Top.Mail.Ru
Русские воины погибшие в русско-турецкой войне 1877-78 г.г. :: Болгария :: Cтраны Балканского п-ва и Прикарпатья :: СТРАНЫ И РЕГИОНЫ

Всероссийское Генеалогическое Древо

Генеалогический форум ВГД

На сайте ВГД собираются люди, увлеченные генеалогией, историей, геральдикой и т.д. Здесь вы найдете собеседников, экспертов, умелых помощников в поисках предков и родственников. Вам подскажут где искать документы о павших в боях и пропавших без вести, в какой архив обратиться при исследовании родословной своей семьи, помогут определить по старой фотографии принадлежность к воинским частям, ведомствам и чину. ВГД - поиск людей в прошлом, настоящем и будущем!

Генеалогический форум ВГД » СТРАНЫ И РЕГИОНЫ » Cтраны Балканского п-ва и Прикарпатья » Болгария » Русские воины погибшие в русско-турецкой войне 1877-78 г.г.
Вниз ⇊

Русские воины погибшие в русско-турецкой войне 1877-78 г.г.

Списки погибших из Черниговской губернии

    Вперед → Страницы: 1 * 2 Вперед →

Модератор: vedra
Птица Сирин
Долгожитель форума

Птица Сирин

Сообщений: 709
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1207 

18-й Вологодський піхотний полк
Загинули у червні 1877 р.*:
1. Андрюшко Ігнат Кіндратович – м. Веркіївка Ніжинського повіту
2. Батура Дем’ян Прокопович (фельдфебель) – м. Мглин
3. Бондар Денис Олексійович – с. Плоске Ніжинського повіту
4. Бондаренко Максим (помер від ран у шпиталі у серпні 1877 р.) – Чернігівський повіт
5. Бурковський Василь Григорович – с. Підлипне Конотопського повіту
6. Верченко Леонтій Андрійович – с. Рожнове Остерського повіту
7. Вєтров Василь Степанович (унтер-офицер, загинув у серпні 1877 р.) – м. Остер
8. Висоцький Федір Федорович (унтер-офіцер, помер від ран у військовому шпиталі № 63) – с. Пухівка Остерського повіту
9. Волошин Яків (помер від ран у шпиталі) – с. Стара Басань Козелецького повіту
10. Галич Яків (помер від ран у шпиталі) – с. Білоцерківка Козелецького повіту
11. Горовий Федір Макарович – м. Веприк Козелецького повіту
12. Демиденко Іван Овсійович – м. Семиполки Остерського повіту
13. Зазимко Кузьма Максимович – Козелецький повіт
14. Колесник Григорій Олександрович – с. Грабівка Козелецького повіту
15. Король Микита (помер від ран у липні 1877 р. у дивізіонному лазареті 31 піхотної дивізії)
16. Котляр Іван Єпіфанович – м. Семенівка Новозибківського повіту
17. Лобок Опанас Антонович (унтер-офіцер) – с. Костобобрів Новгород-Сіверського повіту
18. Лутов Степан Євдокимович – с. Старий Биків Козелецького повіту
19. Луцький Віктор Олександрович (унтер-офіцер) – м. Чернігів
20. Малюга Георгій Миколайович – м. Ніжин
21. Межений Пилип Петрович – д. Катичі Суразького повіту
22. Михер Федір Филонович – с. Новик Козелецького повіту
23. Мохир Данило Матвійович – м. Ніжин
24. Недров Вокул Йосифович – с. Стара Гута Суразького повіту
25. Овчаренко Пилип (помер від ран у лютому 1878 р.) – м. Кобижча Козелецького повіту
26. Однокон Данило Пилипович – с. Вороньки Козелецького повіту
27. Пархоменко Максим Григорович – с. Рожнове Остерського повіту
28. Педа Сергій (помер від ран у шпиталі) – д.Кошинів Остерського повіту
29. Пихтерев Кіндратій Олексійович (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії) – с. Могилевець Новозибківського повіту
30. Пономаренко Антон Дем’янович – с. Старий Глибів Остерського повіту
31. Прядка Даниїл (помер від ран у військовому шпиталі № 47) – Ніжинський повіт
32. Ростальний Федір Львович – с. Рейментарівка Сосницького повіту
33. Руденко Юхим Савич (загинув у серпні 1877 р.) – с. Петрівка Козелецького повіту
34. Тищенко Кузьма Степанович (ротний фельдшер) – с. Хрипівка Городницького повіту
35. Сайко Мина Григорович – с. Дептівка Конотопського повіту
36. Самусь Григорій Семенович – с. Шаповалівка Конотопського повіту
37. Свирид Юхим Григорович (загинув у серпні 1877 р.) – м. Бобровиця Козелецького повіту
38. Семо Петро (помер від ран у шпиталі) – м. Березне Чернігівського повіту
39. Сергієнко Матвій Іванович – с. Андріївка Кролевецького повіту
40. Степаненко Євстафій Якович – м. Конотоп
41. Фридинов Матвій (помер від ран у шпиталі в серпні 1877 р.) – Ніжинський повіт
42. Фурсенок Опанас Іванович – с. Тарасовичі Остерського повіту
43. Хлопяник Тарас Гаврилович – с. Софіївка Сосницького повіту
44. Хоменко Федір Іванович – с. Свиноїди Остерського повіту
45. Чвара Митрофан Давидович – с. Малий Кривець Новозибківського повіту
46. Шаповал Василь Трохимович – с. Вишеньки Остерського повіту
47. Шевченко Дмитро Мойсейович – Ніжинський повіт
48. Шкут Іван Савелійович – с. Озеряни Козелецького повіту
49. Шумицький Андрій Федорович – с. Бачевське Глухівського повіту
50. Шундик Іван Павлович – с. Новоселки Остерського повіту
51. Ющенко Йосиф Денисович – с. Браниця Козелецького повіту [6].

