

Brzoska h. NOWINA.
Tomasz, syn Wojciecha 991
Alexander, syn Franciszka 1047
Kazimierz, syn Józefa 1060

Brzostowski h. BOŃCZA.
Franciszek, syn Joachima 1061

Brzozowski h. BELINA.
Onufry Antoni, syn Piotra 1035
Adam, syn Ludwika 1062

Brzozowski h. KORAB
Józef Maxymilian, s. Stanisława 1015

Buczyński z Buczyna h. STRZEMIĘ.
Konstanty August, syn Mateusza 1001

Buczyński.
Jan Bonifacy, syn Józefa 1020

Budziszewski h. HABDANK.
Karól Antoni, syn Wojciecha1078
Franciszek Leon, syn tegoż 1079

Budzyński h. DĄBROWA.
Joachim Benedykt, syn Tomasza 997
Alexander Gaweł, syn Józefa1065
August, syn tegoż 1066
Konstanty Aleksy, syn tegoż 1067

Bujakiewicz h. ISIORA.
Józef, syn Michała 1048

Bystrzonowski z Bystrzonowic h. STARYKOŃ.
Alexander Walenty, syn Ferdynanda 1027


C.
Celiński h. HABDANK.
Antoni, syn Franciszka 714

Centkowski h. POBÓG.
Edward, syn Teofila 739

Chądzyński h. CIOŁEK.
Maxymilain Józef, syn Karola 752

Chełmicki h. NAŁĘCZ.
Józef Tomasz, syn Romana 755

Chludziński h. CHOLEWA.
Stanisław Leopold, s. Tadeusza 711

Chmielewski h. GOZDAWA.
Franciszek, syn Hilarego 690
Walenty, syn tegoż 691

Chojecki h. LUBICZ.
Adam, syn Franciszka 703
Tomasz, syn Bartłomieja 761
Grzegorz, syn tegoż 762
Julian, syn tegoż 763

Chojnacki h. TRZASKA.
Tomasz, syn Jana 694
Zygmunt Stanisław, syn Stefana Adama 713
Adam Franciszek, syn tegoż 754

Chojnowski h. LUBICZ.
Antoni Jan, syn Adama 715
Daniel, syn Józefa 745
Józef Leon, syn Stanisława 756
Józef Wincenty, syn Wojciecha 771
Franciszek Wincenty, s. tegoż 772

Cholewicki h. CHOLEWA.
Franciszek Placyd, syn Jana 704
Stanisław Floryan, syn tegoż 705

Chotkowski h. OSTOJA.
Nazaryusz Emilian, s. Wojciecha 757

Chromiński na Chromnie h. LUBICZ.
Stanisław, syn Jana 692
Antoni, syn Franciszka 706
Andrzej, syn tegoż 707

Chrostowski h. OSTOJA.
Augustyn, syn Pawła 722
Antoni, syn Stanisława 723
Antoni Anastazy, s. Józefa ** 22. 750
Michał Wiktor, s. tegoż 23. 751

Chrzanowski h. KORAB
Stanisław Jan Fortunat, s. Wincentego 695
Antoni Michał, syn Franciszka Jana 702
Stefan Bartłomiej Ludwik, syn Antoniego Piotra 737
Leonard Oskar Edmund, s. tegoż 773

Chrzanowski h. PORAJ.
Antoni, syn Jana (Kantego) 764

Chudzyński h. CHOLEWA.
Franciszek, syn Jana 720

Chwalibóg h. STRZEMIĘ.
Henryk Stefan, syn Karola 719

Ciągliński h. PRUS 1.
Franciszek Piotr Tadeusz, syn Józefa 693
Józef Marcin, syn tegoż 765

Ciborowski h. KOŚCIESZA.
Fortunat Ludwik, syn Ludwika Konstantego 8 Cesar.

Cichocki h. NAŁĘCZ.
Konstanty Alexander, syn Antoniego 758

Cichowicz h. LELIWA.
Antoni Włodzimierz, s. Antoniego 729
Józef Tadeusz Stanisław, s. teg. 730
Alexander Klemens, syn tegoż 731
Stanisław Konstanty Marcin, s. t. 732

Cieszyński h. JASTRZĘBIEC.
Tadeusz Franciszek Kazimierz, syn Emiliana 759
Teodor Maurycy Felix, s. tegoż 760

Cwalina h. GODZIEMBA.
Antoni, syn Grzegorza 747
Józef Wojciech, syn Michała 748
Stanisław, syn Macieja 749

Cygański h. PRUS 1.
Stanisław Marcin, syn Juliana 724
Władysław Artur, syn tegoż 725
Józef Alexy Karól, syn tegoż 726
Marceli Ignacy, syn tegoż 727

Cywiński h. PUCHAŁA.
Felix czyli Felicyan Tymoteusz, syn Jakóba Filipa 743

Czachorowski h. HABDANK.
Jan, syn Wojciecha 696
Adam, syn tegoż 728

Czajewski h. ŚWINKA.
Julian Dominik, syn Grzegorza 738

Czajkowski h. JASTRZĘBIEC.
Julian Fidelis, syn Marcina 712
Andrzej, syn Kazimierza 733
Wiktoryn Inocenty, s. Tomasza 766
Adam Jan, syn tegoż 767

Czaplicki h. LUBICZ.
Karól Polikarp, syn Józefa 753
Julian Maciej, syn Faustyna 768

Czapliński h. DROGOSŁAW.
Wacław Gerard, s. Stanisława 740
Apolinary Czesław, s. tegoż 741

Czarnecki.
Stefan, s. Józefa Benedykta 701

Czarnecki h. ŁODZIA.
Kazimierz, syn Teodora 736

Czarniecki z Czarncy h. ŁODZIA.
August, syn Pawła 699
Stefan Serafin Leopold, s. tegoż 769
Czarnowski.
Maciej, syn Tomasza 742

Czartoryski h. LUBICZ.
Piotr Bronisław, syn Piotra 697
Mieczysław Roman, syn tegoż 698
Seweryn Jan, syn Antoniego 708
Adam, syn Wojciecha 770

Czerejski h. ZAREMBA.
Bernard Ludwik Hiacynt, syn Ignacego 709

Czerkiewicz h. PIĘCIOPIÓR.
Arkadjusz Paweł, s. Wincentego 744

Czermiński h. CHOLEWA.
Jan, syn Norberta 735

Czerniejewski h. KORCZAK.
Władysław Antoni Tomasz, syn Tomasza 734

Czerski h. RAWICZ.
Karól Paweł, syn Franciszka 710
Władysław Jan, syn Pawła 716
Antoni Jan, syn Michała 717
Józef Julian, syn Antoniego 718
Józef (Kalasanty), s. Antoniego 721

Czymbajewicz h. WARNIA.
Jakób, syn Bilała 700
Abraham, syn Jakóba 746




Damięcki h. DĄBROWA.
Stanisław Antoni Leonard, syn Adama 704
Andrzej Piotr, syn Szymona 705

Dąbrowski h. DĄBROWA.
Saturnin, syn Macieja747
Ludwik, syn Macieja 671
Ludwik Jakób, syn Ignacego 672
Walenty, syn Pawła 673
Władysław Tadeusz Alexander, syn Ignacego 701
Jan, syn Piotra707
Franciszek (Xawery), s. Marcina 728

Dąbrowski h. JUNOSZA.
Aloizy Ignacy Felix, syn Kazimierza Ernesta 746

Dąbrowski h. OGOŃCZYK.
Paweł Józef, syn Bernarda 729
Dąbrowski h. RAWICZ.
Franciszek, syn Antoniego 706
Alexander, syn Ignacego 730
Jan Adolf, syn Ignacego 749

Dąbrowski.
Stefan, syn Samuela 42

Dąbski z Lubrańca h. GODZIEMBA.
Romuald Błażej, s. Maxymiliana 718

Dembicka.
Ignacya Franciszka, c. Ignacego 668

Dembiński h. RAWICZ.
Ferdynand Jan, syn Ignacego 731

Demby h. ŚLEPOWRON.
Leopold Antoni Jan, syn Jana (Nepomucena) Felixa 724

Dębicki h. GRYF.
Julian, syn Franciszka 688

Dębiński h. NIECZUJA.
Piotr, syn Mikołaja 700

Dębiński h. RAWICZ.
Władysław, syn Wojciecha 732

Dęby h. ŚLEPOWRON.
Gracyan Tomasz, syn Ludwika 708

Dietrich.
Alexander Stefan, syn Jana 674
Józef Konstanty Aloizy, s. tegoż 675

Długokęcki.
Paweł, syn Jakóba 689

Dłużniewski h. DOŁĘGA.
Franciszek Szymon, s. Wojciecha 666

Dmochowski h. POBÓG.
Bartłomiej, syn Andrzeja 699

Dmowski h. POBÓG.
Ludwik, syn Macieja 733
Franciszek, syn tegoż 734

Dobek h. GRYF.
Julian, syn Wincentego 692
Roman Józef, syn tegoż 735
Jan Onufry, syn tegoż736
Antoni, syn tegoż 737
Dyonizy Józef, syn tegoż 738

Dobrowolski.
Stanisław, syn Jana 39

Dobrowolski h. DRZEWICA.
Antoni Eugeniusz Karól, syn Antoniego Wincentego 723

Dobrowolski h. POCISK.
Kajetan Stefan, s. Konstantego 745

Dobrzelewski h. PORAJ.
Felix Prym, syn Jana Felixa 685
Nereusz Antoni, syn tegoż 750

Dobrzycki h. LESZCZYC.
Gabryel, syn Jana 667

Dołęgowski h. DOŁĘGA.
Bernard Adolf, syn Franciszka 719

Domaniewski h. LUBICZ.
Tadeusz Władysław, s. Ignacego 686
Alexander Stanisław, s. tegoż 687

Domański h. LARYSSA.
Józef Bogumił Ludwik, s. Karola 693
Edmund Leopold Stanisław, syn Mateusza 702
Julian Władysław Michał, syn Juliana 721

Domaradzki h. JASTRZĘBIEC.
Edward Franciszek, s. Felixa 694
Alexander Paweł, syn tegoż 739
Jan (Nepomucen) Franciszek, s. Wincentego 695
Władysław Piotr Paweł, s. Jana (Nepomucena) Piotra 748

Domaszewski h. JASTRZĘBIEC.
Paweł, syn Juliana 670

Dombrowicz h. DĄBROWA.
Waleryan Wacław Antoni, syn Karola 744

Donej.
Władysław, syn Benedykta 70
Helena, córka tegoż 710
Alexander Adolf, syn tegoż 711
Kazimierz Benedykt, syn tegoż 712

Doruchowski Wierzbięta h. NIESOBIA.
Alexander, syn Szymona 703

Drągowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan, syn Bartłomieja 676
Jakób, syn Pawła 690
Kajetan, syn tegoż 691

Drozdowicz h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek Michał, syn Ignacego 677

Drozdowski h. JASTRZĘBIEC.
Floryan Antoni, syn Józefa 713

Drozdowski na Drozdowie h. PIŁAWA.
Tomasz Piotr, syn Rafała 697
Bronisław Roch, syn tegoż 698

Drzewiecki Borsza h. NAŁĘCZ.
Bronisław Ludwik Antoni, syn Marcelego 726
Felix Piotr, syn tegoż 740

Dulęba h. ALABANDA.
Jadwiga Joachima, zamężna Krzyżanowska, córka Cypryana 1856 K.

Dunin Goździkowski h. ŁABĘDŹ.
Jan (Nepomucen), syn Franciszka 720

Dutkiewicz.
Walenty 40
Jan (Kanty) Dyonizy, syn Walentego 41

Dwernicki.
Jan 43

Dworakowski h. KORWIN.
Jan Franciszek, syn Franciszka 681
Jan Tomasz, syn Józefa 682
Jakób, syn tegoż 683
Ignacy, syn tegoż 684

Dyament h. DRYA.
Hipolit, syn Jana (Nepomucena) 669

Dybek.
Włodzimierz Alexander, s. Franciszka (Xawerego) 725

Dygulski h. BOŃCZA.
Antoni Stanisław, s. Stanisława 714
Władysław Henryk Leon, s. teg. 715
Juliusz Leon Stanisław, s. tegoż 716
Stanisław Teodor Marcin, s. teg. 717

Dzierzbicki h. TOPÓR.
Józef Xawery, syn Tadeusza Eustachego 680
Artur Józef, s. Eustachego Władysława 727

Dzierzkowski h. JASTRZĘBIEC.
Teodor Bronisław Emilian Józef, syn Józefa 741

Dzieszuk h. KOŚCIESZA.
Hieronim Franciszek, syn Hieronima 696

Dziewulski h. RAWICZ.
Jan, syn Józefa 678
Franciszek, syn Wincentego 742
Dzięciołowski z Dzięciołowa h. OGOŃCZYK.
Aloizy Paweł, syn Stanisława 679
Walenty, syn Pawła 743


E.
Ejchler h. DĘBNIK. *
Helena Elżbieta, córka Karola 11
Marya Włodzimiera, córka teg. 12

Emich h. KRZYŻAK. *
Michał Saturnin, syn Ludwika 13

Enoch. *
Juliusz Kazimierz Mamert, syn Jakóba 14

Erlicki h. JASTRZĘBIEC.
Felix, syn Józefa 26


F.
Falęcki h. LESZCZYC.
Apolinary Ignacy, syn Ignacego 90
Jan Antoni, syn tegoż 96
Wincenty Franciszek, syn tegoż 97

Faszcza h. PRUS 2.
Jan Marcin, syn Józefa 89

Foltański h. PELIKAN.
Jan Hipolit, syn Józefa 92

Frąckiewicz h. BRODZIC.
Julian Tomasz, syn Mikołaja 93
Władysław Józefat, syn tegoż 94

Fredro h. BOŃCZA.
Konstanty, s. Felicyana Ambrożego 95

Froelich h. FRÖLICH.
Jan Karól, syn Karola 91


G.
Gadomski h. ROLA.
Adam Piotr, syn Stanisława 1059
Jan Ludwik, syn Jakóba 1060

Gajewski h. OSTOJA.
Edmund Józef, syn Fortunata 1013

Gardocki h. JACYNA.
Klemens Paweł, syn Józefa 968
Teofil Felix, syn Mateusza 1037
Marceli, syn tegoż 1038

Garlicki h. STRZEMIĘ.
Ludwik, syn Romana Eliasza 1055

Garlikowski h. POBÓG.
Kazimierz Maciej, syn Ludwika 998

Gaszyński h. JASTRZĘBIEC.
Hipolit Julian Antoni, s. Alexego Józefa 1058

Gawiński.
Henryk Erazm, syn Ignacego 1061
Walery, syn tegoż 1062
Romuald, syn tegoż 1063

Gąsiewski h. ŚLEPOWRON.
Konstantyn Józef Franciszek, syn Tomasza 1020

Gąsiorowski h. ŚLEPOWRON.
Szczepan, syn Marcelego 984
Maurycy Edward, syn Tomasza 1029
Floryan Stanisław, syn Michała 1064
Andrzej, syn Marcelego 1065

Gąssowski h. GARCZYŃSKI.
Józef, syn Tomasza 985
Antoni Leonard, syn Antoniego 986
Leon, syn Jana Szymona 987
Paweł, syn Jana 999
Paweł, syn Szymona 1024
Paweł Benedykt Szymon, syn Stanisława 1069

Gąssowski h. GRZYMAŁA.
Jakób, syn Pawła 988
Adam Tomasz, syn tegoż 1066
Józef, syn tegoż 1067
Leon, syn tegoż 1068
Józef, syn Adama 989
Antoni Gabryel, syn tegoż 1030

Gedymin h. POGONIA.
Oskar Rajmund, syn Józefa Eustachego 1074

Gębski h. GRYF.
Piotr Paweł, syn Kacpra 990

Gierałtowski h. TĘPA-PODKOWA.
Paweł, syn Jana 1039

Giergielewicz albo Kiergielewicz h. TOPÓR.
Franciszek (Salezy), s. Jana 1820 K.

