[q] Àðõèâû Ïîëüøè https://archiwa.gov.pl/en/ Ïîëüñêàÿ ñëóæáà ãåíåàëîãèè Èäèòå ïî ññûëêå >>> Ñïðàâî÷íèêè è Àäðåñ-Êàëåíäàðè Êîðîëåâñòâà Ïîëüñêîãî https://book-olds.ru/BookLibra...skogo.html Ìåòðè÷åñêèå êíèãè - http://metryki.genealodzy.pl/ Ýâàêóèðîâàííûå ïîëÿêè 1943-1946 â Íîâîñèáèðñêóþ, Êåìåðîâñêóþ îáëàñòè è â Àëòàéñêèé êðàé. Àðõèâ Àëòàéñêîãî êðàÿ (ÃÀÀÊ) - http://www.archiv.ab.ru/files/inventory/%D0%A0921-1.pdf[/q]
Ïðîñüáà ê ó÷àñòíèêàì, ðàáîòàþùèì â ðàçäåëå - 1. Íå êîïèðîâàòü ìíîãîñòóïåí÷àòûå äèàëîãè ïðè îòâåòå. Îñòàâëÿéòå òîëüêî òó ÷àñòü, íà êîòîðóþ îòâå÷àåòå. 2. Äëÿ áëàãîäàðíîñòè èñïîëüçóéòå òðè âàðèàíòà - * Ðåéòèíã (+/-) * Ëàéê * Îòçûâ â Ïðîôèëå ó÷àñòíèêà çà ñîîáùåíèå 3. Íå ïèøèòå òåêñòû ñîîáùåíèé òîëüêî áîëüøèìè áóêâàìè. 4. Îáðàùàéòå âíèìàíèå íà íàçâàíèÿ òåì è ðàñøèôðîâêó ïîäòåì ïðè êðåïëåíèå ñâîåãî ïîñòà. 5. Ïðåæäå, ÷åì îòêðûòü íîâóþ òåìó, ïðîëèñòàéòå ðàçäåë. Íå íàäî äóáëèðîâàòü óæå îòêðûòûå òåìû. |
Forum po polsku
Ten rozdział przeznaczony jest dla forumowiczów, którzy nie znają rosyjskiego lub... (zob. 1-wszą wiadomość ) — Ýòà òåìà ñîçäàíà äëÿ ôîðóì÷àí, êîòîðûå íå çíàþò ðóññêîãî èëè... (ñì. 1-å ñîîáùåíèå)
Wojciech Ãäàíüñê Ñîîáùåíèé: 5873 Íà ñàéòå ñ 2006 ã. Ðåéòèíã: 2213 | Íàâåðõ ##
6 àïðåëÿ 2009 16:36 8 àïðåëÿ 2009 9:10Przeglądarki Internetowe Ten rozdział przeznaczony jest dla forumowiczów, którzy nie znają rosyjskiego lub nie mają rosyjskiej czcionki. Pierwsza wiadomość OBOWIĄZKOWO powinna być napisana po polsku, odpowiedzi - jak wygodniej.
Ýòà òåìà ñîçäàíà äëÿ ôîðóì÷àí, êîòîðûå íå çíàþò ðóññêîãî ÿçûêà èëè íå èìåþò âîçìîæíîñòè ïèñàòü ïî-ðóññêè. Ïåðâîå ñîîáùåíèå ÎÁßÇÀÒÅËÜÍÎ äîëæíî áûòü íàïèñàíî ïî-ïîëüñêè, îòâåòû — êàê óäîáíåé.
Uwaga dla osób, korzystających z Internet Eksplorera Przy używaniu różnych kodów w jednej wiadomości zdarza sie, że jej tekst pojawia się zniekształcony - w postaci "krzaczków" lub "robaczków". To zjawisko nie występuje, jeżeli korzysta sie z Mozilla Firefox lub Opery.
Âíèìàíèå - êòî ïîëüçóåòñÿ Èíòåðíåò Ýêñïëîðåðîì Ïðè èñïîëüçîâàíèè ðàçíûõ êîäîâ â îäíîì ñîîáùåíèè ìîæåò ñëó÷èòüñÿ, ÷òî îíî áóäåò èñêàæåíî - ïîÿâèòñÿ ðÿä ñòðàííûõ çíàêîâ. Ýòî ÿâëåíèå íå âûñòóïàåò, åñëè ïîëüçîâàòüñÿ Ìîçèëëîé èëè Îïåðîé.