19-й Костромський піхотний полк
Загинули 8 липня 1877 р.*:
1. Бабич Захарій Юхимович – Конотопський повіт
2. Барбаш Зосим Миколайович – с. Словеньки Стародубського повіту
3. Батура Марк Андрійович – м. Мглин
4. Безносенок Олександр Олексійович – с. Ветошки Мглинського повіту
5. Білий Михайло Фомич – с. Радичів Кролевецького повіту
6. Бобриков Кіндрат Іванович – м. Конотоп
7. Борисенок Павло Іванович (унтер-офіцер) – с. Нове Задубення Мглинського повіту
8. Бурнос Осип Іванович (унтер-офіцер) – д. Імшана Глухівського повіту
9. Васьков Конон Андрійович – с. Вельжичі Мглинського повіту
10. Власенко Григорій Пилипович – с .Добротів Кролевецького повіту
11. Волков Федір Семенович – Чернігівський повіт
12. Гавриленко Павло Іванович (унтер-офіцер) – с. Холопкове Глухівського повіту
13. Гала Яків Варфоломійович – с. Педимове Кролевецького повіту
14. Галаш Григорій Назарович – с. Лихоші Кролевецького повіту
15. Глушенко Микола Яковлевич – с. Буда Сосницького повіту
16. Гончарка Мирон Степанович – м. Бахмач Конотопського повіту
17. Горох Митрофан Маркович (барабанщик) – с. Іванькове Кролевецького повіту
18. Денисенко Іван Федорович – с. Дептівка Конотопського повіту
19. Дердик Данило Малофійович – с. Мельня Кролевецького повіту
20. Дин Іван Васильович – с. Зазирки Глухівського повіту
21. Дмитренко Михайло Захарович – с. Карильське Кролевецького повіту
22. Дорош Григорій Якович – с. Студьонка Кролевецького повіту
23. Дорошенко Опанас Іванович – с. Уздиці Глухівського повіту
24. Дубовик Карп Пантелійович – с. Дептівка Конотопського повіту
25. Дударев Григорій Іванович – м. Глухів
26. Дьяченок Михайло Андрійович (унтер-офіцер) – с. Смяч Новгород-Сіверського повіту
27. Єфиценко Тимофій Степанович – с. Риботин Кролевецького повіту
28. Єщенко Осип Максимович (унтер-офіцер) – с. Старий Білоус Чернігівського повіту
29. Журавель Олексій Єрмолайович – м. Конотоп
30. Журавльов Матвій Никифорович – с. Кучерівка Глухівського повіту
31. Заболотний Іван Якович (барабанщик) – Борзенський повіт
32. Зоценко Мартин Симонович – м. Веркіївка Ніжинського повіту
33. Зюзька Григорій Савелійович – с. Нарості Суразького повіту
34. Івашин Семен Каленикович – с. Соснівка Конотопського повіту
35. Іващенко Фадей Євменович – м. Бахмач Конотопського повіту
36. Ізотенко Остафій Матвійович – х. Нарбутівка Глухівського повіту
37. Ільєнко Опанас Мойсейович – с. Собич Кролевецького повіту
38. Іовченко Олексій Васильович – с. Бистрик Кролевецького повіту
39. Казин Роман Павлович – м. Конотоп
40. Каставий Дмитро Іванович – с. Богданове Глухівського повіту
41. Кирієнко (Курнявко) Антон Григорович – с. Огоране Глухівського повіту
42. Клименко Микола Лук’янович – с. Шакове Конотопського повіту
43. Клименко Порфир Данилович – с. Риботин Кролевецького повіту
44. Клименко Федір Єлисейович – с. Разльоти Кролевецького повіту
45. Клищенко Петро Симонович – с. Вітемля Стародубського повіту
46. Ковтун Порфирій Григорович – м. Вороніж Кролевецького повіту
47. Козинець Захарій Вакулович – с. Чапліївка Кролевецького повіту
48. Козинков Петро Григорович – м.Стародуб
49. Колесник Ігнат Терентійович – с. Старі Яриловичі Городницького повіту
50. Копелок Федір Фомич – с. Мезин Кролевецького повіту
51. Костюк Євсей – с. Гольонки Конотопського повіту
52. Костюк Леонтій Іванович – м. Володькова Дівиця Ніжинського повіту
53. Кошликов Касян Андрійович (унтер-офіцер) – с. Савостяни Стародубського повіту
54. Кравченко Йосиф Лазарович – с. Берези Глухівського повіту
55. Краснопоясовський Іван Федорович – с. Жолдаки Конотопського повіту
56. Кривоший Марко Якович – с. Малий Самбір Конотопського повіту
57. Курилов Антон Іванович – с. Гайворон Конотопського повіту
58. Лаврик Артемій – с. Коренецьке Конотопського повіту
59. Лагуша Трохим Микитович – с. Уланове Глухівського повіту
60. Ларченок Павло Семенович – с. Бровничі Новозибківського повіту
61. Литовченко Сава Романович – с. Рубанка Конотопського повіту
62. Ловицький Федір Петрович – с. Блистове Кролевецького повіту
63. Ляхин Пилип Петрович (унтер-офіцер) – посад Лужки Стародубського повіту
64. Макієнко Сила Максимович (унтер-офіцер) – м. Березне Чернігівського повіту
65. Мамро Віктор Андрійович – с. Жернівка Кролевецького повіту