Gierowski h. PNIEJNIA.
Józef (Kalasanty) Apoloniusz Wincenty, syn Sylwestra 1051
Franciszek (Xawery) Eligiusz, syn tegoż 1052

Giewartowski h. LUBICZ.
Alexander, syn Piotra 1040

Glinka h. TRZASKA.
Stanisław Rudolf, syn Ignacego 1053

Gluziński h. KORCZAK.
Józef Benedykt, syn Andrzeja 1000
Piotr Paweł, s. Józefa Benedykta 1086
Leopolda Monika Józefa, c. teg. 1087

Głębocki h. DOLIWA.
Konstanty Ryszard, s. Auxentego 1044

Głodowski h. PRZEGONIA.
Antoni Marceli, syn Franciszka 991

Głodziński h. JASTRZĘBIEC.
Józef Maryan Adam, syn Adama Andrzeja 1018

Głuchowski h. PRUS 2.
Anastazy Sobald, syn Józefa 1075

Gniazdowski h. KORAB
Leokadya Franciszka, c. Teofila 1077
Władysław Alfred, syn tegoż 1078
Czesław Ludwik, syn tegoż 1079

Godlewski h. GOZDAWA.
Edward Dominik Leonard, syn Felicyana 982
Wiktor Ignacy, syn Alexandra 992
Bartłomiéj, syn Józefa 1001
Leon, syn Felixa 1016
Xiądz Jakób, syn Antoniego 6 Cesar.
Franciszek, syn Hiacynta 1045
Franciszek Karól, syn Jana 1054

Teofil, syn Juliana 1085
Gogolewski h. ROLA.
Konstanty Izydor, s. Konstantego 1031

Gołębiewski h. GOZDAWA.
Józef, syn Paulina 1007

Górski h. DĄBROWA.
Stanisław, syn Tomasza 1070

Górski h. POBÓG.
Władysław Łukasz, syn Alexego Jakóba 1012

Górski h. ŚLEPOWRON.
Józef leon Antoni, syn Karola 1041

Gorzeński h. NAŁĘCZ.
Józef Franciszek (Xawery), syn Jana Alexego 1034

Gosiewski h. KORWIN.
Karól Marcin, syn Wawrzyńca 1014

Gostkowski z Witoszowa h. GOZDAWA.
Józef Wiktoryn, syn Floryana 1036

Gostomski h. NAŁĘCZ.
Jan Otto, syn Hieronima 1050

Grabiński h. POMIAN.
Wojciech Stanisław, syn Stanisława 1042

Grabowski h. JASTRZĘBIEC.
Wiktor Kajetan, syn Onufrego.
Jan (Nepomucen) Zygmunt Stanisław, syn tegoż 1056
Alexander, syn Leopolda 1080
Aniela, córka tegoż 1081

Grabowski h. KEMLADA.
Bronisław Paweł, s. Edwarda 993

Grabowski h. POBÓG.
Karól Józef, syn Wojciecha 1021
Roman Józef, syn tegoż 1022
Henryk Ludwik Erazm, s. tegoż 1023
Franciszek Dyonizy, s. Walent. 970
Władysław Piotr Franciszek, s. Alexandra 1002
Mieczysław Zygmunt Ignacy, syn tegoż 1003
Wiktor, syn Józefa 1076
Paweł Antoni, syn Antoniego 1082
Stanisław, syn Walentego 1088
Roman Konstanty, s. Franciszka 1089

Grabski h. POMIAN.
Józef, syn Piotra 1083

Grąbczewski h. NAŁĘCZ.
Szymon, syn Franciszka 965

Grądzki h. ŁADA.
Jan, syn Wojciecha 1073

Groblewski h. PRUS 3.
Józef Wincenty Adam, syn Antoniego 994

Grochowalski h. PRUS 1.
Ignacy Marjan, syn Tomasza 1032

Grochowski h. BOŃCZA.
Paweł Konstanty, syn Piotra 972

Grochowski h. JUNOSZA.
Józef, syn Franciszka 1008
Jan, syn tegoż 1009
Wojciech Wincenty, syn tegoż 1010
Stanisław, syn tegoż 1015
Józef Ludwik, syn Jana 1025
Franciszek Walenty, syn tegoż 1026
Franciszek, syn Pawła 1046
Paweł Tomasz, syn Walentego 1047

Grochowski h. LUBICZ.
Jan Henryk Franciszek (Xawery), syn Antoniego 971
Stanisław Wiktor Wincenty, s. t. 995

Grodziński h. PAPRZYCA.
Władysław Rudolf Lambert, syn Walentego1019

Grodzki.
Hipolit Włodzimierz Alexy, syn Alexandra 996

Grodzki h. RADWAN.
Izydor, syn Błażeja 1084

Gromadzki h. OKSZA.
Władysław Karól, s. Konstantego 1027
Konstancya Marya, córka tegoż 1028

Grudziński.
Kazimierz Albin Jan, s. Pawła 1035

Gryżewski h. SULIMA.
Wiktor, syn Franciszka 1043

Grzejewski h. NAŁĘCZ.
Józef Teofil, syn Benedykta 997

Grzędzica h. KORAB
Stanisław Antoni, syn Adama 966
Franciszek Roch, syn Wiktora 967

Grzybowski h. PRUS 2.
Leopold, syn Józefa 1033
Teodor Marcin, syn Walentego 1049

Grzymski h. CHOLEWA.
Edmund Felix, syn Karola 1011

Grzywiński h. JASTRZĘBIEC.
Walenty Roch, syn Alexandra 983

Gumowski h. TOPÓR.
Józef Piotr, syn Felixa 1071

Gustowski h. MACHWICZ.
Julian Teofil August, syn Wincentego 973
Jan Wincenty Eustachiusz, s. t. 974
Wincenty (Ferraryusz), s. tegoż 975
Stanisław Leopold, syn tegoż976
Kazimierz, syn tegoż 977
Tadeusz, syn tegoż 978
Alexander, syn tegoż 979
Władysław, syn tegoż 980
Emilia, córka tegoż 981

Gutt h. ŚLEPOWRON.
Zygmunt Franciszek (Xawery) Alexander, syn Alexandra 1004
Alexander Józef Antoni, s. tegoż 1005
Jerzy Edward, syn tegoż 1006

Gutowski h. CIOŁEK.
Józef Wojciech, syn Wojciecha 969
Józef Arkadjusz Teofil Kazimierz, syn Stanisława 1057

Gutowski h. ŚLEPOWRON.
Michał Karól Stanisław, syn Stanisława 1048

Guzowski h. JASTRZĘBIEC.
Xawery Teodor, syn Ignacego 1072


H.
Habich h. HABICH. *
Edward Jan, syn Ludwika 28

Hackebeyl h. WIERUSZOWA.
Alexander Franciszek Fryderyk, syn Bogumiła 99

Hałaczkiewicz h. GRZYMAŁA.
Adam Eugeniusz, s. Franciszka 110
Lucyan Kazimierz Józef, s. tegoż 111
Bronisław Celestyn, syn tegoż 112

Hebda h. POMIAN.
Wincenty Waleryan, syn Karola 100
Stanisław Józef, syn tegoż 105

Heinrich h. PRACA.
Karól Ernest Edward, s. Teodora 25
Adolf Fryderyk Gustaw, s. tegoż 26
Alexander Józef, syn tegoż 27

Hełczyński h. OSTOJA.
Michał Hipolit, syn Walentego 113
Stefan, syn Franciszka 114

Hincz h. DZIAŁOSZA.
Leon Adam Jakób, syn Michała 106
Władysław Kacper, syn Jana Macieja 109

Horoszewicz h. ŁABĘDŹ.
Michał Józefat, syn Symeona101
Jan Filip, syn tegoż 102
Piotr Alexander Klemens, s. teg. 103
Felicyan Paweł, syn tegoż 104
Xiądz Andrzéj, syn Mikołaja 107
Wincenty Cypryan, syn tegoż 108

Hryszkiewicz h. NOWINA.
Ignacy, syn Wincentego 116

Hube h. PRZEGONIA.
Michał Jacek, syn Karola 115
I.
Idźkowski h. JASTRZĘBIEC.
Michał, syn Jakóba 570
Grzegorz, syn Jana 621
Paweł, syn Andrzeja 622

Ilnicki z Ilnik h. PIETYRÓG.
Tymoteusz, syn Jakóba 560

Iskrzycki h. POBÓG.
Felix Stefan Wincenty, syn Kazimierza 593

Iwański h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek Wojciech, s. Błażeja 583
Kazimierz Sylwester, s. Franciszka Wojciecha 561
Franciszek (Xawery), s. tegoż 562
Emilia Leontyna, córka tegoż 563
Joanna, córka tegoż 564

Izdebski h. POMIAN.
Adolf, syn Antoniego 625


J.
Jabłonowski h. GRZYMAŁA.
Felix, syn Franciszka 588
Jan, syn Jakóba 633

Jabłonowski h. PRUS 3.
Konstanty Grzegorz, syn Piotra 616
Marcin, syn tegoż 617
Franciszek, syn Antoniego 618

Jabłoński h. DĄBROWA.
Józef, syn Piotra 572
Julian, syn Józefa 594
Grzegorz, syn tegoż 595
Stanisław Wincenty, syn tegoż 596
Augustyn, syn Grzegorza 632

Jabłoński h. BOŃCZA.
Franciszek Albin, syn Daniela 628
Antoni Hipolit, syn tegoż 629

Jabłoński h. JASIEŃCZYK.
Stanisław, syn Wojciecha 623
Ludwik Jan, syn Stanisława 631
Maxymilian Józef Jan, syn Antoniego 627
Ignacy, syn Franciszka 630

Jachowicz. *
Stanisław 33

Jaczewski h. LELIWA.
Antoni, syn Macieja 557

Jagniątkowski h. LUBICZ.
Konrad Ignacy, syn Karola Leopolda 584
Leon Kazimierz, syn tegoż 585

Jagniński h. TARNAWA.
Jan Seweryn, syn Wincentego 613

Jakacki h. RADWAN.
Andrzej, syn Szymona 634

Jałbrzykowski h. KOŚCIESZA.
mateusz Joachim, s. Franciszka 635
Jan (Kanty), syn Stanisława 636

Jamiołkowski h. DOLIWA.
Józef Benedykt, syn Wojciecha 612

Janasz.
Władysław Andrzej, syn Konstantego 606
Mieczysław Wojciech, s. tegoż 608
Bolesław Kazimierz Antoni, s. t. 609
Anna Maryanna, córka tegoż 607
Wanda Ludomira, córka tegoż 610

Janczewski h. JASTRZĘBIEC.
Jakób, syn Walentego619
Wawrzyniec, syn tegoż 644

Janczewski Glinka h. TRZASKA.
Marceli, syn Józefa 643

Janiszewski h. OSTOJA.
Leon Kazimierz, syn Leona 597
Praxeda Maryanna, córka tegoż 598
Leontyna Franciszka 599
Julian Jan, syn Karola 645
Władysław Karol, syn tegoż 646
Eugeniusz Olimp, syn tegoż 647
Kamil Czesław, syn tegoż 648

Jankowski h. JASTRZĘBIEC.
Michał Kleofas Józefat, s. Jerzego 649

Jankowski h. NOWINA.
Ludwik, syn Antoniego 573
Adam Miłosław Antoni, s. tegoż 574

Jankowski h. PORAJ.
Antoni, syn Ludwika 575

Jaroszewicz h. PRUS 1.
Jan Marcin, syn Gotfryda 558

Jarzyna h. TRZASKA.
Maryan, syn Józefa 565

Jarzyński h. TRZASKA.
Józef, syn Jana 587

Jasieński h. SAS.
Józef, syn Tadeusza 576
Wojciech, syn tegoż 577
Jan, syn tegoż 578

Jasiński h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław Onufry Bogumił, syn Felixa 567

Jastrzębski h. JASTRZĘBIEC.
Konstanty, syn Ludwika 579
Jan Hieronim, syn Felixa 600
Alexander Andrzej, syn Jakóba 602
Franciszek (Xawery), s. tegoż 603
Józef Julian, syn tegoż 604
Sabina Witomiła, córka tegoż 605
Benedykt, syn Adryana 620

Jastrzębski h. ŚLEPOWRON.
Tomasz, syn Mikołaja 568
Andrzej, syn tegoż 601
Jan (Kapistran), syn Jana 611
Bolesław Bonifacy, syn Pawła 614
Jan, syn Franciszka 637
Andrzej, syn tegoż 638
Józefat, syn Wojciecha 639
Stanisław Floryan, s. Tomasza 640
Jan Adam, syn Bonifacego 615

Jaszewski h. ŚLEPOWRON.
Ignacy Jan (Boży), syn Jana (Nepomucena) 650

Jaszowski h. LUBICZ.
Franciszek Maryan, syn Macieja 651
Leon, syn tegoż 653
Ignacy, syn tegoż 655
Marcela Karolina, córka tegoż 652
Maryanna, córka tegoż 654

Jaworowski h. LUBICZ.
Alexy Wincenty, syn Jana 586

Jaworowski h. POBÓG.
Jan, syn Kazimierza 580

Jaworski h. KOŚCIESZA.
Filip Ignacy Stanisław, syn Stanisława 569

Jaworski h. SAS.
Rudolf Wojciech Antoni, s. Jana Bartłomieja 566
Władysław, syn Michała 582

Jelnicki h. NOWINA.
Władysław Antoni Floryan, syn Karola 641
Teodor Leonard Karol, s. tegoż 642

Jemielity h. PIELESZ.
Walenty, syn Jakóba 559

Jezierski h. NOWINA.
Leon Ignacy, syn Józefa 656

Jezierski Lewalt h. ROGALA.
Edward Maxymilian, s. Antoniego 581
Felix Sylwester Jakób, s. Franciszka 624
Wojciech Tomasz, syn Tomasza 657

Józefowicz h. RADWAN.
Abraham, syn Mustafy 571

Jurkowski h. JASTRZĘBIEC.
Antoni Barnaba, s. Mikołaja 2 Cesar.

Juszyński h. TWARDOST.
Karol Stanisław, syn Grzegorza 589
Kazimierz Karol, syn tegoż 590
Karol Józef, syn tegoż 591
Bronisława Kazimiera Karolina, córka tegoż 592



K.

