1480 Армейский воинский клуб 1919-1940 Armijas kareivju klubs (Rīga)
1481 Инспектор артиллерии 1921-1940 Artilērijas inspektors (Rīga)
1482 Отдельный артиллерийский дивизион 1920-1940 Atsevišķais artilērijas divizions (Cēsis, Rīga)
1483 Армейский эконом.магазин/ Рижский универмаг 1919-1944 Armijas ekonomiskais veikals (Rīga)/Rīgas universālveikals
1484 Главный Рижский склад продуктов и фуража/Армейский 11-й склад 1919-1941 Galvenā pārtikas un furāžas noliktava/Armijas 11. noliktava (Rīga)
1485 Главный Лиепайский склад продуктов/Армейский 12-й склад 1920-1940 Armijas 12. noliktava (Liepāja)
1486 Главный Даугавпилский склад продуктов/Армейский 12-й склад 1920-1940 Armijas 13. noliktava (Daugavpils)
1487 Армейский санитарный 41-й склад г.Рига 1919-1940 Armijas sanitārā 41. noliktava (Rīga)
1488 Рижская комендатура 1919-1940 Rīgas pilsētas komandantūra (Rīga)
1489 1-й Лиепайский пехотный полк Курземской дивизии 1919-1940 Kurzemes divīzijas 1. Liepājas kājnieku pulks (Liepāja)
1490 2-й Вентспилский пехотный полк Курземской дивизии 1919-1940 Kurzemes divīzijas 2. Ventspils kājnieku pulks (Ventspils)
https://drive.google.com/drive...Sb0UN57X-s1491 3-й Елгавский пехотный полк Курземской дивизии 1919-1940 Kurzemes divīzijas 3. Jelgavas kājnieku pulks (Jelgava)
1492 4-й Валмиерский пехотный полк Видземс
https://drive.google.com/drive...zsKr15gawй дивизии 1919-1940 Vidzemes divīzijas 4. Valmieras kājnieku pulks (Valmiera)
1493 5-й Цесисский пехотный полк Видземской дивизии 1919-1940 Vidzemes divīzijas 5. Cēsu kājnieku pulks (Cēsis)
https://drive.google.com/drive...LzsKr15gaw1494 6-й Рижский пехотный полк Видземской дивизии 1919-1940 Vidzemes divīzijas 6. Rīgas kājnieku pulks (Rīga)
1495 7-й Сигулдский пехотный полк Латгальской дивизии 1919-1940 Latgales divīzijas 7. Siguldas kājnieku pulks (Liepāja)
1496 8-й Даугавпилский пехотный полк Латгальской дивизии/6-й отд.батальон 1919-1940 Latgales divīzijas 8. Daugavpils kājnieku pulks/6. atsevišķais bataljons
1497 9-й Резекненский пехотный полк Латгальской дивизии 1919-1940 Latgales divīzijas 9.Rēzeknes kājnieku pulks (Rēzekne)
1498 10-й Айзпутский пехотный полк Латгальской дивизии / Латгальский дополн.батальон 1919-1940 Zemgales divīzijas 10. Aizputes kājnieku pulks (Aizpute) / Latgales papildus bataljons
1499 11-й Добельский пехотный полк Земгальской дивизии / Гробиньский пех.полк 1919-1940 Grobiņas kājnieku pulks / Zemgales divīzijas 11. Dobeles kājnieku pulks (Dobele)
1500 12-й Бауский пехотный полк Земгальской дивизии 1919-1940 Zemgales divīzijas 12. Bauskas kājnieku pulks (Bauska)
1501 1-й конный полк Земгальской дивизии 1919-1940 Zemgales divīzijas 1. jātnieku pulks
1502 Артиллерийский полк Курземской дивизии 1919-1940 Kurzemes divīzijas Kurzemes artilērijas pulks
1503 Артиллерийский полк Латгальской дивизии г.Даугавпилс 1919-1940 Latgales divīzijas Latgales artilērijas pulks (Daugavpils)
1504 Полк тяжёлой артиллерии г.Рига 1921-1940 Smagās artilērijas pulks (Rīga)
https://drive.google.com/drive...NTXCe76YGN1505 Батальон связи технической дивизии 1921-1940 Tehniskās divīzijas Sakaru bataljons (Rīga)
1506 Сапёрный полк технической дивизии 1921-1940 Tehniskās divīzijas Sapieru pulks (Rīga)
1507 Видземский артиллерийский полк Видземской дивизии 1919-1940 Vidzemes divīzijas Vidzemes artilērijas pulks
1508 Полк зенитной батареи г.Рига 1931-1940 Zenītartilērijas pulks (Rīga)