66. Марченко Гордій Маркович (унтер-офіцер) – с. Сваром’є Остерського повіту
67. Маршець Дмитро Дмитрович – с. Алтинівка Кролевецького повіту
68. Маслюк Панкратій Микитович – с. Ярославець Глухівського повіту
69. Мироненко Андрій Артемович – с. Мутин Кролевецького повіту
70. Михайленок Семен Єлисейович – с. Вороб’ївка Новгород-Сіверського повіту
71. Мовчан Ілля Пантелійович – м. Глухів
72. Мондюченко Антон Іванович – Кролевецький повіт
73. Мороз Федір Іванович – с. Полковнича Слобода Глухівського повіту
74. Моховик Ілля Якимович – с. Сахнівка Чернігівського повіту
75. Окунь Іван Павлович – с. Краснопілля Кролевецького повіту
76. Пилипенко Яків Федотович – с. Покошичі Кролевецького повіту
77. Письменов Мойсей Хацкелевич – м. Погар Стародубського повіту
78. Підлипний Василь Максимович – с. Чапліївка Кролевецького повіту
79. Плужников Григорій Миколайович – м. Глухів
80. Политуха Антон Боніфатійович – с. Холопкове Глухівського повіту
81. Половка Мина Петрович – с. Богданівка Остерського повіту
82. Попела Козьма (помер від ран у листопаді 1877 р. у військовому шпиталі № 53)
83. Пошупка Зиновій – с. Тиниця Конотопського повіту
84. Прикащиченко Самуїл Степанович (унтер-офіцер) – с. Заворичі Козелецького повіту
85. Приліпко Харитон Опанасович (унтер-офіцер) – с. Нивне Мглинського повіту
86. Прокопенко Корній Федорович – с. Попівка Конотопського повіту
87. Прокопенко Опанас Кирилович – с. Чорториги Глухівського повіту
88. П’ята Іван Прокопович – с. Дурні Чернігівського повіту
89. Речник Леонтій Васильович – с. Красне Конотопського повіту
90. Рехигарев Кузьма Захарович – с. Красилівка Козелецького повіту
91. Руд Єлисей Никифорович – с. Литвиновичі Глухівського повіту
92. Руденко Степан Петрович – м. Мена Сосницького повіту
93. Руденок Юхим Гаврилович (унтер-офіцер) – с. Перелази Суразького повіту
94. Савченко Василь Васильович – с. Пекарів Сосницького повіту
95. Савченок Василь Якович (фельдфебель) – с. Печенюги Новгород-Сіверського повіту
96. Савченок Тимофій Антонович – с. Манюки Новозибківського повіту
97. Сайко Іван Савич – с. Верьовка Конотопського повіту
98. Семенок Єфрем Романович – с. Сопич Стародубського повіту
99. Сердюк Григорій Павлович – с. Курінь Конотопського повіту
100. Сивид Павло Миколайович – с. Райгородок Кролевецького повіту
101. Симоненко Антон Іванович – с. Імшана Глухівського повіту
102. Симоненко Пимон Денисович – с. Будище Кролевецького повіту
103. Синєгрибов Єпіфан Софонович – посад Святський Суразького повіту
104. Смага Парфен Григорович (барабанщик) – м. Кобижча Козелецького повіту
105. Сокіл Опанас Якимович – д. Стара Конотопського повіту
106. Сорокваша Іван Тихонович – м. Почеп Мглинського повіту
107. Ступак Григорій Федорович – с. Оболоннє Кролевецького повіту
108. Сулиш Павло Іванович – м. Кролевець
109. Супрун Аврам Макарович (барабанщик) – с. Ксьонзівка Кролевецького повіту
110. Сухобоков Прокофій Миронович – м. Семенівка Новозибківського повіту
111. Таран Костянтин Степанович (унтер-офіцер) – м. Гоголів Остерського повіту
112. Тарасенко Ілля Тимофійович – с. Крапивне Конотопського повіту
113. Тарасенок Іван Степанович – с. Доменикове Новгород-Сіверського повіту
114. Терещенко Харитон Онуфрійович – м. Дубовичі Кролевецького повіту
115. Тимошенок Єфрем Леонович – с. Великий Бір Суразького повіту
116. Ткаченко Василь Пархомович – с. Берези Глухівського повіту
117. Троценко Яків Миколайович (унтер-офіцер) – м. Глухів
118. Хайков Павло Григорович – с. Рудня Мглинського повіту
119. Харланенок Іуда Архипович (унтер-офіцер) – с. Синькове Мглинського повіту
120. Федорко Федір Мойсейович – с. Малий Самбір Конотопського повіту
121. Цегельников Фома Григорович – с. Зазирки Глухівського повіту
122. Чмирьов Олександр Якович – с. Уланове Глухівського повіту
123. Чуйко Максим Андрійович – х. Халимонів Конотопського повіту
124. Шапошников Василь Зиновійович – м. Глухів
125. Шолирій Трифон – с. Григорівка Конотопського повіту
126. Штурман Андрій – с. Гайворон Конотопського повіту
127. Яраш Антон Федорович – м. Новий Биків Козелецького повіту
128. Яценко Капітон Павлович – с. Ксьонзівка Кролевецького повіту
129. Ященко Филимон Петрович – с. Іванькове Кролевецького повіту [7].
Птица Сирин
Долгожитель форума