Kaczkowski h. PRUS 1.
Józef Wincenty, syn Ignacego 1800

Kaczkowski h. ŚWINKA.
Stanisław Jan (Nepomucen), syn Ignacego 1729

Kaczyński h. POMIAN.
Wincenty, syn Józefa 13 Cesar.
Paweł, syn Macieja 1730
Fabian Sebastyan, syn tegoż 1895
Ignacy, syn Baltazara 1819
Alexander, syn Ignacego 1894

Kalinowski h. KALINOWA.
Andrzéj, syn Jakóba 1707
Teofila Maryanna, c. Bogumiła 1722
Jakób, syn Grzegorza 1765
Bogumił Jan, syn Walentego 1793

Kaliński h. TOPÓR.
Franciszek, syn Franciszka 1736

Kamiński. *
Mikołaj 80

Kamiński h. ŁUK.
Józef Szczepan, syn Wojciecha 1863

Kamiński h. RAWICZ.
Wincenty Appolinaryusz, syn Piotra 1770
Antoni, syn Wincentego 1848
Jan, syn tegoż 1849

Kamionowski h. KORWIN.
Franciszek Wincenty, s. Jakóba 1831

Kaniewski h. NAŁĘCZ.
Władysław Roman, syn Piotra 1850
Xawery, syn Xawerego 1896

Kapica h. JASTRZĘBIEC.
Józef, syn Tomasza 1737

Karasiński h. DĄBROWA.
Antoni Józef, syn Stanisława 1859

Karłowski h. PRAWDZIC.
Alexander Józef, syn Antoniego 1766

Karmański albo Karmiński h. WCZELE.
Saturnin Alfons, syn Józefa 1708
Hieronim, syn tegoż 1738
Soter Ignacy Józef, syn tegoż1832
Ludwik Hieronim Emilian, syn Jana 1709

Karnecki h. ŚLEPOWRON.
Karol Błażej Edward, syn Jana 1833

Karpiński h. KORAB
Ignacy Wawrzyniec, s. Gabryela 1764

Karpowicz h. KORAB
Franciszek, syn Grzegorza 1869

Karwowski h. PNIEJNIA.
Jakób, syn Wojciecha1801
Mateusz, syn tegoż 1802
Antoni, syn tegoż 1804
Szymon, syn Antoniego 1803
Felix, syn tegoż 1898
Franciszek, syn tegoż 1897
Jan Antoni, syn Franciszka 1899
Antoni Stanisław, syn tegoż 1900
Michał, syn Tomasza 1901
Piotr, Paweł, syn Andrzeja 1834

Karwowski h. RAWICZ.
Jan, syn Józefa 1916

Kassyanowicz. *
Szymon 77

Kaulbersz h. JAZGAREK
Alfons Ewaryst, syn Alexandra 1858

Kawałowski h. NAŁĘCZ.
Paweł, syn Ignacego 1851

Keller h. GRYF.
Jan Franciszek, syn Jana 1739
Ludwik Jakób Agaton, s. tegoż 1805

Kępiński h. NIESOBIA.
Ludwik Bronisław, s. Walentego 1889

Kęstowicz h. KOTWICA.
Ludomir Bronisław, syn Józefa 1726

Kiedrzyński h. OSTOJA.
Franciszek Placyd, syn Józefa 1771

Kiełczewski h. POMIAN.
Franciszek, syn Józefa 1731

Kiergielewicz albo Giergelewicz h. TOPÓR.
Franciszek (Salezy), syn Jana 1820

Kieszczyński h. NIESOBIA.
Hipolit, syn Bonawentury 1772
Konrad Stanisław, syn Hipolita 1860
Piotr Władysław Hipolit, s. t.1861

Kirkor h. KIRKOR.
Felix, syn Jana 1784

Kisielewski h. JELITA.
Władysław, syn Hieronima 1893

Kisielewski h. JUNOSZA.
Bolesław Antoni Bogumił, syn Andrzeja 1835

Kiślański h. KISIEL.
Karol (Boromeusz) Franciszek, syn Mikołaja 1864
Antoni Lucyan, syn tegoż 1865
Władysław Teodor, syn tegoż 1866

Kleczeński h. STRZEMIĘ.
Józef Roman, syn Augustyna1892

Klimaszewski h. ŚLEPOWRON.
Jan, syn Antoniego 1817

Klimaszewski h. WIENIAWA.
Antoni, syn Tomasza 1710
Łukasz, syn tegoż 1711
Leon, syn Mateusza 1712
Wawrzyniec, syn Tadeusza 1713

Klimaszewski h. WIERUSZOWA.
Stanisław (Kostka), s. Tomasza 1740

Kłoczowski h. RAWICZ.
Józef Adam Jan, s. Stanisława 1772

Kłoskowski h. ROLA.
Symplicyusz Kazimierz, syn Wojciecha 1723
Piotr Paweł, syn tegoż 1872
Wojciech, syn Mikołaja 1724
Maciéj Józef, syn tegoż 1870
Wawrzyniec, syn tegoż 1871

Kłossowski h. ROLA.
Karol Augustyn, s. Alexandra 1714
Jan (Nepomucen) Floryan Felix, syn tegoż 1774
Ludwik, syn tegoż 1775
Ignacy, syn tegoż 1785

Koboska h. GISSA.
Sylwester, syn Franciszka 1806

Kobyliński h. PRUS 2.
Ambroży, syn Krzysztofa 1807
Wojciech, syn tegoż 1808
Józef, syn tegoż 1809

Kochowicz. h. ŚLEPOWRON.
Łukasz, syn Jakóba 1732

Koćmierowski h. KMITA.
Adam Stefan, syn Mikołaja 1741

Koczalski h. WĄŻ.
Ludwik Wawrzyniec Benedykt, syn Hiacynta 1727

Koehler. *
Ludwik 78

Kokeli h. PRAWDZIC.
Józef August Tycyan, s. Augusta 1742
Ludwik Piotr Władysław, s. t. 1743
Antoni Adolf, syn Adolfa 1744

Kokoszko. *
Adam 79

Kolczyński k. ROGALA.
Józef Franciszek, syn Pawła 1821

Kolitowski h. ROGALA.
Adam Józef Franciszek, s. Józefa 1902
Henryk Karol, syn tegoż 1903
Szymon Sylwester, syn tegoż1904

Kołakowski. *
Stefan Konstanty, s. Benedykta 76

Kołakowski h. KOŚCIESZA.
Kajetan, syn Franciszka 1733
Julian, syn Stanisława 1873
Ludwik, syn Jana 1905

Kołomyjski h. PRUS 1.
Łukasz Wiktor, syn Jana 1776

Komar Zabożyński h. KOMAR.
Alexander Adam, syn Józefa 1745

Konarski h. GRYF.
Ignacy Jan, syn Marcina 1767
Józef kacper, s. Ignacego Jana 1888
Edward Bogusław Alexander, syn Andrzeja 1915

Konarzewski h. POBÓG.
Julina, syn Dominika 1810

Konkowski h. TRĄBY.
Waleryan Karol (Boromeusz), syn Alexandra Karola 1715

Konopka h. NOWINA.
Stanisław, syn Franciszka 1746
Kleofas Ludwik, syn Szymona 1777
Mikołaj, syn Jana 1906
Szymon, syn Wojciecha 1907

Konwicki h. KOWNIA.
Wiktoryn Maciej, syn Izydora 1747

Koprowski h. ALABANDA.
Józef, syn Teodora 1874

Kosiński h. RAWICZ.
Kazimierz, syn Jakóba 17 Cesar.
Eugeniusz, syn tegoż 18 Cesar.
Ignacy, syn Ignacego 1716
Julian, syn tegoż 1717

Kosiński h. ROGALA.
Wincenty Stanisław, syn Wincentego 1836

Koskowski h. DOŁĘGA.
Władysław Józef Sławobór, syn Franciszka 1728
Zygmunt Józefat Jan, s. tegoż 1799

Kośmiński. *
Dominik 72

Kośmiński z Kośmina h. LUBICZ.
Józef (Kalasanty) Izajasz Aloizy, syn Onufrego Mikołaja 1890
Józefat Jan, syn Józefa 1875
Stanisław Teofil, syn tegoż 1876
Władysław, syn tegoż1877
Felix, syn tegoż 1878
Paulina Józefa Bronisława, c. t. 1879

Kossakowski h. KORWIN.
Jakób, syn Pawła 1811
Romuald, syn Mikołaja 1812

Kossakowski h. ŚLEPOWRON.
Alexander, syn Szymona 1734
Karol, syn Grzegorza 1748
Stanisław, syn Michała 1749
Mateusz, syn tegoż 1750

Kossowski z Głogowy h. DOŁĘGA.
Andrzej, syn Franciszka 1735

Kostro h. RAWICZ.
Wojciech, syn Pawła 1880

Kotarbiński.
Eustachy Oskar, syn Andrzeja 1908

Kotowski h. TRZASKA.
Teodor Wojciech, syn Piotra 1751
Franciszek, syn Kazimierza 1768

Kowalewski h. JUNOSZA.
Franciszek, syn Felixa 14 Cesar.
Leopold, syn Franciszka 15 Cesar.
Jan (Kanty), syn tegoż 16 Cesar.

Kowalewski h. ŁADA.
Franciszek (Xawery), s. Piotra 1891

Kowalski h. KORAB
Stefan, syn Marcina 1752
Seweryn, syn Józefa 12 Cesar.
Józef Roman, syn Stanisława1786
Antoni Hilary, syn tegoż 1787
Ignacy Józef, syn tegoż 1788
Felix, syn tegoż 1789

Kowalski h. WIERUSZOWA.
Ignacy Alexander, syn Ignacego 1794
Waleryan Józef de Szmiden, syn Józefa 1813
Kazimierz de Szmiden, syn Jana Izydora 1881
Michał de Szmiden, s. tegoż 1909
Adam Izydor de Szmiden, s. t. 1910

Kowański. *
Henryk Piotr Antoni 73

Kownacki h. SUCHEKOMNATY.
Nikodem Aloizy Leopold, syn Michała 1725
Kozicki h. LUBICZ.
Juliusz Piotr Witalis, syn Euzebego 1852
Maurycy Wacław, s. Michała 1911
Teofil Jan Sylwester, syn tegoż 1912
Kozierski h. SZELIGA.
Paweł, syn Stanisława 1790
Kozłowski h. JASTRZĘBIEC.
Marcelin Jerzy, syn Antoniego 1798
Józef Wincenty, syn Antoniego Marcina 1882
Kożuchowski h. DOLIWA.
Albert Gaskold Kazimierz, syn Wojciecha 1887
Krajewski.
Józef, syn Grzegorza 1818
Krajewski h. JASIEŃCZYK.
Ludwik, syn Marcina 1778
Benedykt Paweł, s. Franciszka 1883
Krajewski h. TRZASKA.
Józefat Pankracy, s. Józefa 1796
Krasnodębski h. POBÓG.
Antoni Marceli Józef Stanisław Wojciech, syn Macieja 1769
Jan Stanisław, syn Kajetana 1830
Krassowski h. JASTRZĘBIEC.
Adolf Mikołaj, syn Jana 1781
Krassowski h. ŚLEPOWRON.
Ferdynand, syn Pawła 1838
Krasuski h. JASTRZĘBIEC.
Jan Franciszek Wawrzyniec, syn Macieja 1884
Julian Symeon, syn tegoż 1885
Krasuski h. NOWINA.
Tytus Wincenty, syn Jana 1779
Franciszek, syn Łukasza 1839
Alexandra Teodozya, córka Franciszka 1718
Maciej, syn Macieja 1853
Kraszewski h. JASTRZĘBIEC.
Jan, syn Ignacego 1822
Krigier h. KRYGER.
Wojciech Leopold, s. Leopolda 1837
Krokowski h. ŚLEPOWRON.
Władysław Kazimierz, syn Leopolda 1795
Piotr Alexander Adam, s. Felixa 1840
Kropiwnicki h. SAS.
Maciej, syn Jana 1854
Krosnowski z Załusk i Krosnowy h. JUNOSZA.
Andrzej Donat Jan, syn Wojciecha 1862
Krukowiecki h. POMIAN.
Hrabia Adam Bronisław Karol, syn Jana 1867
Krukowski h. KORWIN.
Antoni, syn Jana 1841
Jan Mikołaj Ambroży, s. tegoż 1913
Kruszewski h. HABDANK.
Józef Grzegorz, syn Rafała 1829
Jan Wincenty (Ferraryusz), syn Piotra 1842
Jan Leon Franciszek, s. Mateusza 1843
Kryński h. PRZEGONIA.
Kalixt Antoni, syn Wawrzyńca 1753
Franciszek, syn Jana 1754
Krzewski h. BOŃCZA.
Konstanty Franciszek, syn Walentego 1855
Krzyżanowski h. DĘBNO.
Bronisław Stefan Stanisław Antoni, syn Adryana 1755
Teodozy Antoni, syn tegoż 1756
Krzyżanowski h. ŚWINKA.
Hieronim, syn Józefa 1814
Wincenty Wacław, syn Jana 1857
Kuczborski h. OGOŃCZYK.
Antoni Prosper Marcyan, syn Stanisława 1783
Kuczewski h. PORAJ.
Maxymilian Józef, s. Franciszka 1823
Daniel, syn tegoż 1824
Kuczyńska h. ŚLEPOWRON.
Bronisława Olimpia, c. Kacpra 1719
Wanda Anaiza, córka tegoż 1720
Kujawski.
Franciszek Aloizy, syn Jana 1825
Rafał Józef Adam, syn Franciszka Aloizego1826
Stefan Aloizy, syn tegoż 1827
Kulczycki Śmietanka Ruczka h. SAS.
Ignacy, syn Jana 1791
Kulesza h. ŚLEPOWRON.
Szymon, syn Macieja 1757
Kulikowski h. DROGOMIR.
Apolinary Paweł, syn Szymona 1758
Nikazy Grzegorz, syn tegoż 1759
Kulwiec h. GINWIŁ-HIPPOCENTAURUS.
Adam, syn Dominika 1797
Kunstetter h. ROGALA.
Władysław Emilian, s. Michała 1780
Kurnatowski z Bytynia h. ŁODZIA.
Felicyan Alexander Bogumił, syn Stanisława 1815
Kurowski h. NAŁĘCZ.
Tomasz Adam, syn Jakóba 1844
Andrzej, syn Michała 1845
Franciszek, syn Wiktora 1846
Antoni, syn Józefa 1886
Kurowski h. WĄŻ.
Maryan Józef, syn Tadeusza 1760
Konrad Antoni, syn tegoż 1762
Jan, syn tegoż 1763
Marcella Ludwika, córka tegoż 1761
Kurzątkowski h. BRODZIC.
Alexander Franciszek, syn Stanisława 1792
Kurzyna h. PIELESZ.
Julian, syn Stanisława 1847
Józef, syn tegoż 1914

Kwaśniewski h. PIELESZ.
Wojciech Bonawentura Jan (Kalasanty) Andrzéj, syn Wojciecha 1782
Alexander Wojciech, syn Stanisława 1816

Kwiatkowski. *
Erazm Wincenty, syn Piotra 75

Kwiatkowski h. GRYF.
Karol Jakób Ludwik, s. Józefa 1721
Jan Stefan Jaxa, syn Józefa 1828

L.