1509 Управление военного округа Айзпуте-Кулдига-Лиепая 1918-1940 Aizputes-Kuldīgas-Liepājas kara apriņķa pārvalde
1510 Клуб офицеров Даугавпилского гарнизона 1922-1940 Daugavpils garnizona Virsnieku klubs (Daugavpils)
1511 Резекненский лазарет немецких земессаргов / Даугавпилский военный госпиталь 1919-1940 Rēzeknes vācu zemessargu lazarete / Daugavpils Kara slimnīca
https://forum.vgd.ru/956/54472/1512 Управление военного округа Даугавпилс-Илуксте 1920-1940 Daugavpils - Ilūkstes kara apriņķa pārvalde (Daugavpils)
https://drive.google.com/drive...LbCI5gncV81513 Управление военного округа Екабпилс-Илуксте. Списки призывников, резервистов, земессаргов. 1919-1940 Jēkabpils - Ilūkstes kara apriņķa pārvalde (Jēkabpils, Jaunjelgava)
https://forum.vgd.ru/956/79246/1514 Военное общество Отд.студенческой роты батальона полковника Калпака 1919-1940 Pulkveža Kalpaka bataljona Atsevišķās studentu rotas karavīru biedrība (Rīga)
1515 Управление Курземской дивизии / Южнолатвийская бригада 1919-1940 Kurzemes divīzijas pārvalde (Liepāja) / Dienvidlatvijas brigāde
1516 Управление Латгальской дивизии (Плявиняс) 1919-1940 Latgales divīzijas pārvalde (Pļaviņas)
1517 Управление военного округа Гробиняс-Лиепая 1918-1939 Grobiņas /Liepājas kara apriņķa pārvalde (Liepāja)
1518 Военный госпиталь Лиепая и Елгава 1919-1940 Liepājas Kara slimnīca (Liepāja) / Jelgavas Kara slimnīca (Jelgava)
1519 Управление военного округа Лудза 1920-1940 Ludzas kara apriņķa pārvalde (Ludza)
1520 Правление Тернеяс волости 1919-1944 Ternejas pagasta valde (Valmieras apriņķis)
1521 Управление военного округа Лудза-Резекне 1920-1925 Rēzeknes - Ludzas kara apriņķa pārvalde (Rēzekne)
1522 Управление военного округа Тукумс-Кулдига 1920-1940 Tukuma - Kuldīgas kara apriņķa pārvalde (Tukums)
1523 Управление военного округа Валка 1920-1940 Valkas kara apriņķa pārvalde (Valka)
1524 Управление военного округа Валмиера 1920-1940 Valmieras kara apriņķa pārvalde (Valmiera)
1525 Управление военного округа Вентспилс-Талси 1918-1940 Ventspils -Talsu kara apriņķa pārvalde (Ventspils)
1526 Управление Видземской дивизии 1919-1940 Vidzemes divīzijas pārvalde (Rīga)
1527 Управление Земгальской дивизии 1919-1940 Zemgales divīzijas pārvalde (Daugavpils)
1528 Комиссия по ликвидации Латвийской народной армии 1940-1941 Latvijas Tautas armijas Likvidācijas komisija
1529 Техническое армейское управление 1919-1922 Armijas Tehniskā pārvade (Rīga)
1530 Суд Смилтенской волости 1934-1940 Stirnienes pagasta tiesa (Rēzeknes apriņķis)
1531 Департамент латвийских дорог 1919-1944 Latvijas Ceļu departaments (Rīga)
1532 Почтово-телеграфный департамент / Ген.комиссар Восточной почты 1918-1944 Pasta un telegrāfa departaments (Rīga)/Austrumzemes pasta ģenerālkomisārs
1533 Министерство юстиции 1918-1940 Tieslietu ministrija (Rīga)
1534 Латвийская судебная палата 1918-1944 Latvijas Tiesu palāta (Rīga)
1535 Латвийский Сенат 1918-1940 Latvijas Senāts (Rīga)
1536 Рижский окружной суд 1918-1944 Rīgas apgabaltiesa
1537 Прокурор Рижского окружного суда 1918-1944 Rīgas apgabaltiesas prokurors (Rīga)
1538 Адулиенский окружной суд (Мадонский округ) 1920-1940 Adulienas pagasta tiesa (Madonas apriņķis)
1539 Мировой судья участка Ауце 1923-1940 Auces iecirkņa miertiesnesis (Auce)
1540 Мировой судья участка Кулдига 1919-1940 Kuldīgas iecirkņa miertiesnesis (Kuldīga)