Птица Сирин

Сообщений: 709
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1207 

20-й Галицький піхотний полк
Загинули 8 липня 1877 р.*:
1. Андрус Василь Олексійович – м. Мена Сосницького повіту
2. Антипенко Іван Іванович (загинув у серпні 1877 р.) – с. Сваркове Глухівського повіту
3. Бабенець Трофим Іванович (унтер-офіцер) – с. Комарівка Борзенського повіту
4. Блис Марко Миколайович (унтер-офіцер, загинув у серпні 1877 р.) – с. Локні Козелецького повіту
5. Боярчук Микола Іванович – м. Нові Млини Сосницького повіту
6. Буян Прохор (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
7. Войтенко Омелян Давидович – с. Рожнівка Борзенського повіту
8. Гаєвський Казимир (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
9. Гапонов Андрій Іванович – м. Новозибків
10. Гах Влас Савелійович (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії) –м. Бобровиця Козелецького повіту
11. Глатка Федір (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
12. Годило-Годлевський Іларіон Васильович (загинув у серпні 1877 р.) – с. Прохорів Борзенського повіту
13. Горленко Василь Семенович (загинув у серпні 1877 р.) – с. Шаповалівка Борзенського повіту
14. Гучек Ларіон Ієвлевич – с. Погорільці Сосницького повіту
15. Довгуша Григорій Семенович (загинув у серпні 1877 р.) – м. Орлівка Новозибківського повіту
16. Єрошенко Полікарп Григорович – м. Олександрівка Сосницького повіту
17. Загара Іван Микитович – с. Бурімка Борзенського повіту
18. Ісаченко Михайло Титович – Уношівська волость Суразького повіту
19. Кислий Федір Юхимович – м. Ічня Борзенського повіту
20. Коваленко Андрій (помер від ран у військовому шпиталі № 47)
21. Колесник Микита Васильович – с. Головеньки Борзенського повіту
22. Лихман Микола (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
23. Ляшенко Осип Мефодійович – с. Городище Сосницького повіту
24. Мартиненко Михайло Микитович – с. Мартинівка Борзенського повіту
25. Марченко Арсеній Петрович (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії) – с. Есмань Глухівського повіту
26. Милейко Іван Григорович – с. Чорнотичі Сосницького повіту
27. Михненко Ларіон (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
28. Нижних Опанас (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
29. Николаєнко Федір Матвійович – с. Оленівка Борзенського повіту
30. Олейник Антон Терентійович (загинув у серпні 1877 р.) – с. Омбиш Борзенського повіту
31. Опенька Павло Павлович (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії) – с. Литовець Новгород-Сіверського повіту
32. Полторацький Іван Корнійович – с. Старий Жадів Новгород-Сіверського повіту
33. Помба Федір Несторович – с. Будище Козелецького повіту
34. Пороженко Михайло Миколайович (портупей-юнкер, загинув у серпні 1877 р.) – син губернського секретаря
35. Пришва Федір Миколайович – с. Мале Устя Сосницького повіту
36. Прищепа Трохим Пилипович – с. Бурківка Сосницького повіту
37. Пушенко Іван Миколайович – с. Стрельники Борзенського повіту
38. Решетинський Яків Якович – м. Нові Млини Сосницького повіту
39. Самченко Пилип Михайлович – с. Куршановичі Новозибківського повіту
40. Сачава Пимон (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
41. Сергієнко Трохим (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
42. Силдан Спиридон (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
43. Сисоренко Юхим (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
44. Сич Григорій Миколайович – с. Литовець Новгород-Сіверського повіту
45. Складний (Ткаренко) Іван Андрійович (загинув у травні 1878 р.) – с. Високе Борзенського повіту
46. Смаглюк Савелій Максимович (загинув у серпні 1877 р.) – с. Чорнотичі Сосницького повіту
47. Соловець Мина Аврамович (загинув у серпні 1877 р.) – с. Білий Колодязь Новозибківського повіту
48. Тарасенко Давид Варнавович (загинув у серпні 1877 р.) – с. Селище Борзенського повіту
49. Тарахтулин Хаім (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
50. Тимонок Мамонт Гурійович (унтер-офіцер) – с. Горбове Стародубського повіту
51. Тимошенко Іван Захарович – с. Слабин Чернігівського повіту
52. Третяков Петро (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
53. Тройна Єрмолай Андрійович – с. Наумівка Сосницького повіту
54. Фоськов Євдоким Петрович (загинув у серпні 1877 р.) – с. Болсунів Суразького повіту
55. Фурман Мартин Григорович (помер від ран у лютому 1878 р.) – д. Шинківка Сосницького повіту
56. Худенок Матвій Михайлович – с. Стольне Сосницького повіту
57. Хужин Степан (помер від ран у травні 1878 р.) – с. Ядути Борзенького повіту
58.Чернуха Семен (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії) – с. Хижки Конотопського повіту
59. Чернуха Яків (помер від ран у липні 1877 р. у лазареті 31 піхотної дивізії)
60. Чищевий Омелян Вікторович – с. Абрамівка Новгород-Сіверського повіту
61. Шкред Єгор Іванович (унтер-офіцер) – с. Малий Левчень Суразького повіту [8].

47-й Український піхотний полк
1. Богданів Павло Юхимович (помер від ран та хвороб) – с.Синяки Ніжинського повіту
2. Лященко Конон (помер від ран у військовому шпиталі № 47) – Борзенський повіт
3. Мазун Василь Степанович (єфрейтор, помер) – с. Євлашівка Борзенського повіту

53-й Углицький піхотний полк
Загинули у серпні 1877 р.:
1. Коваленок Григорій Никифорович – с. Сергіїв Стародубського повіту
2. Ковтун Василь Григорович – м. Семенівка Новозибківського повіту
3. Кулаков Трофим Романович – с. Гринів Стародубського повіту
4. Римарев Філат Омелянович (унтер-офіцер) – с. Подбелів Мглинського повіту
5. Турочка Гнат Фомич – Новгород-Сіверський повіт
6. Филипов Зиновій Іванович – д. Зубарів Стародубського повіту
7. Шевченко Іван Пилипович – м. Стародуб [9].

61-й Володимирський піхотний полк
1. Максименко Петро Семенович (унтер-офіцер, загинув у серпні 1877 р.) – с. Кромове Мглинського повіту
2. Макуха Гаврило (помер від ран у військовому шпиталі № 47)
3. Феньков Андрій Іванович (загинув у серпні 1877 р.) – с. Осколкове Мглинського повіту
4. Циганков Роман Сильванович (загинув у серпні 1877 р.) – с. Тихоновичі Сосницького повіту
5. Щедрин Федір Корнійович (загинув у серпні 1877 р.) – посад Клинці Суразького повіту [10].

62-й Суздальський піхотний полк
Загинули під Пелишатом з 19 по 23 серпня 1877 р.*:
1. Кавшура Іван Олександрович – с. Рогове Новозибківського повіту
2. Кисельов Никифор Ілліч – м. Семенівка Новозибківського повіту
3. Степаненко Іван (унтер-офіцер) – с. Гостеньки Новозибківського повіту
4. Юрченко Івлій Омелянович – с. Бровничі Новозибківського повіту
5. Янкін Ларіон Прокопович – с. Старі Бобовичі Новозибківського повіту
6. Самусенко Петро Трохимович (загинув під Плевною 30/31 серпня 1877 р.) – с. Попівка Суразького повіту [11].

64-й Казанський піхотний полк
1. Молюнов Кондрат Спиридонович (унтер-офіцер) – д. Соколівка Стародубського повіту
2. Панасенок Василь Маркович – с. Вельжичі Мглинського повіту
3. Тарасенко Максим Андрійович – с. Петратинка Новозибківського повіту
4. Гордієнок Євдоким Іванович (унтер-офіцер, загинув під Плевною 30/31 серпня 1877 р.) – Ущерпська волость Суразького повіту
5. Швець Павло Степанович (загинув у грудні 1877 р.) – с. Федорівка Суразького повіту [12].

75-й Севастопольський піхотний полк
1. Левицький Григорій Трохимович (загинув у листопаді 1877 р.) – с. Летяхів Суразького повіту
2. Хролов Єзекіїль Михайлович (унтер-офіцер, загинув у серпні 1877 р.) – д. Чертиг Суразького повіту

81-й Апшеронський піхотний полк
1. Семиконний Дем’ян Карпович (помер 14-го липня 1877 р. у Царсько-Колодекському військовому шпиталі від ран) – с. Старий Жадів Новгород-Сіверського повіту
2. Скварок Яків Іванович (помер від ран у вересні 1877 р.) – х. Уборки Чернігівського повіту [13].