Laskowski h. DĄBROWA.
Xawery Józef, syn Mateusza 331
Alexander Gustaw, syn tegoż332
Zygmunt Władysław, syn tegoż 333
Bronisława Anna, córka tegoż 330
Ludwik, syn Felixa 369

Laskowski h. KORAB.
Alexander, syn Alexandra 349

Lebisz h. WŁASNOSIŁ 2. *
Stanisław Jan, s. Jana Karola 25

Lechowski h. PIŁAWA.
Kacper, syn Jana 334
Władysław Felix, syn Kacpra 344

Ledochowski Halka h. SZAŁAWA.
Hrabia Józef Jan, s. Ignacego65 Hr. 336

Lekczyński h. NAŁĘCZ.
Waleryan Piotr, syn Piotra 353
Czesław Władysław, s. tegoż 354

Lenczewski h. STRZEMIĘ.
Antoni Onufry, syn Jana 355

Lenk z Ryzenbergu h. POTĘGA.
Romuald Aloizy Ignacy, s. Jana 361

Lenkiewicz h. KOTWICZ.
Józef Władysław, syn Teodora 350

Lesiewski h. OGOŃCZYK.
Jan (Nepomucen) Stanisław, syn Jakóba 337

Leski h. OSTOJA.
Franciszek Szymon, s. Franciszka 342

Leśniewski h. GRYF.
Wojciech, syn Franciszka 346
Jan, syn Wincentego 357
Franciszek Józef, syn Andrzeja 370
Marcin Leonard, syn Szymona 356

Leśniowski h. GRZYMAŁA.
Piotr, syn Józefa 351

Leszczyński h. BELINA.
Romuald, syn Jana 335

Leszczyński Skarbek h. KORCZAK.
Jan (Nepomucen) Bonifacy, syn Antoniego 347
Roman Jan (Nepomucen), syn Walentego 371
Stanisław Antoni, syn tegoż 372
Edward Waleryan, syn tegoż 373
Józef, syn tegoż 374

Lewandowski h. DOŁĘGA.
Józef, syn Michała 329
Wincenty Napoleon Franciszek, syn Wojciecha 358

Ligęza h. PÓŁKOZIC.
Maksymilian Edward, s. Onufrego 367

Linda h. LINDA.
Antoni Felix Józef, s. Antoniego 352

Linenburg h. PALMY. *
Xawery, syn Ludwika 24
Stanisław Antoni, syn tegoż 26

Linowski h. POMIAN.
Apolinary Udalryk, s. Antoniego 368

Lipiński h. BRODZIC.
Łukasz, syn Szymona 362
Stanisław Jerzy, syn Marcina 376

Lipiński h. GOZDAWA.
Hilary Felix, syn Stanisława 338

Lipka h. NAŁĘCZ.
Franciszek Miłogost Józef, syn Kajetana 348

Lipnicki h. HOŁOBOK.
Konstanty Stanisław Antoni, syn Józefata 359

Lipowski h. CIOŁEK.
Jan, syn Walentego 345

Lipski h. GRABIE.
Stanisław Wojciech, s. Ignacego 360
Władysław Paulin Marceli, syn Jakóba Jozefa 375

Listopad h. MORA.
Wilhelm Olimp, syn Józefa 339
Walenty Joachim Maciéj, s. teg. 340

Lityński h. SAS.
Leon, syn Marcina 341

Loga h. ROGALA.
Antoni Jan (Chrzciciel), syn Ignacego 343

Lubiewski albo Lubiejewski h. TRZASKA.
Andrzej, syn Błażeja 363
Walenty, syn tegoż 364
Stanisław, syn Wojciecha 365

Ludwig. *
Juliusz 28

Lutostański h. ŚLEPOWRON.
Karol, syn Antoniego 366

Ł.

Łabęcki h. KORAB.
Jan (Kanty), syn Karola 316

Łada h. ŁADA.
Maciej, syn Zygmunta 320
Adam Maciej, syn Macieja 321
Ignacy Maciej, syn Walentego 329
Stanisław, syn tegoż 330

Łapiński h. LUBICZ.
Jan Stanisław, syn Antoniego 322
Wincenty, syn Jana Józefa 328
Jan Paweł, syn Wojciecha 337
Mateusz, syn tegoż 338

Łaski h. KORAB.
Władysław, syn Józefa 323
Wojciech, syn Grzegorza 344
Ignacy Piotr, syn tegoż 350

Łaszewski h. GRZYMAŁA.
Jan Xawery, syn Jana (Nepomucena) 335

Łaszewski h. SZELIGA.
Julian Kazimierz, syn Józefa 345
Władysław, syn tegoż347
Lucyan, syn Juliana 339

Łazicki h. JASTRZĘBIEC.
Jan (Kanty) Antoni, s. Dominika 351

Łaźniewski h. PRAWDZIC.
Roch Bartłomiéj, syn Kazimierza 315

Łącki z Łęk h. PIŁAWA.
Ignacy, syn Antoniego 336

Łempicki h. JUNOSZA.
Julian Walenty, syn Nikodema Wiktora 326
Eugeniusz Jan, syn Wojciecha 327
Piotr Celestyn, syn tegoż 349
Karol Ludwik Konstanty, syn Ludwika 348

Łojewski h. JASIEŃCZYK.
Franciszek (a Paulo), syn Franciszka 352

Ługowski h. LUBICZ.
Marcin, syn Piotra 318
Ludwik, syn Wojciecha 340
Szczepan, syn tegoż 341
Hipolit, syn tegoż 342
Józef, syn Jana 346
Adam, syn Antoniego 343

Łukaszewicz h. TRÓJSTRZAŁ.
Bolesław Grzegorz, s. Antoniego 331
Grzegorz Felix, syn tegoż 332
Ludwika Maryanna, córka tegoż 333
Tekla Walentyna, córka tegoż 334

Łuniewski h. ŁUKOCZ.
Edward Wolfgang, s. Grzegorza 319
Franciszek Stanisław Tomasz, syn tegoż 324
Gabryel, syn tegoż 325

M.

Machwitz. *
Marceli Xawery 67
Narcyz Floryan 68

Maciorkowski h. KRZYWDA.
Wawrzyniec, syn Wojciecha 1112

Magnuski h. HABDANK.
Tadeusz Stanisław, syn Józefa Franciszka 1155

Majeranowski h. JELITA.
Henryk Jan, syn Jana 1068

Majewski h. JASTRZĘBIEC.
Leopold, syn Leona 1047
Rajnhold Ludwik Franciszek, syn tegoż 1048

Majewski h. ŁABĘDŹ.
Cyryak Konstanty, s. Antoniego 1111

Majewski h. NAŁĘCZ.
Szczepan Jan (Ewangelista), syn Jana 1122

Majewski h. STARYKOŃ.
Adam August Ignacy, s. Józefa 1010
Karol Henryk, syn tegoż 1011
Ignacy Alexander, s. Antoniego 1076
Seweryn Ludwik Alexy, syn Andrzeja 1086
Szymon Tadeusz Andrzéj Szczepan, syn tegoż 1087
Juliusz Jan Alexander Bonawentura, syn tegoż 1088
Władysław, syn Leonadra 1135
Alexander Wojciech, syn Alexandra 1106

Majewski h. WŁASNOSIŁ.
Henryk, s. Macieja Kazimierza 1049

Makarewicz h. SAMSON.
Józef, syn Jana 1012

Makowski h. JELITA.
Jan Karol, syn Pawła 1035
Franciszek, syn tegoż 1050
Wincenty, syn Józefa 1051

Makowski h. OGOŃCZYK.
Stanisław Anastazy, s. Józefa 1031
Józef, syn Mikołaja 1032
Xawery, syn Felicyana 1089
Ludomił Tomasz, syn Tomasza 1093
Antoni Edmund, syn tegoż 1094
Zdzisław Krzysztof, syn tegoż 1095
Malczewski h. TARNAWA.
Adam Jan, syn Bartłomieja 4 Ces.

Maleszewski albo Maliszewski h. GODZIEMBA.
Piotr Władysław, syn Łukasza 1036
Wiktor, syn tegoż 1037
Józef, syn tegoż 1038
Mateusz, syn Jakóba 1039
Piotr, syn tegoż 1040
Wojciech, syn Joachima 1052
Kazimierz, syn tegoż 1053
Franciszek Grzegorz, s. Tomasza 1041
Jan, syn Jana 1069
Adam Andrzej Stanisław, syn Michała Józefa 1084
Benedykt Felix, syn Jana 1113

Malewski h. ŚLEPOWRON.
Czesław Włodzimierz Stanisław, syn Jana (Kantego) 1077
Aloizy, syn tegoż 1078
Konrad, syn tegoż 1079
Marceli, syn tegoż 1080
Antoni Benedykt, syn tegoż 1083
Antoni Teofil, syn Antoniego 1136
Franciszek (Salezy) Walery, syn tegoż 1137

Malinowski h. ŚLEPOWRON.
Konstantyn, syn Ignacego 1157

Małkowski.
Wojciech Benedykt, syn Jana Kalixta 1033
Jan, syn tegoż 1034

Mamiński.
Adam, syn Jana 1138

Marcinkowski h. GRYF.
Władysław Jakób, syn Kajetana Edwarda 1127

Marczewski h. DĄBROWA.
Ignacy, syn Ignacego 1114
Emilian Andrzej, syn tegoż 1115

Marszewski h. JASTRZĘBIEC.
Antoni Andrzej Józef, syn Andrzeja Xawerego 1073
Leon Piotr, syn tegoż 1074

Maruszewski h. MOHYŁA.
Tymoteusz Antoni, s. Wojciecha 1116
Masłowski h. SAMSON.
Józef, syn Jana 1097
Rajmund Filip, syn Józefa 1139
Edward Julian, syn tegoż 1140

Mazaraki h. NEWLIN.
Leonard Kazimierz Waleryan, syn Karola 1104
Kazimierz Waleryan, syn tegoż 1105
Włodzimierz Konrad, s. Teodora 1129

Mazowiecki h. DOŁĘGA.
Antoni Wojciech Jan, syn Jana 1098

Mazurkiewicz h. POBÓG.
Franciszek, syn Macieja 1070

Mączewski h. BEM.
Alexander Józef, s. Leonarda 1023

Merecki h. SZELIGA.
Romuald Maciej, syn Pawła 1054
Merlini.
Wincenty Roch, syn Ludwika 1141

Męczkowski h. BIAŁYNIA.
Adam Ignacy, syn Kazimierza 1055
Józef Hieronim, syn tegoż 1056

Mianowski h. PRZEROWA.
Józef Franciszek, s. Bonawentury 1085
Władysław Euzebiusz, syn Władysława Piotra ** 69

Mianowski h. TĘPA-PODKOWA.
Tadeusz Konrad, syn Ignacego 1082

Michalski h. KORCZAK.
Albin Wilhelm Nikodem, syn Ludwika 1107
Melania Aniela Petronela, c. t. 1108
Helena Teodora, córka tegoż 1109

Michałowski h. TRZASKA.
Adam Roman, syn Stanisława 1159
Tadeusz Klemens, syn tegoż 1160

Michniewski albo Michniowski h. TRĄBY.
Franciszek, syn Walentego 1071
Alexander Jan, syn Wojciecha 1099

Miecznikowski h. POBÓG.
Alexander Józef, s. Kazimierza ** 64
Gustaw Józef, s. Konstantego ** 65
Zdzisław, syn tegoż ** 66

Miecznikowski h. PODKOWA.
Aleksander Mikołaj, s. Ignacego 1142

Mieczyński Dunin h. ŁABĘDŹ.
Stanisław, syn Antoniego 1026
Teofil Łukasz, syn tegoż 1027
Franciszek Dyonizy, syn tegoż 1028
Władysław Antoni, syn tegoż 1029
Alexander Mikołaj, syn tegoż 1030

Mierzejewski h. SZELIGA.
Andrzej, syn Franciszka 1013
Władysław Wawrzyniec, syn Stanisława 1042
Ignacy Alexy, syn tegoż 1043
Józef Alexander, syn tegoż 1044
Tacyan Felix Józef, syn Antoniego 1120

Mieszczański h. ŁABĘDŹ.
Władysław Kazimierz, syn Kazimierza Macieja 1143
Maryanna Józefa 1144
Aniela Maryanna, córka tegoż 1145
Anna Konstancya Karolina 1146
Kazimierz Józef, syn tegoż 1147
Antoni, syn tegoż 1148
Kazimiera Józefa Nepomucena, córka tegoż 1149

Mieszkowski h. ODROWĄŻ.
Franciszek Teodor, syn Karola 1092

Milewski h. JASTRZĘBIEC.
Jan Adam, syn Stanisława 1024

Milewski h. ŚLEPOWRON.
Bartłomiej, syn Macieja 1014
Paweł Walenty, syn tegoż 1016
Piotr, syn Jana1015
Antoni, syn Wawrzyńca 1057
Antoni, syn Jana 1058
Józef, syn tegoż 1059
Alexander, syn Franciszka 1060
Antoni, syn Piotra 1061
Franciszek Karol, s. Wojciecha 1150

Miłodrowski h. ŚLEPOWRON.
Teofil Piotr, syn Antoniego 1046
Modest Nikodem, syn Antoniego 1096

Miński h. PRUS 3.
Antoni Hieronim, s. Kajetana 1062

Mioduszewski h. OSTOJA.
Maciej, syn Antoniego 1100
Jan, syn tegoż 1101
Wincenty, syn Marcina 1151
Grzegorz, syn Antoniego 1152
Wojciech, syn Ignacego 1161
Wawrzyniec, syn Franciszka 1162

Jan, syn tegoż 1163
Mirewicz h. SZELIGA.
Józef Antoni Adryan, s. Józefa 1165

Miszewski h. LUBICZ.
Franciszek Mieczysław, s. Franciszka Piotra 1130

Mitte h. NAGODY.
Teodor August, syn Karola 1017

Młodecki h. PÓŁKOZIC.
Stefan Wilhelm Alexander, syn Jana 1063

Młodzianowski h. DĄBROWA.
Felix Stanisław, syn Teofila 1117
Marceli, syn tegoż 1118

Młyński h. PRUS 3.
Felix Jan, syn Tadeusza 1132
Władysław, syn Felixa Jana 1133
Adolf, syn tegoż 1156

Moczulski h. GOZDAWA.
Franciszek Ludwik, syn Józefa 1018

Moczulski h. TRZYWDAR.
Ambroży Joachim, syn Jana 1102
Felix, syn tegoż 1103
Julian Mikołaj, syn Piotra 1134

Moczydłowski h. NOWINA.
Andrzej Mikołaj, s. Franciszka 1064

Modl. *
Franciszek Fryderyk Alexander Emil, syn Ernesta 63

Modrzewski h. JELITA.
Walenty, syn Ludwika 1065

Modzelewski h. BOŃCZA.
Leon, syn Józefa 1045
Józef Jan, syn Franciszka 1066
Piotr, syn tegoż 1067

Modzelewski h. SYROKOMLA.
Baltazar, syn Mateusza 1019
Jan, syn Szymona 1020
Wojciech, syn Franciszka 1021
Jan (Kanty), syn Piotra 1153

Morzkowski h. ŚLEPOWRON.
Józef Roman Faustyn, s. Augusta 1131

Mościcki h. ŚLEPOWRON.
Tomasz Dawid, syn Franciszka 1072

Mossakowski h. JASTRZĘBIEC.
Walenty, syn Józefa 1110
Paweł Hilary, syn Pawła 1158

Motylowski h. POMIAN.
Adam, syn Michała 1121

Mroczek h. PRUS 1.
Alexander Symforyusz Jan, syn Jacentego 1164

Mroczkowski h. PRUS 3.
Jan, syn Bartłomieja 1022

Mrozowski h. PRUS 3.
Jan Floryan, syn Józefa 1119

Münkenbeck h. MÜNKENBECK.
Ludwika ze Smorągiewiczów, wdowa po Henryku 1025
Maryanna Wiktorya Pulcherya, córka Henryka 1025
Anna Józefa Małgorzata, c. t.1025
Józefa Marcyanna, córka tegoż 1025
Stanisław Wojciech, syn tegoż 1025

Murawski h. DĄBROWA.
Karol Wincenty, syn Mateusza 1123
Stefan (albo Szczepan) Mateusz, syn tegoż 1124
Konstanty Rafał, syn tegoż 1125
Antoni Leon, syn tegoż 1126

Myśliborski h. JELITA.
Antoni, syn Jakóba 1090
Józef Bonawentura, s. Stanisława 1091

Mystkowski h. JASTRZĘBIEC.
Piotr, syn Andrzeja 1154
Wawrzyniec, syn Piotra 1081

Mystkowski h. PUCHAŁA.
Andrzej, syn Grzegorza 1128

Myszkowski z Mirowa h. JASTRZĘBIEC.
Julian Fryderyk, s. Fryderyka 1075

N.