1541 Мировой судья 1-го участка Лиепая 1918-1940 Liepājas pilsētas 1. iecirkņa miertiesnesis (Liepāja)
1542 Мировой судья 2-го участка Лиепая 1918-1940 Liepājas pilsētas 2. iecirkņa miertiesnesis (Liepāja)
1543 Мировой судья 1-го участка Рига 1919-1940 Rīgas pilsētas 1. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1544 Мировой судья 2-го участка Рига 1919-1940 Rīgas pilsētas 2. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1545 Мировой судья 3-го участка Рига 1919-1940 Rīgas pilsētas 3.iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1546 Мировой судья 4-го участка Рига 1919-1944 Rīgas pilsētas 4. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1547 Мировой судья 5-го участка Рига 1919-1944 Rīgas pilsētas 5. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1548 Мировой судья 6-го участка Рига 1919-1944 Rīgas pilsētas 6. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1549 Мировой судья 7-го участка Рига 1919-1940 Rīgas pilsētas 7. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1550 Мировой судья 8-го участка Рига 1919-1944 Rīgas pilsētas 8. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1551 Мировой судья 9-го участка Рига 1919-1940 Rīgas pilsētas 9. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1552 Мировой судья 10-го участка Рига 1919-1944 Rīgas pilsētas 10. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1553 Мировой судья 11-го участка Рига 1919-1944 Rīgas pilsētas 11. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1554 Мировой судья 12-го участка Рига 1924-1944 Rīgas pilsētas 12. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1555 Мировой судья 13-го участка Рига 1924-1944 Rīgas pilsētas 13. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1556 Мировой судья 14-го участка Рига 1927-1940 Rīgas pilsētas 14. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1557 Мировой судья 15-го участка Рига 1927-1944 Rīgas pilsētas 15. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1558 Мировой судья 16-го участка Рига 1928-1940 Rīgas pilsētas 16. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1559 Мировой судья 1-го участка Рижского округа (Булдури, Дубулты, Майори) 1919-1944 Rīgas apriņķa 1. iecirkņa miertiesnesis (Rīga, Bulduri, Dubulti, Majori)
1560 Мировой судья 2-го участка Рижского округа г.Сигулда 1919-1940 Rīgas apriņķa 2. iecirkņa miertiesnesis (Sigulda)
1561 Мировой судья 3-го участка Рижского округа г.Скривери, Огре 1919-1944 Rīgas apriņķa 3. iecirkņa miertiesnesis (Skrīveri, Ogre)
1562 Мировой судья 4-го участка Рижского округа г.Рига 1927-1944 Rīgas apriņķa 4. iecirkņa miertiesnesis (Rīga)
1563 Мировой судья 1-го участка Цесисского округа г.Цесис 1919-1944 Cēsu apriņķa 1. iecirkņa miertiesnesis (Cēsis)
1564 Мировой судья 2-го участка Цесисского округа г.Яунпиебалга 1919-1944 Cēsu apriņķa 2. iecirkņa miertiesnesis (Jaunpiebalga)
1565 Мировой судья 3-го участка Цесисского округа г.Цесис 1929-1944 Cēsu apriņķa 3. iecirkņa miertiesnesis (Cēsis)
1566 Волостной суд г.Карздаба 1919-1940 Kārzdabas pagasta tiesa (Cēsu /Madonas apriņķis)
1567 Мировой судья 1-го участка Мадонского округа г.Мадона 1919-1944 Madonas apriņķa 1. iecirkņa miertiesnesis (Madona)
1568 Мировой судья 4-го Валкского участка и 2-го участка Мадонского округа г.Мадона, Ергли) 1919-1944 Valkas apriņķa 4. un Madonas apriņķa 2. iecirkņa miertiesnesis Vecgulbene,Lizums,Jaungulbene, Gulbene)
