Всероссийское Генеалогическое Древо
На сайте ВГД собираются люди, увлеченные генеалогией, историей, геральдикой и т.д. Здесь вы найдете собеседников, экспертов, умелых помощников в поисках предков и родственников. Вам подскажут где искать документы о павших в боях и пропавших без вести, в какой архив обратиться при исследовании родословной своей семьи, помогут определить по старой фотографии принадлежность к воинским частям, ведомствам и чину. ВГД - поиск людей в прошлом, настоящем и будущем!
Вниз ⇊

Forum po polsku

Ten rozdział przeznaczony jest dla forumowiczów, którzy nie znają rosyjskiego lub... (zob. 1-wszą wiadomość ) — Эта тема создана для форумчан, которые не знают русского или... (см. 1-е сообщение)

← Назад    Вперед →Страницы: ← Назад 1 2 3 * 4 5 6 7 ... 51 52 53 54 55 56 Вперед →
Модераторы: art, Wojciech, Asmodeika
Wojciech
Модератор раздела

Wojciech

Гданьск
Сообщений: 5831
На сайте с 2006 г.
Рейтинг: 2097
Ten rozdział przeznaczony jest dla forumowiczów, którzy nie znają rosyjskiego lub nie mają rosyjskiej czcionki. Pierwsza wiadomość OBOWIĄZKOWO powinna być napisana po polsku, odpowiedzi - jak wygodniej.

Эта тема создана для форумчан, которые не знают русского языка или не имеют возможности писать по-русски. Первое сообщение ОБЯЗАТЕЛЬНО должно быть написано по-польски, ответы — как удобней.

Uwaga dla osób, korzystających z Internet Eksplorera
Przy używaniu różnych kodów w jednej wiadomości zdarza sie, że jej tekst pojawia się zniekształcony - w postaci "krzaczków" lub "robaczków".
To zjawisko nie występuje, jeżeli korzysta sie z Mozilla Firefox lub Opery.

Внимание - кто пользуется Интернет Эксплорером
При использовании разных кодов в одном сообщении может случиться, что оно будет искажено - появится ряд странных знаков.
Это явление не выступает, если пользоваться Мозиллой или Оперой.

Moderator
Wojciech
Модератор раздела

Wojciech

Гданьск
Сообщений: 5831
На сайте с 2006 г.
Рейтинг: 2097

Рассудительный безумец написал:
[q]

Wojciech napisał:
[q]
Pocztę sprawdzasz ?
[/q]
Sprawdzam,sprawdzam,-ale na serio nic nie otrzymałem.Możesz zrobić replay..? Albo wkleić tutaj...Pozdrawiam.Tomek.
[/q]

No to sprawdź jeszcze prywatne wiadomości - tę z datą 31 sierpnia 2009 i tematem "Campioni". Już nie pamiętam jaką drogą odpowiadałem, ale zrobiłem to na pewno - jak widać.
---
Войцех из Гданьска

Захоронения советских воинов на территории Польши - мой доклад на ГенЭкспо
https://www.youtube.com/watch?v=scIZ4VSUfV0

Как занести имя воина в список кладбища : http://forum.vgd.ru/109/32286/
Рассудительный безумец
Новичок

Рассудительный безумец

Сообщений: 6
На сайте с 2009 г.
Рейтинг: 3
Wojciechu,
Kurcze nie sądziłem,że tak trudno wysłać ponownie mejla.Ja żadnego nie odebrałem,a Ty twierdzisz,że wysłałeś.Okej,niech Ci będzie-ale teraz,czy mógłbym Cię serdecznie prosić raz jeszcze o zagubioną informację.Nie trzymaj mego kolegi w niepewności,proszę.
Jego bezpośredni mejl poniżej,tak będzie szybciej:
j.kazieczko@op.pl

Serdeczne dzięki z góry,wierzę-że w niewątpliwym natłoku zadań i tu na forum i w życiu codziennym - znajdziesz jeszcze parę minutek dla ,,zagwozdki" Jerzego.
Pozdrawiam.
T.
---
www.forgen.pl
Wojciech
Модератор раздела