Nakwaski h. PRUS 2.
Jan Maswet, syn Kajetana 278
Józef Nereusz, syn tegoż 279

Nieborski h. LUBICZ.
Lucyan Walenty, s. Walentego 302

Nieciecki h. PORAJ.
Julian Leon, syn Jana 297
Konstanty Bartłomiej, syn tegoż 298
Stanisław Grzegorz, syn tegoż 299

Niedziałkowski h. RAWICZ.
Adam Czesław, syn Felixa 275
Stanisław Julian, syn Franciszka 288

Niedzieski h. POGOŃ.
Franciszek Józef Samuel, s. Jana 307

Niedźwiecki h. OGOŃCZYK.
Antoni, syn Kazimierza 308

Nielepiec h. PRUS 1.
Jan Stanisław, syn Wincentego 273
Józef Wojciech, syn tegoż 274

Niemętowski h. SULIMA.
Paweł Franciszek, s. Franciszka 300

Niemiera h. GOZDAWA.
Władysław Stanisław, s. Felixa 276
Stanisław Edward, syn tegoż 277

Niemirycz h. KLAMRY.
Józef, syn Antoniego 295

Niemojewski albo Niemojowski z Niemojewa, Wierusz h. WIERUSZOWA.
Stanisław Alexander Zygmunt, syn Edwarda 307

Nienałtowski h. NAŁĘCZ.
Konstanty Michał, syn Leona 280
Alexander Jan, syn tegoż 281

Nieszkowski h. KOŚCIESZA.
Jan (Chrzciciel), s. Wilhelma289
Władysław Ignacy, syn tegoż290
Adam Emil, syn tegoż 291
Zdzisław Emil, syn tegoż 292
Felixa, córka tegoż 293
Bronisław Zbigniew, syn tegoż 294

Niezabitowski Pieniek h. LUBICZ.
Erazm Franciszek Łukasz, syn Leopolda 301

Niwiński h. PAPRZYCA.
Władysław Waleryan, syn Jana 282
Władysław Leonard, s. Wilhelma 283

Noiński h. GRZYMAŁA.
Paweł Piotr, syn Ignacego 296

Nowacki h. NOWACKI. *
Ludomir, s. Fryderyka Kaźmirza 11
Nowakowski h. ŚLEPOWRON.
Urban, syn Wojciecha 285

Nowakowski h. TRZY KSIĘŻYCE.
Franciszek, syn Franciszka 304

Nowicki h. LUBICZ.
Seweryn Leopold, syn Józefa286
Stanisław, syn tegoż 287

Nowosielski h. ŚLEPOWRON.
Lucyan Felix Seweryn, s. Franciszka 303
Nożewski h. RAWICZ.
Mikołaj, syn Franciszka 272

Nurowski h. KOŚCIESZA.
Seweryn Teodor, syn Karola 305

O.

Obidziński h. TOPÓR.
Tomasz Kazimierz, syn Macieja 443
Leon, syn tegoż 444
Fabijan, syn tegoż 445

d’Obyrn h. d’OBYRN.
Leon Wiktor Ludwik, syn Wiktora Salezego 420

Oczechowski h. TOPÓR.
Wojciech, syn Jana 398

Ogiński z Kozielska h. OGINIEC.
Felix Michał Tadeusz Antoni Julian, syn Franciszka (Xawerego) Wincentego Andrzeja Michała

Okniński h. OKNO.
Antoni, syn Grzegorza 395
Andrzéj, syn Hiacynta 419
Adam, syn Jana 432

Okołowicz Krzywiec h. OSTOJA.
Gustaw Ignacy Mikołaj, s. Józefa Kwiryna Tadeusza 451

Olechnowicz h. LELIWA.
Jan (Nepomucen) Franciszek, syn Kazimierza 446
Konstanty Leonard, syn tegoż 447
Justyn Maxymilian, syn tegoż 448

Olszański h. JASTRZĘBIEC.
Rafał Tomasz, syn Antoniego 382
Teofil Alexander Władysław, s. Wilhelma 448
Zdzisław Alexy, syn Stanisława Marcina 426
Zygmunt Jan, syn tegoż 427
Mieczysław Felix, syn tegoż 428
Spirydyon Antoni, syn Jana 433

Olszewski h. KOŚCIESZA.
Paweł Franciszek, s. Mateusza 396

Olszewski h. LIS.
Felix piotr Albin, s. Wincentego 384

Olszewski h. POBÓG.
Jan Stanisław, syn Waleryana 413
Marceli, syn tegoż 414
Karol Ludwik, syn tegoż 415
Walenty, syn Tomasza 416
Kazimierz Józef, syn Dominika 456
Olszewski. *
Józef Tomasz Robert, syn Franciszka 23
Franciszek Kwiryn, syn Jakóba 25
Olsztyński na Olsztynie h. BOŻAWOLA.
Józef, syn Józefa 403
Jan Antoni, syn tegoż 404
Szczepan Jan, syn tegoż 405
Franciszek, syn tegoż 408
Konstanty Grzegorz, syn tegoż 409
Władysław Kazimierz, syn tegoż 411
Ludwika Elżbieta, córka tegoż 406
Weronika Joanna, córka tegoż 407
Emilia Magdalena, córka tegoż 410
Olszyński h. PNIEJNIA.
Adam Józef, s. Stanisława Marka 449
Ołdakowski h. RAWICZ.
Henryk Tomasz, s. Franciszka 423
Stanisław Floryan, s. Antoniego 429
Omeliński albo Omyliński h. ODYNIEC.
Antoni, syn Andrzeja 385
Adolf, syn tegoż 417
Oton Piotr Bazyli, syn tegoż 452
Omęta h. NIESOBIA.
Bronisław Antoni, syn Pawła383
Opacki h. PRUS 3.
Marcin Maxymilian, s. Aloizego 399
Jan Tomasz, syn tegoż 401
Maryanna Anna, córka tegoż 400
Oraczewski h. SZRENIAWA.
Adam Antoni Jan Tomasz, syn Jerzego 421
Orliński. *
Ludwik Władysław Klemens, s. Klemensa 24
Orłowski h. LUBICZ.
Leon Erazm Wojciech, syn Kazimierza 422
Leon Maciej, syn Ignacego 434
Józef Jan, syn tegoż 435
Orłowski. *
Stanisław (Kostka) Leopold Edmund, syn Ludwika26
Orzeszkowski h. KORAB’.
Edward Franciszek, s. Seweryna 441
Orzyłowski h. PRUS 1.
Floryan, syn Ignacego 386
Jan, syn tegoż 387
Tomasz, syn Modesta388
Szczepan, syn tegoż 389
Karol Kacper, syn Jana 390
Władysław, syn tegoż391
Stanisław, syn tegoż 392
Andrzej Józef, syn tegoż 393
Osiński z Nadolnego Ośna h. WĄŻ.
Felix, syn Andrzeja 394
Antoni, syn tegoż 402
Osmólski. *
Karol Bartłomiej, s. Wojciecha 27
Ossowski h. DOŁĘGA.
Kazimierz Jan, s. Jana Sylwestra 442
Ossowski h. PRUS 1.
Wincenty Jan (Nepomucen) Antoni, syn Jana (Nepomucena) 397
Ostaszewski h. OSTOJA.
Leon Józef, syn Ignacego 436
Henryk Alexy, syn tegoż 437
Maryanna Walerya, córka tegoż 438
Konstancya Martyna, córka tegoż 439
Ostromęcki h. POMIAN.
Roman Kazimierz Józef, syn Andrzeja 424
Maryanna z Łochowskich, wdowa po Teofilu 425
Roman Adolf August, s. Teofila 425
Julia Maryanna, córka tegoż 425
Lulia Maryanna, córka tegoż 425
Helena Idalia, córka tegoż 425
Anna Brygida Antonina, c. t. 425
Ostrowski h. KORAB’.
Włodzimierz Michał Felix, syn Konrada 440
Ostrowski Rawita h. RAWICZ.
Stanisław (Kostka) Władysław Kazimierz, s. Jana Antoniego 453
Ostrowski h. ŚLEPOWRON.
Piotr, syn Adama 412
Józef, syn tegoż 454
Oszczepalski h. HABDANK.
Adolf Krzysztof, syn Józefa 430
Franciszek Michał Józef, syn tegoż 455
Otocki h. DOŁĘGA.
Felix Tadeusz, syn Józefa 450

P.

Paciorkowski h. GRYF.
Piotr Szymon, syn Alexandra868
Julian Walenty, syn tegoż 869
Paderewski h. JELITA.
Sebastyan, syn Pawła 914
Palm. *
Julian, syn Jakóba 57
Parys h. PRAWDZIC.
Narcyz, syn Macieja 962
Pasek h. DOLIWA.
Jan Hipolit Kazimierz, syn Ludwika 978
Paszewski h. GODZIEMBA.
Wincenty Franciszek, syn Antoniego 900
Józef Karol Antoni, syn tegoż 901
Paszkowicz h. GROTY.
Adam Mikołaj Jan Tadeusz, syn Alexandra 889
Baltazar Kacper Melchior, syn Edwarda 938
Paszkowski h. ZADORA.
Ludwik Hieronim, syn Michała 919
Patek h. PRAWDZIC.
Józef Ludwik, syn Leona 902
Symeon Tadeusz Józef, s. Józefa 939
Józef Franciszek, syn tegoż 940
Stanisław Franciszek, s. tegoż 979
Patocki h. PRUS 1.
Piotr Paweł, syn Ludwika 934
Andrzej, syn tegoż 935
Pawliszczew h. ORLICZ. *
Mikołaj, syn Jana 61
Pawłowski h. JASTRZĘBIEC.
Lucyan Seweryn, s. Kalixta Jana 908
Pawłowski h. KORWIN.
Władysław, syn Franciszka 891
Szymon Tadeusz, syn tegoż 892
Henryk Benon Marcyan, syn Antoniego 903
Pawłowski h. ŚLEPOWRON.
Klemens Walenty Seweryn, syn Franciszka 936
Tekla Antonina, córka tegoż 941
Pepłowski h. GOZDAWA.
Stanisław Józef, syn Jana ** 55
Perkowski h. PERETYATKOWICZ.
Andrzéj, syn Jakóba 873
Perkowski. PIERZCHAŁA.
Jan, syn Piotra896
Xiądz Mateusz, syn Felixa 904
Piotr, syn Jana872
Tomasz, syn Franciszka 942
Petrulewicz. h. PRUS 3.
Henryk Mieczysław, syn Wincentego 958
Pęski h. RAMULT.
Piotr, s. Michała, wnuk Jakóba 886
Antoni, s. Michała, wnuk Jana 887
Piechowski z Kosbut Skoczek h. LELIWA.
Władysław, syn Jana 959
Stanisław Jan (Nepomucen), syn Karola 977
Piekarski h. ROLA.
Jan (Chrzciciel) Bazyli, s. Franciszka 980
Pieniążek h. ODROWĄŻ.
Tytus Daniel, syn Antoniego Tadeusza 885
Henryk Wiktoryn, s. Wawrzyńca 930
Pieńkowski h. SUCHEKOMNATY.
Ignacy Maciej, syn Bonifacego 870
Andrzej, syn tegoż 871
Franciszek, syn Stanisława 909
Felix, syn Franciszka 929
Franciszek, syn Pawła 981
Franciszek, syn Wojciecha 982
Pietrasiewicz h. LELIWA.
Stanisław, syn Józefa 970
Piędzicki h. TOPACZ.
Juliusz Zdzisław, syn Karola 918
Piętka h. POMIAN.
Piotr Paweł, syn Michała 897
Józef, syn Piotra 915
Tomasz, syn Pawła 943
Kazimierz, syn Józefa 952
Pilitowski h. BRODZIC.
Teofil Albin, syn Piotra 888
Piotrowski h. JUNOSZA.
Leopold, syn Michała920
Tadeusz Stanisław Felix, syn Tadeusza 944
Kazimierz Adam Szymon, s. teg. 945
Adam Benon Adolf, syn tegoż 946
Płocki h. PRAWDZIC.
Hipolit Dawid, syn Adama 972
Władysław, syn tegoż973
Alexander, syn tegoż 974
Płodowski h. LUBICZ.
Gabryel, syn Józefa 953
Kazimierz, syn tegoż 954
Tomasz, syn Jana 955
Alexander, syn Jana (Kantego), 975
Płoński h. PRUS 1.
Szczepan, syn Tomasza 893
Hilary Paweł, syn tegoż 894
Józef, syn Fabijana 937
Pniewski h. JASTRZĘBIEC.
Piotr Wincenty, syn Jana 905
Aloizy Jan Stanisław, s. Piotra 983
Podbielski h. TRZASKA.
Ignacy Maryan, syn Andrzeja 890
Podgórski. *
Karol Stanisław (Kostka) 54
Podgórski h. ODROWĄŻ.
Bolesław Henryk Jan, syn Jana Stefana 916
Podleski h. PORAJ.
Władysław Pantaleon Teodor, s. Józefa 878
Jakób Ignacy Abdon, syn tegoż 879
Antoni Stanisław Walery, syn Tomasza 910
Henryk Tomasza, syn tegoż 911
Podoski h. JUNOSZA.
Pantaleon Ludomir, s. Kazimierza 976
Pogonowski h. OGOŃCZYK.
Jan (Nepomucen) Józef, syn Tadeusza 906
Stanisław Paweł, s. Wojciecha 947
Tomasz Edmund, syn Józefa 948
Kazimierz, syn tegoż 949
Xawery, syn tegoż 950
Józef Tadeusz, syn Antoniego 963
Pogorzelski h. KRZYWDA.
Rajmund Joachim, s. bernarda 931
Józef, syn Krzysztofa 964
Jan, syn Kazimierza 990
Pohl h. POLA.
Edward Aloizy Józef, syn Wacława 907
Pohorecki h. KIERDEJA.
Konstanty, syn Konstantego 932
Polkowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan, syn Pawła 874
Pomorski h. ŁADA.
Floryan Wincenty, syn Felixa 986
Józefa Wiktorya, córka tegoż985
Antonina, córka tegoż 984
Popławski h. ŚLEPOWRON.
Józef Nikodem, syn Walentego ** 60
Popławski h. TRZASKA.
Alexander, syn Tomasza 925
Poradowski h. SAS.
Józef (Kalasanty), s. Stanisława 875
Poraziński h. RAWICZ.
Wiktor, syn Wojciecha 961
Porębski h. BOGORYA.
Antoni Wincenty Kajetan, syn Szczepana 921
Porowski h. PORONIA.
Józef Rajmund, syn Kazimierza 912
Piotr Łukasz, syn tegoż 913
Grzegorz Klemens, s. Franciszka 926
Kazimierz Konstanty, syn Franciszka 960
Prądzyński h. GRZYMAŁA.
Stanisław Wincenty, syn Wincentego 880
Władysław, syn tegoż881
Edward Emilian Julian, s. tegoż 882
Wincenty Bolesław, syn tegoż 883
Bolesław Jan, syn tegoż 884
Pręgowski. *
Augustyn 53
Pronaszko. *
Wincenty 58
Stanisław Antoni, s. Wincentego 63
Łukasz Ludomir, syn tegoż 64
Prusinowski h. TOPÓR.
Kacper Henryk, syn Jana 928
Pruski h. PRUS 2.
Kazimierz Fortunat Kajetan, syn Stanisława898
Jan Kazimierz, syn tegoż 899
Przedpełski h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław, syn Piotra Justyna Stefana 895
Przedrzymirski Tur h. ŁUK.
Maxymilian, syn Piotra 965
Przesmycki h. PAPRZYCA.
Antoni, syn Wojciecha 922
Przewóski h. PRZEWÓSKI.
Felix Hilary, syn Stanisława 917
Korneliusz Wincenty, syn Felixa Hilarego 957
Przezdziecki h. PRUS 1.
Stefan Aloizy, syn Jana 876
Hilary Paweł, syn Józefa 951
Tomasz, syn Onufrego 956
Przezdziecki Pierzchała h. ROCH 3. **
Alexander Narcyz Karol, syn Konstantego 65. 933
Przybylski. *
Chryzanty 59
Przybylski h. NOWINA.
Antoni, syn Karola 877
Karol Alexander, syn tegoż 927
Przygodzki h. RADWAN.
Eugeniusz Teofil, s. Antoniego 966
Pszczółkowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan (Kanty), syn Macieja 987
Seweryn, syn Pawła 988
Mateusz, syn tegoż 989
Ptaszyński h. LELIWA.
Józef Alexander Maciéj, syn Jakóba 923
Ferdynand Erazm, syn tegoż 924
Puciatycki.
Wacław Felicyan, syn Lucyana 968
Jan Lucyan Benedykt, s. tegoż 969
Puszet de Puget h. PUSZET.
Jan Franciszek Xawery, s. Jana Kacpra 971