Moderator | | |
Wojciech Ãäàíüñê Ñîîáùåíèé: 5873 Íà ñàéòå ñ 2006 ã. Ðåéòèíã: 2213 | Íàâåðõ ##
10 ñåíòÿáðÿ 2009 8:48 Ðàññóäèòåëüíûé áåçóìåö íàïèñàë: [q] Wojciech napisał:
[q] Może bym i miał, ale lubię wiedzieć z kim dyskutuję. W poważnej, choć amatorskiej genealogii ludzie występuja z odsłonięta twarzą. Z zasady ignoruję niepodpisane (chociażby imieniem) wiadomości. Pozdrawiam[/q]
Minął Wojciechu nieco ponad tydzień,a Twej odpowiedzi ani widu,ani słychu.Nie wiem,jak mam Cie jeszcze prosić o pomoc i kto tu jest niby poważny,a kto nie...Wszak pokazałem Ci się,więc wiesz kim jestem.Ponadto piszę w imieniu Jerzego Kazieczko z Jeleniej Góry... Proszę o odpis. Tomek. [/q]
Tego samego dnia wysłałem Ci e-maila na adres podany w profilu. Pocztę sprawdzasz ? --- Âîéöåõ èç Ãäàíüñêà
Çàõîðîíåíèÿ ñîâåòñêèõ âîèíîâ íà òåððèòîðèè Ïîëüøè - ìîé äîêëàä íà ÃåíÝêñïî
https://www.youtube.com/watch?v=scIZ4VSUfV0
Êàê çàíåñòè èìÿ âîèíà â ñïèñîê êëàäáèùà : http://forum.vgd.ru/109/32286/ | | |
Ðàññóäèòåëüíûé áåçóìåöÍîâè÷îê  Ñîîáùåíèé: 6 Íà ñàéòå ñ 2009 ã. Ðåéòèíã: 4 | Íàâåðõ ##
10 ñåíòÿáðÿ 2009 17:05 Wojciech napisał:[q] Pocztę sprawdzasz ?[/q]
Sprawdzam,sprawdzam,-ale na serio nic nie otrzymałem.Możesz zrobić replay..?  Albo wkleić tutaj... Pozdrawiam. Tomek. --- www.forgen.pl | | |
Wojciech Ãäàíüñê Ñîîáùåíèé: 5873 Íà ñàéòå ñ 2006 ã. Ðåéòèíã: 2213 | Íàâåðõ ##
10 ñåíòÿáðÿ 2009 20:41 Ðàññóäèòåëüíûé áåçóìåö íàïèñàë: [q] Wojciech napisał:[q] Pocztę sprawdzasz ?[/q] Sprawdzam,sprawdzam,-ale na serio nic nie otrzymałem.Możesz zrobić replay..? Albo wkleić tutaj...Pozdrawiam.Tomek. [/q]
No to sprawdź jeszcze prywatne wiadomości - tę z datą 31 sierpnia 2009 i tematem "Campioni". Już nie pamiętam jaką drogą odpowiadałem, ale zrobiłem to na pewno - jak widać. --- Âîéöåõ èç Ãäàíüñêà
Çàõîðîíåíèÿ ñîâåòñêèõ âîèíîâ íà òåððèòîðèè Ïîëüøè - ìîé äîêëàä íà ÃåíÝêñïî
https://www.youtube.com/watch?v=scIZ4VSUfV0
Êàê çàíåñòè èìÿ âîèíà â ñïèñîê êëàäáèùà : http://forum.vgd.ru/109/32286/ | | |
Ðàññóäèòåëüíûé áåçóìåöÍîâè÷îê  Ñîîáùåíèé: 6 Íà ñàéòå ñ 2009 ã. Ðåéòèíã: 4 | Íàâåðõ ##
14 ñåíòÿáðÿ 2009 14:56 Wojciechu, Kurcze nie sądziłem,że tak trudno wysłać ponownie mejla.Ja żadnego nie odebrałem,a Ty twierdzisz,że wysłałeś.Okej,niech Ci będzie-ale teraz,czy mógłbym Cię serdecznie prosić raz jeszcze o zagubioną informację.Nie trzymaj mego kolegi w niepewności,proszę. Jego bezpośredni mejl poniżej,tak będzie szybciej: j.kazieczko@op.pl