1569 Мировой судья 4-го участка Валкского округа и 2-го участка Мадонского округа г.Гулбене, Вецгулбене, Лизумс, Яунгулбене) 1919-1944 Cēsu/Madonas apriņķa 3. iecirkņa miertiesnesis (Madona, Ērgļi))
1570 Мировой судья 1-го участка Валмиерского округа г.Валмиера 1919-1944 Valmieras apriņķa 1. iecirkņa miertiesnesis (Valmiera)
1571 Мировой судья 2-го участка Валмиерского округа г.Валмиера 1919-1940 Valmieras apriņķa 2. iecirkņa miertiesnesis (Valmiera)
1572 Мировой судья 3-го участка Валмиерского округа г.Лимбажи 1919-1940 Valmieras apriņķa 3. iecirkņa miertiesnesis (Limbaži)
1573 Мировой судья 4-го участка Валмиерского округа г.Руиена 1919-1940 Valmieras apriņķa 4. iecirkņa miertiesnesis (Rūjiena)
1574 Мировой судья 1-го участка Валкского округа г.Валка 1919-1940 Valkas apriņķa 1. iecirkņa miertiesnesis (Valka)
1575 Мировой судья 2-го участка Валкского округа г.Смилтене 1919-1944 Valkas apriņķa 2. iecirkņa miertiesnesis (Smiltene)
1576 Мировой судья 3-го участка Валкского округа г.Алуксне 1919-1940 Valkas apriņķa 3. iecirkņa miertiesnesis (Alūksne)
1577 Мировой судья 4-го участка Валкского округа г.Апе 1930-1940 Valkas apriņķa 4. iecirkņa miertiesnesis (Ape)
1578 Елгавский окружной суд 1918-1945 Jelgavas apgabaltiesa (Jelgava)
1579 Мировой судья 3-го участка г.Лиепая 1920-1940 Liepājas pilsētas 3. iecirkņa miertiesnesis (Liepāja)
1580 Прокурор Елгавского окружного суда 1918-1940 Jelgavas apgabaltiesas prokurors (Jelgava)
1581 Мировой судья 1 и 2-го участка г.Елгава 1919-1940 Jelgavas pilsētas 1. iecirkņa un 2. iecirkņa miertiesnesis (Jelgava)
1582 Мировой судья Елгавского округа г.Елгава 1918-1940 Jelgavas apriņķa miertiesnesis (Jelgava)
1583 Семейный архив Менара Льюиса 1632-1933 Lēvisu of Menāru dzimtas arhīvs
1584 Мировой судья 1-го участка Бауского округа г.Бауска 1919-1940 Bauskas apriņķa 1. iecirkņa miertiesnesis (Bauska)
1585 Мировой судья 2-го участка Бауского округа г.Бауска 1920-1940 Bauskas apriņķa 2. iecirkņa miertiesnesis (Bauska)
1586 Мировой судья участка Добеле-Ауце 1920-1940 Dobeles - Auces iecirkņa miertiesnesis (Dobele)
1587 Мировой судья участка Яунелгавского (Яунелгава/Екабпилс) 1919-1944 Jaunjelgavas iecirkņa miertiesnesis (Jaunjelgava/Jēkabpils)
1588 Мировой судья участка г.Екабпилс 1919-1944 Jēkabpils iecirkņa miertiesnesis (Jēkabpils)
1589 Мировой судья участка г.Кандава 1919-1945 Kandavas iecirkņa miertiesnesis (Kandava)
1590 Мировой судья Салдусского участка (Салдус/Кулдига) 1920-1944 Saldus iecirkņa miertiesnesis (Saldus, Kuldīga)
1591 Мировой судья участка г.Талси 1919-1945 Talsu iecirkņa miertiesnesis (Talsi)
1592 Мировой судья участка г.Тукумс 1918-1944 Tukuma iecirkņa miertiesnesis (Tukums)
1593 Мировой судья Вентспилского округа г.Вентспилс 1919-1940 Ventspils apriņķa miertiesnesis (Ventspils)
1594 Мировой судья 2-го участка Вентспилского округа г.Вентспилс 1919-1938 Ventspils apriņķa 2. iecirkņa miertiesnesis (Ventspils)
1595 Лиепайский окружной суд 1918-1945 Liepājas apgabaltiesa (Liepāja)
1596 нет
1597 Прокурор Лиепайского окружного суда 1918-1944 Liepājas apgabaltiesas prokurors (Liepāja)
1598 нет
1599 Мировой судья Вайнёдского участка (Приекуле, Вайнёде,Лиепая) 1920-1940 Priekules - Vaiņodes iecirkņa miertiesnesis (Priekule,Vaiņode,Liepāja)
1600 Латвийские судебные исполнители 1879-1944 Latvijas tiesu izpildītāji