R.

Racięcki h. POMIAN.
Władysław, syn Ignacego 867
Ignacy, syn tegoż 868
Raczyński h. NAŁĘCZ.
Stanisław Stefan, syn Andrzeja Aloizego 10 Ces.
Henryk Stefan, syn tegoż 11 Ces.
Radecki h. GODZIEMBA.
Kazimierz Zygmunt Stefan Justynian, syn Franciszka 7 ces.
Zygmunt Mikołaj, syn tegoż 8 Ces.
Stefan Józef, syn tegoż 9 ces.
Radgowski h. OSTOJA.
Jan, syn Stanisława 905
Radoliński h. LESZCZYC.
Gustaw Piotr Józef, s. Stanisława 939
Radoński Skarbek h. HABDANK.
Edward Józef Jan narcyz, syn Karola Józefa Ignacego 866
Radwański h. RADWAN.
Antoni, syn Franciszka 851
Radziejowski h. JUNOSZA.
Ignacy Błażej Sylwester, syn Franciszka 897
Radzikowski h. OGOŃCZYK.
Wojciech Stanisław, s. Teodora 891
Jan Paweł, syn Wiktora 914
Edward Adryan, syn Wojciecha 958
Radzimiński h. LUBICZ.
Jan, syn Antoniego 872
Radziszewski h. RADWAN.
Antoni Stanisław, s. Franciszka ** 48
Władysław Sabin, syn tegoż 44
Rajs h. RAES.
Sylwester, syn Franciszka 859
Rakowski h. LUBICZ.
Konstanty Kwiryn, s. Franciszka 853
Leon Mamert Bonifacy, s. Józefa 915
Symeon, syn Bonawentury 940
Roch Felix, syn tegoż 941
Rakowski h. TRZYWDAR.
Konstanty Leon, syn Jana 852
Kalixt Edward, syn Ignacego 856
Ramotowski h. DROGOMIR.
Xawery, syn Piotra 916
Antoni, syn Pawła 942
Rasinowski. *
Tadeusz Łukasz, syn Walentego 47
Raszowski h. GRZYMAŁA.
Roman Wincenty Jan, syn Jana 935
Walery Antoni, syn tegoż 936
Edward Gustaw Adolf, s. tegoż 937
Ratyński h. ŁABĘDŹ.
Franciszek Piotr, s. Kazimierza 860
Jan, syn tegoż 899
Konstanty Wojciech. s. Michała 873
Paweł Polikarp, syn tegoż 874
Piotr, syn tegoż 875
Rawa h. PIŁAWA.
Józef, syn Antoniego 947
Rawski h. PIŁAWA.
Piotr Paweł narcyz, syn Ładysława 888
Józef Longin, syn tegoż 889
Rembiewski h. JASTRZĘBIEC.
Bogumił Jan, syn Antoniego 917
Rodziszewski h. ODROWĄŻ.
Tymoteusz Jan, syn Joachima 892
Roesler h. PACYNA. *
Jan Karol, syn Jana Daniela 41
Marcin Edmund, syn tegoż 42
Daniel Teodor, syn tegoż 43
Rogalski h. ROGALA.
Henryk, syn Karola 881
Leopold Erazm, syn tegoż 882
Władysław Romuald, syn tegoż 883
Rogowski h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław, syn Tomasza 898
Roman h. ŚLEPOWRON.
Konstanty, syn Franciszka 900
Józef Karol, syn Antoniego 884
Romanowski z Romanowa h. BOŻAWOLA.
Marcin, syn Józefa 854
Romiszowski h. JELITA.
Tomasz Adam Ambroży, syn Ambrożego 957
Romocki h. PRAWDZIC.
Juliusz Maryan Nepomucen, syn Antoniego 930
Euzebiusz Nepomucen Józef, s. t. 931
Rosochacki h. PRUS 1.
Klemens, syn Hilarego 901
Rostkowski h. DĄBROWA.
Antoni, syn Antoniego 870
Floryan Jan, syn Macieja 876
Rostropowicz h. BOGORYA.
Kazimierz Bolesław, syn Józefa 878
Hanibal Władysław, syn tegoż 877
Roszkowski h. OGOŃCZYK.
Józef Grzegorz, syn Tomasza 857
Michał, syn Marcina 861
Jan Teofil, syn Józefa Grzegorza 865
Mateusz Eustachy, syn Tomasza 879
Adam, syn Ignacego 885
Adam Wawrzyniec, s. Łukasza 886
Paweł, syn Walentego 890
Franciszek, syn Augustyna 893
Adam, syn Kazimierza 894
Nikodem, syn tegoż 895
Sylwester, syn Grzegorza 902
Wiktor, syn Szymona 903
Wincenty, syn Dominika 910
Piotr Paweł, syn Andrzeja 918
Dominik, syn Leona 919
Michał Franciszek, syn Antoniego 920
Onufry Antoni, syn Antoniego 921
Felix Wilhelm, syn tegoż 922
Ignacy, syn Fabijana 928
Seweryn Henryk Adam, syn Wincentego 929
Mikołaj, syn Kazimierza 943
Maurycy Michał Adam, s. Franciszka 948
Antoni, syn Wojciecha 949
Wojciech Marek Grzegorz, syn Tomasza 950
Jan Zacharyasz, s. Franciszka 951
Tomasz Ambroży, syn tegoż 952
Rowicki h. LUBICZ.
Alexander Felix, syn Józefa 913
Rozbicki z Rożbitka h. ROZMIAR.
Maxym Marcin, syn Mikołaja 862
Rozwadowski h. TRĄBY.
Hipolit Ludwik, syn Jana 863
Karolina z Domańskich, wdowa po Gontramie 887
Eligiusz Erazm, syn Gontrama 887
Maryanna Weronika, c. tegoż 887
Rożański h. PORAJ.
Pankracy Władysław, s. Józefa 946
Rożycki h. ROLA.
Ludwik Władysław, syn Jana955
Jan (Nepomucen) Bonifacy, s. t. 956
Rubach h. RUBACH.
Julian Wacław, s. Józefa Błażeja 953
Rudzki h. LELIWA.
Hipolit, syn Stefana Jacka 880
Rudzki Skarbek h. HABDANK.
Józef, syn Michała 938
Rurawski h. DOŁĘGA.
Julian Ignacy, syn Ignacego 906
Józef Emil, syn tegoż 907
Alfred, syn tegoż 908
Ryszard Kamil, syn tegoż 909
Rutkowski h. BOŃCZA.
Konstanty, syn Ignacego 855
August Augustyn, syn Jana 944
Rutkowski h. POBÓG.
Artur Władysław Faustyn Edward, syn Ignacego 912
Rybicki h. POGOŃ.
Waleryan Mikołaj Paweł, syn Tomasza 858
Rychter h. STUMBERG.
Augustyn Jacek, syn Augustyna 925
Józef Franciszek, syn tegoż 926
Klemens Franciszek Konstanty, syn Augustyna Jacka 933
Wincenty Kordian, syn tegoż934
Rydzewski h. SUCHEKOMNATY.
Konstanty, syn Romualda 954
Polikarp Franciszek, s. Ignacego 932
Rylski Ścibor h. OSTOJA.
Stanisław Edward Józef, syn Michała 869
Napoleon Konstanty Onufry, syn Pawła 911
Rymkiewicz h. LUBICZ.
Józef, syn Cypryana 864
Rzepecki. *
Jan Szczepan, syn Walentego 46
Rzeszotarski h. JUNOSZA.
Antoni, syn Stefana Dominika 904
Rzewuski h. KRZYWDA.
Wojciech, syn Jana 896
Alexander Kazimierz, s. Jakóba 923
Julian Konrad, syn tegoż 924
Jan (Nepomucen), syn Pawła 927
Sylwester Paweł Dawid, s. Konstantego 945

S.