117-й Ярославський піхотний полк
Загинули під Плевною 18 липня 1877 р.*:
1. Балухта Лука Петрович (загинув у серні 1877 р.) – х. Кладинів Стародубського повіту
2. Войсер Григорій Сергійович (загинув під Плевною 30 серпня 1877 р.) – с. Колодязьки Стародубського повіту
3. Головач Єгор – д. Левеньки Стародубського повіту
4. Гришка Микола Гришкович (загинув у серпні 1877 р.) – Стародубський повіт
5. Дусєв Петро Петрович (унтер-офицер, загинув під Плевною 30 серпня 1877 р.) – м. Стародуб
6. Дьячков Никифор – с. Нижнє Стародубського повіту
7. Зодков Семен Семенович – с. Мостище Стародубського повіту
8. Климов Єрофей Іванович (загинув під Плевною 30 серпня 1877 р.) – Стародубський повіт
9. Кулаков Прокофій Макарович (унтер-офіцер) – с. Кубанівка Стародубського повіту
10. Мельников Іван Юхимович (унтер-офіцер) – с. Литовськ Стародубського повіту
11. Мельниченок Антон Трохимович – с. Алефине Стародубського повіту
12. Пико Яков Іванович (загинув під Плевною 30 серпня 1877 р.) – с. Запольські Халевичі Стародубського повіту
13. Рещенко Марко Юхимович (унтер-офіцер) – с. Андрейковичі Стародубського повіту
14. Соколов Кузьма Павлович – с. Ярцове Стародубського повіту
15. Ярошенко Іван Филимонович (загинув у серпні 1877 р.) – х. Олейників Стародубського повіту [14].
Птица Сирин
Долгожитель форума

Птица Сирин

Сообщений: 709
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1207 

118-й Шуйський піхотний полк
Загинули під Плевною 18 липня 1877 р.*:
1. Аршук Максим Степанович – с. Кистер Стародубського повіту
2. Беляцький Павло Гордійович – с. Казурчини Суразького повіту
3. Бондарев Ілля Архипович – с. Млинки Стародубського повіту
4. Борисенок Петро Никифорович – с. Задубення Мглинського повіту
5. Вориводо Петро Тимофійович – с. В’ялі Івойтенські Мглинського повіту
6. Гирда Макар Пилипович (загинув 13/14 серпня 1877 р.) – с. Молотівка Мглинського повіту
7. Горбачов Омелян Іванович – с.Кашнівка Суразького повіту
8. Госман Омелян Антонович – с. Бихани Суразького повіту
9. Групящ Костянтин Іванович (загинув 13/14 серпня 1877 р.) – с. Кромове Мглинського повіту
10. Груша Костянтин Іванович (загинув у серпні 1877 р.) – с. Кромове Мглинського повіту
11. Даниленко Микита Якович – с. Кашане Новгород-Сіверського повіту
12. Домарин Мирон Трохимович – с. Ланкове Стародубського повіту
13. Єрмаков Семен Тимофійович – с. Понсоковичі Суразького повіту
14. Журавльов Феоктист Тихонович – с. Колочеве Мглинського повіту
15. Зуборенко Ісак Євменович – с. Кожанів Суразького повіту
16. Зубрицький Кузьма Прокопович – с. П’ятівськ Стародубського повіту
17. Кажадей Андрій (помер від ран у військовому шпиталі) – Стародубський повіт
18. Коваленко Пилип (помер від ран у військовому шпиталі № 47) – Стародубський повіт
19. Кожанов Митрофан Трифонович – с. Брянови Кустичі Стародубського повіту
20. Колодкин Федір Дометович – с. Буда Крута Стародубського повіту
21. Кривоносов Петро Дмитрович – с. Дем’янове Мглинського повіту
22. Лизогуб Фома Степанович – с. Должик Суразького повіту
23. Литвинов Сава Максимович – с. Луговець Мглинського повіту
24. Моісеєнко Дмитро Онисимович – с. Петровська Буда Суразького повіту
25. Надикто Гаврило Євстафійович – с. Степко Мглинського повіту
26. Нездря Роман Спиридонович – с. Шоулине Мглинського повіту
27. Патика Омелян Сидорович – с. Шуморове Мглинського повіту
28. Резонський Давид Михайлович – м. Мглин
29. Родіоненко Йосиф Калинович – с. Соничане Стародубського повіту
30. Рубашка Михайло Михайлович (загинув 19 серпні 1877 р. біля д. Згалевиць) – с. Гринів Стародубського повіту
31. Салопека Пуд Васильович – с. Даниловичі Суразького повіту
32. Солонен Митрофан Михайлович – с. Латки-Лободи Суразького повіту
33. Спасов Федір Іванович – с. Меженики Стародубського повіту
34. Титенок Іван Якимович – с. Новоселки Стародубського повіту
35. Усов Софрон – с. Дубровичі Суразького повіту
36. Феськов Антон Федорович – с. Коробоничі Мглинського повіту
37. Циганок Михайло Павлович – м. Ущерп’є Суразького повіту
38. Черномаз Оксентій – с. Деремни Мглинського повіту
39. Черняков Василь Єрмолайович – с. Росуха Мглинського повіту
40. Шендрик Федір Васильович – с. Верещак Суразького повіту
41. Юхман Юхим Терентійович – с. Приручки Стародубського повіту [15].

125-й Курський піхотний полк
Загинули під Плевною 18 липня 1877 р.:
1. Дяченко Федір Іванович – Ніжинський повіт
2. Лубок Омелян Дорофійович – с. Нові Боровичі Городницького повіту
3. Махазіоненко Мартин Ісакович – с. Смолин Остерського повіту
4. Прудько Кіндратій Маркович – с. Петрівка Козелецького повіту [16].