Serdeczne dzięki z góry,wierzę-że w niewątpliwym natłoku zadań i tu na forum i w życiu codziennym - znajdziesz jeszcze parę minutek dla ,,zagwozdki" Jerzego. Pozdrawiam. T. --- www.forgen.pl | | |
Wojciech Ãäàíüñê Ñîîáùåíèé: 5873 Íà ñàéòå ñ 2006 ã. Ðåéòèíã: 2213 | Íàâåðõ ##
15 ñåíòÿáðÿ 2009 8:59 Ðàññóäèòåëüíûé áåçóìåö íàïèñàë: [q] Wojciechu, Kurcze nie sądziłem,że tak trudno wysłać ponownie mejla.Ja żadnego nie odebrałem,a Ty twierdzisz,że wysłałeś.Okej,niech Ci będzie-ale teraz,czy mógłbym Cię serdecznie prosić raz jeszcze o zagubioną informację.Nie trzymaj mego kolegi w niepewności,proszę. Jego bezpośredni mejl poniżej,tak będzie szybciej: j.kazieczko@op.pl
Serdeczne dzięki z góry,wierzę-że w niewątpliwym natłoku zadań i tu na forum i w życiu codziennym - znajdziesz jeszcze parę minutek dla ,,zagwozdki" Jerzego. Pozdrawiam. T. [/q]
Tomku w linijce na górze tego ekranu jest przycisk [ Ïèñüìà ]. Spróbuj w niego kliknąć --- Âîéöåõ èç Ãäàíüñêà
Çàõîðîíåíèÿ ñîâåòñêèõ âîèíîâ íà òåððèòîðèè Ïîëüøè - ìîé äîêëàä íà ÃåíÝêñïî
https://www.youtube.com/watch?v=scIZ4VSUfV0
Êàê çàíåñòè èìÿ âîèíà â ñïèñîê êëàäáèùà : http://forum.vgd.ru/109/32286/ | | |
woookÍîâè÷îê  Bielsko - Biala Ñîîáùåíèé: 4 Íà ñàéòå ñ 2009 ã. Ðåéòèíã: 4 | Íàâåðõ ##
15 ñåíòÿáðÿ 2009 13:50 Ñześć ! nie ma powodu, aby nie ufać starożytnych dokumentów...w przeciwnym razie byłby napisany , przybyły z Litwy ... Co byłoby łatwiejsze ... nazwisko Lermontow zbyt jest "czysto -rosyjskim", ale nazwisko Lermont nie jest "czysto -rosyjskim" ...W dawnych polskich kronikach można znaleźć nazwy Kropotka i Kłopotowski... --- Ñàrðå diem | | |
| apss Ñîîáùåíèé: 2431 Íà ñàéòå ñ 2009 ã. Ðåéòèíã: 2773
| Íàâåðõ ##
15 ñåíòÿáðÿ 2009 19:35 15 ñåíòÿáðÿ 2009 19:39 woook Åñëè çíàåòå ðóññêèé - ìîæåòå ïèñàòü íà íåì. | | |
Stan_is_love Ìîñêâà Ñîîáùåíèé: 11409 Íà ñàéòå ñ 2008 ã. Ðåéòèíã: 7382 | Íàâåðõ ##
16 ñåíòÿáðÿ 2009 11:47 apss bardzo dziękuję --- Âñå ìîè ëè÷íûå äàííûå, ðàçìåùåíû ìíîþ íà ñàéòå äîáðîâîëüíî â òðåçâîì óìå è òâ¸ðäîé ïàìÿòè, ñïåöèàëüíî äëÿ ïîèñêà ðîäñòâåííèêîâ
Âûñîêîòåõíîëîãè÷íîå óäàëåíèå áîðîäàâîê íà pla3ma.ru
| | |
| shal Ñîîáùåíèé: 103 Íà ñàéòå ñ 2009 ã. Ðåéòèíã: 40
| Íàâåðõ ##
18 ñåíòÿáðÿ 2009 7:39Prosze o pomoc Sent: 06-09-2009 - 01:02 Prosze o pomoc w odszukaniu moich kuzynów, mieszkających na Ukrainie: 1.Antonina Roszko zd. Manek, kilkanaście lat temu mieszkała w Czerniowcach (poszukuję nr tel lub adres) 2.Manek Władysław zam. Mariupol (poszukuję nr tel lub adresu) 3.Manek Mirosław zam. Mariupol (jw) 4. Moroz Olga zam. Donieck (jw) Mój tato Kornel Fruncza (ur. w Czerniowcach) korespondował kiedyś z rodziną w Mariupolu (dawniej Żdanow), w stanie wojennym kontakt się urwał, potem adres zaginął. | | |