Samojłowicz h. SULIMA.
Tytus, syn Teodora 1744
Teodor Józef, syn tegoż 1745
Kazimierz Julian, syn tegoż 1746
Samotycka h. LELIWA.
Kazimierz, syn Józefa 1677
Saniewski h. KOŚCIESZA.
Józef, syn Tomasza 1709
Stanisław, syn Józefa 1762
Sapalski h. SYROKOMLA.
Napoleon Alexander, syn Franciszka 1678
Saski h. SAS.
Adam Juliusz, syn Wiktoryna czyli Wiktora1763
Sawczyński.
Jan (Nepomucen), syn Piotra 1790
Sawicki h. LUBICZ.
Erazm Antoni, syn Alexandra 1768
Sawiński h. DOLIWA.
Antoni, syn Marcina 1679
Sąchocki. *
Maxym Stanisław, s. Stanisława 94
Scipio de Campo h. SCIPION.
Józef Celestyn, syn Józefa 1788
Sędzimir h. OSTOJA.
Józef Maciej, syn Wincentego 1721
Siedlewski h. WĄŻ.
Jan Józef, syn Sebastyana 1680
Siemieński h. LESZCZYC.
Antoni Alexy, syn Józefa 1747
Siemniszko h. ŁABĘDŹ.
Kacper Melchior Baltazar, syn Tadeusza 1760
Franciszek Wawrzyniec, s. t. 1761
Sienkiewicz h. OSZYK.
Maciej, syn Stanisława 1681
Siennicki h. KLAMRY z odmianą. *
Floryan, syn Antoniego 91
Sierakowski h. LUBICZ.
Bolesław, syn Mieczysława 1682
Henryk Józef Marceli, syn Antoniego 1683
Ludomir Józef, syn tegoż 1684
Julian Józef, syn tegoż 1685
Sikorski h. KOPASINA.
Stanisław Rafał, syn Jana 1707
Józef, syn Jakóba 1671
Wincenty, syn Tomasza 1672
Siwiński h. KORCZAK.
Edward Maciej, syn Tomasza 1701
Julian Walenty, syn Józefa 1710
Skalski h. SUCHEKOMNATY.
Kazimierz Mikołaj Józef, syn Walentego 1791
Walentyna Magdalena Filipina, córka tegoż 1792
Skarzyński h. BOŃCZA.
Józef, syn Antoniego 1698
Skawiński h. RAWICZ.
Kajetan Apolinary Jakób, syn Tomasza 1714
Skibicki h. ROLA.
Jan Wincenty Władysław, syn Franciszka 13 ces.
Skłodowski h. DOŁĘGA.
Jan Felix, syn Ignacego 1789
Skołdycki h. LUBICZ.
Erazm Karol, syn Szymona 1737
Skomorowski h. NAŁĘCZ.
Józef Leon, syn Józefa 1676
Skrętowski h. GIERALT.
Józef Michał Franciszek, syn Marcina 1722
Skrzyński h. ZAREMBA.
Teofil Wojciech, syn Cypryana 1697
Skup’ h. BELINA.
Julian, syn Felixa 1769
Antoni, syn Wincentego 1770
Roch, syn tegoż 1771
Marcin, syn tegoż 1772
Skupiewski h. BELINA.
Józef, syn Adama 1751
Alexander Walenty, s. Józefa1793
Jan Aloizy, syn tegoż 1794
Ślaski h. GRZYMAŁA.
Wiktor Alexander Izydor, syn Kazimierza 1773
Ślepowroński h. ŚLEPOWRON.
Jan, syn Mikołaja 1748
Tomasz, syn tegoż 1749
Wiktor, syn tegoż 1750
Sławianowski h. JELITA.
Jan (Chrzciciel), syn Antoniego 1752
Sławiński h. LELIWA.
Władysław Felix, syn Józefa Joachima 1702
Sługocki h. JASTRZĘBIEC.
Karol Leonard, syn Kacpra 1795
Śmiarowski h. RAWICZ.
Juliusz Michał, syn Mateusza 1718
Stanisław, syn Franciszka 1787
Smoleński h. ZAGŁOBA.
Antoni Medard, s. Stanisława 1669
Jan Franciszek, syn Teofila 1673
Józef, syn Mateusza 1686
Klemens Sylwester, s. Szymona 1687
Teofil Konstanty Stanisław, syn Tomasza 1723
Snarski h. MURDELIO.
Teofil, syn Andrzeja 1766
Śniegocki h. ZAGŁOBA.
Konstanty, syn Józefa1719
Sobocki h. NAŁĘCZ.
Jan, syn Antoniego 1664
Sobolewski h. ŚLEPOWRON.
Władysław Leon, s. Antoniego 1703
Ludwik Henryk, syn Michała Józefa 1706
Maciej Kazimierz, s. Wojciecha 1796
Sokolnicki h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek Szymon, s. Antoniego 1774
Sokołowski h. POMIAN.
Roch Józef, syn Walentego 1764
Sokołowski h. ŚLEPOWRON.
Karol Mateusz, syn Wincentego 1688
Xawery, syn Kazimierza 1689
Hieronim Michał, syn Józefa 1690
Kazimierz, syn tegoż 1691
Ludwik, s. Hieronima Michała 1765
Solikowski h. BOŃCZA.
Leon Tomasz, syn Ignacego 1753
Spiesbach.
Karol Leopold, s. Krystyana 1724
de Spiner h. LELIWA.
Ludwik Edward, syn Ludwika 1699
Srzednicki h. POMIAN.
Władysław Artur Wincenty Tomasz, syn Wincentego 1725
Natalia Arandyna Anna, c. t. 1754
Stanisław Tadeusz Zygmunt, syn tegoż 1755
Staniszewski h. POBÓG.
Bolesław Adalbert, syn Alexandra Macieja 1812
Stano h. GOZDAWA.
Kalixt, syn Ignacego ** 92
Stawiński h. DOŁĘGA.
Władysław Antoni, syn Franciszka 1775
Wiktor Karol, syn tegoż 1776
Jan (Kanty) Joachim, s. tegoż 1777
Steinkeller. *
Piotr 99
Alfred Piotr Władysław, s. Piotra 100
Piotr Alexander, syn tegoż 101
Stojowski Jordan h. TRĄBY.
Alfred Benedykt, syn Hipolita 1742
Bolesław, syn tegoż 1743
Stokowski h. JELITA.
Józef, syn Bartłomieja 1692
Tomasz, syn tegoż 1693
Stpiczyński.
Antoni Norbert, syn Karola 1797
Straszewicz h. ODROWĄŻ.
karol Antoni, syn Alexandra Józefa 1767
Strawiński h. SULIMA.
Bolesław Felix, syn Antoniego 1668
Franciszek Wincenty Lucyan, syn tegoż 1741
Strus h. KORCZAK.
Teofil, syn Waleryana 1798
Felix, syn tegoż 1700
de Struve h. STRUVE. **
Jerzy Henryk Krzysztof Franciszek, syn Jana Gustawa 95
Amand Edward Wojciech, syn Jerzego 97. 1675
Gustaw Antoni Karol Eugeniusz, syn tegoż 96
Strużyński h. JASTRZĘBIEC.
Leonard, syn Józefa 1726
Strzałkowski h. OSTOJA.
Romuald Franciszek, s. Kacpra 1778
Strzegowski. *
Jan Karol 86
Strzemiński h. STRZEMIĘ.
Ludwik, syn Jacentego 1800
Stypiński h. PRUS 2.
Roman Piotr, syn Romana 1780
Stypułkowski h. LUBICZ.
Paweł, syn Jakóba 1714
Stypułkowski h. ROLA.
Józef, syn Józefa 1700
Suchecki h. PORAJ.
Wiktor Wacław Jan, syn Konstantego 1727
Sulkowski h. BIAŁYNIA.
Jan, syn Józefa 1738
Sumiński. *
Leopold 88
Surzycki h. GIERALT.
Ignacy Wiktor, syn Józefa 1712
Julian Leon, syn tegoż 1779
Sutkowski h. POBÓG.
Józef Aloizy Jan, s. Wincentego 1809
Świerczewski h. ŁODZIA.
Erazm Jan (Nepomucen), syn Pawła 1728
Teofil Ignacy, syn tegoż 1729
Józef Konstanty, syn tegoż 1730
Jan Ignacy, syn tegoż 1731
Świerczewski h. GRABIE.
Maciej, syn Felixa 1783
Świeszewski. *
Alexander 87
Święcicki z Krępy i Święcicy h. JASTRZĘBIEC.
Ludwik Dominik Józef, syn Stanisława 1720
Święszkowski ze Święszków h. SYROKOMLA.
Mikołaj, syn Franciszka 1665
Stanisław, syn tegoż 1756
Świętochowski h. DOŁĘGA.
Ignacy, syn Antoniego 1757
Szabłowski h. BOŃCZA.
Daniel Józef Alexander Piotr, syn Franciszka 1660
Wojciech, syn Stanisława 1694
Szalawski h. JASTRZĘBIEC.
Jan Stanisław, syn Antoniego 1661
Władysław Krzysztof, s. tegoż 1662
Seweryn, syn tegoż 1663
Szaniawski h. JUNOSZA.
Jan, syn Kazimierza 1717
Józef Franciszek, s. Wincentego 1811
Szańkowski h. KRZYWDA.
Walenty, syn Szymona 1695
Szawłowski. *
Felix 89
Szczepkowski h. JASTRZĘBIEC.
Edward, syn Bartłomieja 1801
Szczerbiński h. SZCZERBIEC. *
Władysław Jakób Józef Karol, syn Józefa 93
Szczęsnowicz h. POBÓG.
Kazimierz Mieczysław, s. Jana 1666
Władysław Jan, syn tegoż 1667
Szczucki h. ŚLEPOWRON.
Stanisław Konstanty, s. Kajetana 1802
Józef, syn tegoż 1803
Szczuka h. GRABIE.
Leopold, syn Józefa 1786
Rajmund Jan (Kanty), syn Rajmunda 1804
Szeligowski h. SZELIGA.
Stanisław, syn Pawła 1784
Szorc h. MORA.
Jan, syn Antoniego Jakóba 1715
Kazimierz Fryderyk, syn tegoż 1716
Szostkiewicz h. WAXMAN.
Stanisław Felicyan, syn Sebastyana 1704
Szpakowski z Mistyaczyc h. LUBICZ.
Jan, syn Adama 14 Ces.
Sztemborski h. STEMBERG.
Teofil, syn Józefa 1705
Szteyner h. JEZIERZA.
Felix Józef, syn Antoniego 1739
Szturm.
Adolf Edward, syn Adolfa 1696
Szumski h. JASTRZĘBIEC.
Xawery, syn Tomasza 1781
Szwejcer h. ZADORA.
Bronisław Michał Hieronim, syn Wincentego 1732
Michał teofil Adam, syn tegoż 1733
Szwejkowski h. TRZASKA.
Tomasz, syn Franciszka 1674
Józef Jakób, syn Samuela 1805
Franciszek Samuel, syn tegoż 1806
Szyłański h. TOPÓR.
Jan, syn Mustafy 1735
Adam, syn tegoż 1736
Szymborski h. ŚLEPOWRON.
Alexander, syn Józefa 1708
Szymanowski h. ŚLEPOWRON.
Szymon Tadeusz, syn Szymona 1807
Franciszek, syn tegoż 1808
Szymański h. ŚLEPOWRON.
Henryk August, syn Bogumiła 1734
Wilhelm, syn tegoż 1782
Marceli Adam, syn Alexandra 1758
Klemens, syn tegoż 1759
Szymoński h. LUBICZ.
Daniel, syn Rocha 1713
Józef Eustachy Gustaw, syn Ignacego 1740
Szyszkowski h. OSTOJA.
Józef Jan (Nepomucen) Teodor, syn Teofila1810

T.

Tabiszewski h. BOŃCZA.
Kazimierz Jan, syn Kazimierza 455
Antoni Leonard, syn tegoż 456
Taczanowski h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek Andrzej Grzegorz, s. Kazimierza ** 16
Tafiłowski h. HABDANK.
Wiktor, syn Franciszka 482
Tański h. NAŁĘCZ.
Franciszek Juliusz, syn Michała 449
Tarczewski h. TARNAWA.
Wojciech Modest, syn Marcina 466
Targowski h. ROGALA.
Antoni Stanisław, syn Józefa 450
Józef Felix Stanisław, s. tegoż 477
Tarkowski h. KLAMRY.
Piotr Alexander, s. Stanisława 467
Xawery, syn tegoż 468
Tomasz, syn Piotra 473
Jakób, syn tegoż 474
Thugutt h. PELIKAN.
Kazimierz Jan Stanisław, syn Karola Henryka 446
Stanisław Antoni, syn tegoż 448
Toczyłowski h. HABDANK.
Franciszek Jan, syn Stanisława 470
Todleben.
Helena, córka Leopolda Augusta 451
Alexander Felix, syn tegoż 452
Jan Henryk, syn tegoż 453
Józef Stanisław, syn tegoż 454
Tokarski h. LEWALT.
Ignacy, syn Piotra 457
Tokarski h. RYŚ.
Godysław Józef, s. Franciszka 483
Tomczycki h. JASTRZĘBIEC.
Jan Damazy, syn Teodora 471
Trębicki h. ŚLEPOWRON.
Stanisław Antoni Michał, s. Kazimierza Stanisława464
Tropiański h. LUBICZ.
Konstanty Mikołaj Bartłomiej, syn Józefata 443
Truskolaski h. ŚLEPOWRON.
Dyonizy Wojciech, s. Bernarda 460
Franciszek Teodor, s. Alexandra 479
Stanisław, syn Wojciecha 484
Truszkowski h. DROGOSŁAW.
Marcin, syn Mateusza 441
Hipolit Józef, syn Jana 485
Truszkowski h. TRZASKA.
Bronisław Kazimierz, syn Józefa Kazimierza 465
Trzaska h. TRZASKA.
Wojciech, syn Jana 486
Trzciński h. POBÓG.
Bartłomiej, syn Szymona 475
Sabin, syn Teodora 476
Konstanty Jan, syn Antoniego 478
Trzciński h. RAWICZ.
Wojciech Witalis, syn Andrzeja 444
Jan Ludwik, syn tegoż 445
Tadeusz Szymon Wincenty, syn Jakóba 461
Trzebiński h. SRZENIAWA.
Jan, syn Wojciecha 469
Turno h. BOŃCZA.
Stanisław Henryk Maryan, syn Stanisława 447
Turowski h. KOLUMNA.
Anzlem Teodor Wojciech, syn Jakóba 480
Maryan Jan (Nepomucen), s. teg. 481
Turski h. DOŁĘGA.
Marceli Antoni Józef, s. Jakóba 442
Jakób, syn Tomasza 458
Turski h. ROGALA.
Wacław Wojciech, s. Wojciecha 472
Tuszyński h. NAŁĘCZ.
Franciszek Michał, s. Antoniego 462
Konstanty, syn tegoż 463
Tykel h. CHOLEWIEC. *
Alexander Jan Bogumił, syn Benedykta 14
Stanisław Gwidon, syn tegoż 15
Tyszka h. TRZASKA.
Antoni, syn Łukasza 459

U.

Ulatowski h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław Maciej, syn Grzegorza 101
Urbanowicz h. ŁABĘDŹ.
Felicyan Norbert, s. Antoniego 100
Urbanowski h. PRUS.
Józef Franciszek, s. Antoniego 102

W.