3-й Санкт-Петербурзький гренадерський полк
1. Залога Захарій – с. Максаки Сосницького повіту
2. Кравченко Федір Юхимович (загинув у січні 1878 р.) – с. Богданівка Новозибківського повіту

9-й Сибірський гренадерський полк
1. Акуленко Петро Семенович (пропав безвісти 28 листопада 1877 р. під час захоплення Плевни) – с. Саша Мглинського повіту
2. Будник Дмитро Васильович – Щаснівська волость Козелецького повіту
3. Василенко Григорій Іудович – Сосницький повіт
4. Гончаров Пилип Григорович – Держанівська волость Козелецького повіту
5. Коненко Митрофан Андрійович – Волосківська волость Сосницького повіту
6. Лозинський Дементій Маркович – Броварська волость Остерського повіту
7. Орищенко Яків Іванович – Борзенський повіт
8. Пуглак Давид (помер у січні 1878 р.) – Козелецький повіт
9. Харченко Антон Лукич (помер від ран у березні 1878 р.) – с. Кастерове Сосницького повіту
10. Хмельницький Мирон Кононович – Петрово-Будинська волость Суразького повіту [17].

10-й Малоросійський гренадерський полк
Загинули у листопаді 1877 р.*:
1. Баранович Омелян Опанасович – с. Данівка Козелецького повіту
2. Басан Филимон Маркович – м. Кобижча Козелецького повіту
3. Бреус Яків Савич – Козелецький повіт
4. Галюк Іван Павлович (унтер-офіцер) – с. Красилівка Козелецького повіту
5. Дєдушкин Федір Карпович – с. Лакома Буда Новозибківського повіту
6. Жиглей Тарас Онисимович (унтер-офіцер) – с. Козацьке Козелецького повіту
7. Ковбаса Козьма Микитович – с. Білки Козелецького повіту
8. Коломієць Фірс Степанович – с. Козари Козелецького повіту
9. Костюков Антон Григорович (пропав безвісти 28 листопада 1877 р.) – с. Хотіївка Новозибківського повіту
10. Клевутек Харитон Іванович (пропав безвісти 28 листопада 1877 р.) – с. Шумилівка Новозибківського повіту
11. Кунов Микита Тихонович (помер від ран у військовому шпиталі № 63) – Суразький повіт
12. Кутузов Фома Якович (унтер-офіцер, помер від ран у військовому шпиталі) – с. Білий Колодязь Новозибківського повіту
13. Мацак Кирило Корнилович – м. Биків Козелецького повіту
14. Москаленко Прокопій Іларіонович (помер від ран у військовому шпиталі) – с. Рубіжне Новозибківського повіту
15. Надточай Василь Прохорович (барабанщик, помер у шпиталі 12 піхотної дивізії) – с. Пруска Великотопальської волості Новозибківського повіту
16. Опанасенко Іван Петрович (помер від ран у військовому шпиталі) – Ніжинський повіт
17. Пусенко Козьма Мартинович (помер від ран у військовому шпиталі) – с. Велика Топаль Новозибківського повіту
18. Рева Тимофій Антонович (унтер-офіцер) – с. Держанівка Козелецького повіту
19. Розсошка Павло Маркович (пропав безвісти 28 листопада 1877 р.) – с. Мартинівка Борзенського повіту
20. Сандер Хрисанф Якович – д. Рундивізія Борзенького повіту
21. Сидоренко Олександр Павлович (пропав безвісти 28 листопада 1877 р.) – с. Блудша Козелецького повіту
22. Соболев Іван Мойсейович (горніст) – с. Шатрищі Новгород-Сіверського повіту
23. Титов Петро Мойсейович – с. Людкове Новозибківського повіту
24. Трохименко Опанас Дмитрович (помер від ран у військовому шпиталі) – с. Риловичі Новозибківського повіту
25. Трукон Тимофій Максимович (пропав безвісти 28 листопада 1877 р.) – с. Держанівка Козелецького повіту
26. Хижняк Семен Платонович (пропав безвісти 28 листопада 1877 р.) – с. Лемеші Козелецького повіту
27. Чеканов Омелян Гнатович (пропав безвісти 28 листопада 1877 р.) – м. Семенівка Новозибківського повіту
28. Чудаков Іван Михайлович (помер від ран у військовому шпиталі № 62) – м. Сураж
29. Шевченко Василь Пилипович (помер від ран у військовому шпиталі) – Козелецький повіт
30. Шумар Юхим Микитович (пропав безвісти 28 листопада 1877 р.) – с. Жиловці Козелецького повіту
31. Юрченко Митрофан Никифорович (унтер-офіцер, пропав безвісти 28 листопада 1877 р.) – с. Лихолітки Козелецького повіту [18].

11-й Фанагорійський гренадерський полк
1. Басалика Степан Володимирович (пропав безвісти 28 листопада 1877 р.) – с. Увельє Суразького повіту
2. Жаров Василь Павлович (помер у шпиталі) – с. Вихолка Нелюдської волості Суразького повіту
3. Крупенкин Іван Трохимович (помер у шпиталі) – с. Дилоуков Великоудебської волості Суразького повіту

12-й Астраханський гренадерський полк
Пропали безвісти 28 листопада 1877 р. при взятті Плевни*:
1. Голуба Омелян Лаврентійович – с. Оксамитове Мглинського повіту
2. Дергач Петро Осипович (помер від ран у березні 1878 р.) – с. Навози Чернігівського повіту
3. Ковтун Іван Дмитрович (помер від ран у березні 1878 р.) – с. Новоселки Остерського повіту
4. Кондратовець Іван Трохимович – с. Троєщина Остерського повіту
5. Рудий Касян Дмитрович – с. Брусилів Чернігівського повіту
6. Ткаченко Кирило Пантелеймонович – с. Напорівка Чернігівського повіту
7. Третяк Гнат Васильович – с. Бірки Чернігівського повіту
8. Яковенко Харитон Данилович – с. Ведильці Чернігівського повіту [19].

2-й Кавказький стрілецький батальйон
1. Салей Аврам Трохимович (стрілець, загинув у січні 1878 р.) – с. Дептівка Конотопського повіту
2. Супроненко Федір Борисович (стрілець, загинув у січні 1878 р.) – х. Зайці Городницького повіту

12-й Стрілецький батальйон
1. Коваленко Савелій Пилипович – м. Городня
2. Ященко Євсевій Михайлович – с. Петровське Суразького повіту [20].
Птица Сирин
Долгожитель форума

Птица Сирин

Сообщений: 709
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1207 

6-й понтонний батальйон
Загинули у червні 1877 р.:
1. Гроцький Харитон Потапович – с. Гулівка Великотопальської волості Новозибківського повіту
2. Минча Петро Сисоєвич – с. Добротів Кролевецького повіту
3. Пальчуковський Оксентій Прохорович – с. Сохачі Коропської волості Кролевецького повіту
4. Прокопенко Зиновій Григорович (унтер-офіцер) – с. Будище Оболонської волості Кролевецького повіту [21].