Stan_is_love Ìîñêâà Ñîîáùåíèé: 11409 Íà ñàéòå ñ 2008 ã. Ðåéòèíã: 7382 | Íàâåðõ ##
18 ñåíòÿáðÿ 2009 12:47 18 ñåíòÿáðÿ 2009 16:40 shal ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÀËÅÊÑÀÍÄÐÎÂÍÀ 0 1974-04-13 ÄÎÍÅÖÜÊ ÀÇÈÇÁÅÊÎÂÀ 60 0 0 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÌÈÕÀÉËÎÂÍÀ 0 1967-01-17 ÄÎÍÅÖÜÊ ØÀÕÒÎÁÓIJÂÍÈʲ 10 0 34 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÑÅÐÃÅÅÂÍÀ 0 1986-04-18 ÄÎÍÅÖÜÊ ÏÀÐÒÈÇÀÍÑÜÊÈÉ 14 0 0 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÂËÀÄÈÌÈÐÎÂÍÀ 0 1984-12-27 ÄÎÍÅÖÜÊ ÀÐÒÅÌÀ 210Á 0 37 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ËÅÎÍÈÄÎÂÍÀ 0 1988-11-18 ÄÎÍÅÖÜÊ ÔÎ̲ÍÀ 7 0 9 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÂÀÑÈËÜÅÂÍÀ 0 1931-07-03 ÄÎÍÅÖÜÊ ÙÅÒÈͲÍÀ 10 0 55 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÂÀÑÈËÜÅÂÍÀ 0 1914-07-0 1 ÄÎÍÅÖÜÊ ÄÎÐÅÍÑÜÊÎÃÎ 30 0 0 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÑÅÐÃÅÅÂÍÀ 0 1982-11-23 ÄÎÍÅÖÜÊ ÊÀÇÀÍÎÂί 87 0 0 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÂÈÊÒÎÐÎÂÍÀ 972780 1980-09-24 ÄÎÍÅÖÜÊ ²Ë˲×À 21 0 88 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÂÀÑÈËÜÅÂÍÀ 0 1949-07-30 ÄÎÍÅÖÜÊ ÊÓÉÁÈØÅÂÀ 244À 0 47 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÀËÅÊÑÀÍÄÐÎÂÍÀ 902926 1989-12-08 ÄÎÍÅÖÜÊ ÊÀϲÒÀÍÀ ÐÀÒͲÊÎÂÀ 14 0 64 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÂËÀÄÈÌÈÐÎÂÍÀ 0 1979-10-23 ÄÎÍÅÖÜÊ ØÅÊÑϲÐÀ 11 0 39 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÍÈÊÎËÀÅÂÍÀ 0 1943-01-23 ÄÎÍÅÖÜÊ ÙÅÒÈͲÍÀ 41 0 58 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÂÀÑÈËÜÅÂÍÀ 0 1972-09-25 ÄÎÍÅÖÜÊ Ï²ÍÒÅÐÀ 52 0 24 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÂÈÊÒÎÐÎÂÍÀ 0 1968-04-07 ÄÎÍÅÖÜÊ 60-в××ß ÑÐÑÐ 22 0 35 ÌÎÐÎÇ ÎËÜÃÀ ÂËÀÄÈÌÈÐÎÂÍÀ 0 1974-09-03 ÄÎÍÅÖÜÊ ÀÐÒÅÌÀ 287 0 51
ÐÎØÊÎ ÀÍÒÎÍÈÍÀ ÌÈÕÀÉËÎÂÍÀ 0 1939-09-26 ×ÀÏÀªÂÊÀ ²ÄÑÓÒÍß 0 0 ÐÎØÊÎ ÀÍÒÎÍÈÍÀ ÈÂÀÍÎÂÍÀ 0 1960-04-12 ÊÎÐÎÑÒÅÍÜ ÓÐÈÖÜÊÎÃÎ 3 0 6 ÐÎØÊÎ ÀÍÒÎÍÈÍÀ ÁÎÃÄÀÍÎÂÍÀ 0 1970-03-17 ²ÂÀÍÎ-ÔÐÀÍʲÂÑÜÊ ÊÎÍÎÂÀËÜÖß 135 0 40
Âëàäèñëàâ Ìàíåê è Ìèðîñëàâ Ìàíåê íà Óêðàèíå íåò. Åñòü 33 äðóãèõ Ìàíåê. Íàäî? --- Âñå ìîè ëè÷íûå äàííûå, ðàçìåùåíû ìíîþ íà ñàéòå äîáðîâîëüíî â òðåçâîì óìå è òâ¸ðäîé ïàìÿòè, ñïåöèàëüíî äëÿ ïîèñêà ðîäñòâåííèêîâ
Âûñîêîòåõíîëîãè÷íîå óäàëåíèå áîðîäàâîê íà pla3ma.ru
| | |
|