Walderowicz h. LESZCZYC.
Stanisław (Kostka) felix, syn Władysława 854
Walewski h. KOLUMNA.
Józef, syn Władysława Pawła 895
Franciszek (Xawery) Józef Nepomucen Władysław Zdzisław, syn tegoż 906
Walknowski Wierusz h. WIERUSZOWA.
Wiktor Michał, syn Wiktora 972
Warzycki h. TRĄBY.
Alexy Wincenty (a Paulo), syn Adama 844
Wasielkowski albo Wasilkowski h. KORCZAK.
Ludwik Izajasz, syn Jana 841
Stanisław Karol, syn tegoż 846
Ignacy Aloizy Erazm, syn tegoż 950
Wasilewski h. ROGALA.
Józef Donat Erazm, s. Franciszka 949
Wasiłowski h. DRZEWICA.
Józef Ludwik, syn Stanisława 951
Wasiłowski h. KORWIN.
Antoni Jacek, syn Wojciecha 921
Ważynski h. HABDANK.
Stanisław (Kostka), syn Jakóba 922
Franciszek Wincenty, s. Ignacego 923
Wądołowski. *
Felix Leonard 41
Wądołowski h. LUBICZ.
Kazimierz, syn Józefa 897
Franciszek, syn tegoż 898
Wiktor, syn tegoż 899
Bernard Piotr, syn Wojciecha 940
Jan, syn tegoż 941
Wojciech, syn Wilhelma 945
Maciej Adam, syn Stanisława 967
Wąsowicz Dunin h. ŁABĘDŹ.
Franciszek, syn Felixa 855
Gerwazy, Protazy, syn Piotra 924
Wąssowski h. NAŁĘCZ.
Eugenii Sylwester, s. Ignacego 942
Weychert h. WEJCHER.
Henryk, syn Karola 856
Maxymilian Jan, syn tegoż 914
Węgliński h. SRZENIAWA.
Władysław Teofil, syn Andrzeja 961
Węgrzynowicz h. RAWICZ.
Tadeusz Jan, syn Jakóba 847
Wieliczko h. SYROKOMLA.
Albin Franciszek, syn Wiktora 880
Henryk Jan, syn Ignacego 907
Wielobycki h. HABDANK.
Antoni Stanisław Kazimierz, syn Franciszka 925
Stanisław Dominik Franciszek, syn tegoż 926
Józef, syn tegoż 927
Kazimierz Antoni Andrzej, s. t. 928
Wielogorski h. GRZYMAŁA.
Kajetan Jan, syn Antoniego 908
Wielopolski Margrabia Myszkowski h. STARYKOŃ.
Zygmunt Andrzej, s. Alexandra 919
Wierciński h. ŚLEPOWRON.
Felix, syn Piotra 952
Ignacy Wojciech Anzelm, syn Teofila Ambrożego 963
Wierzbicki h. GRYF.
Kazimierz Antoni, s. Franciszka 857
Wierzchowski h. KORCZAK.
Jan Konstanty, syn Franciszka 858
Franciszek, syn Leona 953
Paweł, syn tegoż 954
Andrzej, syn tegoż 955
Antoni, syn tegoż 956
Maciej, syn Karola 957
Piotr, syn tegoż 958
Wierzejski h. JELITA.
Władysław Franciszek, s. Jana 881
Franciszek Konstanty, s.tegoż 882
Tomasz, syn tegoż 883
Leon Alexander, syn tegoż 884
Paweł, syn Jana Stanisława 929
de Wik h. WIK.
Henryk Jan Fryderyk August, syn Jana 964
Konstantyn Alexander Teodor, syn tegoż 965
Wilkoszewski h. JELITA.
Ignacy, syn Felixa 930
Wilski h. PÓŁKOZIC.
Wiktor, syn Stanisława 900
Winnicki. *
Kryspin, syn Damazego 43
Wiśniewski h. PRUS 1.
Andrzej, syn Bartłomieja 901
Ksawery, syn tegoż 902
Wittan h. WITTAN.
Andrzej Erazm Antoni, syn Wojciecha 931
Witkowski h. NOWINA.
Antoni, syn Kajetana 848
Felix, syn tegoż 849
Witwicki Pilik h. SAS.
Roch, syn Jana 859
Włocki z Wielkich Włok h. GROTY.
Stanisław (Kostka) Grzegorz Edward, syn Franciszka 853
Włodek h. PRAWDZIC.
Karol Leonard, syn Michała 896
Włodek h. SULIMA.
Piotr Paweł, s. Jana (Nepomucena) 912
Włostowski h. CIOŁEK.
Macieja, syn Grzegorza 885
Damazy, syn Józefa 886
Wnorowski h. KOŚCIESZA.
Szczęsny, syn Michała 915
Paweł, syn Marcina 860
Wodziński h. JASTRZĘBIEC.
Włodzimierz Andrzej, syn Józefa 861
Bronisław Józef, syn tegoż 862
Wodzyński. *
Alexander 40
Wojcicki h. RAWICZ.
Ignacy Jacek, syn Sylwestra 916
Zygmunt Józef Jan, s. Kazimierza 943
Wojciechowski h. JELITA.
Władysław Jan Antoni, s. Wincentego 920
Władysław Bonawentura Maciej, syn Kazimierza 944
Henryk Konstanty, s. Anastazego 970
Wojewódzki h. HABDANK
Benedykt Teodozyusz, syn Marcina 19 Ces.
Alexander Romuald Marcin, syn Benedykta20 Ces.
Justyn Karol, syn tegoż 21 Ces.
Emilian Stefan, syn tegoż 22 Ces.
Anatoliusz Julian Józef, s. t. 23 Ces.
Lucya Maryanna, córka teg. 24 Ces.
Wojno h. TRĄBY.
Tomasz, syn Klemensa 835
Walenty, syn tegoż 836
Józef Grzegorz, syn Stanisława 845
Barnaba, syn Hiacynta 863
Alexander Wojciech Stanisław, syn Barnaby 917
Adolf Waleryan, s. Wojciecha 971
Konstanty, syn Marka 962
Wojsław h. JUNOSZA.
Karol Rafał, syn Jana 888
Wojsz h. PIŁAWA.
Jan Paweł, syn Walentego 959
Wojtasiewicz h. KARA czyli OBRONA.
Jan, syn Marcina 903
Wojtkowski h. LUBICZ.
Konstanty, syn Józefa842
Wolicki h. NABRAM.
Władysław Teodor, syn Jana 864
Bolesław, syn tegoż 865
Alexander Zygmunt Emanuel, syn tegoż 866
Woliński h. GRABIE.
Seweryn, syn Bonifacego 889
Wolski h. JELITA.
Bogumił, syn Jana 909
Jan Paweł, syn tegoż 910
Wolski h. JASTRZĘBIEC.
Jan, syn Józefa 960
Wolski h. LUBICZ.
Ignacy, syn Marcina 837
Wolski h. RAWICZ.
Fabijan Sebastyan, syn Mikołaja 911
Alexander Roman, syn Fabijana Sebastyana913
Ignacy Stanisław, syn tegoż 948
Wołowski z Wołowy h. PRUS 2.
Karol Józef Jan, s. Walentego 852
Wołuński h. LUBICZ.
Jan Bonifacy Antoni, s. Tadeusza 932
Worytko h. SAS.
Leon Jan, syn Marcina 867
Juliusz Jerzy, syn tegoż 868
Woyde h. DOBRORAD. *
Karol August Fryderyk, s. Maurycego 42
Woźniakowski h. PRAWDZIC.
Leon Walenty, syn Jakóba 904
Edward, syn Dawida 939
Woźnicki-Szrejber h. CIOŁEK.
Michał Karol, syn przysposobiony Michała Hieronima Antoniego Woźnickiego 946
Jan Michał, syn Michała Karola 947
Wróblewski h. LUBICZ.
Józef, syn Dominika 838
Franciszek, syn tegoż 843
Wróblewski h. ŚLEPOWRON.
Julian Kazimierz Teofil Dobrosław, syn Korneliusza 850
Rafał, syn Antoniego 933
Wronikowski h. BROCHWICZ.
Mikołaj Józef, syn Mikołaja 869
Wroński h. KOŚCIESZA.
Wiktorya Ewa Julia, córka Wincentego 890
Zofia Klara Teofila, córka tegoż 891
Wrześniowski h. INES.
Fabian Adam Józef, s. Fabiana 892
Alf Korneli Anastazy, syn tegoż 893
Edwin Marceli Jerzy, syn tegoż 894
August Oktawian, s. Wincentego 905
Wykowski h. JASTRZĘBIEC.
August Szymon, syn Jana 839
Edward Adam, syn Jakóba Joachima934
Leopold Kazimierz Paweł, s. t. 935
Wyrębowski h. JUNOSZA.
Józef Ludwik, syn Edwarda Teodora966
Wyrzykowski h. ŚLEPOWRON.
Grzegorz, syn Stanisława 870
Paweł, syn tegoż 871
Piotr Paweł, syn Bartłomieja 872
Klemens Franciszek Grzegorz, syn Grzegorza 873
Edmund Marcin, syn tegoż 874
Daniel Ludwik, syn Szymona 969
Konstanty Symplicyusz, s. Franciszka 968
Wysocki h. OGOŃCZYK.
Władysław Stefan Wiktor, syn Marcina 875
Maryanna Salomea, córka tegoż 876
Julia Eleonora, córka tegoż 877
Wysokiński h. SZELIGA.
Franciszek Wincenty, syn Sylwestra 878
Jan, syn tegoż 879
Michał, syn Macieja 887
Michał Kazimierz, s. Kazimierza 936
Franciszek, syn tegoż 937
Tomasz, syn tegoż 938
Wyszkowski h. ŚLEPOWRON.
Juliusz Cezaryusz, s. Hiacynta 918
Wyszomirski h. RAWICZ.
Jan, syn Stanisława 840
Wojciech, syn Wawrzyńca 851

Z.

Zabielski h. TRZASKA.
Wacław Hieronim, syn Hieronima 912
Antoni Hieronim Dyonizy, s. t. 913
Zabłocki h. ŁADA.
Hippolit, syn Cypryana 929
Jan Henryk Władysław, syn Ignacego 955
Zaborowski h. GRZYMAŁA.
Alexander Szymon, syn Józefa 903
Romuald Józef 904
Zabrodzki h. OGOŃCZYK.
Stefan Wojciech, syn Wojciecha 959
Zachorski h. LUBICZ.
Jakób Joachim, syn Walentego 944
Zagórski. *
Leopold Stefan Kajetan, syn Kajetana 38
Józef Benedykt Kajetan, syn Leopolda 39
Zagrobski. *
Józef 36
Zagrodzki h. SYROKOMLA.
Antoni Onufry Bazyli, syn Wincentego 925
Jan Klemens, syn Franciszka 931
Józef Benedykt Wincenty, syn Wincentego 945
Zagrzewski h. LUBICZ.
Eustachy, syn Jana 914
Zajączkowski h. DRZEWICA.
Wincenty Jan, syn Wincentego 915
Alexander Dominik, syn tegoż 916
Zajączkowski h. PRUS 1.
Zygmunt Leonard, syn Michała 938
Zygmunt Maurycy Emilian, syn Zygmunta Leonarda 980
Zajkowski h. PRUS 1.
Wojciech, syn Bartłomieja 905
Zakrzewski h. BOGORYA.
Alexander Anatoli Tadeusz, syn Felicyana 995
Zakrzewski h. KOŚCIESZA.
Stefan, syn Ludwika 982
Jan, syn Stanisława 998
Szczepan, syn tegoż 999
Zaleski h. JELITA.
Marcin Leonard, syn Kacpra 946
Zaleski h. LUBICZ.
Karol, syn Jana 930
Maxymilian Joachim, syn Stanisława 932
Rajmund, syn Jakóba 1000
Eustachy Mateusz, syn Romualda 1008
Zaleski h. ŁADA.
Zygmunt Paweł, syn Felixa 924
Zaleski h. ŚLEPOWRON.
Tomasz, syn Ignacego 933
Zaliwski h. JUNOSZA.
Kazimierz Paweł Józef, s. Jana 979
Załuski h. KOŚCIESZA.
Dominik Józef, syn Adama 960
Zambrzycki h. KOŚCIESZA.
Kazimierz, syn Tomasza 892
Piotr Paweł, syn tegoż 893
Wojciech, syn tegoż 917
Wincenty, syn Antoniego 918
Antoni, syn Macieja 919
Marceli na Zambrzycach, s. Jana 994

Zamojski h. JELITA.
Hrabia Tomasz Karol Adam Jan Franciszek Ludwik, syn Konstantego 958

Zamojski h. PORAJ.
Piotr Paweł, syn Damazego 961

Zaniewski h. LUBICZ.
Józef Edward, syn Michała 981

Zaniewski h. ROCH II.
Józef, syn Jana 901

Zaorski h. LUBICZ.
Augustyn Jan, syn Michała 920
Bolesław Damian, syn Ludwika 947
Michał Leopold Ludwik, s. teg. 948
Julian, syn tegoż 962

Zaremba h. ZAREMBA.
Jan Błażej, syn Antoniego 910
Roch, syn Joachima 934
Wojciech, syn tegoż 935
Jan, syn tegoż 936
Walenty, syn Felixa 949
Tomasz, syn Andrzeja 970
Rudolf Tomasz, syn Rudolfa 997

Zawadzki h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław (Kostka), s. Dominika 928

Zawadzki h. ROGALA.
Antoni Norbert, syn Onufrego 957

Zawistowski h. JASTRZĘBIEC.
Damazy, syn Mikołaja 921
Kazimierz, syn Ignacego 971
Paweł, syn Mikołaja 972

Zawisza Czarny h. PRZEROWA.
Kazimierz Roman Julian, s. Franciszka 1001

Zawisza h. SAS.
Leopold Hippolit, syn Józefa 950

Zdrodowski h. OKSZA.
Maciej, syn Wojciecha 894

Zdziarski h. GOZDAWA.
Felix, syn Jana 926

Zdzienicki h. POMIAN.
Stanisław Władysław, syn Jana 911

Zdunowski h. JASTRZĘBIEC.
Maryan, syn Józefa 984

Zdzitowiecki h. ZDZITOWIECKI.
Kazimierz henryk, s. Apolinarego 978

Zembrzuski h. DOLIWA.
Filip Marceli, syn Józefa 896
Kazimierz Alexander, s. Jakóba 937
Michał Bruno, syn Stanisława 942

Zeydler h. KORZBOK.
Wincenty, syn Jerzego 983

Zgórski h. ŁODZIA.
Antoni Gabryel Felix, s. Antoniego 954

Zieliński h. CIOŁEK.
Kazimierz Albin Ksawery, syn Marcina 939
Józef Antoni, syn tegoż 940
Antoni Mikołaj Alexander, s. t. 941
Józef Stanisław, syn Wincentego 966
Felix Kazimierz, syn tegoż 967
Konstanty Ignacy, syn tegoż 968
Julian Ignacy Wincenty, s. tegoż 969

Zieliński h. ŚWINKA.
Stefan Piotr, syn Piotra 927

Ziembiński.
Adam 37

Ziemborowski h. SZASZOR.
Apolinary Bonawentura, syn Mikołaja 956

Ziołkowski h. KORCZAK.
Wincenty Ignacy, syn Wojciecha 993

Zmigrodzki h. SRZENIAWA.
Felix Aloizy, syn Jakóba 973
Znamierowski.
Romuald Apoloniusz, syn Piotra 897

Zubrzycki h. WIENIAWA.
Konstanty Alexander, syn Stanisława 899
Józef Grzegorz, syn Michała 1002
Edward Lucyan, syn tegoż 1003

Zwierkowski h. BEŁTY.
Kamill Józef Michał, s. Tomasza 976
Tadeusz szymon Jan Jozef, s. t. 977

Zwoliński h. ŁADA.
Franciszek Wincenty, s. Jakóba 985
Antoni, syn tegoż 986
Eligiusz Andrzej, syn tegoż 987

Ż.

Żaba h. KOŚCIESZA.
Alexander Konstanty, syn Dominika988
Konstanty Antoni, syn tegoż 989
Mikołaj Stanisław Teofil, s. t. 990

Żabicki h. PRAWDZIC.
Jan, syn Bazylego 1004

Żabicki h. NAŁĘCZ.
Cypryan Rajmund, s. Franciszka 922

Żarkowski h. JELITA.
Andrzej Hieronim Samuel, syn Antoniego 906
Żbikowski h. GRZYMAŁA.
Alexander, syn Kacpra 1005

Żdżarski h. GOZDAWA.
Antoni Anastazy Mikołaj, syn Felixa 992
Żebracki.
Ludwik, syn Alexandra 895

Żelkowski h. DĄBROWA.
Karol Eustachy, syn Dominika 963

Żerański h. POBÓG.
Antoni, syn Dominika 991

Żmijewski h. ŚLEPOWRON.
Karol Adam, syn Michała 951
Michał, syn tegoż 952

Żochowski h. BRODZIC.
Władysław Bazyli, syn Józefa 923
Felix, syn Wawrzyńca 1006

Żółtowski h. OGOŃCZYK.
Antoni Erazm Jan, s. Walentego 898

Żuchowski h. ŁABĘDŹ.
Józef, syn Piotra 902

Żukowski h. JASTRZĘBIEC.
Roman Alexander, syn Alexandra Józefa 907
Antoni Alexander, syn tegoż 908
Marceli Marek, syn Leona 965
Seweryn Ignacy z Żukowa, syn Stanisława 996

Żukowski h. JUNOSZA.
Julian, syn Franciszka 964

Żukowska h. PRUS III.
Edward, syn Michała 943
Agnieszka Marcyanna, c. Józefa 900

Żydowo h. LUBICZ.
Adam, syn Andrzeja 974
Jan (Nepomucen), syn tegoż 975
Józef, syn tegoż 1007






WARSZAWA 1854
W DRUKARNI S. ORGELBRANDA.





---
Paval Hadzinski

Менск
Сообщений: 254
На сайте с 2018 г.
Рейтинг: 82

john1 написал:
[q]
Chądzyński h. CIOŁEK.
Maxymilain Józef, syn Karola 752
[/q]


Подскажите, а где лежат эти документы сейчас?
---
Прозьвішчы:
Хадзінскі, Мачальскі, Галіноўскі, Какашынскі, Драбышэўскі, Грынкевіч, Матусевіч, Міна, Лях, Бледзька, Зярнятка, Шабан, Сіняк, Стаўбуновіч, Каранеўскі, Хадан, Канаш, Сенькевіч, Рудзінскі, Шэшка, Бурак, Гіль, Квяткевіч, Сыракваш, Яськевіч, Пазьняк, Гук, Завадзкі, Сіпайла, Арцюх, Бохан, Ма
john1

Сообщений: 2583
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1385

попробуйте --

http://www.fgurgia.ru/customse...amp;lc=ru#!page:1/o:27604089/p:1
---
pavelvisnevski
Новичок

Санкт-Петербург
Сообщений: 12
На сайте с 2020 г.
Рейтинг: 5
Wiśniewski h. PRUS 1.
Tomasz Mikołaj, syn Józefa 822
Konstanty Karol Salezyusz, s. t. 823
Felix Abdon Ignacy, s. tegoż 824
Paweł Melchior, s. tegoż 825

Подскажите где дальше искать информацию?
Цифры с права, где искать? где продолжение книги? где страница 823?
Особенно интересует Wiśniewski Karol
Anastasia 1986

Москва
Сообщений: 190
На сайте с 2020 г.
Рейтинг: 93
Государственный архив Калужской области
Ф. Ф-612 (Тарусское городническое правление (г. Таруса Калужского наместничества, с 1796 г. - Калужской губ.) Оп. 3 Д. 286
"Указы Калужского губернского правления и циркуляры департамента полиции по вопросу о сроках службы дворян царства Польского, отданным в рекруты за укрывательство за границей от конскрипции" 01.09.1850 г. - 31.12.1850 г.
← Назад    Вперед →Страницы: ← Назад 1 2 * 3 Вперед →
Модератор: Bianca
Вверх ⇈