5-а артилерійська бригада
1. Кулинич Кирило Опанасович (канонір, загинув під Плевною 28 серпня 1877 р.) – с. Дроздівка Ніжинського повіту
2. Папело Степан Михайлович (бомбардир, помер від ран у вересні 1877 р. у військовому шпиталі № 63 бригади) – м. Короп Кролевецького повіту
3. Отрох Данило Данилович (канонір, помер від ран) – с. Отрохи Остерського повіту
4. Петрушенко Андрій Трохимович (канонір, помер від ран у військовому шпиталі № 63 бригади) – м. Понорниця Кролевецького повіту
5. Ющенко Тимофій Якович (канонір, загинув у липні 1877 р.) – с. Припутні Борзенського повіту [22].

4-а батарея 19-ї артилерійської бригади
Загинули у червні 1877 р. під час облоги турками фортеці Баязет:
1. Зиль Василь Трохимович
2. Мельников Тихон Степанович [23].

Лейб-гвардії Єгерський полк
Загинули у листопаді 1877 р.:
1. Апостолов Архип Тимофійович (унтер-офіцер) – м. Новий Ропськ Новозибківського повіту
2. Гущенко Василь Юхимович – Чернігівський повіт
3. Ємцов Костянтин – м. Мена Сосницького повіту
4. Жила Митрофан Іванович (бомбардир) – с. Курінь Конотопського повіту
5. Журжа Єгор – Щаснівська волость Козелецького повіту
6. Карантюк Осип – с. Дмитрівка Остерського повіту
7. Кривошиїв Трохим Сидорович (унтер-офіцер) – Борзенський повіт
8. Ложка Пантелій Іванович – Конотопський повіт
9. Марогос Єфрем – с. Жудилове Мглинського повіту
10. Пинчук Василь Іванович (унтер-офіцер, горніст) – с. Малейстійське (?)
11. Попов Григорій Терентійович – Чернігівський повіт
12. Щербин Артемій – Борзенський повіт
13. Рябов Никон – с. Лугівка Мглинського повіту
14. Сиваков Архип Федорович – Суразький повіт
15. Симановський Семен Васильович – Стародубський повіт [24].

Лейб-гвардії Литовський полк
1. Лазаренко Михайло – с. Янівка Чернігівського повіту
2. Шпота Петро – с. Курилівка Конотопського повіту

Лейб-гвардії Волинський полк
1. Марцовий Єрмолай – с. Старий Білоус Чернігівського повіту
2. Мироненко Лук’ян Харитонович (загинув у січні 1878 р.) – с. Мутин Кролевецького повіту

Лейб-гвардії Московський полк
1. Босий Степан (унтер-офіцер, пропав безвісти у листопаді 1877 р.) – Глухівський повіт
2. Ігнатенко Мартин Сафонович (унтер-офіцер, помер у листопаді 1877 р.) – с. Рождественське Кролевецького повіту
3. Комар Логин Федорович (загинув у листопаді 1877 р.) – с. Олексіївка Мглинського повіту
4. Мотирев Федір Романович (загинув у листопаді 1877 р.) – с. Старосілля Мглинського повіту

Кексгольмський гренадерський полк
1. Дзюбенко Микита Федорович – с. Боденьки Остерського повіту
2. Ренський Василь Петрович (єфрейтор) – м. Семиполки Остерського повіту
3. Рубець Стратон Титович (єфрейтор) – с. Печеник Стародубського полку

Інші частини
1. Бойко Мойсей Григорович (12-й Ахтирський гусарський полк, помер від ран 4 липня 1877р.) – с. Велика Кошелівка Ніжинського повіту
2. Гамюк Григорій Олексійович (унтер-офіцер лейб-гвардії Павловського полку, загинув у жовтні 1877 р.) – с. Красилівка Козелецького повіту
3. Голайда Панкратій Григорович (54-й Волинський піхотний полк, загинув 13/14 серпня 1877 р.) – с. Нарості Суразького повіту
4. Горонок Іван Кіндратович (74-й Володимирський піхотний полк, помер від ран у лютому 1878 р.) – с. Меринівка Новгород-Сіверського повіту
5. Єльцев Ульян Костянтинович (151-й П’ятигорський піхотний полк) – м. Мена Сосницького повіту
6. Жила Митрофан Іванович (бомбардир лейб-гвардії 1-ї артилерійської бригади) – с. Курінь Конотопського повіту
7. Заходка Андрій (15-й Тифліський гренадерський полк, помер від ран у військовому шпиталі № 9) – Чернігівський повіт
8. Іващенко Федір Осипович (45-й Азовський піхотний полк) – с. Кладьківка Борзенського повіту
9. Коваленко Онисим Якович (11-й Ізюмський гусарський полк, загинув у червні 1877 р.) – Хорошоозерська волость Борзенського повіту
10. Комаровський Роман (5-й драгунський полк, помер від ран у військовому шпиталі № 47)
11. Комісаренко Петро (35-а артилерійська бригада, помер від ран у військовому шпиталі № 47)
12. Красюк Омелян Іванович (стрілець, загинув у червні 1877 р.) – м. Веркіївка Ніжинського повіту
13. Макаренко Федір Петрович (11-й Чугуївський уланський полк, загинув у серпні 1877 р.) – д. Шняківка Ніжинського повіту
14. Михон Федір (помер від ран та хвороб у військовому шпиталі № 56)
15. Нерус Корнилій Іванович (бомбардир-наводчик 4-ї батареї 32-ої артилерійської бригади, загинув 18 липня 1877 р. під Плевною)
16. Пархоменко Козьма (16-й Тифліський гренадерський полк, помер від ран у листопаді 1877 р. у Кавказькому військовому шпиталі № 36) – с. Оленівка Борзенського повіту
17. Пасика Митрофан Терентійович (канонір 14-ї артилерійської бригади, загинув під Плевною 28 серпня 1877 р.) – м. Носівка Ніжинського повіту
18. Подольний Микола Харитонович (стрілець 14-го стрілецького батальйону, загинув у серпні 1877 р.) – с. Сачковичі Стародубського повіту
19. Прищепа Мойсей Прокопович (загинув у жовтні 1877 р.) – с. Розльоти Кролевецького повіту
20. Сехин Прокопій Григорович (63-й Углицький піхотний полк, загинув у січні 1878 р.) – с. Лопати Суразького повіту
21. Шевченко Мина Титович (ротний фельдшер 36-го Орловського піхотного полку, загинув у листопаді 1877 р.) – с. Олешня Сосницького повіту
22. Юречко Осип (16-й Мінгрельський гренадерський полк) – с. Курінь Конотопського повіту [25].
Птица Сирин
Долгожитель форума

