ВГД требуется ведущий (админ)   [х]
Всероссийское Генеалогическое Древо
На сайте ВГД собираются люди, увлеченные генеалогией, историей, геральдикой и т.д. Здесь вы найдете собеседников, экспертов, умелых помощников в поисках предков и родственников. Вам подскажут где искать документы о павших в боях и пропавших без вести, в какой архив обратиться при исследовании родословной своей семьи, помогут определить по старой фотографии принадлежность к воинским частям, ведомствам и чину. ВГД - поиск людей в прошлом, настоящем и будущем!
Вниз ⇊

Получение архивной справки из архива

получение архивной справки из державного архива и ее отправка в Казахстан.

← Назад    Вперед →Страницы: ← Назад 1  2 
Diux
Новичок

Москва
Сообщений: 3
На сайте с 2022 г.
Рейтинг: 2
Добрый день.
Хотел бы получить справку или хоть какие-нибудь документы по моему прадедушке.
Знаю что проживал он в Днепропетровске, там же менял фамилию, там же родился мой дедушка.
Как сейчас получить все эти документы оттуда - не знаю.
slavenlev
Новичок

Сообщений: 2
На сайте с 2023 г.
Рейтинг: 1
доброго дня, написала запит в архів Дніпропетрощіни, хотіла отримати довідку з іншими відомостями про народження бабусі, але щось не вірно оформила ( робила через електронну поштову скриньку) можливо хтось зможе мені допомогти виправити помилки? дякую

текст листа, надісланого до архіву

[q]
В.о. директора Державного архіву Дніпропетровської області Легостаєвій О.О

Від
******
_________






тел. *****

паспорт:*****

виданий :*****





ЗАЯВА

Прошу видати архівну довідку про народження ********1945 р.н. м. Дніпропетровськ







Батько -***

Мати - ***



Прошу надати додаткові відомості -

⁃ Прізвище ім.я та по-батькові, дата і місце народження, національність, громадянство, місце проживання матері
⁃ - Прізвище ім.я та по-батькові, дата і місце народження, національність, громадянство, місце проживання батька



документи, що засвідчують особу батьків


- Особа приходиться мені бабусею по лінії матері.

Довідка потрібна для генеалогічних досліджень.



Спосіб отримання відповіді

електронна пошта : ***** і копію на

Нова пошта: *****





Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду Державному архіву Дніпропетровської області на зберігання та обробку своїх персональних даних.

“ 08” лютого 2023 р.
[/q]


мені надійшла така відповідь
[q]
Добрий день.

Стаття 8. Звернення, які не підлягають розгляду та вирішенню

Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/393/96-%D0%B2%D1%80

Заповніть повну адресу проживання.
[/q]

в мене є підозра, що не тільки в адресі проживання справа, а також у підписі і авторстві, я не розумію як зробити підпис і встановити авторство через електорнну пошту

заздалегіть дякую за допомогу
Amarvel

Сообщений: 317
На сайте с 2023 г.
Рейтинг: 99
Добрый вечер! В каком фонде Днепропетровского архива могут быть сведения о церковно-приходских школах? По словам папы, его дед помогал как-то в школе в Петриковке Новомосковского уезда.
← Назад    Вперед →Страницы: ← Назад 1  2 
Вверх ⇈