Wojciech

Гданьск
Сообщений: 5831
На сайте с 2006 г.
Рейтинг: 2097

Рассудительный безумец написал:
[q]

Wojciechu,
Kurcze nie sądziłem,że tak trudno wysłać ponownie mejla.Ja żadnego nie odebrałem,a Ty twierdzisz,że wysłałeś.Okej,niech Ci będzie-ale teraz,czy mógłbym Cię serdecznie prosić raz jeszcze o zagubioną informację.Nie trzymaj mego kolegi w niepewności,proszę.
Jego bezpośredni mejl poniżej,tak będzie szybciej:
j.kazieczko@op.pl

Serdeczne dzięki z góry,wierzę-że w niewątpliwym natłoku zadań i tu na forum i w życiu codziennym - znajdziesz jeszcze parę minutek dla ,,zagwozdki" Jerzego.
Pozdrawiam.
T.
[/q]

Tomku
w linijce na górze tego ekranu jest przycisk [ Письма ]. Spróbuj w niego kliknąć dntknw.gif
---
Войцех из Гданьска

Захоронения советских воинов на территории Польши - мой доклад на ГенЭкспо
https://www.youtube.com/watch?v=scIZ4VSUfV0

Как занести имя воина в список кладбища : http://forum.vgd.ru/109/32286/
woook
Новичок

woook

Bielsko - Biala
Сообщений: 4
На сайте с 2009 г.
Рейтинг: 3
Сześć !
nie ma powodu, aby nie ufać starożytnych dokumentów...w przeciwnym razie byłby napisany , przybyły z Litwy ... Co byłoby łatwiejsze ...
nazwisko Lermontow zbyt jest "czysto -rosyjskim", ale nazwisko Lermont nie jest "czysto -rosyjskim" ...W dawnych polskich kronikach można znaleźć nazwy Kropotka i Kłopotowski...
---
Саrре diem
apss

Сообщений: 2473
На сайте с 2009 г.
Рейтинг: 2768
woook

Если знаете русский - можете писать на нем. 101.gif
Stan_is_love

Stan_is_love

Москва
Сообщений: 11482
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 7216
apss
bardzo dziękuję
---
Все мои личные данные, размещены мною на сайте добровольно в трезвом уме и твёрдой памяти, специально для поиска родственников

Высокотехнологичное удаление бородавок на pla3ma.ru
shal

Сообщений: 110
На сайте с 2009 г.
Рейтинг: 35
Sent: 06-09-2009 - 01:02 Prosze o pomoc w odszukaniu moich kuzynów, mieszkających na Ukrainie:
1.Antonina Roszko zd. Manek, kilkanaście lat temu mieszkała w Czerniowcach (poszukuję nr tel lub adres)
2.Manek Władysław zam. Mariupol (poszukuję nr tel lub adresu)
3.Manek Mirosław zam. Mariupol (jw)
4. Moroz Olga zam. Donieck (jw)
Mój tato Kornel Fruncza (ur. w Czerniowcach) korespondował kiedyś z rodziną w Mariupolu (dawniej Żdanow), w stanie wojennym kontakt się urwał, potem adres zaginął.
Stan_is_love