Птица Сирин

Сообщений: 709
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1207 

Помилково були занесені до списку загиблих:
Бондаренко Олександр Данилович (17-й Архангелогородський піхотний полк) – с. Фастовець Борзенського повіту
Шакуло Павло Максимович (17-й Архангелогородський піхотний полк) – м. Семенівка Новозибківського повіту

1. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //Черниговские епархиальные известия (далі – ЧЕИ). – 1878. – № 6–38. – Часть официальная.
2. 12 августа 1879 г. //ЧЕИ. – 1879. – № 31. – Часть неофициальная. – С. 331–333.
3. Сборник материалов по русско-турецкой войне 1877–78 гг. на Балканском полуострове. – Спб., 1901. – Вып. 20. – С. 580–581.
4. Леонов О., Ульянов И. Регулярная пехота 1855–1918. – М., 2003. – С. 86.
5. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 6. – Часть официальная. – С. 127–130; № 7. – Часть официальная. – С. 141–146; № 12. – Часть официальная. – С. 217–219; № 14. – Часть официальная. – С. 250.
6. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 6. – Часть официальная. – С. 127; № 8. – Часть официальная. – С. 165–167; № 12. – Часть официальная. – С. 217–219.
7. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 10. – Часть официальная. – С. 194–196; № 11. – Часть официальная. – С. 205–206; № 12. – Часть официальная. – С. 217–218.
8. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 6. – Часть официальная. – С. 127; № 12. – Часть официальная. – С. 217–219.
9. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 12. – Часть официальная. – С. 217–219.
10. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 14. – Часть официальная. – С. 248.
11. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 8. – Часть официальная. – С. 167–168.
12. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 10. – Часть официальная. – С. 194.
13. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 12. – Часть официальная. – С. 217–219.
14. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 8. – Часть официальная. – С. 167; № 12. – Часть официальная. – С. 217–219.
15. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 8. – Часть официальная. – С. 167–168; № 14. – Часть официальная. – С. 248–249.
16. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 12. – Часть официальная. – С. 217–219.
17. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 25. – Часть официальная. – С. 381–382.
18. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 25. – Часть официальная. – С. 382; № 30. – Часть официальная. – С. 450; № 32. – Часть официальная. – С. 474–475.
19. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 30. – Часть официальная. – С. 449–451.
20. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 14. – Часть официальная. – С. 250.
21. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 6. – Часть официальная. – С. 126.
22. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 14. – Часть официальная. – С. 248–249.
23. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 6. – Часть официальная. – С. 126.
24. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 32. – Часть официальная. – С. 475; № 35. – Часть официальная. – С. 516.
25. Именной список нижним чинам, уроженцам Черниговской губернии, убитым, без вести пропавшим и умершим от ран в 1877 году //ЧЕИ. – 1878. – № 6. – Часть официальная. – С. 126; № 14. – Часть официальная. – С. 248–250; № 22. – Часть официальная. – С. 346; № 32. – Часть официальная. – С. 475; № 38. – Часть официальная. – С. 559–560.
*Якщо не зазначене інше.
**Можливо – одна й та сама особа.

"Списки мешканців Чернігівської губернії, що загинули під час російсько-турецької війни 1877–1878 років (за даними часопису “Черниговские епархиальные известия” ) // Скарбниця української культури: Збірник наукових праць. – Вип. 12. – Чернігів, 2010. – С. 98 – 120".
Veniamin Tsibka

Veniamin Tsibka

Украина, Сумы, Фонд "Алгоника"
Сообщений: 887
На сайте с 2003 г.
Рейтинг: 357 

Шановна Птица Сирин!

Птица Сирин написал:
[q]
Списки мешканців Чернігівської губернії,
що загинули під час російсько-турецької війни 1877–1878 років
(за даними часопису “Черниговские епархиальные известия”)
[/q]


Дякую Вам, що надали інформацію рідною мовою!

Хай щастить!

З повагою,
Веніамін Цибка
вичев

вичев

Сообщений: 115
На сайте с 2009 г.
Рейтинг: 92 


Птица Сирин написал:
[q]

Списки мешканців Чернігівської губернії,
що загинули під час російсько-турецької війни 1877–1878 років
[/q]


Вечна слава на героите , паднали за свободата на България!
от признателна България

---
Помните свой род!
Птица Сирин
Долгожитель форума

Птица Сирин

Сообщений: 709
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 1207 


вичев написал:
[q]
Вечна слава на героите , паднали за свободата на България!
от признателна България
[/q]


Вечная слава павшим за свободу братьям славянам!

С ув.Ольга!
vedra
Модератор раздела

vedra

Барселона
Сообщений: 1452
На сайте с 2015 г.
Рейтинг: 2283 

Генерал-майор Вильгельм Карлович фон Ольдекоп.(1823-1877)
Командовал Изюмским гусарским полком, позже 9-й кавалерийской дивизией 2-й бригады
Тяжело ранен 1 сентября 1877 года при третьей осаде Плевны, в местности Гривишки редут. Умер от ран 10 сентября и похоронен в церкви Св. Николая в селе Тръстеник ( Славяново).
vedra
Модератор раздела

vedra

Барселона
Сообщений: 1452
На сайте с 2015 г.
Рейтинг: 2283 

    Вперед → Страницы: 1 * 2 Вперед →

Модератор: vedra
Генеалогический форум ВГД » СТРАНЫ И РЕГИОНЫ » Cтраны Балканского п-ва и Прикарпатья » Болгария » Русские воины погибшие в русско-турецкой войне 1877-78 г.г.
Вверх ⇈