Stan_is_love

Москва
Сообщений: 11482
На сайте с 2008 г.
Рейтинг: 7216
shal
МОРОЗ ОЛЬГА АЛЕКСАНДРОВНА 0 1974-04-13 ДОНЕЦЬК АЗИЗБЕКОВА 60 0 0
МОРОЗ ОЛЬГА МИХАЙЛОВНА 0 1967-01-17 ДОНЕЦЬК ШАХТОБУДІВНИКІВ 10 0 34
МОРОЗ ОЛЬГА СЕРГЕЕВНА 0 1986-04-18 ДОНЕЦЬК ПАРТИЗАНСЬКИЙ 14 0 0
МОРОЗ ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА 0 1984-12-27 ДОНЕЦЬК АРТЕМА 210Б 0 37
МОРОЗ ОЛЬГА ЛЕОНИДОВНА 0 1988-11-18 ДОНЕЦЬК ФОМІНА 7 0 9
МОРОЗ ОЛЬГА ВАСИЛЬЕВНА 0 1931-07-03 ДОНЕЦЬК ЩЕТИНІНА 10 0 55
МОРОЗ ОЛЬГА ВАСИЛЬЕВНА 0 1914-07-0 1 ДОНЕЦЬК ДОРЕНСЬКОГО 30 0 0
МОРОЗ ОЛЬГА СЕРГЕЕВНА 0 1982-11-23 ДОНЕЦЬК КАЗАНОВОЇ 87 0 0
МОРОЗ ОЛЬГА ВИКТОРОВНА 972780 1980-09-24 ДОНЕЦЬК ІЛЛІЧА 21 0 88
МОРОЗ ОЛЬГА ВАСИЛЬЕВНА 0 1949-07-30 ДОНЕЦЬК КУЙБИШЕВА 244А 0 47
МОРОЗ ОЛЬГА АЛЕКСАНДРОВНА 902926 1989-12-08 ДОНЕЦЬК КАПІТАНА РАТНІКОВА 14 0 64
МОРОЗ ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА 0 1979-10-23 ДОНЕЦЬК ШЕКСПІРА 11 0 39
МОРОЗ ОЛЬГА НИКОЛАЕВНА 0 1943-01-23 ДОНЕЦЬК ЩЕТИНІНА 41 0 58
МОРОЗ ОЛЬГА ВАСИЛЬЕВНА 0 1972-09-25 ДОНЕЦЬК ПІНТЕРА 52 0 24
МОРОЗ ОЛЬГА ВИКТОРОВНА 0 1968-04-07 ДОНЕЦЬК 60-РІЧЧЯ СРСР 22 0 35
МОРОЗ ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА 0 1974-09-03 ДОНЕЦЬК АРТЕМА 287 0 51

РОШКО АНТОНИНА МИХАЙЛОВНА 0 1939-09-26 ЧАПАЄВКА ВІДСУТНЯ 0 0
РОШКО АНТОНИНА ИВАНОВНА 0 1960-04-12 КОРОСТЕНЬ УРИЦЬКОГО 3 0 6
РОШКО АНТОНИНА БОГДАНОВНА 0 1970-03-17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК КОНОВАЛЬЦЯ 135 0 40

Владислав Манек и Мирослав Манек на Украине нет. Есть 33 других Манек. Надо?
---
Все мои личные данные, размещены мною на сайте добровольно в трезвом уме и твёрдой памяти, специально для поиска родственников

Высокотехнологичное удаление бородавок на pla3ma.ru
marcopolo
Новичок

Сообщений: 4
На сайте с 2009 г.
Рейтинг: 2
Witam
Szukam brata mojego dziadka. Miaі on na imiк Jуzef Kaszuba. Urodziі siк w Ludwikowie koіo Radomia, nie znam daty urodzenia, ale mуgі sie urodziж miкdzy 1889 a 1893. Jak byі mіody wyjechaі na wschуd do Rosji i њlad po nim zagin№і. Nie wim gdzie mam szukaж na stronach rosyjsko jкzycznych, nie za bardzo znam ten jкzyk.
Pozdrawiam
Marek Kaszuba
---
Ищу потомков Иосифа Кашуба
apss

Сообщений: 2473
На сайте с 2009 г.
Рейтинг: 2768
marcopolo

Marku, wydaje mi się, że bez znajomości jakichkolwiek faktów z życia krewnego niewiele można zrobić. To chyba nawet niemożliwe.
Tu jest taka strona - Wszyscy mieszkańcy Ukrainy. Wpisująć nazwisko Kaszuba wyskakuje 5652 wyników.
Nie wykluczone, że wsród nich znajdują się i potomkowie Józefa. Nie mam jednak pomysłu, jak można ich identyfikować.
Może bardziej doświadczeni koledzy z forum coś poradzą.
← Назад    Вперед →Страницы: ← Назад 1 2 3 * 4 5 6 7 ... 51 52 53 54 55 56 Вперед →
Модераторы: art, Wojciech, Asmodeika
Вверх ⇈